USB ASIC Miner — огляд Майнер-флешок

 • Відгуки і де купити USB Асік Майнер
 • На сторінках інтернет-магазинів і аукціонів часто зустрічається USB ASIC Miner — спеціальний пристрій, призначений для видобутку криптовалюта в домашніх умовах. Його головна особливість полягає в компактності і легкості підключення. Такі апарати підходять початківцям Майнер, адже їх застосування не дозволяє отримати значущу прибуток. Незважаючи на це, багато учасників кріптосеті купують такі пристрої для ознайомлення з процесом кріптодобичі, в ролі особистого сувеніра або в якості подарунка іншій людині. Нижче розглянемо, які моделі пристроїв користуються найбільшим попитом, в чому їх особливості, скільки можна заробити на них, що говорять відгуки, і де купити компактний виріб для Майнінг.

  Що таке USB Асік?

  Три USB Асіка лежать на дерев'яній поверхні

  Сучасні ASIC-Майнер — девайси, в основі яких лежать чіпи високої продуктивності, призначені для вирішення конкретних завдань в кріптовалютной мережі, видобутку нових блоків і отримання премії. На відміну від відеокарт і процесорів, вони мають великий хешрейт і порівняно низьке споживання енергії.

  Все Асіка умовно діляться на три види:

  1. Професійні — дорогі апарати, які мають великі габарити і призначені для застосування в дата-центрах. Їх особливість — потужні блоки живлення (від 1-1,2 кВт і більше) і збільшена продуктивність. Такі ASIC-Майнер рідко застосовуються в домашніх умовах (причини — висока ціна і гучність). Сюди відносяться в основному все високопродуктивні новинки від Antminer, Pinidea.
  2. Домашні — прилади для видобутку криптовалюта, які мають більш компактні розміри і менше споживання енергії. Такі пристрої, як правило, застосовуються для використання на дому. З їх допомогою можна Майні Bitcoin, Litecoin і інші криптовалюта, що працюють на алгоритмах SHA-256, X11, Scrypt та інших. В цілому чіткого розмежування між про-моделями і домашніми немає. Часто в домашніх умовах встановлюють професійні Асіка і споруджують або купують шумоізоляційні бокси.
  3. Компактні моделі (USB Асік Майнер). З ростом курсової вартості криптовалюта і збільшенням складності мережі такі пристрої стали неактуальні. Їх переваги — невеликі розміри і легкість підключення (через USB). Недолік — низька продуктивність, через що такі апарати все частіше застосовуються у вигляді сувенірів або подарунків.

  Компактні Асіка вставляються в комп’ютер (USB-роз’єм) і відразу починають добувати віртуальні монети. Розраховувати на великий прибуток не доводиться через низьку продуктивність. Виникає питання, для чого купувати такі пристрої? Причин кілька:

  1. Спробувати себе в ролі Майнера.
  2. Підготуватися до покупки більш потужного устаткування — Antminer S9, R4 і інші апаратів.
  3. Отримати в розпорядження оригінальну річ, яку можна подарувати або залишити собі як сувенір.
  4. Добути нові криптовалюта, які тільки з’явилися на ринку і не набрали популярності.

  Огляд кращих USB Асіка — опис і характеристики

  Кілька працюючих USB Асіка

  Незважаючи на низьку продуктивність, USB-Асіка користуються попитом і продаються на багатьох інтернет-майданчиках. Нижче розглянемо найбільш популярні моделі, виділимо їх особливості і характеристики.

  GekkoScience 2PAC BM1384 USB Bitcoin SHA256 15GH Miner

  Як виглядає GekkoScience 2PAC BM1384 USB Bitcoin ASIC

  Цікавий і компактний USB ASIC Miner від компанії GekkoScience має вигляд прямокутної мікросхеми, на якій встановлені два чіпа і радіатор охолодження, що забезпечує відведення тепла від устаткування. Для входу в USB-роз’єм комп’ютера передбачений спеціальний коннектор. Цей телефон в США, і в свій час мало великий попит у Майнер. Сьогодні це один з найбільш продуктивних і компактних Майнер, доступних для покупки в Інтернеті.

  Характеристики та переваги GekkoScience 2PAC BM1384 USB Bitcoin SHA256 15GH Miner:

  1. Установка двох чіпів Bitmain BM1384 (саме такі чіпи встановлювалися в Antminer S5).
  2. Можливість регулювання напруги в діапазоні від 0,55 до 0,8 В.
  3. Продуктивність — 15 ГХ / сек (залежить від тактової частоти).
  4. Ефективність — 0,31 до 0,35 Вт / Гх.
  5. Потужність — 10 Вт.

  ЮСБ Асік GekkoScience 2PAC підходить для видобутку криптовалюта на алгоритмі SHA-256. Він абсолютно безшумний, тому може застосовуватися на дому. Вартість пристрою на Ebay становить в середньому 100-110 доларів (без урахування доставки). Щоб зрозуміти актуальність покупки пристрою, варто прорахувати його окупність. Вихідні параметри для розрахунку:

  1. Видобувається криптовалюта — біткоіни.
  2. Дата — 13.02.2018 рік.
  3. Курс — 8440 доларів за 1 біткоіни.
  4. Витрати на електроенергію — 0,09 кВтг (для Москви).

  У день вдається заробити тільки 0,68 доларів, а в місяць — 20 доларів. При такому заробіток окупність наступає досить швидко (через 5 місяців), але назвати такий дохід достатнім не можна. Та й такі розрахунки актуальні тільки, якщо прилад буде працювати цілодобово.

  ASICMiner Bitcoin Miner USB Block Erupter SHA-256 333 MH / s

  Три Асіка USB Block Erupter

  Ще один USB ASIC-майнер, який часто можна побачити у продажу — Block Erupter. Він протестований при роботі на Gminer. Пристрій відрізняється компактністю і зручністю настройки, але швидкість хешування залишає бажати кращого.

  Характеристики ASICMiner Bitcoin Miner USB Block Erupter SHA-256 333 MH / s:

  Хешрейт333 МХ / сек
  алгоритмSHA-256
  споживана потужність2,5 Вт
  Номінальний струм0,5 А

  Вартість пристрою на Ebay становить 82,85 долара (плюс доведеться заплатити за доставку). Якщо розрахувати прибуток при вихідних параметрах, які обумовлені вище, вона не перевищує 1 долара на місяць. Природно, при такій прибутковості витрачати гроші на покупку пристрою не актуально. Хіба що використовувати його в якості звичайного сувеніра.

  Gridseed Orb 5 Chip ASIC USB Dual miner scrypt і SHA256

  Gridseed Orb 5 Chip ASIC USB Dual miner крупним планом

  ЮСБ Асік майнер USB Mini Miner — універсальна модель, яка може працювати одночасно на двох алгоритмах (Scrypt і SHA-256). Продуктивність пристрою невелика, що дозволяє добувати тільки нові криптовалюта, що мають невелику складність мережі. Як результат, за допомогою Майнера вдається отримати мінімальний прибуток. Пристрій обладнаний контролером Ethernet, а також годує блоком. Чіп — GC3355. Зовні майнер є радіатор, всередині якого встановлено мікросхема, а зовні закріплений вентилятор для охолодження.

  Характеристики Gridseed Orb 5 Chip ASIC USB Dual miner при видобутку на технології Scrypt:

  продуктивність360 Кх / сек
  потужність8 Вт (5 Вт при
  відключеному вентиляторі)
  частота800 МГц

  Характеристики при видобутку на технології SHA-256:

  продуктивність11,25 ГХ / сек
  потужність52 Вт

  При спільному режимі пристрій видає 8 ГХ / сек для SHA-256 і 300 КХ / сек для Scrypt. Якщо Майні біткоіни, місячний заробіток становить в середньому 15 доларів (при зазначених вище умовах на 13.02.2018 р). Вартість пристрою на Ebay становить близько 50-70 доларів. Це означає, що окупити витрати вдається за три місяці, але розраховувати на високий прибуток також не доводиться.

  Bitmain Antrouter R1-LTC

  Асік Bitmain Antrouter R1-LTC і упаковка від нього

  Компактні USB-Майнер можуть мати не тільки вид Асік флешки. Виробник Bitmain випустив на ринок унікальний маршрутизатор з USB і можливістю видобутку криптовалюта. За заявою виробника, апарат здатний Майні Litecoin відразу після включення, а хешрейт досягає 1,29 МХ / секунду.

  Переваги Bitmain Antrouter R1-LTC:

  1. Застосування сучасного чіпа Асік BM1485. Пристрій розроблений тими ж фахівцями, що створили мікропроцесори домашніх і професійних ASIC-Майнер Bitmain для видобутку біткоіни і інших криптовалюта.
  2. Апарат має компактні розміри, що дозволяє використовувати його для Майнінг криптовалюта з будь-якого зручного місця, незалежно від часу. Майнер USB можна носити в кишені, підключати і Майн криптовалюта в будь-якому місці, де є Інтернет.
  3. Порівняльна ефективність. Після пуску Wi-Fi маршрутизатора пристрій запускає процес Майнінг Лайткоіна. Споживана потужність Antrouter R1-LTC аналогічна тому, що споживає звичайний маршрутизатор бездротової мережі. При цьому користувач отримує можливість кожні 2,5 хвилини виграти 25 Лайткоінов. Навіть якщо отримати бонус не вдається, майнер має стабільний потік монет за рахунок видобутку.
  4. Підтримка сучасних стандартів. Асік Antrouter R1-LTC підтримує Wi-Fi 2,4G. При цьому швидкість бездротової мережі досягає 150 Мбіт в секунду. Крім того, маршрутизатор працює з шифруванням типу WPA, WEP, PPPoE і WPA2.
  5. Оптимізований інтерфейс. Девайс працює на інтерфейсі, побудованому на прошивці OpenWrt. Її особливість полягає в наявності відкритого вихідного коду, зручність, плавності і високій швидкості роботи.
  6. Наявність USB-порту дозволяє підключати до роутера різні цифрові пристрої. При цьому Antrouter R1-LTC продовжує виконувати свої функції по роздачі бездротової мережі і видобутку криптовалюта.

  За допомогою Майнера можна видобувати не тільки Лайткоіни, а й інші криптовалюта на алгоритмі Scrypt. Крім того, при бажанні можна видерти будь пул і підключитися до нього.

  Характеристики Bitmain Antrouter R1-LTC:

  Швидкість Wi-Fi150 Мбіт / с
  режим видобуткув будь-якому пулі
  потужність3,78 Втч. ККД — 85%
  чіпBM1485
  швидкість хешування1,29 МХ / сек
  ефективність2.93 Дж / МХ
  Вхідна напруга / струм100-220 В / 200 мА
  порт USB
  (Напруга)
  5 У
  Габарити8,45х5,66х2,9 см
  вага148 грамів

  При такій продуктивності місячний заробіток становить не більше долара, тому використовувати пристрій тільки для видобутку віртуальних монет безглуздо, адже він себе окупає дуже довго. Вартість пристрою на Ebay становить від 80 до 200 доларів. Виникає питання, чи варто витрачати гроші на такий дорогий маршрутизатор, нехай і з можливістю Майнінг.

  FutureBit MoonLander 2 Litecoin Scrypt Miner USB Stick

  FutureBit MoonLander 2 Litecoin Scrypt Miner USB Stick в руці

  Ще недавно багато дискусій велося про пристрій FutureBit MoonLander. Через низький хешрейта, що становить всього 1 МХ / секунду, багато Майнер відмовилися від його застосування. З появою другої версії інтерес до пристрою збільшився, адже продуктивність зросла до 3-5 МХ / секунду (регулюється в налаштуваннях). Асік працює з криптовалюта на алгоритмі Scrypt. Вартість на Амазон становить близько 100 доларів (без урахування доставки).

  Характеристики FutureBit MoonLander 2 Litecoin Scrypt Miner USB Stick:

  1. Хешрейт — від 3 до 5 МХ / сек.
  2. Споживана потужність — 1,5 кВт.
  3. Частота ядра — 500 МГц (до 1 ГГц).
  4. Можливість зміни напруги в діапазоні від 0,6 до 1 Вольта.
  5. Стабілізатор напруги перероблений, що призвело до зростання ефективності до 95%.
  6. Наявність світлодіодів, які відображають стан пристрою.
  7. Можливість роботи з ПК на базі різних операційних систем (в тому числі RPI, Linux та іншими).

  Відгуки і де купити USB Асік Майнер

  Безліч працюючих USB Асіка

  Щоб розібратися в актуальності застосування Асіка USB, потрібно зробити прості розрахунки і почитати відгуки власників. Всі в один голос відзначають, що використовувати такі пристрої для видобутку криптовалюта марно — вони не приносять очікуваного прибутку. Це підтверджується і розрахунками, зробленими в нашій статті (на 13.02. 2018 року). Як зазначалося, такі вироби підходять у вигляді сувенірів або з метою відчути себе в ролі Майнера.

  Що стосується покупки USB ASIC Miner, зробити це можна в наступних місцях:

  1. На офіційному сайті виробника (цей варіант важче реалізувати).
  2. В інтернет-магазинах Ebay, Amazon, Alibaba і інших.

  Другий варіант зручніше, але за товар доведеться переплатити. Крім того, варто звернути увагу на вартість доставки, яка становить від 5 доларів і вище (заздрості від країни, звідки здійснюється відправка).

  Перед тим, як купити USB ASIC Miner, ще раз визначитеся з метою придбання. Якщо мета — заробіток криптовалюта шляхом Майнінг, не варто витрачати час і гроші. У разі, коли ви плануєте зробити кому-то оригінальний подарунок або потренуватися добувати криптовалюта, чому б і ні. Але врахуйте, що середня вартість таких пристроїв становить 80-100 доларів.

  Ссылка на основную публикацию
  Adblock
  detector