Асік Antminer L3 +: огляд параметрів, настройка

Протягом тривалого часу Асіка Антмайнер L3 +, S9 і D3 користуються особливою популярністю серед добувачів криптовалюта. Компанія Bitmain створює унікальні моделі, орієнтуючись на запити членів кріптовалютного спільноти. Серед представлених товарів присутні Асіка, що працюють на алгоритмах SHA-256, Scrypt і X11.

В кінці минулого року зростання вартості монет Litecoin привернув увагу багатьох видобувачів віртуальної валюти. Через це явища підвищився попит на покупку Асік Майнера Antminer L3 +, що працює на алгоритмі Scrypt.

ASIC miner L3 +: зовнішній вигляд і характеристики

Будова Асіка Antminer L3 +

Перш, ніж вирішувати питання про покупку, слід детально вивчити характеристики Асік L3 +. Ця модель Майнера має наступні параметри:

хешрейт504 MH / s
алгоритмScrypt
споживаний обсяг електроенергії800 Втч
тип використовуваних чіпівBM1485
кількість чіпів288
габарити352х130х187,5 мм
вага6.5 кг
робоча температураВід 0 до 40 градусів

Корпус ASIC miner L3 +, так само як і у інших моделей компанії BITMAIN, виконаний з алюмінію. У передній і задній частині пристрою для охолодження розташовані два 120-міліметрових вентилятора, що створюють наскрізний потік повітря, який сприяє кращому охолодженню плат.

На кришці розташований блок з платою управління, а також роз’єми для підключення БП (8 штук на плати хешування і 1 на контрольну). Крім того, тут розташовані шлейфи міжблочних інтерфейсів. На бічній поверхні Майнера знаходяться спеціальні вирізи і ребра, які дозволяють об’єднувати кілька Асік L3 + в єдину конструкцію при складанні ферми.

Асік Л3 + є першим пристроєм компанії Bitmain, в корпусі якого розмістили понад 200 чіпів. Як і ряд інших Асіка Antminer, модель L3 + має вбудований власний контролер стандартного виду:

  • порт для підключення кабелю Ethernet;
  • індикаційні світлодіоди;
  • кнопка для визначення IP;
  • кнопка перезапуску.

Ця модель має більш низьким рівнем шуму, ніж Antminer S9, однак її установка в квартирі без додаткового шумоизоляционного боксу неможлива.

Налаштування Асік майнер L3 +

Роз'єм для інтернет-кабелю на Асіка Antminer L3 +

Перед тим, як налаштувати Асік L3 +, слід звернути увагу на те, що модель поставляється без блоку живлення. Тому купити його доведеться самостійно, враховуючи наявність запасний потужності. Якщо ви маєте намір розганяти майнер, купуйте БП з потужністю 1 кВт.

Процес підключення вкрай простий — майнер під’єднується до блоку живлення і до Мережі через роз’єм Ethernet. Далі для настройки обладнання буде потрібно виконати наступні дії:

  • визначити IP-адресу за допомогою сторонньої програми або браузера;
  • відкрити веб-інтерфейс Асік майнер L3 +, вказавши в полях для логіна і пароля слово «route».

Тут є вкладки з основними настройками Асіка L3 +, де можна змінити частоту чіпів. За умовчанням встановлено значення 384 МГц. При необхідності її можна підняти до 400 МГц, але не вище, оскільки більш високі параметри можуть перетворити обладнання на безплідний шматок металу. Також в налаштуваннях можна встановити параметри пулів для Майнінг криптовалюта і вибрати інші опції.

Вартість, прибутковість і окупність ASIC майнер L3 +

Antminer L3 + стоїть на столі

Станом на 13 лютого 2018 го року, вартість нового Antminer L3 + при замовленні на офіційному порталі компанії Bitmain становить 86 645 рублів. З урахуванням доставки в Росії його вартість складе близько 118-ти тисяч рублів. В інтернет-магазинах цю модель можна купити не менше, ніж за 180 тисяч рублів.

Рівень доходу Antminer L3 + з урахуванням вартості електрики 5,38 рубля за 1 кВтг (по Москві) становить близько 518 рублів в день і 15564 рубля на місяць. Асік здатний окупити себе приблизно за 8 місяців за умови замовлення на офіційному сайті в Китаї і оплати доставки.

Для визначення прибутковості в інших регіонах слід брати для розрахунку актуальну ціну на електрику. Під час обчислень враховуйте, що ASIC майнер L3 + споживає 576 кВт на місяць.

Переваги та недоліки Antminer L3 +

Кілька Асіка моделі Antminer L3 +

плюсимінуси
порівняно невисока вартістьнеобхідність придбання блоку окремо
висока якість
високий рівень хешрейтависокий рівень шуму, який не дозволяє використовувати
обладнання в квартирі
порівняно швидка окупність
легкість настройки

Асік Antminer L3 + поки є одним з найбільш продуктивних пристроїв для видобутку Лайткоіна і інших криптовалюта на алгоритмі Scrypt. Звичайно, всі розрахунки окупності актуальні тільки на момент опису статті, оскільки котирування змінюються постійно, і якою буде ситуація на кріптовалютном ринку через місяць передбачити складно. Однак на даний момент інвестиція в Antminer L3 + — вигідне рішення.

Тестування Асіка Antminer L3 + дивіться у відео нижче:


Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector