Біржа криптовалюта Bitfineх — огляд і власну думку

Ну, крекнули біржу! Нічого страшного … Ага! Страшне сталося. Причому глобально страшне. Сьогодні поговоримо про одну з найбільших бірж криптовалюта Bitfinex.

Що трапилося?

На початку серпня 2016 хакерам вдалося забрати з кріптобіржі монет на загальну суму близько 65 млн. Доларів.

Після чого всі операції на майданчику були зупинені, а курс BTC за дві доби впав на 18%.

Зловмисники вкрали майже 40% всіх монет, що зберігалися на гаманцях користувачів біржі. А це близько 120 тис. Біткоіни.

Восени наступного року майданчик повернула кошти своїм клієнтам. Значить Bitfinex вміє не тільки падати на коліна, але і підніматися з них. Так що це за майданчик, що впливає на глобальний курс криптовалюта?

Виписка з «особистої справи» кріптобіржі

 • Заснована в 2012 р
 • Зареєстрована в Гонконзі.
 • Інтерфейс біржі переведений на китайський, російський і англійський.
 • Займає друге місце за обсягами торгівлі монетами в світі.
 • Підтримує більше 50 валютних пар.
 • Незважаючи на злом, біржа забезпечує високий рівень безпеки — двухфакторная аутентифікація і контроль IP користувачів ( «білі IP-адреси»).
 • Підтримка декількох типів ордерів — стоп-лосс і інші.
 • Маржинальна торгівля — операції з кредитними коштами, які даються в заставу обумовленої суми (маржі).
 • Вбудований обмінник криптовалюта.
 • Мобільні додатки для торгівлі на біржі і API.

особливості функціоналу

Для торгівлі фіатнимі валютами на Bitfinex потрібно пройти процедуру верифікації. Але якщо будете Трейд тільки криптами, то досить валідації через email.

Поглиблена процедура валідації може зайняти кілька тижнів. Цей час потрібний для перевірки автентичності електронних копій документів, що засвідчують вашу особу.

А ось ще одне нововведення, яке вилізло у мене під час блукання по інтерфейсу адмінки Bitfinex.

Якщо хочеш грати на біржі, то внеси на свій рахунок 10 тис. Доларів. Для кращого розуміння (спочатку думав, що привиділося) переклав текст діалогового вікна через Google.

Крім цього за поповнення на суму менше 1 тис. $ Майданчик знімає додаткову комісію. Таким чином біржа намагається мотивувати користувачів здійснювати якомога рідше дрібні за обсягами транзакції, щоб забезпечити високу швидкість роботи системи сервісу.

Причому повз цієї інформації Bitfinex вас не пропустить. Щоб перейти безпосередньо до гаманців і почати працювати з ними, потрібно поставити галочки, що все зрозуміли.

Під кожен тип операції біржа надає свій гаманець:

 • Exchange — для обміну.
 • Margin — для торгівлі.
 • Funding — щоб давати або позичати у інших користувачів майданчика.

Більш докладна інформація по гаманців і операцій між ними доступна в цьому довідковому розділі Bitfinex.

Ще однією цікавою функцією є OTC Desk. Вона призначена для здійснення великих операцій між трейдерами безпосередньо без участі біржі. При цьому комісія за транзакції майданчик не стягує.

Крім комісії за введення-виведення дрібних сум сервіс отримує свою частку від кожної угоди з купівлі-продажу, досконалої «в стінах» Bitfinex. Значення пені не перевищує 0,2%, що є середнім значенням на ринку. При цьому комісія знижується разом зі збільшенням обсягів операцій трейдера за місяць.

Враження за кадром

Думка про Bitfinex склалося неоднозначне. Після розбору відгуків стає ясно, що майданчик явно тисне своєю глобальністю. Встановивши «прохідний» поріг в 10 кіло зелених, біржа намагається витіснити з майданчика дрібних торговців.

Через це дурного ліміту мені не вдалося дообследовать функціонал кріптобіржі. Тому багато що залишилося за кадром. Та й гонконгський бамбук з нею, з цією «зазвезділся» товкучкою. Знайдемо для себе місце приємнішою.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector