Біржа криптовалюта CoinsBank випускає власні карти

Унікуми зустрічаються у всіх галузях! У тому числі і серед кріптомонетних майданчиків. Один з таких талантів — біржа криптовалюта CoinsBank, яка примудряється не тільки торгувати монетами, а й випускати під них банківські картки!

Відома і надійна

Раніше біржа була відома під ім’ям BIT-X. Точніше, це була не торговельна платформа, а сервіс, що спеціалізується на видачі кріптовалютних банківських карт. Але з часом проект обріс ще декількома рішеннями і придбав нову назву — CoinsBank.

Що ще відомо про майданчику:

  • Компанія заснована в 2016 р
  • Має кілька ліцензій: на проведення торгових операцій з криптовалюта і на випуск власних банківських карт.

Ліцензії видані в Естонії та Данії.

  • На сайті платформи (крім біржі) є мобільний додаток, сервіс для прийняття оплати в криптовалюта і гаманець.
  • Можна поповнювати, купувати і виводити Фіатами.
  • Кілька рівнів аутентифікації.

Що всередині?

Реєстрація нового користувача CoinsBank проходить за нестандартною схемою. Спочатку в формі вказуєте свій телефон і пароль.

Після прийняття умов використання платформи і натискання на посилання «Create account» на мобільний приходь код перевірки. Його потрібно ввести в наступній формі.

Також в адмінці користувача CoinsBank краще відразу налаштувати двухфакторную аутентифікацію від Google. Інакше кожне SMS обійдеться в 0,1 євро.

Серед фіатних валют кріптобіржа підтримує тільки три: долар, євро і британський фунт. Їх можна вводити-заводити через карту або одну з платіжок.

В налаштуваннях безпеки користувачеві CoinsBank є кілька цікавих інструментів:

  • Двухфакторная аутентифікація.
  • Як встановити інтервал сесії — після його закінчення користувачеві потрібно буде повторно авторизуватися в системі кріптобіржі.
  • Список записів із зазначенням параметрів сеансу — номери IP, країни і використовуваного браузера.

Торговий термінал CoinsBank є власною розробкою фахівців кріптобіржі.

Він підтримує лімітні, ринкові і стоп-лосс ордера. При цьому розміщення заявок відбувається з одного блоку. Все це покращує ігрові умови платформи.

Графік коливань курсу налаштовується тільки по одному параметру — часового інтервалу. Аналітичний блок складається з двох графіків: основного і бічного.

Для торгівлі на CoinsBank потрібно проходження хоча б першого рівня верифікації. Він передбачає вказівки своїх ПІБ, країни проживання, дати народження та контактного email.

Згідно відгуками, кріптобіржа працює коректно. Багато людей себе звуть банківські карти, які випускає CoinsBank. Основні проблеми виникають у користувачів при знятті валют через багаторівневої системи верифікації. А в цілому — це надійний і зручний сервіс!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector