Актуальні новини по криптовалюта за 24.01.2018 і опитування

А ось статистика хакерських атак, про яку повинен пам’ятати кожен кріптоінвестор:

Статистика хакерських атак на біржі криптовалюта

У Китаї оголосили боротьбу з кріптовалютнимі фінансовими пірамідами

Міністерство громадської безпеки Китаю опублікувало заяву, в якій попередило побудовані за принципом фінансових пірамід компанії про суворі покарання за подальше здійснення ними діяльності.

Заява стосується схем, які закликають залучати до них нових користувачів, а також застосовують такі інструменти, як «споживчі бонуси», «загальні фонди», «управління інвестиціями», «онлайн-ігри» і «віртуальні валюти». Відомство зазначає, що в деяких випадках схеми також маскуються під благодійність, допомога малозабезпеченим, інновації і т. П.

Мережі, що використовують механізми MLM, і інша шахрайська діяльність будуть припинятися з метою захисту інтересів населення.

Нагадаємо, що днями прокуратура Болгарії розпочала співпрацю з силовиками Німеччини і представниками Eurojust і Europol по нейтралізації великомасштабної шахрайської піраміди OneCoin, яка розгорнула діяльність в декількох країнах світу і координує її з болгарської столиці. Ознаки фінансової піраміди знайшли у біткоіни в одному з найбільших банків Азії, DBS, а також в міністерстві фінансів Індії і Центробанку Бразилії. А в грудні минулого року Сергій Мавроді, засновник фінансової піраміди «МММ», пообіцяв випустити в 2018 році власну криптовалюта.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector