Dash — курс криптовалюта до рубля, скільки коштує 1 Dash, онлайн-графік

Оскільки більшість вітчизняних користувачів конвертує Dash в рублі (при виведенні з біржі або балансу програмного гаманця), курс однієї валюти по відношенню до іншої має досить високе значення. Ми спробуємо проаналізувати ситуацію в парі Dash / RUB та з’ясувати, чим обумовлена ​​така вартість.

Поточний курс Dash до рубля дивіться на онлайн-графіку, представленому нижче:

Скільки коштує криптовалюта Dash в рублях на момент написання статті?

Курс Dash до Рублю
Графік курсу Dash до Рублю 13 травня 2018 року

При написанні статті (дні 13 травня 2018 роки) ціна однієї монети Деш становила 24461 рублів (або 396,75 долара). Якщо подивитися на представлений вище графік, то можна побачити, що дана криптовалюта показує серйозну волатильність з періодичними стрибками вгору-вниз. Але при цьому загальна динаміка після недавнього зростання має тенденцію до зниження, курс Dash до рубля поступово опускається.

Таку картину можна вважати закономірною. Як відомо, в кінці 2017 року становили майже все криптовалюта встановили свій рекорд вартості. Але потім почався період корекції, під час якого цифрові активи сильно знецінилися. Корекція тривала досить довго (до квітня 2018 року), з-за чого багато людей розчаровувалися в криптовалюта, а це ще більше провокувало зниження їх ціни. У квітні ситуація трохи змінилася. Кріптомонети на чолі з біткоіни поступово почали дорожчати, завдяки чому можна було спостерігати на графіку передумови до зростання. Курс Dash до рубля повернувся до позначки, яка була на початку березня — максимально в квітні монета коштувала 31286,79 рубля (24 квітня). Сьогодні знову чітко промальовується тенденція до зниження — корекція триває.

На подорожчання Деш вплинув не тільки біткоіни. Є ще кілька чинників, що сприяють підвищенню котирувань цієї валюти по відношенню до російського рубля. Про них ми поговоримо далі.

Через що курс криптовалюта Dash до рубля волатильним?

Логотип Dash і монетка рубля

Майже всі фактори пов’язані з монетою Деш або однойменною мережею, але один стосується безпосередньо рубля. Основні причини квітневого підвищення курсу описані нижче:

  1. Популярність даної криптовалюта. Цей фактор не в останню чергу посприяв встановленню цінового рекорду в грудні 2017 року. Звичайно, на етапі корекції частина користувачів була втрачена, але зараз валюта знову набирає обертів. Мережа Деш має низку плюсів, які залучають нових людей: швидкі транзакції, повна анонімність, децентралізація, а також можливість залишати заявки на спонсорування якогось проекту (за плату в 5 Деш). Все це робить платформу Dash однією з найбільш відкритих, тому популярність мережі і однойменної монети знаходиться на високому рівні.
  2. Постійні поліпшення майданчика. Розробники докладають всіх зусиль, щоб зробити мережу максимально зручним і безпечним. Наступний етап апгрейда був анонсований на початку травня. Точний час впровадження поліпшень поки невідомо, але сама новина багато в чому вплинула на підвищення ціни кріптомонет.
  3. Поступова популяризація мережі і однойменної валюти. В цьому плані розробники недалекі від власників Ripple. Інформація про Dash поширюється в країнах Південної Америки (зокрема, у Венесуелі), в Африці. Крім того, в червні намічений запуск масштабного проекту в Індії. Неважко здогадатися, що такі зусилля помітно підвищують котирування цифрового активу на ринку.
  4. Девальвація рубля. А ось і момент, пов’язаний з російською валютою. Як відомо, 6 квітня Сполучені Штати ввели нові санкції проти великих бізнесменів Росії. Від санкцій постраждали підприємства, якими ці люди володіють. Це, в свою чергу, підкосило економіку і рубль закономірно подешевшав. Ні, розглянута криптовалюта в будь-якому випадку зростає. Її ціна в доларах і євро вже виглядає вельми привабливо. Але через здешевлення російських фіатних грошей 1 Dash в рублях став коштувати набагато дорожче.

Після невеликого підвищення вартість Деш продовжила знижуватися. До мінімуму, якого досягла монета в 2018 році (16152,82 рубля за 1 Dash 8 квітня) ще звичайно далеко, але на даному етапі весь кріптовалютний ринок нестабільний, що негативно впливає на котирування альткоінов.

Підводячи підсумки, можна сказати, що Деш, швидше за все, після незначного падіння продовжить рости. Звичайно, підйом гальмується періодами корекції, але в цілому позитивна динаміка повинна зберегтися. При оптимальних розкладів в кінці 2018 року цю монета поб’є свій рекорд в 1 433 долара і вийде на новий рівень. Так, все може скластися не так вдало, але поки у Dash є всі передумови для поступового зростання.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector