Алгоритми для Асіка: як налаштувати Асік на інший алгоритм

ASIC є спеціалізованою інтегральною схемою, яка виконує тільки одну функцію. У нашому випадку — це видобуток віртуальної валюти. Головною відмінною рисою цих схем є те, що вони виконують поставлені завдання за коротший проміжок часу, ніж інші типи пристроїв. Кожен ASIC розробляється під той чи інший алгоритм, що використовується для видобутку блоків. Розглянемо найпопулярніші алгоритми.

Алгоритми для Асіка

Два Асіка вид зверху

У наш час використовуються наступні алгоритми для Асіка:

  1. SHA-256 — для видобутку монет біткоіни, Bitcoin Cash, Peercoin, Namecoin.
  2. Scrypt — для криптовалюта Litecoin і Dogecoin.
  3. X11 — для віртуальної валюти Dash.

Для пошуку блоків за допомогою алгоритму SHA-256 сьогодні використовуються виключно Асіка, так як потужності навіть найсучасніших відеокарт для процесу видобутку недостатньо. В інших же випадках майнінговие ферми з відеокарт є конкурентами для ASIC.

Деякі сучасні моделі Асік-Майнер можуть використовувати одночасно кілька алгоритмів.

Як налаштувати Асік на інший алгоритм?

Два працюючих Асіка на полиці

Практично кожен власник спеціалізованого обладнання замислювався над тим, як переробити Асік на інший алгоритм. Щоб відповісти на це питання, варто уважніше розібратися у визначенні терміна. У зв’язку з тим, що даний пристрій розробляється спеціально для видобутку криптовалюта на основі тільки одного алгоритму, змінити його в подальшому неможливо.

Максимум, що після покупки Майнера може зробити власник пристрою — це встановити поліпшену прошивку для підвищення стабільності роботи Асіка, і нічого більше.

З цієї причини питання, як налаштувати Асік на інший алгоритм, просто некоректне. Перед покупкою Майнера слід визначитися з видом видобувається валюти і придбати той ASIC, який працює на потрібному алгоритмі. Також варто розуміти, що на одному алгоритмі можна Майні різні криптовалюта.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector