Наскільки перспективним виглядає майбутнє криптовалюта

Важко сперечатися з тим, що цифрові гроші будуть невід’ємною частиною економіки майбутнього. Особливо після такої безпрецедентної зростання цін на біткоіни і поширення Ефіріума в величезна кількість галузей. Всі аргументи свідчать на користь того, що цифрові гроші стають мейнстримом сучасного суспільства. Але яким може стати майбутнє криптовалюта, і в якому напрямку вони будуть розвиватися?

Що чекає ринок віртуальних грошей в 2018 році? Чи є монети, за якими майбутнє, а не тупиковий шлях?

З такою увагою до біткойнов і Ефіріуму деякі проблеми в них, включаючи перевантаження блокачейна, починають посилюватися. Деякі з найбільш кричущих проблем, які продовжують виникати час від часу, це вкрай нестійкі витрати на енергії на вчинення транзакцій. Також є деяке хвилювання з приводу ризику, що хтось може взяти під контроль мережу в разі заволодіння 51% частиною її потужності. Крім того, користувачі стурбовані зниженням швидкості транзакцій і зростанням комісії за них.

Але чи є майбутнє для криптовалюта в Росії, Китаї і світі в цілому? Наскільки перспективним і надійним є інвестування в цифрові технології і чому?

Рішення подібних проблем в екосистемі блокчейна найчастіше вимагає реалізації хард ФОРКОМ, який здатний розділити співтовариство і потенційно привести до катастрофи. Але надмірна кількість вилок може привести до падіння цінності криптовалюта. Подібне вже мало місце з сумно відомої жорсткою вилкою Segwit2x в листопаді 2017 року і потенційним майбутнім переходом Ethereum на алгоритм доказ частки володіння (PoS).

Ці вилки і в минулому лише тимчасово виправляли проблеми блокової ланцюжка, але не вирішували їх. Рішенням для деяких криптовалюта може стати впровадження нової технології, яка не має таких проблем. Над ним вже працюють творці двох монет: IOTA і Byteball.

Їх розробники займаються створенням нового алгоритму — спрямований ациклічний граф (DAG). Ця система замінює блок-ланцюг і усуває необхідність в Майнер. DAG використовує кожну транзакцію в своїй ланцюжку для пошуку рішення відповіді на криптографічний завдання. Чим більше транзакцій буде в мережі, тим швидше буде знайдено рішення. Цей процес не вимагає стягнення комісії. Це різко контрастує з тим, що відбувається в технології блокчейн Bitcoin і мережах деяких інших монет на сьогоднішній день.

Як Byteball, так і IOTA можуть використовувати DAG завдяки своєму ефективному дизайну мережі, але при ближчому розгляді ці дві системи трохи відрізняються і націлені на різні аудиторії користувачів.

Монети Byteball почали поширюватися ще в 2016 році через партнерські відносини з продавцями. Роздача токенов здійснювалася в залежності від кількості BTC в облікового запису користувачів. Це дозволило обійтися без ICO. Крім цього, Byteball пропонує смарт-контракти, що нагадують ті, які доступні і в мережі Ethereum. Творці Байтболл ще більше розширили можливості цих контрактів для використання при скоєнні ставок на спортивні заходи або в рамках проведення політичних виборів.

Автори IOTA пішли іншим шляхом, зосередивши свої зусилля на «інтернет речей» (IoT) і великих компаніях, що працюють на цьому ринку. Вона також засновані на DAG, але має дещо іншу модель під назвою Tangle (англ. — «клубок»). Ця модель дозволяє підтверджувати транзакції за допомогою мінімум двох попередніх транзакцій. Для цього системі необхідно вирішити задачу, подібну до тієї, що міститься в стандартному алгоритмі доказ виконання роботи (PoW).

Основна суть відмінності IOTA від Byteball — повна відсутність транзакційних зборів і система для боротьби зі спам-атаками.

Найближче майбутнє поділ цих двох систем DAG передбачає акцент Йота на використання «інтернет речей». IoT — це мережа, яка з’єднує деякі побутові прилади, автомобілі та інші товари народного споживання один з одним. Мета IOTA — створити ефективну мережу обміну даними між ними. Пропонуючи такий вид послуг, IOTA уклала контракти з великими компаніями.

Що стосується прогнозу майбутнього криптовалюта, то було б зовсім несподівано, якби ці нові технології DAG не отримали б в майбутньому більшого поширення. Можливості цієї технології вирішити нагальні проблеми кріптовалютной екосистем, існування нових функцій дозволять цифровим валют зробити великий крок від цифрових активів в сторону визнання їх віртуальними грошима і альтернативним засобом платежів.

джерело:

https://btcmanager.com/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector