Bancor Network: конвертація без залучення контрагентів

Мережа Bancor Network дозволяє користувачам конвертувати криптовалюта без залучення контрагента. Система має свою власну цифрову монету BNT. Обмін проводиться на основі автоматично розраховується ціни.

Історія розвитку і команда розробників

Це швейцарський проект, який спрямований на полегшення конвертації різних криптовалюта. Він заснований на блокчейне Etherum. Сервіс був запущений після успішного ICO, а запуск системи відбувся 17 червня 2017 року. Сам токен платформи також доступний для торгівлі.

Команда Bancor об’єднує Консультативна рада та Рада фонду:

  • Бернард Ліетаер (бельгійський професор, інженер-будівельник, автор і економіст, спеціалізується на грошових системах і пропагує просування спільнот, що створюють власні криптовалюта);
  • Ейал Хертцог (розробник, також є співзасновником проекту Appcoin, який також призначений для операцій з криптовалюта);
  • Гай Бенарці (співзасновник, раніше брав участь у створенні компанії Mytopia, а також заснував студію розробки в Тель-Авіві Particle Code);
  • Гвідо Шмітц-Круммахер (виконавчий директор фонду, бере участь в різних комерційних проектах в Швейцарії, в тому числі в мережі краундфандінга Tezos);
  • Тім Дрейпер (відомий венчурний капіталіст і засновник Draper Associates, член Консультативної ради проекту).

Офіційний сайт: www.bancor.network.

Які проблеми хочуть вирішити автори проекту?

Розробники прагнуть забезпечити підтримку неліквідності, яка в даний час існує на кріптовалютном ринку. Неліквідність не можна назвати однією з основних проблем топових монет, таких як біткоіни або Ефіріум, тому що завжди є покупці і продавці, які хочуть обміняти їх. Це безперечно проблема тисяч альткоінов, які не притягли достатньої уваги на ринку, щоб бути ліквідними.

Ліквідність токена визначається постійною наявністю покупців і продавців. Монета з високою ліквідністю — це та, яку можна легко придбати або продати в будь-який конкретний момент часу. Для токенов з низькою ліквідністю вірно зворотне.

Команда проекту стверджує, що, оскільки більшість токенов важко обміняти, вони знаходяться в «завислому» стані. Розробники мають намір забезпечити в майбутньому екосистему, яка об’єднує мільйони токенов, які будуть високоефективними монетами на місцевому рівні, але з можливістю швидких і легких операцій в глобальному масштабі.

Огляд переваг обмінної системи

Децентралізована мережу ліквідності дозволяє зберігати будь-які токени і міняти їх один на одного по автоматично розрахованою ціною, використовуючи простий веб-гаманець.

Список сильних сторін проекту включає:

відсутність спреда

Низька вартість конвертації завдяки некомерційному автоматизованому маркет-мейкеру системи.

безперервна ліквідність

Доступність конвертації будь-якого токена в будь-який час незалежно від наявності покупців і продавців або обсягу торгів.

Відсутність ризиків роботи з контрагентами

Купівля та продаж здійснюється через смарт-контракти без поповнення рахунку на платформі.

Немає необхідності в реєстрації

Обмін здійснюється безпосередньо через веб-гаманець.

Прогнозування прослизання цін

Протокол системи враховує розмір транзакції і не потребує складання склянки ордерів, тому всі ціни прозорі.

зворотня сумісність

Будь яка існуюча токен стандарту ERC-20 може інтегруватися в мережу без будь-яких змін коду або додаткових зборів.

токен BNT

Токен платформи BNT — цифрова монета мережевого концентратора. Користувачам доступний обмін будь-криптовалюта на токен BNT і навпаки. Він також може виконувати роль посередника для конвертації криптовалюта між собою. Формула алгоритму системи обчислює швидкість таких операцій.

Отримати BNT можна шляхом відправки ETH на певну адресу гаманця. Надходження токенов BNT після відправки коштів відбувається практично миттєво. Аналогічним способом можна міняти BNT на ETH. Кількість BNT в обороті постійно — змінюваний показник змінюється. Емісія монет здійснюється при відправці користувачами ETH в смарт-контракт. Знищуються монети після продажу токенов BNT через зворотний «розумний» контракт.

Що таке смарт-токени?

Токени, сумісні з протоколом система, мають некомерційний, вбудований потенціал маркет-мейкера. Доступні два типи таких монет.

Користувачі, які запускають нові маркери, можуть робити їх «розумними». Формула протоколу платформи дозволяє підтримувати однакове співвідношення між курсом токенов, підключених до системи Smart Token, і самими інтелектуальними монетами. Для цього система коректує ціни і обсяги продажів і покупки в режимі реального часу. Саме «розумні» токени дозволяють конвертувати одну криптовалюта в іншу без необхідності посередників. Це усуває ризики, пов’язані з участю контрагентів, а ліквідність втрачає зв’язок з лістингом обміну або об’ємом торгівлі.

Інший варіант — це маркери-реле, які містять два «роз’єму». До них відносяться будь-які монети стандарту ERC-20 (в тому числі BNT), кожна з яких має вагу 50%. Це дозволяє використовувати зворотну сумісність для існуючих токенів, які користувачі хочуть обміняти в мережі.

Як працює автоматична система ціноутворення?

Один з ключових елементів мережі — автоматичне ціноутворення. Ця функція працює на основі вбудованих автоматизованих маркет-мейкерів — смарт-токенах. Вони забезпечують можливість покупки або продажу криптовалюта користувача або її обміну на будь-який токен, зареєстрований в мережі.

Ціна розраховується на основі спеціальної формули, яка відповідає за баланс попиту і пропозиції з одночасною підтримкою співвідношення між сумарним значенням основного токена і балансами монет, на які проводиться обмін. Творець смарт-токена налаштовує ці відносини, відомі як «вага соединителя». Він може налаштувати їх з метою зменшення або збільшення рівня ліквідності криптовалюта. «Вага соединителя» вказує на чутливість ціни і на те, наскільки покупка або продаж впливає на її зміну. У періоди, коли ціни не синхронізуються з цінами, вказаними на зовнішніх біржах, арбітражнікі вирішують проблему.

Приклади використання протоколу обмінника

Команда розробників протоколу описує кілька варіантів його використання поряд із застосуванням токенов і інших компонентів системи. Інтелектуальні токени, які є частиною протоколу, можуть покращувати функціональність будь криптовалюта, незалежно від того, чи є вона нової чи ні, в тому числі і в блок-ланцюжку Ethereum.

Автоматизована ліквідність дозволяє просувати токени різних спільнот і інші альткоіни. Користувачі можуть вибирати монети для спільного використання в рамках свого міста або регіону.

Завдяки ліквідності компанії можуть створювати монети для використання в програмах лояльності. Такі цифрові гроші дозволяють учасникам подібних програм торгувати між собою і з іншими компаніями з абсолютно новими можливостями.

Де купити BNT

Купівля та продаж токена BNT доступна на таких біржах, як:

  • Bancor Network;
  • HitBTC;
  • Binance;
  • OKEx.

На момент написання статті курс BNT до долара становив $ 4,65, до рубля — 299,06 RUR, а ринкова капіталізація перевищувала $ 240 млн. Токен займав 69-е місце на кріптовалютном ринку.

Де зберігати BNT

Зберігати токен BNT можна на офіційному гаманці платформи, зареєструвати який можна, скачавши з сайту обмінної платформи.

Перспективи і прогноз на 2018 рік

Платформа дозволяє користувачам конвертувати токени без необхідності їх обміну безпосередньо з іншими особами завдяки системі високої ліквідності ринку. Протокол обмінника вже зарекомендував себе як популярний і ефективний спосіб конвертації оной криптовалюта в іншу завдяки своїй здатності усувати ризики, пов’язані з участю контрагентів. Це також дозволяє спростити весь процес обміну.

Наявність можливості додавання нових токенов в мережу дозволяє розширювати потенціал платформи в процесі її розвитку.

джерело:

https://www.bancor.network

https://blog.bancor.network/

https://blockonomi.com/

Home

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector