Dash — онлайн-графік курсу криптовалюта

Вивчивши графік криптовалюта Даш, можна зрозуміти, яку цінність на ринку має цей цифровий актив. Крім того, динаміка зміни вартості в конкретний момент часу дозволяє скласти приблизний прогноз для даних монет на найближче майбутнє. Ми проаналізуємо графік Dash онлайн і виявимо основні причини, через які відбувається зміна ціни в більшу або меншу сторону.

Сьогоднішній курс криптовалюта Dash відображений в онлайн-графіку, представленому нижче:

Скільки коштує Dash-криптовалюта: графік курсу на момент написання статті

Вартість Деш в доларах на 15.05.2018
Ціна криптовалюта Dash станом на 15 травня 2018 року

Під час написання даної статті (увечері 15 травня 2018 роки) Dash графік показав наступну вартість криптовалюта:

  • в доларах — 429.30 USD;
  • в євро — 362.38 EUR;
  • в рублях — 25 352 RUB;
  • в біткоіни — 0.05027 BTC.

Якщо уважно подивитися на представлений вище графік Dash, то можна побачити, що курс досить волатильним. Звичайно, серйозних злетів і обвалів немає, але зміни ціни в межах 10-15 доларів спостерігаються протягом усього дня. Далі ми з’ясуємо, чим можуть бути обумовлені такі коливання.

З яких причин може змінюватися графік криптовалюта Dash?

Емблема Деш на тлі лінії біржі

Сьогодні існує безліч факторів, здатних вплинути на ціну криптовалюта і на Деш зокрема. Головними серед них є такі:

  1. Курс біткоіни. Цей момент, поки що, вважається одним з ключових. Незважаючи на те, що кожна криптовалюта по-своєму унікальна і проходить свій шлях розвитку, саме біткоіни грає роль своєрідного локомотива для всіх «молодших побратимів». Зростання котирувань даної монети автоматично підвищує цінність інших цифрових активів, а її падіння навпаки — призводить до знецінення останніх. За прикладами далеко ходити не треба. Досить згадати кріптовалютний бум грудня 2017 року, коли на тлі небувалого злету біткоіни мало не всі монети встановили історичні рекорди (для Деш він склав 1 433 долара). Але потім курс BTC пішов на спад, що негативно вплинуло на вартість Dash і інших альткоінов.
  2. Новини, що стосуються всього кріптовалютного світу і безпосередньо Dash. Тут закономірність гранично проста: позитивний новинний фон підвищує цінність монети, а негативний — провокує зниження вартості. Як приклад можна згадати проблеми з Google, коли ця компанія заборонила додавати в свій магазин розширення для Майнінг. Найбільшою мірою тоді постраждав біткоіни, але, як ми вже знаємо, майже всі кріптомонети залежать від нього, тому й курс Деш пішов на спад. А ось новини, пов’язані з залученням інвестицій, укладанням контрактів, запуском або хоча б анонсом великих проектів, майже завжди забезпечують підйом цифровий валюти на ринку.
  3. Памп і дамп. Це досить неприємні чинники, про які треба пам’ятати. Суть пампа полягає в тому, щоб роздути курс тієї чи іншої криптовалюта, а потім різко опустити його (тобто, викликати дамп), причому в більшості випадків вартість падає нижче початкової позначки. На пампах і дампи збагачуються шахраї або великі власники монет, а ось ті, хто купив крипту на тлі їх раптового подорожчання, залишаються в мінусі. Щоб не стати жертвою таких махінацій, потрібно уважно стежити за новинами навколо зростаючої криптовалюта. Буває і так, що підйом виправданий, але якщо подорожчання відбувається без вагомих причин (або ж ці причини вказані на сумнівних ресурсах), від закупівлі активу краще утриматися.
  4. Курс фіатних грошей. Якщо говорити про конвертованих валютах (долари, євро), то цей фактор спливає вкрай рідко. Але у випадку з рублями і гривнями його варто враховувати. Суть полягає в тому, що ціна Деш може вирости не через подорожчання самої монети, а на тлі зниження курсу фіатной валюти. Тут можна згадати падіння рубля, після введення нових санкцій на початку квітня 2018 року. Тоді доларова вартість Деш залишилася майже незмінною, а ось рублевий курс почав виглядати досить привабливо. Цілком логічно, що рублевий графік пішов вгору, ось тільки це зростання було зумовлене не зміцненням кріптомонети, а зниженням паритету купівельної спроможності російської національної валюти.

Може трапитися так, що біткоіни буде стрімко рости, останні новини навколо Деша будуть тільки позитивні, але паралельного стрибка не відбудеться. У таких ситуаціях на перший план виходять негативні чинники, які сформувалися досить давно. У випадку з Деш стримати зростання курсу може відсутність цієї монети на біржі Coinbase (що вкрай важливо для Західних трейдерів). Крім того, через стовідсоткової анонімності мережі розглянута криптовалюта має проблеми з урядами деяких країн. Зокрема, проти Dash налаштована політична еліта Японії. Фактори такого роду можуть не дати монеті досягти свого піку навіть в разі повторного кріптовалютного буму.

Але незважаючи на кілька неприємних моментів, пов’язаних з Dash, у цій криптовалюта як і раніше зберігається солідний потенціал. Звичайно, даний цифровий актив далеко не лідер по капіталізації і популярності серед користувачів, але унікальна архітектура однойменної мережі, високошвидкісні транзакції, повна анонімність і безпеку, а також постійні поліпшення можуть в майбутньому зробити розглянуту монету одним з лідерів ринку або зовсім дозволять їй зайняти місце біткоіни .

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector