ASIC Miner Pinidea DR-100 Pro на X11: характеристики, ціна, дохід

У недавньому часі ми робили огляд miner Pinidea DR-100 для видобутку криптовалюта Dash. Сьогодні ж розглянемо його модернізовану версію — ASIC miner Pinidea DR-100 Pro, яка відрізняється поліпшеними технічними характеристиками.

X11 ASIC miner Pinidea DR-100 PRO — характеристики

Пристрій, як і його попередник працює на алгоритмі Х11. Удосконалена модель відрізняється наступними характеристиками:

хешрейт21-22 Gh / s
алгоритмХ11

рівень споживання електроенергії0,9 кВт
габарити38х18х15 см
вага5 кг
температуравід 0 до 40 градусів
ПОCGminer
рівень шуму55 дБ

Корпус X11 ASIC miner Pinidea DR-100 PRO виконаний з алюмінію, що забезпечує найкращий теплоотвоод. Для охолодження чіпів і плат використовується 2 вентилятора, розташованих в передній і задній частинах корпусу. Рівень шуму, видаваний кулерами на відстані 1 метр, становить 55 дБ, що цілком прийнятно для роботи в домашніх умовах.

На верхній частині корпусу встановлена ​​контрольна плата, а також роз’єми для під’єднання блоку живлення. Майнер поставляється без БП, тому про його придбання необхідно буде подбати заздалегідь. Як програмне забезпечення для налаштування на роботу з пулом використовується програмне забезпечення CGMiner.

Згідно із заявою компанії-виробника, пристрій може видавати хешрейт до 22 GH / s тільки на деяких пулах. Однак при цьому його рівень продуктивності не може опускатися нижче 19 GH / s.

Підключення і настройка ASIC miner Pinidea X11 DR-100 Pro

Охолодження Pinidea DR-100 Pro

Налаштування аналогічна підключенню DR-100. Користувач повинен виконати такі дії:

  1. Підключити ASIC miner Pinidea X11 до блоку живлення.
  2. Приєднати кабель Ethernet.
  3. Підключити блок живлення до електричної мережі.
  4. Пройти процес реєстрації на пулі.
  5. Створити Воркер.
  6. Запустити програму CGMiner.
  7. Вказати в додатку настройки для роботи з пулом.

Ціна і прибутковість ASIC miner Pinidea X11 DR-100 Pro

Pinidea DR-100 Pro в інтернет-магазині

Pinidea X11 можна купити як на офіційному порталі, так і у роздрібних продавців. При покупці на офіційному сайті буде потрібно оформити попереднє замовлення і чекати отримання Майнера до березня. Це пов’язано з тим, що станом на 22 лютого 2018 го року, на складах компанії його немає в наявності. При цьому варто враховувати, що всі розрахунки при замовленні здійснюються монетами Bitcoin і Dash.

Ціна Pinidea X11 DR-100 Pro — 865 доларів на офіційному сайті.

Також можна зробити замовлення у роздрібних продавців, в такому випадку доставка ASIC miner Pinidea X11 займе кілька днів. Вартість Майнера в інтернет-магазинах — від 115-ти до 145-ти тисяч рублів.

Для визначення прибутковості та окупності Майнера скористаємося калькулятором прибутковості NiceHash. Ми не будемо враховувати вартість електрики. При роботі на максимальній продуктивності в день Асік буде приносити становить 336 рублів, а в місяць — 10104 рубля.

У різних регіонах рівень прибутковості і термін окупності можуть відрізнятися. Тому, щоб точно розрахувати, врахуйте, що місячне споживання електроенергії складає 648 кВт.

Pinidea X11 DR-100 Pro: плюси і мінуси

За час експлуатації ASIC miner Pinidea DR-100 Pro в мережі суперечливі відгуки. На їх основі ми виділили переваги і недоліки:

плюсимінуси
низький рівень шуму;часта відсутність товару на складах;
низький рівень споживання електроенергії;
доступна ціна;порівняно низький рівень прибутковості.
високий хешрейт;
доступність комплектуючих для ремонту.

Якщо чесно, то особливих поліпшень у Pinidea DR-100 Pro в порівнянні з попередньою моделлю ми не виявили. Той же хешрейт до 22 Гігахешей в секунду, то ж енергоспоживання 0,9 кВтг. Та й дохідність практично не відрізняється.

Як працює Pinidea X11 DR-100 Pro, дивіться у відео нижче:


Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector