Застосування блокчейн технології в різних галузях

У 2018 році багато продовжують бути прикутими до біткоіни, історія якого здається набагато більш важливою в порівнянні з blockchain. Технологія блокчейн, що лежить в його основі, має унікальну здатність змінювати світ. Це відкрита, розподілена база даних транзакцій, яку можна розглядати як незамінну цифрову бухгалтерську книгу. Застосування блокчейн технології в різних галузях дає нескінченні можливості зробити все, що ми робимо, більш безпечним, ефективним і швидким.

Електричні сіті

Що, якби можна було замінити застарілі, що руйнуються електричні мережі автоматичними, ефективними, екологічно чистими і доступними системами, які могли б протистояти руйнівним наслідкам ураганів та інших екстремальних погодних явищ, пов’язаних зі зміною клімату?

Blockchain пропонує цей шлях розвитку майбутнього. Вже зараз, в американському місті Брукліні і в деяких інших районах США новатори експериментують з блочними мережами, які дозволяють будь-кому, хто має сонячні панелі, купувати і продавати енергію. Всі процеси виконуються з використанням смарт-контрактів на основі даних, одержуваних через інтелектуальні лічильники, встановлені в будинках. Усі транзакції перевіряються і здійснюються в рамках блокових ланцюжків, а відсутність комунальних підприємств-посередників призводить до зниження цін і підвищення ефективності.

Нерухомість

Той, хто коли-небудь купував будинок, знає, скільки кроків і скільки головного болю цей процес тягне за собою. Але blockchain володіє необхідною перспективою зробити все це в режимі онлайн, надійно і відразу. Продавці можуть безпечно передавати право власності і всю документацію, а покупці відправляти гроші в криптовалюта.

Блокчейн також здатний забезпечити спосіб відправки записів про права власності до відповідних державних установ. Експерти стверджують, що блокові додатки в сфері нерухомості говорять про суть технології, її неперевершеному і революційному потенціалі для проведення миттєвих і повністю безпечних транзакцій.

Охорона здоров’я

Blockchain може створити майбутнє, в якому всі наші дані про здоров’я, включаючи візити до лікаря, рецепти, виклики швидкої допомоги, рентгенівські знімки і дані про страхування, будуть захищені і можуть бути легко передаватися між лікарями. Так як протягом свого життя лікарі міняються, то ця полегшить процес обміну інформацією про пацієнтів. Це може привести до створення величезної мережі захищених записів, які гарантують збереження всієї персональної інформації з моменту народження і протягом усього життя людини.

Ця система також може врятувати життя. Лікарі швидкої допомоги зможуть швидко отримувати доступ до інформації потерпілого, включаючи групу крові, алергічні реакції на певні ліки і навіть генетичні дані. Це дозволить прискорити прийняття важливих рішень, які не терплять зволікання.

Така система може революціонізувати рівень медичного забезпечення в країнах, що розвиваються, які в даний час не мають централізованої або оцифрованої бази даних медичних записів. Раніше в 2018 році п’ять груп фахівців в сфері охорони здоров’я почали експериментальний проект, пов’язаний з блочною ланцюжком і потенціалом її використання в сфері охорони здоров’я.

Транспортна інфраструктура

Blockchain має потенціал для формування смарт-міст, об’єднуючи безліч інтернет-речей. Вуличні знаки, світлофори, автомобілі та інші рухомі і статичні об’єкти можуть інтегруватися в систему і передавати інформацію за допомогою датчиків, які будуть збирати і передавати дані. Це дозволить перенаправляти автобуси, трамваї, аварійні та муніципальні транспортні засоби, щоб знаходити найбільш короткі маршрути і уникати утворення пробок. Кінцевим результатом такого підходу стане менша кількість заторів і зниження обсягів викидів вуглекислого газу. Водії також зможуть легко знаходити вільні паркувальні місця або станції підзарядки для електромобілів і повідомляти про технічні проблеми з автомобілем.

Освіта

У міру зростання попиту на дистанційну форму навчання світ потребує більш досконалої системі перевірки освітніх документів випускників. Впровадження blockchain в цю сферу може привести до створення свого роду віртуального нотаріуса, гарантуючи неможливість підробки дипломів з цілю обману потенційних роботодавців. Стенограми, дипломи та сертифікати будуть зберігатися в захищеному середовищі блокової ланцюжка і можуть бути легко відправлені роботодавцям та іншим освітнім установам. Це допоможе підвищити авторитет і репутацію освітніх організацій і забезпечить роботодавцям гарантію найму на роботу дійсно кваліфікованих фахівців.

Багато галузей промисловості зможуть відчути на собі позитивний вплив блокчейна. Деякі з них будуть розвиватися швидше за інших, але багатьом галузям в кінцевому підсумку знадобиться блокова технологія. Майбутнє відкрито, а можливості нескінченні. Найскладніша особливість блокчейна складається в адаптації людини і можливості підготовки талановитих фахівців для роботи з цією технологією для компаній нового формату.

джерело:

https://www.entrepreneur.com/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector