NavCoin криптовалюта: використовуваний алгоритм, покупка і зберігання

Що таке NavCoin?

NavCoin криптовалюта (NAV) спроектована так, щоб бути абсолютно анонімною і простий у використанні. Заснована в 2014 році, вона відноситься до більш раннього класу криптовалюта, який з’явився до справжньої хвилі ICO-токенів.

NavCoin зарекомендувала себе часом. За останні чотири роки проект здійснив найрізноманітніші поновлення, додавши нові функції і поліпшення.

Проте, проект NavCoin не бачив такого ж зростання, як у багатьох нинішніх конкурентів на кріптовалютном поле.

Починаючи Dash з Zcash і закінчуючи Monero — всі ці активи в значній мірі випередили NavCoin з точки зору загального прийняття і фінансування.

Останнім часом проект почав знову напористо просувати піар-кампанію, наполягаючи на зручному дизайні, зручність і великому досвіді.

Особливість архітектури NavCoin

Основою для вихідного коду NavCoin є код біткоіни, проте розробники стверджують, що вони змінили кілька ключових особливостей.

По-перше, NavCoin реалізує вторинну підмережа, відому як NavTech. NavTech мікшує транзакцій і робить переклади більш анонімними.

По-друге, замість алгоритму Докази виконання роботи (англ. PoW), який використовує біткоіни, NavCoin використовує Доказ частки володіння (англ. PoS).

До того ж, всі транзакції NavCoin обробляються швидше і дешевше, ніж у біткоіни. З першого дня, одним з сильних переваг у NavCoin було швидке час обробки транзакцій. NavCoin підтверджує блок в мережі блокчейн кожні тридцять секунд, на відміну від десяти хвилин, як це зроблено у біткоіни. Однак варто зауважити, що відносно недавно біткоіни почав інтегрувати технологію Lighting Network, так що все може ще в корені змінитися.

У майбутньому проект NavCoin також буде підтримувати децентралізовані додатки, закодовані безпосередньо на платформі блокчейн-мережі.

Анонімність і неотслежіваемості

Крипто-спільнота NavCoin’а наполегливо підкреслює одну з особливостей активу, називаючи її — «конфіденційним активом».

Багаторівневе шифрування і мікшування — це метод конфіденційності, який використовує NavCoin. Такий метод гарантує, що ніхто не зможе відстежити транзакцію NavTech до самого кінцевого пункту призначення. В майбутньому NavCoin збирається впровадити ще більш надійні заходи щодо забезпечення конфіденційності, такі як підроблені транзакції і фіктивні облікові записи, які збільшать поширення токенов NAV через підчепи NavTech, що ще більше сховає слід реальних транзакцій.

проект Valence

Крім заходів щодо забезпечення конфіденційності, NavCoin також розробляє проекти, які повинні перетворити NavCoin в щось більше, ніж просто актив. Проект Valence — це своєрідний вторинний проект NavCoin. Він буде використовувати ресурси NavTech, а також забезпечить функціональність для багатьох інших цілей. Суть проекту Valence полягає в прагненні стати першою анонімної платформою для децентралізованих додатків.

Де купити NavCoin (NAV)

Токен NAV — це вже досить зрілий актив, і тому знайти його на кріптовалютних біржах не складе труднощів Токен торгується на Binance, Bittrex, Poloniex, Upbit і Cryptopia.

Найбільшим з обігу, звичайно, є китайська біржа Binance, яка обробляє понад 50% всіх транзакцій NAV. Далі йде Bittrex, обробляючи близько 20%. Upbit, корейська біржа, закрита, до речі, для американських інвесторів, обробляє ще 15% всіх угод. Решта оборот торгів спостерігається у Poloniex і Cryptopia.

Купити токен NAV можна прямо на офіційному веб-сайті за допомогою кредитної картки. NAV має угоду з американським обмінником Changelly про те, щоб полегшити покупки і свопи для інших криптовалюта.

Де і як зберігати NavCoin (NAV)

Для зберігання NavCoin можна використовувати паперовий гаманець, який з легкістю можна створити прямо на офіційному сайті.

Є також інший спосіб зберігання кріптоактівов, що полягає в клієнтському додатку NavCoin Core. На щастя, розробники подбали про всіх і створили свою версію гаманця практично під всі апарати. Починаючи від Windows з MacOS і закінчуючи Linux, а також Raspberry Pi. Так, розробники дійсно постаралися з доступністю гаманця, створивши його навіть для Raspberry Pi.

Також розробники не забули і про мобільні пристрої, створивши цифровий-гаманець NavPay для Android пристроїв. Версія для iOS вже знаходиться в розробці.

висновок

Будучи однією з найстаріших криптовалюта серед всіх інших учасників кріпторинка, NavCoin націлений на доступність для користувача. Жоден інший стартап ще не досягав таких масштабів в доступності (якщо не брати до уваги біткоіни і ефіріум), але з іншого боку NavCoin не вказує «особливих бичачих ривків», як це роблять куди менш успішні проекти. Так чи інакше, можливо, це всього лише питання часу.

джерела:

https://navcoin.org/

https://www.bitcoinbeginner.com/

Home

https://coinmarketcap.com/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector