Bancor криптовалюта: забезпечення високого рівня ліквідності, особливо платформи

Що таке Bancor

Проект Bancor (BNT) — це блокчейн-протокол, який дозволяє користувачам безпосередньо конвертувати між собою різні маркери замість того, щоб користуватися кріптовалютнимі біржами.

Bancor криптовалюта пропонує блокчейн-мережу, яка націлена на посилення ліквідності більшості цифрових токенов, які, в основному, не мають постійного попиту і пропозиції на кріптовалютних біржах.

Мережа Bancor Network побудована на смарт-контрактах (англ. Smart-contract) і новому класі криптовалюта, який команда Bancor називає «Smart Token».

Яку проблему вирішує Bancor

Блокчейн-стартап Bancor створений для забезпечення високого рівня ліквідності, не притаманний в даний час далеко у всіх кріптовалютних активів на крипто-ринку. Для таких гігантів як біткоіни або ефіріум, неліквідність — антонім, оскільки ці цифрові-активи постійно користуються попитом в крипто-співтоваристві. Однак відсутність ліквідності є глобальною проблемою для багатьох інших токенов / альткоінов, які можуть бути прекрасними децентралізованими стартапами, проте через нестачу належної уваги на ринку, ці активи не користуються попитом.

Команда розробників мережі Bancor нарікає на те, що більшість токенов досі невідомі широкій аудиторії через неможливість їх придбання на кріптовалютних майданчиках.

Саме над цією проблемою і трудиться автоматизована кріптовалютная мережу Bancor Network.

Smart Token і протокол Bancor

Протокол Bancor використовує смарт-контракти для створення «смарт токенов», службовці альтернативним механізмом для торгівлі крипто-активами.

Ключовою особливістю протоколу є його незалежність від залучення другої сторони, як це влаштовано в випадку з кріптовалютнимі біржами.

Мережа Bancor використовує смарт-токени для конвертації між собою різних токенов на базі ERC-20.

До того ж протокол Bancor підтримує абсолютно всі токени на базі стандарту ERC-20 від Ethereum. Кожен створений Smart Token сумісний з ERC-20 і тому сумісний з усіма іншими токенами ERC-20.

Токен Bancor Network Token

Блокчейн-стартап Bancor Network має власну платформену валюту BNT. Криптовалюта BNT — це перший в світі смарт-токен, підтримуваний в мережі Bancor і зберігається в якості резерву усіма іншими смарт-токенами.

Така можливість мульти-токен з’єднання дозволяє BNT значно скоротити кількість конверсій, необхідних для перетворення кінцевого токена.

команда Bancor

Команда блокчейн-проекту Bancor Network складається з основного Ради Фонду та їх Консультативної ради. До Ради Фонду входять чотири висококваліфікованих фахівців економічної сфери.

Засновником Рада Фонду є Бернард Лаетер (англ. Bernard Lietaer), бельгійський інженер-будівельник, економіст, автор і професор наукових робіт. Лаетер спеціалізується на грошових системах і виступає за створення в співтоваристві місцеві цифрові валюти.

За практичну частину в Bancor Network відповідає Аель Хертзог (англ. Eyal Hertzog). Свого часу саме він стояв за створенням відео-компанії Metacafe.

Також Хертзог є співзасновником Appcoin — це проект, подібний Bancor, який дозволяє використовувати створені іншими користувачами торгові майданчики і приватні цифрові-валюти.

Співзасновником Bancor Network є Гай Бенарці (англ. Guy Benartzi). Він також відомий в певних колах за створення ігрової компанії Mytopia.

Одним з найбільш примітних прихильників і за сумісництвом радником Bancor Network є Тім Дрейпер (англ. Tim Draper) — відомий венчурний капіталіст і засновник фонду Draper Associates. Він також є одним з перших і впливових інвесторів в криптовалюта біткоіни.

Де можна придбати і зберігати BNT

Придбати токен BNT можна безпосередньо на самій крипто-платформі Bancor Network. Примітно, що будучи основним майданчиком, Bancor Network обробляє тільки 57% від загального обороту BNT.

Також цей актив можна придбати на наступних кріптовалютних майданчиках:

  • Binance (обробляє тільки 12,78% від загального обороту BNT);
  • HitBTC (обробляє тільки 7,39% від загального обороту BNT);
  • Bittrex (обробляє тільки 1% від загального обороту BNT);

Решта майданчиків, на кшталт Upbit, Liquie, COSS, OKEx і Gate.io обробляють вкрай незначна кількість BNT відповідно.

Зберігати цифровий-актив BNT можна на більшості популярних цифрових-гаманців, таких як MyEtherWallet, Parity і imToken.

До того ж BNT можна зберігати на самих кріптовалютних майданчиках, або на апаратних гаманцях підвищеної захисту, на зразок Ledger Nano S або TREZOR.

висновок

Кріптовалютний стартап Bancor Network покликаний підтримувати високу ліквідність нішевим токені для підтримування їх обороту на кріптовалютном ринку. Блокчейн-платформа Bancor спрощує не тільки придбання або продаж токенов ERC-20, які можуть мати низькі обсяги торгів, а й допомагає встановлювати їм відповідну ринкову ціну.

Якщо сам токен BNT ще не виглядає особливо перспективним на тлі інших конкурентів, то сама платформа Bancor вже точно є однією з перших в своєму роді автоматизованих кріптовалютних майданчиків.

джерела:

https://iconomi.zendesk.com/

https://medium.com/

https://coinmarketcap.com/

Home

Home

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector