Асік-майнер: скільки і як заробляє, калькулятор прибутковості, окупність

Зростання популярності криптовалюта привів до того, що істотно збільшилася кількість Майнер. Однак сьогодні складність видобутку блоків більшості віртуальних валют настільки висока, що використання відеокарт для Майнінг втрачає актуальність. Кріптодобитчікі, які підходять грунтовно до цього питання, застосовують сучасне і більш потужне обладнання — ASIC.

Як заробляти на Асіка — вибір способу

Асік майнер, блок живлення від нього і шнур для підключення до електромережі

ASIC — обладнання з високою продуктивністю, призначене виключно для Майнінг. Як новачки, так і профі-Майнер розуміють, що заробіток в цій сфері може бути дуже суттєвим, якщо правильно інвестувати в обладнання та видобувати перспективну крипту. Плануючи покупку устаткування, кожен майнер цікавиться питанням, як заробити на Асіка, щоб максимально швидко окупити його і повернути складені гроші.

Існує 2 види заробітку на ASIC-обладнанні:

 1. Solo-Майнінг. Цей метод може істотно збагатити свого власника, однак він більшою мірою залежить від везіння. Налаштувати прилад на самостійну кріптодобичу складніше. Крім того, такий спосіб є найбільш ризикованим, оскільки, витративши гроші на покупку устаткування і оплату електроенергії, власник пристрою може залишитися з порожніми кишенями. Нагороду за блок користувач отримує лише в тому випадку, якщо знайде його, а це дуже складно, з огляду на, що пули використовують істотно більші потужності для цього завдання. Однак факт миттєвого збагачення приваблює чимало бажаючих Майні соло. Більш того, саме визначити і спрогнозувати, скільки видобуває Асік за конкретно час при Майніг SOLO неможливо. Якщо користувачеві пощастить, то він може знайти блок на наступний день після запуску приладу в роботу, а може — через місяць або рік. Весь цей час він повинен забезпечувати стабільну роботу Асіка. Наприклад, нагорода за блок біткоіни в 2018 становить 12,5 BTC. По курсу на 10.02.2018 це майже 108 тисяч доларів. Нагорода за блок Лайткоіна — 25 LTC (4000 доларів). Однак в першому випадку блок генерується приблизно за 10 хвилин, а в другому — за 2 хвилини. Відповідно при Майнінг Лайткоіна більше шансів отримати нагороду.
 2. Видобуток криптовалюта в пулі здатна приносити власнику Майнера стабільний прибуток. Пул — своєрідне співтовариство Майнер, які об’єднують потужності для спільного пошуку блоку. Всі учасники отримують в результаті свою частину доходу, пропорційно вкладеним потужностям.

Щоб прибутковість Асік Майнера була максимальною, необхідно грамотно підібрати пул для Майнінг. Для цього необхідно звертати увагу на:

 • реальні відгуки користувачів;
 • спосіб надання винагороди;
 • сумарну потужність пулу;
 • розмір комісійного збору.

Найпопулярніші і надійні пули для Майнінг на Асіка в 2018 році: f2pool.com, antpool.com, bitfury.com, bw.com.

Як заробити на Асіка — вибір алгоритму

Код на екрані при Майнінг

Перед тим, як заробляти на Асіка, важливо визначитися з видом видобувається крипти і вибрати алгоритм для видобутку. Саме виходячи з цього слід підбирати Асік. Так, для Майнінг монет Litecoin і інших валют на основі алгоритму Scrypt слід використовувати відповідні моделі. Кращі на ринку зараз BW-L21 і Antminer L3 +.

Для криптовалюта Bitcoin, видобуток якої проводиться на алгоритмі SHA-256, актуальними зараз є Antminer S9 або вийшла недавно модель Antminer T9 +.

Майнінг криптовалюта Dash виконується на основі алгоритму X11. Для видобутку використовуються ASIC A5 DashMaster від компанії Innosilicon і Antminer D3 від компанії BitMain. Розглянемо, скільки заробляє один Асік в місяць, а також його окупність на прикладі всіх вищевказаних пристроїв.

Antminer S9: вартість, прибутковість і окупність

Асік Antminer S9 і його блок живлення

Майнер Antminer S9, що вийшов на ринок в червні 2016- го року, має наступні характеристики:

 • алгоритм видобутку — SHA-256;
 • продуктивність — від 11,5 до 14 TH / s;
 • споживаний обсяг електроенергії — від 1,127 до 1,372 кВтг.

Цей майнер сьогодні коштує близько 2320 доларів на офіційному сайті (без доставки). Щоб визначити рівень прибутковості, слід скористатися калькулятором прибутковості Асіка. Ми для цього візьмемо дані сервісу NiceHash. Для визначення розрахунків також слід вказати вартість електроенергії. Ми вкажемо тариф для Москви, де вартість 1 кВтг електроенергії становить 5,38 рублів. При таких умовах Antminer S9 буде приносити своєму власникові 630 рублів в день. Або 18886 в місяць. За допомогою простих математичних розрахунків можна визначити, що купівля Асіка (близько 190 тисяч з доставкою) окупиться приблизно через 10-12 місяців.

Асік Antminer T9 +: скільки заробляє і термін окупності

Вид згори на Асік Antminer T9 +

Не менш популярною моделлю для видобутку монет біткоіни, яка не засмутить свого власника, є що з’явився на ринку в січні 2018 го року Асік Antminer T9 +. Ця модель трохи поступається за потужністю свого попередника. Вона призначена для Майнінг криптовалюта на основі алгоритму SHA-256 і відрізняється наступними параметрами:

 • продуктивність — від 10,5 TH / s;
 • споживана потужність — тисяча чотиреста тридцять два Втч.

Вартість цієї моделі на офіційному сайті складає близько 2000 доларів без доставки. Розглянемо, скільки приносить Asic miner за умови застосування моделі з зазначеними конфігураціями. Так, Antminer T9 + з потужністю 10,5 TH / s здатний забезпечити свого власника доходом в 419 рублів в день і 12591 в місяць. Термін окупності обладнання (145 тисяч рублів з доставкою) становить близько 1 року.

Скільки приносить Асік BW-L21

Асік BW-L21 на білому тлі

Асік BW-L21 має наступні характеристики:

 • алгоритм видобутку — Scrypt;
 • хешрейт — 550 MH / s;
 • рівень енергоспоживання — 950 Втч.

Це пристрій, за станом на 9-е лютого 2018 го року, варто в Москві 195 тисяч рублів. На офіційному сайті ціна 2,5 тисячі доларів, але це при оптовій купівлі (від 100 штук). Розглянемо, скільки заробляє Асік BW-L21 в день з розрахунків калькулятора NiceHash. При вартості електроенергії 5,38 рублів за 1 кВт даний майнер буде приносити від видобутку Litecoin своєму власникові 407 рублів в день або 12236 на місяць. Отже, BW-L21 окупить себе через 16-17 місяців.

Скільки видобуває Асік Antminer L3 +?

Асік моделі Antminer L3 + стоїть на коробці

Для видобутку монет LTC та інших віртуальних валют на основі алгоритму Scrypt можна використовувати Antminer L3 +. Устаткування має такі характеристики:

 • хешрейт — 504MH / s;
 • споживаний обсяг електроенергії — 800 Втч.

Для покупки ASIC в Росії доведеться заплатити близько 180 тисяч рублів. При тому, що на офіційному сайті вартість становить близько 90 тисяч. При цьому майнер зможе приносити своєму власникові 382 рубля в день або 11482 на місяць. Виходячи з того, скільки можна заробити на Асіка, вираховуємо, що обладнання себе окупить через 16-17 місяців.

Innosilicon A5 DashMaster

Асік Innosilicon A5 DashMaster вид зверху

Розглядаючи заробіток на Асіка, не можна не згадати про пристрої, що працюють на алгоритмі X11, видобувні Dash і інші крипти. Одним з таких Майнер є Innosilicon A5 DashMaster. Він має наступні характеристики:

 • хешрейт — 30,2-32,5 GH / s (38GH / s за умови розгону);
 • споживаний обсяг електроенергії — 750 год (1 250 Втч при розгоні).

Вартість моделі на сьогоднішній день знаходиться в діапазоні від 300000 до мільйона рублів. На сайті офіційна ціна не вказана, всі апарати з попередньої партії розкуплені. У зв’язку з тим, що даний пристрій може використовуватися в двох режимах, розглянемо, скільки грошей приносить Асік в кожному з них.

Так, в звичайному режимі (30,2 Гігахеш, 750 Ватт) він заробляє 515 рублів в день і 15452 в місяць. За умови роботи на максимальній потужності (38 Гігахеш і 1250 Ватт) Innosilicon A5 DashMaster буде приносити 613 рублів в день і 18390 в місяць.

Скільки заробляє Асік Antminer D3

Передня сторона Асіка Antminer D3

Не менш привабливою моделлю для видобутку віртуальної валюти Dash на основі алгоритму X11 є Antminer D3. Він відрізняється такими параметрами:

 • рівень енергоспоживання — 1,2 кВтг;
 • продуктивність — 19 GH / s.

Придбати цю модель від компанії Bitmain сьогодні на території Росії можна всього за 100 тисяч рублів. Використовуючи калькулятор NiceHash, розрахуємо, скільки приносить Асік Antminer D3 в день і термін його окупності. У підсумку виходить 232 рубля в день або 6981 в місяць з урахуванням витрат на оплату електроенергії (5,38 рублів кВтг). Отже, майнер окупить себе через 14-15 місяців.

Враховуйте, що всі розрахунки приблизні і актуальні саме на 10.02.2018. Складність мережі і курс постійно змінюються, як і вартість електроенергії. Це впливає на термін окупності. Крім того, на ринок постійно виходять нові моделі з більш високим хешрейтом, а тому Асіка швидко застарівають.

Розглянувши моделі Майнер для різних алгоритмів і дізнавшись прибутковість Асіка, кожен може зробити висновок про те, чи варто йому займатися видобутком криптовалюта, а також, як довго буде окупатися той або інший пристрій. Врахуйте, що інвестиції в Майнінг — це завжди ризик. А тому продумувати потрібно всі нюанси і дрібниці.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector