Новини криптовалюта на 27.01.2018: злом біржі, податки, прогнози Bitcoin

І знову у нас багато негативних новин як для Росіян, так і для всього світу і біткоіни зокрема. Редакція сайту Tehnoobzor.com зібрала найактуальніше по криптовалюта на сьогодні, поїхали.

Наболіла тема року після обвалу «Битків»: чи варто інвестувати в біткоіни?

Несприятливі новини для біткоіни

Американська аналітична компанія Weiss опублікувала звіт про інвестиційні рейтингах криптовалюта. Рейтинги Weiss виставляються за шкалою «А, В, С, D, Е». Фактично, жоден з 74 криптографічних токенов, проаналізованих агентством, не отримав найвищу оцінку «A». Найвищий рейтинг «В» у Ethereum і EOS. Ааналітікі Weiss зваживши плюси і мінуси інвестицій в біткойнов винесли йому несприятливий оцінний бал «C». Weiss попередила, що токен не пройшов в індексах ризиків і технологій.

Це викликало шквал критики і невдоволення шанувальників Bitcoin. Аналітикам довелося навіть заявляти, що їх основна мета: допомогти інвесторам знизити ризик і знайти монети з найбільшим потенціалом зростання.

Свіжі світові новини по криптовалюта на 27 січня 2018

 • Сьогодні вже четвертий день триває обговорення глобальних світових проблем на Всесвітньому економічному форумі в Давосі, де зібралася фінансова і політична еліта більше 60 держав. Занепокоєння лідерів держав викликає два питання: використання криптовалюта в незаконних операціях (відмивання грошей і фінансування тероризму) і як біткоіни вплине на світову економіку. При цьому технологію блокчейн визнали «геніальною» і очікують її поширення в різних сферах економіки. Питання регулювання криптовалюта вирішено включити до порядку денного зустрічі G20 в Аргентині в цьому році.
 • Учасники Манильской конференції Blockchain Bitcoin, яка відбулася в четвер, єдині в думці, що жоден уряд не може заборонити або повністю регулювати торгівлю криптовалюта. Причина в децентралізованому характері технології. Той, хто має доступ до Інтернету або смартфону, може торгувати «крипто». Тільки хороші робочі відносини між гравцями галузі та державними регуляторами принесуть користь всім.
  фото

  Манікюр співачки Кеті Перрі 10 криптовалюта

 • Чергові новини шоу-бізнесу. Популярна американська співачка Кеті Перрі зацікавилася криптовалюта, але не в плані придбання або продажу альбомів за біткоіни. Співачку притягли до відповідальності фірмові логотипи віртуальних валют. Вона опублікувала в Instagram свій новий біткоіни-манікюр. На кожному ногтікі майстерно зображений один з логотипів 5 криптовалюта. Передплатники співачки поставили понад 166 тис. Лайків і написали більше 2 тис. Захоплених коментарів.
 • Стартап для покупки і продажу акцій Robinhood з лютого 2018 року запускає безкоштовне мобільний додаток для торгівлі Bitcoin і Ethereum. Про це йдеться в блозі компанії. Ще одна приємна новина: компанія не планує брати комісію з операцій з криптовалюта. На першому етапі Robinhood надасть доступ до нової послуги жителям п’яти штатів США.
 • Токійська біржа Coincheck, одна з найбільших в світі біткоіни бірж, різко припинила роботу з клієнтами, зупинивши торгівлю біткоіни і NEM. Цю новину біржа сьогодні протягом дня публікує в своєму блозі. Біржа приносить вибачення за тимчасові обмежувальні заходи, обіцяючи пізніше в блозі дати пояснення. Ця новина призвела до нового зниження цін на ринку криптовалюта.
 • На BitConnect поданий колективний позов до суду. Шість інвесторів подали колективний позов до суду Південного округу Флориди проти кріптовалютной платформи BitConnect, яка зупинила активну діяльність 17 грудня, і пов’язаних з нею компаній. Позивачі від власного імені і від імені всіх інвесторів зажадали повернути їм вкладені кошти.

  У позові йдеться про те, що BitConnect використовувала кріптовалютние токени Bitconnect (BCC), по суті які були незареєстрованими цінними паперами, а також залучала кошти як широкомасштабна фінансова піраміда, обіцяючи інвесторам до 40% прибутку щомісяця або 1% накопичувальних бонусів від суми початкового внеску щодня.

  Позивачі стверджують, що втратили від участі в проекті $ 771 тисячу, оскільки замість кріптовалютного трейдингу організатори BitConnect насправді пускали кошти на залучення нових учасників піраміди.

Огляд найцікавіших ICO проектів: KeepPet — проект для тварин

ICO проект KeepPet для тварин

На честь року Собаки, кращого друга людини, команда ентузіастів створила глобальний міжнародний проект KeepPet — паспортизації домашніх тварин. Також буде запущено мобільний додаток Dog Locator.

Проект повинен забезпечити домашніх тварин і їх власників свободою пересування, доступом до ветеринарним послуг і до юридичної допомоги в будь-якій точці світу. Система заснована на розподіленої базі даних і технології блокчейн.

KeepPet зможе поліпшити якість життя тварин і їх власників, дасть можливість разом подорожувати, а також дозволить вести глобальну статистику.

Coincheck зламана, вкрадено NEM на суму $ 530 млн

Зламано біржа Coincheck і вкрадені NEM

За словами керівника провідної японської кріптовалютной біржі CoinCheck, на торговій платформі було викрадено понад $ 530 млн в криптовалюта NEM.

MineCC, японський кріптовалютний аналітик, повідомив, що під час офіційної прес-конференції керівники CoinCheck визнали, що всі кошти, що зберігаються на їх гарячому гаманці, були викрадені невідомою групою хакерів.

На відміну від холодних гаманців, які безпечні і працюють в автономному режимі, отримати доступ до гарячих гаманцях можливо за умови, що зловмисники внесуть збій в роботу серверів. Таким чином, більшість великих кріптовалютних бірж галузі тільки невелику частину коштів зберігає на гарячих гаманцях, решта коштів надійно захищені на холодних гаманцях, недоступних хакерам.

«НАМ БУЛО СКЛАДНО КЕРУВАТИ ХОЛОДНИМ ГАМАНЦЕМ», — ЗАЯВИВ ПРЕДСТАВНИК COINCHECK.

На даний момент невідомо, чи були вкрадені інші криптовалюта, проте на даний момент CoinCheck підтверджує крадіжку NEM на суму $ 530 млн. Розробники NEM і співтовариство розробників відкритого вихідного коду підтвердили, що вони не будуть проводити хардфорк для відновлення вкрадених з централізованої кріптовалютной біржі засобів.

Японія є найбільшим кріптовалютним ринком, обсяги торгів на якому значно вище, ніж на ринках США і Південної Кореї. У країні створено суворе ліцензування кріптовалютних бірж, яка забезпечує необхідні заходи безпеки.

Інвестори були приголомшені хакерською атакою, так як CoinCheck є однією з найбільших кріптовалютних бірж на японському ринку. Перше місце належить тільки BitFlyer.

Про хакерській атаці CoinCheck було повідомлено в Японське агентство фінансових послуг (FSA). Очікується, що урядові органи будуть брати участь в розслідуванні про порушення правил безпеки з боку CoinCheck.

Важливі новини в Росії по криптовалюта на 27.01.2018

Новини в Росії по криптовалюта на 27 січня 2018

ТПП РФ виступила за введення патентної системи оподаткування для Майнінг

Віце-президент Торгово-промислової палати РФ Максим Фатєєв повідомив, що об’єднання підприємців пропонує введення патентної системи оподаткування для Майнінг криптовалюта.

«Поява Майнінг як виду підприємницької діяльності передбачає відповідні зміни в КВЕД, а також визначення податкового режиму. Ідеальним варіантом у цій ситуації може бути патент з мінімальною сумою платежу, який простимулює роботу Майнер в правовому полі », — зазначив Фатєєв.

В опублікованому напередодні Мінфіном проекті закону «Про цифрових фінансових активах» видобуток криптовалюта віднесена до підприємницької діяльності, однак порядок її оподаткування не визначений. Заступник міністра фінансів Ілля Трунін вже заявив, що для регулювання оподаткування операцій з криптовалюта буде розроблений окремий законопроект.

Фатєєв також вважає, що передбачене в проекті закону з регулювання криптовалюта Мінфіну обмеження обсягу покупки токенов для фізичних осіб в 50 тисяч рублів може негативно позначитися на їх інвестиційної активності.

«З одного боку, всі розуміють, що найбільш зрозумілий спосіб придбання токенов фізичною особою — самостійний, і нам необхідні максимально комфортні умови для залучення фізичних осіб в цю діяльність, і сума в 50 тисяч рублів не підвищує привабливість галузі. Втрати від використання посередників для придбання криптовалюта можуть зупинити інвестиційну діяльність фізичних осіб », — зазначив віце-президент ТПП РФ.

Коментуючи в кінці грудня розробку закону про регулювання криптовалюта, заступник міністра фінансів Олексій Мойсеєв говорив, що в ньому буде передбачено оподаткування Майнінг як підприємницької діяльності.

«Якщо індивідуальний підприємець — один податок, якщо юрособа — інший. Це нічим не відрізняється від підприємницької діяльності », — пояснив тоді Моїсеєв.

Мінфін РФ висловився проти податкових канікул для Майнер

Заступник міністра фінансів РФ Олексій Моїсеєв не бачить необхідності в наданні податкових канікул Майнер криптовалюта. Про це він сказав журналістам в кулуарах Держдуми.

Мінфін РФ висловився проти податкових канікул для Майнер

Як повідомлялося раніше, Мінкомзв’язку підготувало концепцію регулювання Майнінг в Росії, в яку увійшла пропозиція про надання здобувачам криптовалюта дворічних податкових канікул.

«Мені нічого про це невідомо. Строго кажучи, по Майнер законопроект розробляє Мінкомзв’язку. В принципі, я не бачу ніякої необхідності ці податкові канікули надавати », — заявив Моїсеєв.

Нагадаємо, у четвер заступник міністра фінансів Ілля Трунін розповів, що оподаткування Майнінг в Росії буде регулюватися окремим законодавчим актом. Він додав, що розробити його буде простіше після прийняття закону «Про цифрових фінансових активах», проект якого відомство опублікувало напередодні.

Восени минулого року Олексій Мойсеєв говорив, що в міністерстві розглядають можливість введення патентної системи оподаткування на видобуток криптовалюта. Тоді ж ідею віднесення Майнінг до підприємницької діяльності і введення відповідного оподаткування підтримав Банк Росії.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector