ASIC Miner A5 Dashmaster X11 від Innosilicon — огляд, ціна

Складність мережі Litecoin і Bitcoin росла в 2017 в геометричній прогресії. Через зростання котирувань і підвищеного попиту на Асіка торгувати основними криптами або добувати їх стало дуже складно і дорого. Багато добувачі криптовалюта почали звертати увагу на інші альткоіни. Однією з найбільш популярних і не менш перспективних криптовалюта вважається Dash. Її видобуток в 2018 актуально здійснювати на Асіка. Потужне обладнання для цих цілей випускають китайські виробники — Бітмайн, Пінідеа. Однак найпродуктивніший на даний момент A5 Dashmaster X11 ASIC miner — розробка компанії Innosilicon. Перша партія пристроїв з фантастичним хешрейтом 30,2 Гігахеш і енергоспоживанням 750 Втч була відразу ж розкуплена.

Innosilicon A5 Dashmaster X11 ASIC miner — характеристики

Зовнішній вигляд ASIC Miner A5

Випущений компанією Innosilicon Асік став прямим конкурентом китайського лідера продажів Antminer D3 і Pinidea DR-100. Нерідко шахтарі віддають перевагу саме Innosilicon A5 Dashmaster X11 ASIC miner, а не Асіка, створеному компанією Bitmain. Перш за все, це пов’язано з більш високою потужністю і низьким рівнем енергоспоживання.

Згідно із заявою Innosilicon, ASIC miner A5 набагато перевершив своїх конкурентів і буде займати лідируючу позицію на ринку протягом довгого часу.

ASIC Miner A5 володіє наступними параметрами:

хешрейтвід 30,2 до 38 GH / s
алгоритмХ11
обсяг споживання електроенергіївід 750 до 1250 Втч
тип використовуваних чіпівA5 Dashmaster ASIC
габарити400х135х158 мм
вага3,1 кг без БП

В економ режимі рівень енергоспоживання ASIC miner A5 становить 750 Втч, а продуктивність — 30,2 GH / s. При максимальному розгоні хешрейт досягає значення 38 GH / s, однак разом з ним збільшується і рівень енерговитрат — до 1250 Втч. У новій партії нижній поріг продуктивності ASIC майнер Dashmaster A5 — 32,5 GH / s при тому ж енергоспоживанні, що і раніше — 750 Втч.

Що стосується зовнішнього вигляду Асіка, то він особливо не примітний. Корпус виконаний з алюмінію — це сприяє поліпшенню тепловідведення. Для охолодження використовується всього 1 вентилятор, розташований з тильного боку корпусу. При замовленні на офіційному сайті компанії innosilicon.com можна вибрати покупку окремо Асіка або комплекту з блоком живлення. Виробник надає гарантію на термін 6 місяців.

Підключення ASIC miner A5

Щоб виконати підключення ASIC miner A5, користувачеві буде потрібно виконати наступні дії:

  • під’єднати плати хешування і контрольну до блоку живлення;
  • підключити кабель Ethernet до Асіка;
  • визначити IP-адресу пристрою;
  • вибрати пул для видобутку криптовалюта на основі алгоритму X11;
  • вказати необхідні команди в настройках Асіка X11 Dash (можна знайти на пулі у вкладці HELP або FAQ).

За умови правильного виконання всіх дій на обладнанні загоряться індикатори, які свідчать про перехід Майнера A5 Dashmaster X11 ASIC в робочий режим.

Ціна і прибутковість Асіка Innosilicon A5

Асік Innosilicon A5 Dashmaster X11

Головним питанням, яке цікавить багатьох користувачів, є ціна Асіка Innosilicon A5. На офіційному сайті виробника повідомляється, що продаж наступної партії з потужністю 32,5 GH / s відбудеться в період з 26-го лютого по 2-е березня. За умовами попереднього продажу на момент написання статті майнер можна купити за 12,779 монет LTC або 0,272825 монет біткоіни, що еквівалентно 2780 доларів.

Ціна ASIC miner A5 в Росії — 190-200 тисяч рублів з урахуванням замовлення на офіційному сайті і самостійної доставки. Якщо купувати його у роздрібних реалізаторів, то вартість буде в 2-4 рази вище.

Для визначення рівня прибутковості Майнера скористаємося спеціальним калькулятором nicehash.com. Порахуємо прибутковість для двох модифікацій Асік А5:

30,2 Гігахеша38 Гігахеш
750 Ватт1250 Ватт
18144 рублів на місяць22691 рубль на місяць
540 кВт на місяць900 кВт на місяць

Прибутковість порахована без урахування оплати рахунків за електрику. У нижньому рядку показники енергоспоживання за місяць. Залежно від тарифів в регіоні можна вирахувати прибутковість більш точно. Однак і в такому випадку термін окупності буде зрозумілий лише приблизно, оскільки складність видобутку зростає, курс змінюється, а це безумовно впливає на дохід.

ASIC Miner A5 — плюси і мінуси, відгуки

На офіційному сайті компанії природно детально розписані всі переваги і особливості A5 Dashmaster X11 ASIC miner. Однак, для об’єктивної оцінки, варто врахувати відгуки користувачів. Саме, спираючись на них ми склали таблицю плюсів і мінусів апарату.

плюсимінуси
порівняно низьке енергоспоживанняскладність замовлення на офіційному сайті і тривалість доставки
довгий час буде актуальнимпорівняно висока вартість в інтернет-магазинах
можливість Майнінг на хешрейте 38 Гігахешейдодаткова покупка або замовлення БП
найвищий хешрейт для Майнінг на Х11сильне нагрівання корпусу

До недоліків ми віднесли сильне нагрівання апарату. Такий негативний фактор був відзначений першими покупцями обладнання. Через це потрібно постійно підтримувати температуру в приміщенні на рівні не вище 25-ти градусів, що має на увазі цілодобове використання кондиціонера. А це додаткове навантаження на електромережу і витрати по обслуговуванню.

В цілому ASIC Miner A5 — гідний представник обладнання Інносілікон для Майнінг Деш і інший крипти на Х11. Він приносить хороший дохід і якщо замовити апарат на офіційному сайті, то ROI складе близько року. Висновок один: якщо і вкладатися в Асік для Х11, то краще рішення, ніж A5 Dashmaster X11 ASIC miner — просто немає.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector