Innosilicon D9 DecredMaster — характеристики ASIC, ціна

У квітні 2018 року китайська компанія Innosilicon представила нову модель ASIC-Майнер для видобутку криптовалюта Decred під назвою Innosilicon D9 DecredMaster. На думку фахівців в кріптовалютной сфері і розробників, пристрій має великі перспективи, завдяки високій продуктивності і порівняно низькою ціною. Поєднання великої хешрейта Innosilicon D9 і зростаючої ціни Decred дозволяє розраховувати на швидку окупність устаткування. Але про все докладніше.

Призначення і актуальність Innosilicon D9 DecredMaster

Асік Innosilicon D9 DecredMaster вид збоку

ASIC Innosilicon D9 видобуває віртуальну монету Декред, яка на 19 травня 2018 року перебуває на 30-му місці в ТОП-100 криптовалюта і показує стрімке зростання курсової вартості. Вартість однієї монети складає 108,6 доларів, а капіталізація — 776.7 мільйонів доларів. Варто відзначити, що за кілька днів криптовалюта Decred піднялася на 3 позиції, а протягом 24 годин її курс виріс на 15%. Якщо розглядати загальну тенденцію, з 30 березня 2018 року ціна DCR становила ще 36 доларів. Менш ніж за 2 місяці вартість віртуальної монети збільшилася майже втричі.

Актуальний онлайн-графік курсу Decred:

Модель Innosilicon D9 2.1 Th / s Decred Miner — розробка китайської компанії, яка використовувала нові технології при створенні ASIC-Майнер. Завдяки цьому забезпечується надійність, стабільність і висока продуктивність пристрою. Головна перевага підприємства — в наявності грамотної команди конструкторів, які приймають правильні і недорогі технічні рішення. В результаті пристрій вийшов компактним і з невеликим споживанням енергії.

Особливості та характеристики Innosilicon D9 DecredMaster

Асік Innosilicon D9 DecredMaster вид зверху

Творці ASIC Innosilicon D9 DecredMaster відзначають високу продуктивність (хеш-швидкість) — 2,1 ТХ / с. Для криптовалюта Декред, яка непогано Майні на відкритих, це солідний показник. За заявою виробника реальний хешрейт може змінюватися в діапазоні +/- 8 відсотків.

Наступна особливість — низьке споживання енергії, що становить 0,9 кВт, що гарантує низьку собівартість видобутку і швидку окупність. Ефективність БП при температурі 25 градусів Цельсія досягає 93%.

В основі пристрою лежить новітній чіп D9 DecredMaster ASIC (саме він забезпечує високу продуктивність Асіка). Незважаючи на наявність декількох кольорів, апарат працює порівняно тихо. Його можна використовувати в спеціальних приміщеннях або в домашніх умовах (за умови розміщення в окремій кімнаті).

Асік Innosilicon D9 відрізняється невеликими розмірами — 31x13x15,5 см, що виключає труднощі з його розміщенням, а вага нетто — всього 3,6 кг. Підключення здійснюється через роз’єм Ethernet.

Застосування Асіка дозволяє Майні DCR з максимальним прибутком, не відчуваючи дискомфорту від високого рівня шуму і знизивши споживання енергії до мінімуму. Пристрій у продажу близько місяця, а його доставка здійснюється по всьому світу. Заявлена ​​ціна Innosilicon D9 DecredMaster — 6300 доларів США (на 19 травня 2018 року по інформації з офіційного сайту).

Загальні характеристики Innosilicon D9:

Хешрейт2,1 ТХ / с
потужність споживання0,9 кВт
мікропроцесорD9 DecredMaster ASIC
алгоритммодифікація алгоритму Blake256
Розміри31х13х15,5 см
Вага нетто3,6 кг
Підключення до мережіEthernet
температура роботивід 0 до 85 градусів Цельсія

Пристрій комплектується своїм блоком живлення, який налаштований для Майнінг криптовалюта. При бажанні замовити БП потужністю від 1,6 кВт і більше буде потрібно новий кабель змінного струму 3х1,0 (3 дроти перетином більше 1 мм).

Переваги Майнінг DCR і окупність Innosilicon D9 DecredMaster

Асік Innosilicon D9 DecredMaster в руках

Криптовалюта Decred стала «ковтком свіжого повітря» для багатьох Майнер, які розчаровані здобиччю біткоіни через високу складність і необхідність високих витрат на купівлю обладнання. Ще недавно Майнінг Декред була доступний за допомогою простих відеокарт, але з появою нових Асіка (в тому числі Innosilicon D9 DecredMaster) ситуація змінюється. З підвищенням потужностей в кріптовалютной мережі зростає і складність видобутку монет.

Якщо в біткоіни складність підвищується раз в 2016 здобутих блоків і змінюється з урахуванням надбавки хешрейта в мережі, в Декред цей параметр коригується раз в 6144 блоку. При цьому збільшення відбувається на 1%. В середньому складність підвищується з періодичністю раз в 23 дня, що дає Майнер запас по часу.

Сама криптовалюта DCR має ряд переваг перед конкурентами, що і сприяє високому попиту:

 1. Застосування двох протоколів докази роботи — PoW і PoS.
 2. Краща децентралізація (в порівнянні з іншими віртуальними монетами).
 3. Доступність Майнінг. Видобуток можлива за допомогою потужних GPU, але із застосуванням нового Асіка можна розраховувати на отримання надприбутку.
 4. Кріптовалютная мережа продовжує оптимізуватися, завдяки участі тисяч користувачів. На відміну від біткоіни, при розвитку системи враховується думка всіх власників віртуальної монети.
 5. Операція в мережі Decred має обмеження за часом, що виключає зависання транзакцій. Через певний час кошти повертаються відправнику.
 6. Дікред сумісний з платформою біткоіни.
 7. Передбачені атомарні операції, що дозволяє міняти гроші без посередників.

Це лише частина переваг DCR, але їх достатньо для розуміння перспектив і особливостей віртуальної валюти. До плюсів можна віднести наявність підпису операцій за допомогою спеціальної програми, а також великий вибір гаманців.

окупність

При купівлі дорогого обладнання важливо врахувати прибуток, яку воно принесе сьогодні і в майбутньому. Наведемо розрахунки для Асіка Innosilicon D9 DecredMaster на 19 травня 2018 року. При обчисленні використовується тариф за електроенергію для столиці РФ (0,09 доларів). Що стосується інших параметрів, їх автоматично підставляє онлайн-калькулятор. Обчислення здійснюється за допомогою сервісу in-trend.biz/mayning/decred/. Комісія пулу — 1%.

Для розрахунку окупності D9 DecredMaster потрібно вказати:

Хешрейт обладнання2,1 ТХ / с
споживану потужність900 Вт
Витрати на 1 кВтг електроенергії0,09 доларів
комісію пулу1%

Чистий добова прибуток становить 91,29 доларів, а місячний дохід — близько 2740 доларів. Це означає, що пристрій окупається всього за 3 місяці (при поточних параметрах). Така прибутковість Майнера приваблює користувачів і забезпечує високий попит. До слова, через велику кількість замовлень пристроїв може не виявитися в продажу вже найближчим часом.

При розрахунку окупності варто врахувати залежність від наступних параметрів:

 1. Складнощі мережі. Як зазначалося, в Декред цей параметр зростає поступово. Але зі збільшенням потужності швидкість видобутку також підвищується. Це означає, що доходи від застосування ASIC Innosilicon D9 DecredMaster будуть знижуватися. З січня по травень 2018 року складність мережі збільшилася в 10 разів. У січні вона була 435 ТХ / с, а сьогодні (на 19 травня 2018 року) цей параметр майже 6097 ТХ / с. Незважаючи на настільки активне зростання складності, видобуток криптовалюта DCR поки актуальна.
 2. Курс віртуальної монети. Поточні тенденції показують, що віртуальна монета DCR — відмінний інструмент для інвестицій. Всього за 50 днів її курс збільшився майже втричі і на 19 травня 2018 року тенденція зростання зберігається. З оглядкою на характеристики криптовалюта можна стверджувати, що попит буде тільки рости.
 3. Вартість електроенергії. З урахуванням порівняно низького споживання енергії (всього 0,9 кВт · год) можна говорити про економічність нового Асіка. При витратах в 0,09 доларів за 1 кВтг, і 24-годинний роботі обладнання 30 днів в місяць загальні витрати складуть близько 60 доларів. З урахуванням потенційного прибутку цей показник несуттєвий.
 4. Вартість обладнання. Зростання попиту на Майнінг Декред неминуче призведе до дефіциту Майнер і підвищенню ціни Innosilicon D9 DecredMaster. Ось чому з покупкою устаткування зволікати не варто.

Налаштування Innosilicon D9 DecredMaster

Як виглядає Асік Innosilicon D9 DecredMaster

Принцип налаштування Майнера стандартний. Для початку потрібно знайти IP-адресу пристрою, для чого входимо в налаштування роутера (вказуємо логін і пароль). Тут користувачі стикаються з суперечливою інформацією. З одного боку, виробником Асіка є компанія Innosilicon, а інший — адмін-панель виконана під ім’ям DragonMint. Причини може бути дві:

 1. Компанія DragonMint і Innosilicon одна і та ж структура.
 2. Фірма Innosilicon випустила багато апаратів DragonMint і запустила на них власну адмінку.

Дані для входу в адмін-панель:

 1. Логін — admin.
 2. Пароль — dragonadmin.

В адмін-панелі дається наступна інформація — час, загальний хешрейт, інформація по криптовалюта Decred і інші показники. Налаштування пулу виробляються в секції Settings. На травень 2018 року краще рішення — підключення до пулу coinmine.pl, потужність якого становить половину всього хешрейта. Крім того, до його особливостей варто віднести великий вибір криптовалюта і зручність роботи. Для початку потрібно пройти реєстрацію, зробити свого Воркер і скопіювати налаштування пулу.

Після цього налаштування «робочого» копіюються в адмін-панелі Майнера, який перезапускає і приступає до видобутку монет. При цьому в пулі повинні з’явитися показники потужності. Гроші виводяться на гаманець Декред, а періодичність перерахувань задається в настройках.

Тонкощі гарантії Innosilicon D9 DecredMaster

Асік Innosilicon D9 DecredMaster і блок живлення для нього

Відразу після замовлення товар направляється користувачеві. З дня прибуття працює гарантія виробника строком на 6 місяців. При появі труднощів у застосуванні обладнання покупець має право звернутися в службу підтримки на офіційному ресурсі компанії (innosilicon.com). Якщо користувач не подав попередню онлайн-заявку, несправність приладу до безкоштовного ремонту не приймається. Будь-які пошкодження в такій ситуації виправляються за рахунок покупця.

Майнер Інносілікон Д9 Декредмастер не ремонтується по гарантії в наступних ситуаціях:

 1. Якщо він пошкоджений або розібраний власником.
 2. При заміні деталей.
 3. У разі поломки Асік-Майнера через удар блискавки і стрибка напруги в побутовій мережі.
 4. При низьку якість електроенергії (завищеному або заниженому напрузі).
 5. У разі потрапляння вологи на плати пристрою або інші його елементи, що призводить до появи корозії.
 6. Перегорання мікропроцесора або пошкодження плати через неправильне застосування.
 7. Перегрів Асіка через надмірну навантаження.

При наявності згаданих чинників чи інших форс-мажорних обставин за ремонт пристрою доведеться платити зі своєї кишені.

В цілому Асік Innosilicon D9 DecredMaster — відмінний апарат, який показує високу прибутковість і швидко окупається (в термін до 3-х місяців). Але варто поспішати, адже зі зростанням складності знижується і розмір прибутку.

Відеоогляд Асіка Innosilicon D9 DecredMaster:


Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector