Скільки коштує Dash — графік вартості криптовалюта

В цілому, поточна вартість Dash не може не радувати власників цієї монети і інвесторів, що вклали в неї кошти. Звичайно, до рекорду в 1 433 долара, встановленого в грудні 2017 року, їй поки далеко, але загальна динаміка налаштовує на позитивний лад. Ми спробуємо з’ясувати, чим обумовлений нинішній курс і яке майбутнє чекає цю перспективну валюту.

Скільки коштує криптовалюта Dash сьогодні, дивіться в онлайн-графіку, представленому нижче:

Ситуація з криптовалюта Даш: скільки коштує і чому

Ціна криптовалюта Dash на 14.05.2018
Котирування Деш до долара на 14 травня 2018 року

На момент написання статті (вечір 14.05.2018) ціна коін склала 431.84 USD за монету. В цілому, курс Dash показує деяку нестабільність, але при цьому є передумови для подальшого зростання.

Серед факторів, які можуть стимулювати подорожчання цифрових монет, можна виділити:

 1. Тимчасову корекцію ринку. Станом на 14 травня 2018 року біткоіни і інші криптовалюта показують зниження ціни. Це цілком закономірний процес після підйому, що мав місце з 2-го по 6-те травня (тоді BTC практично досяг позначки в 10 тисяч доларів). Зараз весь ринок знаходиться в стані корекції, після якого, з великою часткою ймовірності, курс знову почне підвищуватися. Для кріптовалютного ринку чергування етапів росту і падіння більш ніж природно. Швидше за все, у другій половині травня буде спостерігатися подорожчання біткоіни, який потягне за собою інші монети і Dash зокрема. У найгіршому випадку ринок знову впаде в стан глибокої корекції, в якому він перебував з січня по квітень 2018 року, але шансів на це вкрай мало.
 2. Швидке оновлення мережі Dash. Серія поліпшень, анонсована ще на початку травня, може стати справжнім козирем для даної криптовалюта. Уже зараз платформа Деш вважається одним з найбільш зручних сервісів для грошових переказів. Крім того, мережа постійно привертає до себе нових користувачів, завдяки стовідсотковій анонімності, високошвидкісним транзакціях і менш витратним (з точки зору ресурсів) Майнінг. Якщо команді Dash вдасться повною мірою реалізувати свої задумки (одна з яких безпосередньо стосується транзакцій), вже влітку валюту може чекати непоганий стрибок вгору.
 3. Стрімку популяризацію криптовалюта в Південній Америці та Азії. Завдяки власному бюджету, який формується при видобутку нових блоків, команда розробників Dash приймає ряд заходів для просування свого цифрового продукту. Зокрема, в Венесуелі Даш зовсім може стати альтернативою болівара (національної фіатной валюті). Крім того, в червні планується запуск платіжної системи для жителів Індії, який дозволить пересилати гроші з низькими комісіями. Зараз на комісійних зборах жителі цієї країни втрачають колосальні кошти. Реалізація даного проекту дозволить Dash значно розширити свою клієнтську базу (з огляду на чисельність населення Індії і практично повна відсутність конкуренції в сфері кріптовалютних перекладів).

На перший погляд може здатися, що зараз у Деша є всі шанси на те, щоб зробити різкий стрибок вгору. Такий сценарій може реалізуватися, але не можна забувати про негативні моменти, які можуть стримати підйом цієї криптовалюта:

 1. Відсутність Dash в лістингу біржі Coinbase. Цей майданчик є лідером в США за обсягом кріптовалютних торгів. Наявність того чи іншого активу в лістингу даної біржі значно підвищує довіру до нього (принаймні, серед американських трейдерів). Але Даш на Coinbase ще не підтримується. Тому очікувати від цієї монети «подвигу» біткоіни поки не доводиться.
 2. Проблеми на японському ринку. В кінці квітня 2018 року політична еліта Японії висловила намір заборонити торги трьома криптовалюта: Monero, Zcash і Dash. Якщо заборона все-таки вдасться реалізувати, позиції даних коинов на ринку значно впадуть.
 3. Злом акаунтів глави Dash Core. 9 травня акаунти в Twitter і LinkedIn, що належать лідеру Dash Core Group Райану Тейлору, були зламані хакерами. Зокрема, в стрічці Твіттер було розміщено кілька компрометуючих постів, в яких зловмисник негативно відгукувався про криптовалюта Dash. Крім того, кілька твітів носили відверто расистський характер. Хоча сам злом був обчислений досить оперативно, навколо лідера Dash Core Group і однойменної валюти встиг сформуватися негативний новинний фон. Але найголовніше — у деяких людей похитнулася довіра до Дешу. Частина користувачів стала шукати відповіді на запитання: як ця людина забезпечить нам безпеку і анонімність, якщо не може убезпечити власні облікові записи. Звичайно, злом акаунтів Райана Тейлора навряд чи стане фатальним подією для Dash, але швидкість його подорожчання він точно загальмує.

Отже, ми з’ясували, скільки коштує Dash зараз і чому. Тепер давайте спробуємо зрозуміти, що чекає ці монети в подальшому.

Якою буде вартість криптовалюта Dash в майбутньому і які її перспективи?

Монета Dash обганяє Bitcoin

Якщо говорити про зразкову ціну цього цифрового активу в кінці 2018 року, то тут можна виділити три варіанти розвитку подій:

 1. Негативний — Даш знову опуститься нижче позначки в 200 доларів. Настільки поганий сценарій реалізується в тому випадку, якщо ринок знову впаде в глибоку корекцію або ж відбудеться масовий відтік користувачів з однойменної мережі.
 2. Середній — до грудня 2018 року вартість однієї монети буде варіюватися в районі 800 доларів. Цілком можливо і досягнення планки в 1000 USD. Цей варіант буде мати місце при дотриманні двох умов: команда Dash успішно реалізує всі свої задумки, навколо монети буде накопичуватися тільки позитивний новинний фон.
 3. Позитивний — цей сценарій має на увазі подолання позначки в 1000 доларів і, можливо, повторення рекорду 2017 року. Даний варіант розвитку подій вельми привабливий, але він реалізується лише в тому випадку, якщо в другій половині 2018 року трапиться різкий підйом популярності Dash і в проект буде вкладено кілька мільярдів доларів сторонніх інвестицій.

У будь-якому випадку, на найближчий рік у Деш досить непогані перспективи. А якщо розглядати довгостроковий розвиток цієї криптовалюта, то через 3-4 роки вона може стати номером один у світі. Здавалося б, біткоіни настільки укорінився в ранзі лідера, що змістити його вже неможливо. Та й чому скидати його з вершини повинен саме Деш? Адже є й інші перспективні валюти (наприклад, Ефіріум).

Насправді, у даного коін є цілий ряд переваг, які можуть вистрілити в майбутньому. Ось головні з них:

 1. Швидкість транзакцій. За цим показником біткоіни безнадійно програє багатьом криптовалюта, а не тільки Дешу. Завдяки функції InstantSend, мережа Dash дозволяє проводити високошвидкісні транзакції на будь-які суми, що може привернути як рядових користувачів, так і великих інвесторів.
 2. Відносно низька ціна в поєднанні з великими перспективами. Ми не випадково поєднали саме ці два чинники. Якщо лідери Dash продовжать популяризувати свою валюту і покращувати її, через кілька років вона буде коштувати кілька тисяч доларів (і це без додаткових грошових вливань з боку). А ось при наявності інвестицій цій монеті під силу наздогнати і навіть обійти біткоіни. І якраз зараз, коли валюта коштує ще не дуже дорого, інвестори можуть вкладатися в неї. А ось інвестувати в недешевий біткоіни мало хто захоче, тим більше з урахуванням його нестабільності.
 3. Стовідсоткова децентралізація і анонімність. На основі цих принципів створювався і сам біткоіни, але практика показала, що його архітектура не ідеальна. А ось платформа Dash вже зараз вважається чи не найбезпечнішою. Крім того, ступінь конфіденційності можна налаштовувати самому, а це дає користувачам ще більше свободи.

Таким чином, у розглянутій крипти є потенціал, щоб зайняти лідерські позиції в майбутньому. Чи зуміє команда Dash реалізувати його, ми дізнаємося в найближчі роки.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector