Біржа криптовалюта LBank — ще один азіат на огляді

Хочеться досліджувати досі нетоптаних. Але чи вийде, не знаю! Сьогодні на огляді біржа криптовалюта LBank — чергове азіатське диво, що з’явилося в минулому році.

загублена земля

Інформації про цю майданчику в Рунеті трохи. Що вдалося дізнатися:

 • Прописана в Гонконзі.
 • Орієнтована на Азію.
 • Інтерфейс доступний на китайському і англійському.
 • Не підтримує маржинальний торгівлю.
 • На біржі є кілька технічних індикаторів — RSI, MACD і інші.
 • Знімає низьку комісію за операції — 0,1%.
 • Ринок розбитий на кілька другорядних — торгівля на біржі заснована на п’яти криптовалюта.

 • На LBank є близько 50 активів.
 • Часто з’являються нові перспективні монети (одна з — останніх TRON).
 • Є мобільний додаток, але воно на китайському.

 • Надає API.

Дальше більше…

Так з це майданчики просто прозирає Азією! Не знаю, як далі складеться огляд LBank. Але англійська локалізація поки не на висоті. Всі розділи, крім головної сторінки, на китайському. Наприклад, ось так виглядає розділ для звернення в службу підтримки:

Щоб зареєструватися, вказуєте в формі поштову скриньку. Наступної поле вводите код, який на нього прийде. Після цього тягніть ярлик слайдера вправо і тиснете «Next».

А сумнівів у тому, що вийде працювати на цій біржі, все більше! Ось так виглядає лист з кодом від LBank.

У наступній формі потрібно задати пароль від свого облікового запису.

Цікаво, що валідація профілю необов’язкова для гри з криптовалюта. Вона потрібна тільки при введенні-виведенні USD. При цьому в налаштуваннях безпеки присутня безліч опцій.

Торговий функціонал LBank не викликає почуття відторгнення. Англійська переклад інтерфейсу на висоті. Та й виглядає він до болю знайомим. Швидше за все, движок запозичили або купили в однієї з популярних платформ.

У торговому терміналі реалізований інтерактивний графік. Нижня його частина показує прогнозовані коливання вартості на основі одного з обраних індикаторів.

Блок для розміщення ордерів знаходиться нижче. Справа виводиться список заявок на купівлю-продаж. Також він служить для вибору валютної пари. Дивно, що термінал не підтримує різні типи ордерів.

Для поповнення внутрішнього гаманця LBank криптовалюта потрібно пройти процедуру верифікації C1. При цьому вказується ім’я, прізвище, дата і рік народження.

Щоб поповнювати рахунок доларами або юанями, потрібно перевірка рівня C2. Тобто, з завантаженням сканів документів і їх валідація.

Головна проблема LBank — це відсутність перекладу документації, розділу з FAQ і відгуків наших трейдерів. Багато нюанси роботи з біржею залишаються невідомими. Що може мати негативні наслідки! Хто його знає, що там прописано в призначеному для користувача угоді.

Думаю, що ризикувати даремно не варто. По крайней мере, якщо не сильні в китайському.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector