Види Асіка для Майнінг: які бувають і які краще

 • Асіка для Майнінг криптовалюта за алгоритмом X11
  • ASIC X11 Miner Pinidea DR-100
  • Bitmain Antminer D3
  • Innosilicon A5 DashMaster

 • Асіка для Майнінг біткоіни і ФОРКОМ за алгоритмом SHA-256 — які краще
  • Bitmain Antminer S9
  • Ebit E9 Plus Miner 9TH / s
  • Майнер Pantech SX5

 • Кількість криптовалюта збільшується з кожним тижнем, як і росте складність видобутку кожного окремо взятого активу. Якщо спочатку біткоіни Майні на звичайних комп’ютерах, і їх GPU відмінно справлялися з цим завданням, то з часом складність Майнінг сильно зросла. Для генерації біткоіни, Лайткоіна і їх ФОРКОМ стали випускати спеціальні пристрої, призначені виключно для Майнінг — ASIC. Вони працюють на різних алгоритмах. Але є і загальні моменти, які дозволяють використовувати одні і ті ж пристрої для видобутку різних груп криптовалюта.

  Так, для біткоіни і його ФОРКОМ використовуються ті види Асіка, які працюють за алгоритмом SHA-256. Лайткоін, Dogecoin і інші Форк Майні за алгоритмом Scrypt. Є також алгоритми: Х11 (для Майнінг Dash), Keccak. З’явилися і нові версії: Scrypt-N, Scrypt-Jane. У всіх них є незначні відмінності. Однак на обладнанні, призначеному для роботи з Scrypt-алгоритму, при всьому бажанні Майні біткоіни або інші криптовалюта не вийде.

  Види Асіка для Майнінг за певним алгоритмом

  Два Асіка крупним планом

  Велика частина Асіка ділиться на три типи відповідно до того, на якому алгоритмі вони працюють:

  1. SHA-256 — ці Асіка використовуються для Майнінг біткоіни, Peercoin і інших криптовалюта.
  2. X11 — алгоритм видобутку Dash.
  3. Scrypt — алгоритм, що використовується для видобутку Лайткоінов і похідних криптовалюта.

  Ми розглянемо, що зараз пропонує ринок в кожному з цих сегментів і за якими критеріями можна визначити, наскільки конкретна модель Асіка вигідна і працездатна.

  На що звертати увагу при виборі Асіка?

  Безліч Асіка стоїть на полицях

  1. Споживана потужність. Асіка — енергоємне обладнання, яке споживає велику кількість електроенергії. Якщо кожен прилад споживає до 1,3 кВт на годину, то більше одного в домашніх умовах тримати не вийде, оскільки не витримає мережу.
  2. Окупність. Залежить від хешрейта або швидкості обчислення хешу і споживаної електроенергії. Середня окупність Асіка становить близько півроку, а то й враховувати витрати на оплату електроенергії. З урахуванням рахунків за електрику термін окупності може збільшитися в два рази і більше. З цієї причини багато Майнер шукають способи підключитися до «безкоштовної» розетки в обхід лічильника.
  3. Виробник. За співвідношенням ціна / якість лідирують китайські виробники, зокрема компанія Bitmain. До того ж доставка Асіка з Китаю в країни СНД вже поставлена ​​на потік. Купити потрібний Асік буде простіше хоча б тому, що є постачальники, які відкрили легальне ввезення пристроїв для Майнінг по цілком вигідною ціною. Отже, розглянемо найпопулярніші моделі Асіка, що працюють на різних алгоритмах.

  Які бувають Асіка для Майнінг за алгоритмом Scrypt?

  Три Асіка різної форми

  Асіка на алгоритмі Scrypt стали особливо популярні після того, як була проведена масштабованість (протокол SegWit) мережі Лайткоін і деяких його ФОРКОМ. Ще одним пусковим механізмом стала установка в мережу LightingNetwork — транзакцій поза ланцюга блокчейн. Виробники відгукнулися на що підвищився попит і стали випускати вдосконалені Майнер, що працюють на алгоритмі Scrypt.

  BW-L21 ASIC Miner

  Вид на BW-L21 ASIC Miner з різних ракурсів

  Відмінний майнер з хешрейтом до 550 МХ / с. Містить 144 чіпа, створених за 28нм техпроцесу. При цьому споживання електроенергії на годину становить 950 Вт. На жаль, цей Асік вкрай важко купити Майнер-одиночці. Вартість BW-L21 для Майнінг Лайткоінов на офіційному сайті компанії 2500 доларів, але за такою ціною його продають тільки оптом від 100 штук. Купити його в роздріб обійдеться значно дорожче.

  Bitmain AntMiner L3 +

  Bitmain AntMiner L3 + вид збоку

  Другий гідний екземпляр для Майнінг Лайткоіна і його ФОРКОМ. При його створенні використовувалася 288 чіпів BM1485 (по 72 на кожній хеш-платі). Споживає Асік 0,8 кВт на годину. Хешрейт Bitmain AntMiner L3 + складає 504 МХ в секунду.

  Асіка для Майнінг криптовалюта за алгоритмом X11

  Передня і задня сторона чорного Асіка

  Прилади призначені для видобутку DASH і його ФОРКОМ. Однією з перших в свій асортимент включила нові Майнер, що працюють на алгоритмі X11, компанія Pinidea. Її модель DR-100 складає гідну конкуренцію аналогам, представленим виробниками Bitmain і Innosilicon.

  ASIC X11 Miner Pinidea DR-100

  Дизайн Асіка Pinidea DR-100

  Швидкість хешування 19 Гх в секунду при енергоспоживанні 0,9 кВт. Компанія продає Асіка за біткоіни, приблизна ціна ASIC X11 Miner Pinidea DR-100 близько 3000 доларів за один пристрій. Однак роздрібні реалізатори продають пристрій істотно дорожче. Асік користується підвищеним попитом, компанія не встигає забезпечувати замовлення. У зв’язку з цим продажу періодично припиняються до випуску нової партії.

  Bitmain Antminer D3

  Bitmain Antminer D3 на білому тлі

  Відноситься до нового покоління Асіка для Майнінг Dash від китайської компанії Bitmain. У своєму класі це один з найефективніших пристроїв. Швидкість хешування становить 15 GH / s, а потужність, споживана з мережі — 1,2 кВт. Енергоефективність доходить до 93%. Ціна Bitmain Antminer D3 на офіційному сайті компанії — 2700 доларів.

  Innosilicon A5 DashMaster

  Innosilicon A5 DashMaster на білому тлі

  Innosilicon — відомий у всьому світі виробник Асік Майнер, недавно представив нову модель — DashMaster А5. Робочий хешрейт 32,5 Гх / с при споживаної потужності 0,75 кВт / ч. У розігнаному стані хешрейт помітно збільшується. У порівнянні з більшістю інших моделей, швидкість збільшилася більш ніж в 2 рази при збереженні енергоспоживання на рівні основних конкурентів. Крім того, виробники запевняють, що термін служби цього пристрою також сильно перевищує показники аналогів. Важливо і те, що навіть при швидкому зростанні популярності криптовалюта і швидкому збільшенні складності мережі A5 DashMaster не втратить високих показників продуктивності. По крайней мере, в цьому запевняють розробники моделі. Ціна в даний момент становить близько 5 тисяч доларів.

  Асіка для Майнінг біткоіни і ФОРКОМ за алгоритмом SHA-256 — які краще

  Тильна сторона Асіка для видобутку біткоіни

  Bitmain Antminer S9

  Чотири працюють Асіка моделі Bitmain Antminer S9

  Один з найпопулярніших ASIC-пристроїв для Майнінг біткоіни. У класичному алюмінієвому корпусі з кулерами на торцях, мережевим контролером і слотом для SD-карти на верхній панелі. Прилад обладнаний чіпами BM1387, виконаними по 16-нм техпроцесу (189 шт.). Відмітна особливість Асіка від Bitmain — фірмовий і дуже зручний веб-інтерфейс. Просто і доступно розкладена вся інформація про роботу пристрою — легко моніторити завдяки точному поділу інформації на сектори.

  Китайські інженери добре попрацювали над S9 — його енергоефективність в порівнянні з попередніми моделями істотно збільшилася, як і швидкість хешування. Потужність приладу — до 1372 Вт. Хешрейт — до 14 Терахешей в секунду. Купити Bitmain Antminer S9 непросто — їх швидко розбирають, потрібно відстежувати анонси появи нової партії.

  Ebit E9 Plus Miner 9TH / s

  Асік Ebit E9 Plus Miner вид збоку

  Прямий конкурент S9 від компанії Ebit після поновлення дев’ятої моделі. Трохи поступається в швидкості хешування — 9 TH / s проти 13,5-14 терахешей у S9. На якість нарікань не було, додатковий плюс — значно знижений рівень шуму за рахунок захисних ґрат у повітрязабірників. Конструкцію складають плати з 14 нм чіпами DW1227 (132 шт.). Підключення таке ж як у S9 — по три шестіпінових роз’єму на плату і один на контрольній платі. Заявлена ​​енергоефективність моделі 93%.

  Майнер Pantech SX5

  Зовнішній вигляд Асіка Pantech SX5

  Бюджетна модель Майнера від компанії Pantech. Ідеальний варіант для тих, хто тільки починає прокладати дорогу в сфері Майнінг. Вартість моделі 1600 $, правда і продуктивність — всього 3.8 TH / s при споживаної потужності 0,6-0,7 кВт / год. Конструкція включає 46 чіпів BitFury, створених по 16 нм техпроцесу. Прилад оснащений надійною системою повітряного охолодження.

  У 2017 році багато криптовалюта показали вибухове зростання, що призвело до ажіотажного попиту на Асік Майнер. Кращі моделі купуються тільки за попереднім замовленням. Інші розбирають в день надходження в продаж. Через це ажіотажу навколо пристроїв для Майнінг з’явилося багато посередників, істотно завищують вартість. Кращі ціни і надійну гарантію можна отримати тільки при покупці у зарекомендували себе продавців.

  Ссылка на основную публикацию
  Adblock
  detector