Біржа криптовалюта Okex — народжена іншою біржею

Дожилися! Китайські кріптобіржі запускають собі подібних. Ось так і сталося з біржею криптовалюта Okex, прабатьком якої є одна з найстаріших майданчиків Піднебесної.

Причина народження і особливості платформи

Папою (чи мамою) Okex є одна з найстаріших китайських кріптобірж OKCoin. Знаменита трейдінговая майданчик змушена було запустити нову платформу через заборону влади Китай на торгівлю ф’ючерсами на основі криптовалюта.

В результаті в минулому році була створена нова біржа, зареєстрована в офшорній зоні (Беліз). Таким чином Okex не є піднебесної підданою, тому дія заборони на неї не поширюється.

Дочірня платформа не осоромити свою «зіркову» рідню. Okex постійний учасник топової п’ятірки кріптобірж з найбільшим оборотом.

Інші особливості трейдингової майданчики:

 • На біржі представлено понад 270 торговельних інструментів — з них 90 криптовалюта.
 • Інтерфейс на трьох мовах — самий «рідної» з них для нас англійська.
 • З Фіат підтримує тільки юані.
 • На майданчику торгують токенами, індексами, кріптовалютнимі ф’ючерсами на маржинальної основі і змінюють крипти на юані.
 • Надає власний API.
 • Видає власні мобільні та десктопні програми для трейдингу.

 • Знімає мізерну комісію — всього 0,03%.
 • Чуйна підтримка.
 • Місцями зайвий акцент на безпеку.

Користувач Okex повинен кожні 2 години знову авторизуватися на кріптобірже.

 • Системи OKCoin і Okex працюють в тісній зв’язці — якщо є профіль на батьківської майданчику, то щоб грати, реєструватися на дочірньої не потрібно.
 • Була крякнута — в серпні минулого року з внутрішніх гаманців користувачів Okex хакери вкрали біткоіни на суму близько 3 млн. Доларів.
 • Біржа не закрила реєстрацію нових користувачів — на відміну від інших майданчиків.

Тонкощі реєстрації та валідації

На майданчику можна реєструватися через email або мобільний. Вся процедура займає пару хвилин.

Для нас, пострадянських, верифікація профілю не дає ніяких переваг. Неперевірені користувачі не можуть лише здійснювати операції введення-виведення Фіат. Але так як Okex підтримує тільки юані, то ця функція багатьом з наших співвітчизників до лампочки.

Особливості роботи з функціоналом

Для початку роботи з кріптобіржей в адміністративній панелі перейдіть в розділ «Account». У підрозділі «Balance» відобразиться список підтримуваних в Okex криптовалюта.

В кінці вибраного рядка вказані можливі варіанти операцій з монетами: поповнення, висновок або торгівля (на малюнку позначено «2»). Для вибору потрібного торговельного аккаунта перейдіть по відповідній вкладці в центрі вікна ( «3»).

Так виглядає торговий функціонал. Щоб почати працювати з ним, перейдіть за посиланням «Charts» і виберіть потрібний інструмент. На знімку зображений термінал для спотової торгівлі.

Більшу його частину займає інтерактивний графік, що відображає коливання вартості вибраних активів. Під ним розташовані слоти для оформлення ордерів на покупку-продаж криптовалюта і стакани цін.

Значення ідентифікує поля ордерів вказані на китайському.

Тепер повернемося до системи безпеки Okex. Крім пароль для в налаштуваннях потрібно задати пароль адміністратора. Він потрібен для підтвердження деяких дій. Наприклад, без нього ви не зможете оформити ордер.

Також на біржі для авторизації можна використовувати Google Authenticator.

Сильно про неї не говорять

Зарубіжні користувачі Okex в своїх відгуках відзначають дрібні огріхи в англійській локалізації інтерфейсу. Крім цього скаржаться на часте зависання торгового терміналу.

Наші співвітчизники, напевно, не сильно поки походжають на цю біржу, тому відгуків російською залишено небагато. Але ті, які є, хвалять майданчик за мінімальну комісію і швидку процедуру реєстрації та верифікації.

При цьому трейдери відзначають, що десктопних програм Okex працює швидше, ніж веб-версія кріптобіржі. Але, на жаль, програма доступна тільки на китайському.

Виходить, що головною проблемою Okex є погана локалізація торговельного функціоналу. Причому його англомовної версії. Що для наших користувачів може стати основним недоліком!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector