Aelf криптовалюта: цілі розвитку, Майнінг ELF і можливі перспективи

Aelf криптовалюта (ELF) — токен настроюється операційної системи (ОС), створеної для використання в блокових ланцюжках. Її автори стверджують, що їхня ідея — створити аналог Linux для блокчейна.

Історія розвитку та команда Aelf

Проект був створений Ма Хаобо, засновником Hoopox і технічним директором GemPay і AllCoin Майклом Аррінгтона і засновником FGB Capital Чжоу Шодзі. Інвесторами в цю ідею стали численні венчурні компанії, які вклали в неї значні кошти.

Це ще відносно молодий проект, який знаходиться в процесі розробки. Він позиціонується як конкурент великої кількості інших блокчейн-проектів. Ethereum і NEO є двома основними його суперниками, а Lisk і ICON — найбільш схожими на Aelf, оскільки в них застосовується аналогічний підхід з бічними ланцюжками для побудови власної екосистеми DApps-додатків.

Над проектом працює команда чисельністю понад 10 чоловік, включаючи:

 • Ма Хаобо (засновник, блокчейн-експерт, фахівець з впровадження цифрових активів, член Комісії експертів blockchain в Інституті електроніки Китаю);
 • Чень Жулин (фахівець з консалтингу, працює, як на приватні організації, так і на урядові структури);
 • Вень Шань (колишній віце-президент і головний член групи розробників Jiedaibao. Спеціалізується на брендінгу, маркетингу і зв’язках з громадськістю, має більше 10 років досвіду роботи з Tencent і Baidu);
 • Ронг Пен (має десятирічний досвід в розробці та управлінні в сфері інтернету, раніше був технічним директором ABC Fintech, де відповідав за інтелектуальний аналіз і візуалізацію даних, брав участь у створенні китайської блокчейн-платформі для Tongxinclub);
 • Ян Ялонг (закінчив Університет Монаш, фахівець з візуалізації геопросторових даних і мережевих транзакціях, кілька його робіт за підсумками досліджень були опубліковані у відомих журналах).

Офіційний сайт: aelf.io.

Огляд основних цілей Aelf

Щоб вирішити поточні проблеми blockchain, розробники Aelf зосередилися на двох ключових нововведеннях: бічних ланцюжках і унікальній системі управління.

Архітектура мережі передбачає використання смарт-контрактів шляхом задіяння бічних ланцюжків з метою поліпшення масштабованості. В рамках мережі діє система прийняття делегованих рішень на основі консенсусної системи. Це забезпечує більш гнучке управління мережею.

бічні ланцюжка

Aelf об’єднує головну і бічні ланцюжки для запуску конкретного типу смарт-контрактів. Пряма взаємодія між боковими ланцюжками неможливо. Для цього потрібно посередництво основної мережі. Будь обмін інформацією між ними доступний виключно через основну ланцюжок.

Їх з’єднання з головним ланцюгом здійснюється через систему індексів, згідно з якою вони поділяються на дві групи:

 • зовнішні ланцюжки високу важливість;
 • внутрішні бічні ланцюги в операційній системі A

Бічні ланцюжка можуть включати внутрішні подцепочкі для кожного типу цифрового активів, а кожна з подцепочек, в свою чергу, може мати ще кілька внутрішніх блокових ланцюгів.

Ця структура схожа на блокчейн Ethereum і призначена для забезпечення ефективного масштабування мережі. Така архітектура мережі спрямована на запобігання негативного впливу на мережу в разі надмірного «роздуття» однією з частин мережі.

економічна модель

Бічні ланцюжка повинні платити комісію за транзакції основному ланцюзі. Чим більше бічний ланцюг сприяє розвитку екосистеми, тим менше комісійних вона повинна платити за транзакції. Бічні ланцюга можуть також стягувати плату за переказ коштів в будь-яких внутрішніх ланцюжках.

Консенсусний алгоритм і Майнінг

Оскільки мережеві вузли Aelf записують інформацію, що надходить з численних бічних ланцюжків в основну, звичайного консенсусного алгоритму PoW або PoS недостатньо. Головна мережу використовує замість них алгоритм делеговане доказ наявності (DPoS), який чимось нагадує алгоритм мережі Ark.

Всі власники токена ELF можуть голосувати при виборі вузлів, що відповідають за підтримання роботи мережі — підтвердження транзакцій і Майнінг. Рішення про розподіл винагороду за видобуток між іншими вузлами вирішують обрані шляхом голосування вузли-валідатори.

Кількість Майнер в мережі визначається за формулою:

загальна кількість Майнер = 2N + 1;

де N одно мінімум 8 і щорічно зростає на одиницю.

Мережеві вузли відповідають за проведення і підтвердження транзакцій, створення нових блоків і передачу даних.

Автори Aelf рекомендують, щоб будь-яка ланцюжок, створена за допомогою їх системи, об’єднувалася для Майнінг з основною ланцюжком і використовувала власний консенсусний протокол. Це дозволить налаштовувати протокол для конкретних цілей кожного ланцюжка.

Де купити ELF

Купівля та продаж токена ELF доступна на таких біржах, як:

 • Bithumb;
 • Binance;
 • Huobi;
 • OKEx;
 • GOPAX;
 • Gate.io.

На момент написання статті курс ELF до долара становив $ 2,02, до рубля — 127,64 RUR, а ринкова капіталізація перевищувала $ 505 млн. Токен займав 51-е місце на кріптовалютном ринку.

Де зберігати ELF

Токен ELF має стандарт ERC-20, тому зберігати монети можна в будь-якому сумісному з ним гаманці, наприклад MyEtherWallet, MetaMask, Coinomi, Exodus, Trezor і Ledger Nano S.

Прогноз і перспективи на 2018 рік

Aelf — порівняно новий учасник конкурентної гонки розвитку платформ Dapps-додатків, але вже заручився солідною підтримкою з боку великих інвестиційних компаній.

Проект передбачає поділ ресурсів по бічних ланцюжків і унікальну управлінську модель з метою формування цілісної блокчейн-системи.

Однак, незважаючи на те, що розробники змогли отримати вигоду з синергії відкритості і масштабованості мережевий архітектури, тільки час покаже, наскільки успішним буде проект у реальних умовах експлуатації.

джерело:

https://aelf.io/

Home

https://www.cryptocoinjudge.com/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector