Dash — калькулятори прибутковості Майнінг криптовалюта онлайн

Калькулятор Dash — спеціальна програма, що дозволяє протягом декількох хвилин розрахувати потенційний прибуток від Майнінг, з’ясувати термін окупності обладнання і прийняти остаточне рішення про збір ферми на відкритих або купівлі ASIC для видобутку віртуальної валюти Даш.

Актуальність таких програм не викликає сумнівів, адже без їх допомоги виконати більш-менш точний розрахунок майже неможливо через необхідність обліку багатьох параметрів — складності віртуальної мережі, актуального курсу, поточного винагороди, майбутніх змін в кріптовалютной мережі і інших чинників.

Головні труднощі — вибір калькулятора прибутковості Даш, що забезпечує точний розрахунок без необхідності введення великого числа параметрів. Нижче розглянемо, які види таких додатків бувають, і в чому тонкощі розрахунку. Крім того, наведемо кращі калькулятори прибутковості Dash, які перевірені тисячами Майнер і показали відмінні результати.

Яким повинен бути калькулятор Даш?

Логотип Даш на шестерінки

При виборі сервісу для розрахунку прибутковості Майнінг Dash варто врахувати такі вимоги:

 1. Простота інтерфейсу. Онлайн-калькулятор повинен бути зручним у застосуванні, щоб в функціоналі і тонкощах розібрався не тільки досвідчений майнер, але і новачок.
 2. Російськомовна версія. З ростом популярності Майнінг з’явилося багато калькуляторів, що дозволяють розраховувати окупність Даш і інших криптовалюта при видобутку на процесорі, Асік-обладнанні або фермах GPU. В їх числи і російськомовні сайти, які нічим не гірше англомовних або інших аналогів, але простіше в застосуванні. З іншого боку, вільне володіння англійською інтерфейсу не повинно стати перешкодою для грамотних Майнер.
 3. Набір алгоритмів для розрахунку. Сьогодні важко знайти калькулятор, який працює тільки з однією криптовалюта. Розробники намагаються робити універсальні сервіси, що дозволяють вважати прибутковість для різних віртуальних монет, які працюють на X11, SHA-256 та інших алгоритмах. Чим більше число криптовалюта може охопити сервіс, тим краще. Це пояснюється тим, що майнер може розрахувати прибутковість Майнінг для Dash, а після порівняти показники прибутку і окупності для інших коинов.
 4. Точність параметрів. Це суб’єктивний показник, перевірити який важко. Краще рішення — використовувати кілька онлайн-калькуляторів криптовалюта Dash, після чого порівняти отримані результати. Як правило, відхилення повинно бути незначним. Крім того, при виборі можна орієнтуватися на думку Майнер з досвідом.
 5. Відгуки — один з найважливіших факторів, який потрібно врахувати при виборі. Якщо людина займається Майнінг більше року і вже використовував програму для розрахунку прибутковості на одному з сервісів, він може адекватно оцінити точність і надійність калькулятора (хоча б приблизно).
 6. Наявність прогнозування. Не секрет, що отриманий розрахунок не можна вважати точним на 100%, адже вихідні параметри для обчислень знаходяться в постійній динаміці. Зокрема, змінюється премія за отриманий блок, курсова вартість, складність мережі та інші параметри. Ось чому все більше затребувані калькулятори, які вміють прогнозувати майбутні зміни згаданих показників. Це особливо актуально, якщо мова йде про довгострокове обчисленні — на 3 місяці і більше. Мінус в тому, що для віртуальних монет Dash таких програм поки немає.

Як правило, калькулятори криптовалюта Даш не вимагають спеціальних знань і доступні всім користувачам мережі. Але існують і більш складні варіанти, які передбачають введення додаткових (користувальницьких) параметрів. Такі додатки вважаються більш точними, але для їх застосування потрібно базовий набір знань з видобутку віртуальних монет.

Види калькуляторів криптовалюта Dash

З розвитком кріптовалютной мережі і підвищенням складності Майнінг з’явилося умовний поділ онлайн-калькуляторів Даш на кілька видів:

 1. Для Майнінг на CPU. У момент появи криптовалюта складність мережі мінімальна, що дозволяє Майнер добувати Коін і витрачати при цьому мінімум потужностей. Не виключенням є і Dash, який протягом декількох років з моменту випуску можна було Майні за допомогою CPU. Сьогодні такий спосіб не актуальний, але при бажанні можна знайти онлайн-калькулятори, що дозволяють особисто переконатися в низькому рівні прибутку. Як варіант — ресурс Nicehash, на якому докладніше зупинимося нижче. Причина низької ефективності полягає в мінімальному хешрейте, від якого безпосередньо залежить швидкість отримання блоку і потенційний прибуток учасника мережі.
 2. Для Майнінг на GPU. Більш просунутий варіант — видобуток Dash із застосуванням ферм на відкритих, тому і число калькуляторів, що дозволяють виконувати такі розрахунки, вище. Для обчислень можна використовувати Bitcoincloudmining.center, Bitmakler, Nicehash і інші сервіси. У деяких онлайн-калькуляторах досить вибрати тип відеокарти, після чого система зробить розрахунок і допоможе підібрати найбільш прибуткову криптовалюта (якщо Даш не влаштовує). Серед Майнер найбільш затребуваний сервіс Nicehash, де потрібно вказати модель GPU, CPU або ASIC, а після сервіс самостійно робить розрахунок для всіх існуючих алгоритмів.
 3. Для Майнінг на ASIC-обладнанні. З ростом популярності віртуальної монети Даш підвищується і попит на калькулятори криптовалюта Dash, що дозволяють вважати прибутковість Асіка. На квітень 2018 року ця найбільш ефективний спосіб видобутку віртуальної валюти, що обумовлено високим хешрейтом такої техніки. До найбільш популярних моделей належать Innosilicon A5 DashMaster, iBeLink DM22G X11 / Dash Miner, ASIC X11 Miner і інші. Продуктивність згаданих Асіка становить від 19 до 32,5 ГХ / сек, що в десятки разів більше, ніж у випадку з GPU. Проблема тільки в тому, що список моделей в калькуляторі не встигає оновлюватися новими моделями, тому краще вводити параметри вручну.
 4. Для хмарного Майнінг. Тут застосовуються такі ж онлайн-калькулятори прибутковості, як розглянуті вище. Різниця в тому, що в рядок витрат електроенергії можна ставити 0, адже проблема оплати за електрику вирішується самим сервісом. У секції хешрейт прописується орендована потужність.

Як користуватися калькулятором видобутку криптовалюта Даш — головні параметри

Логотип Даш і блискавка в руці

Як зазначалося, з використанням калькуляторів прибутковості криптовалюта не виникає труднощів. Як правило, вони мають простий інтерфейс, а для розрахунку потрібно підставити ряд параметрів (на прикладі, bitcoincloudmining.center) серед яких:

 • Розрахунковий період — часовий проміжок, за який система обчислює розмір прибутку (чистої і з урахуванням витрат на електрику).
 • Швидкість Майнера (хешрейт). При вказівці продуктивності варто врахувати сумарну величину. Наприклад, якщо видобуток криптовалюта ведеться на GPU-фермі, вказується сумарний хешрейт всіх встановлених «планок» відеокарт. Чим вище цей показник, тим на більший дохід можна розраховувати.
 • Споживана електроенергія. Тут вказується, скільки електрики бере обладнання за годину роботи. Якщо для видобутку Dash застосовується ферма GPU, рекомендується ставити сумарну потужність з урахуванням споживання відеокарт і решти підключеного обладнання. В такому випадку можна розраховувати на більш точний результат.
 • Тариф на електрику — вартість 1 кВтг електроенергії, яка індивідуальна для кожного регіону. Цей параметр вказується з урахуванням місця проживання (міста, де встановлено і підключено обладнання). Чим нижче витрати на електрику, тим вище підсумковий дохід Майнера.
 • Комісія пулу — платіж, який стягує сервіс, що забезпечує колективну видобуток криптовалюта.
 • Інші платежі — за виведення грошей, переклад в іншу криптовалюта і так далі.

Інші параметри онлайн-калькулятор, як правило, проставляє автоматично — складність мережі, нагороду за блок, а також курсову вартість на момент розрахунку. Крім того, деякі сайти вимагають вказівки вартості купленого устаткування для обчислення періоду окупності.

Після завершення розрахунку калькулятор Даш прибутковості видає наступну інформацію (в залежності від сервісу):

 1. Термін окупності — часовий інтервал, протягом якого зароблені монети перекривають витрати на придбання обладнання, оплату електроенергії та оренду. Цей параметр залежить від застосовуваного обладнання. Наприклад, для Асік-Майнер він становить від 6 місяців і більше.
 2. Загальний дохід — сума, яку майнер видобуває в загальному, без вирахувань витрат на електрику.
 3. Чистий прибуток — обсяг коштів, отриманих Майнер на руки в результаті видобутку віртуальної валюти Dash за допомогою процесора, ASIC-обладнання або ферми на GPU. Як правило, підсумковий параметр наводиться за мінусом витрат на електрику.
 4. Прогноз. Як зазначалося, деякі онлайн-калькулятори прибутковості Dash показують окупність і дохід з урахуванням прогнозу системи. У цьому випадку програма враховує зростання складності, зміна винагороди за отриманий блок, а також ймовірне підвищення (зниження) курсової ціни.

Калькулятори прибутковості криптовалюта Dash — огляд кращих сервісів

З урахуванням зміни вартості криптовалюта змінюється і дохідність Майнінг, яку ми розраховуємо за допомогою калькулятора.

Графік курсу криптовалюта Даш представлений нижче:

Знаючи принципи функціонування та види додатків, що застосовуються для розрахунку прибутковості Майнінг Деш, простіше підібрати онлайн-калькулятор прибутковості. Щоб ще більше спростити вибір, наведемо кращі сервіси, що дозволяють розрахувати окупність видобутку і потенційний прибуток для Даш.

Bitcoincloudmining

Інтерфейс калькулятора прибутковості Даш Bitcoincloudmining

Сервіс bitcoincloudmining.center — універсальна майданчик, що дозволяє обчислити прибутковість Майнінг практично всіх існуючих криптовалюта. Для розрахунку потрібно перейти в розділ «Калькулятор Майнінг» (в лівому меню), після чого вибрати алгоритм X11 і цікаву для віртуальну монету.

Від користувача потрібно вказати термін розрахунку, хешрейт, витрати на електрику і тариф, а також комісійні збори з використовуваного пулу. Інші параметри задаються автоматично. Відразу після введення вихідних даних натискаємо на кнопку «Зробити розрахунок». Система видає чистий дохід від Майнінг (без урахування витрат на електрику).
Сервіс отримав популярність, завдяки універсальності, зручності використання і високої точності розрахунку. Мінус в тому, що деякі призначені для користувача настройки задати тут не вийде (наприклад, вартість обладнання).

Ми розрахували прибутковість Innosilicon A5 Dashmaster (32,5 Гігахеша, 750 Втч) і у нас вийшов дохід 215.10 доларів в місяць.

In-trend

Інтерфейс калькулятора прибутковості Даш In-trend

На сайті in-trend.biz (в розділі Майнінг Даш) знаходиться ще один калькулятор, що дозволяє розрахувати прибутковість Dash. Що стосується окупності, її можна визначити самостійно з урахуванням отриманих даних. Плюс сервісу полягає в простоті застосування і зрозумілому інтерфейсі. Тут не потрібно вивчати графік для вказівки курсової ціни або вводити параметр складності мережі — базові відомості по Даш задаються автоматично. Користувач повинен вказати хешрейт застосовуваної техніки, її електроспоживання (в Ватах), вартість за електрику, а також комісійний платіж пулу.

Як тільки інформація введена, потрібно натиснути на кнопку «Calculate». Система видає добовий дохід, витрати на електрику і чисту добову прибуток (з вирахуванням витрат). Нижче таблиці з результатами наведено базові параметри для Даш — час генерації блоку, поточна і середня нагорода (за добу), складність мережі та інші. Сайт з калькулятором підійде для Майнер, які потребують швидкого розрахунку прибутковості, і не пред’являють жорстких вимог до точності.

Для A5 ​​Dashmaster денний дохід розрахований — 5,03 долара, тобто місячний складе 150,9 долара. Це на 65 USD менше, ніж на попередньому калькуляторі.

Bitmakler

Інтерфейс калькулятора прибутковості Даш Bitmakler

Ще один цікавий калькулятор видобутку криптовалюта Даш — bitmakler.com. На відміну від інших сервісів, тут всі параметри доведеться вводити вручну, а саме період розрахунку, продуктивність обладнання, курс віртуальної монети та інші. Як і в розглянутих вище додатках, в програмі вказуються витрати на електроенергію, розмір оплати, а також комісія пулу.

Після розрахунку система видає кількість здобутих монет і їх число з вирахуванням комісії. Крім того, зазначаються витрати на обмін і виведення грошей в фіат. Підсумкова цифра — чистий прибуток до видобутку криптовалюта.

За твердженням Майнер, це точний онлайн-калькулятор, але через необхідність самостійного введення всіх параметрів ним користуються тільки досвідчені учасники кріптовалютной мережі. Крім того, часто розділ калькулятора просто не працює.

Red-miner

Інтерфейс калькулятора прибутковості Даш Red-miner

Якщо потрібно простий калькулятор для розрахунку ефективності Майнінг Dash mining, то підійде програма на сайті red-miner.com. Від користувача потрібно введення хешрейта яке застосовується (в МХ / сек), розмір комісії пулу, а також вказівку витрат на електрику і покупку техніки для Майнінг. Такі параметри, як ціна блоку і складність кріптосеті система проставляє сама.

Результат розрахунку — прибутковість видобутку Dash за різні часові проміжки (від години до року). Тут є вбудований конвертер, тому результат видається в Даш, біткоіни і доларах США. Розглянутий онлайн-калькулятор зручний в застосуванні і дозволяє швидко виконати розрахунок. Але говорити про високу точність не доводиться (в першу чергу, через неможливість вказівки ряду параметрів). Крім того, незручно, що доводиться самостійно вираховувати оплату аза електрику.

Innosilicon A5 Dashmaster, за даними сервісу, принесе в місяць прибуток 159,03 долара без урахування оплати електрики.

Nicehash

Інтерфейс калькулятора прибутковості Даш Nicehash

Сервіс nicehash.com вважається одним з найбільш точних і зручних сайтів для расч`та прибутковості Майнінг різних криптовалюта. Перевага в тому, що тут передбачено два варіанти обчислень — простий (для новачків) і складний (для досвідчених Майнер). У першому випадку користувач вибирає обладнання, після чого вказує вартість електроенергії (в одній із запропонованих валют). Після розрахунку система видає обсяг зароблених монет, витрати на електрику, а також чистий прибуток. Варто врахувати, що система робить розрахунок по відношенню до найбільш прибутковим віртуальним монетам для вибраного обладнання.

Щоб подивитися прибутковість по Даш, необхідно перейти в призначені для користувача настройки, вказавши кількість застосовуваних пристроїв, потужність кожного, а також загальні витрати на покупку техніки для Майнінг. Плюс калькулятора в тому, що тут можна дізнатися потужність обладнання, що застосовується для різних алгоритмів.

Innosilicon A5 DashMaster тут є в списку пропонованих пристроїв навіть в двох версіях — звичайній та розігнаної. Ми вибрали звичайну, як і на інших сервісах. Результат — 149,5 доларів на місяць без витрат на електроенергію.

Cryptocompare

Інтерфейс калькулятора прибутковості Даш Cryptocompare

Ще один зручний сервіс — cryptocompare.com, що дозволяє обчислити прибутковість для багатьох віртуальних монет (Даш в тому числі). Варто врахувати, що ресурс англомовний, але це легко виправити за допомогою вбудованого модуля-перекладача для браузера. При цьому навіть без перекладу розібратися з алгоритмом застосування не складає труднощів. Тут потрібно вказати швидкість (хешрейт) Майнера, енергоспоживання обладнання, ціну за електроенергію і комісію пулу.

Онлайн-калькулятор зручний в користуванні, адже з лівого боку вводяться параметри, а справа видається результат, а саме дохід за тиждень, за місяць і за рік. Програма гранично проста, тому англійська мови не відлякує Майнер з СНД та інших країн.

Для A5 ​​DashMaster місячний дохід склав 150.04 долара.

Який з калькуляторів криптовалюта Dash вибрати?

Наявність онлайн-калькуляртора для розрахунку прибутковості — плюс для Майнера, який планує добувати криптовалюта Dash або інші Коін. Переваги таких програм очевидні:

 • Можливість вибору підходящого обладнання для Майнінг.
 • Швидкий розрахунок окупності.
 • Автоматичне введення основних параметрів (складності, курсу, розміру премії).

Що стосується вибору, варто орієнтуватися на обсяг власних знань і вимоги до точності. Як показала практика, розглянуті вище сайти показують схожі результати (при ідентичних вихідних даних), тому в роботі можна використовувати будь-який з калькуляторів. Трохи завищена прибутковість у bitcoincloudmining.center. Головне пам’ятати, що розрахунок актуальне для поточного моменту, а вже на наступний день або навіть через годину з ростом або зниженням курсу ситуація може змінитися. Ось чому до обчислень прибутковості важливо ставитися критично, з огляду на прогноз майбутнього розвитку криптовалюта.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector