Купівля продаж криптовалюта як основний спосіб її обороту

Будь ближче

Bitcoin почав абсолютно нову еру в нашому житті. Коли криптовалюта початку плодитися і розвиватися день в день, у мене виникло лише одне питання: «Що почалося ?!». Новинний фон просто зашкалював, курси стрибали, як їм хотілося … Сьогодні це переросло в створення безлічі ICO платформ і токенізаціі суспільства. Відповідь на питання більш-менш зрозумілий, але все ще немає відповіді на питання «Що відбувається ?!».

За останні півроку криптовалюта встигли злетіти на тисячі відсотків, а потім так само впасти. Швидше за все, вони зайняли свою стабільну позицію. Ймовірно, що в майбутньому збудуться пророцтва, що криптовалюта повністю замінять фіатние гроші. Але цікаво, як тоді буде оцінюватися та чи інша крипта, адже зараз ціна прив’язана до долара. Але це менш актуальне питання. Найактуальнішим сьогодні є як купувати і продавати криптовалюта.

Чому? Тому що про криптовалюта чули багато, але є вона у одиниць. При цьому, всі хочуть бути ближче до кріптовалютному суспільству. Якщо не виходить Майні або лінь сидіти на кранах, залишається варіант купівлі-продажу. Але і тут є безліч варіантів.

Як це зробити?

Багато що залежить від країни проживання. Якщо ви читаєте цю статтю, будучи де-небудь в США, то варіантів придбання у вас сила-силенна. Якщо ви живете в Еквадорі, то вам зовсім не можна купувати і продавати крипту. Ну а якщо в Росії, то ви зможете використовувати основні способи:

 • через гаманець;
 • через обмінник;
 • на біржі;
 • використовуючи мобільний додаток;
 • у інших людей.

Деякі країни, наприклад, Україна, дають можливість купити криптовалюта за готівку. Якщо ви зацікавлені в цьому, то нижче я опишу процедуру. У Росії сьогодні жорстко поставлено питання регулювання обороту крипти, тому за готівку поки що купити її практично неможливо, за винятком останнього пункту.

гаманець

Більшість кріптовалютних гаманців дозволяють обміняти наявні кошти всередині клієнта. Простіше кажучи, ви зможете обміняти фіат на біткоіни (або іншу крипту) і навпаки, крипту на фіат. Як це зробити?

Припустимо у Дмитра є 100 тисяч рублів, і він хоче купити собі Ethereum. Він заходить в свій гаманець і вказує в ньому, що буде купувати 3 Ефіру за рублі. Гаманець вкаже, скільки потрібно буде внести, щоб отримати відповідну кількість Ефірів. Після цього він вибирає зручний для нього спосіб оплати (списання з банківського рахунку або розрахунок карткою). Після того, як Дмитро впише реквізити і підтвердить, що це його рахунок, потрібно буде дочекатися підтвердження транзакції Майнер. У випадку з Ефіром це буде досить швидко, тому в перебігу декількох секунд у нього на гаманці буде 3 ETH.

Таким чином, якщо ви використовуєте онлайн клієнти кріптовалютних гаманців, можна буде швидко купити крипту. Продаж здійснюється за тією ж процедурою.

обмінник

Згадайте часи, коли банківська система і високі технології не були так розвинені. Що ви робили для обміну валюти? Йшли в банк, або зверталися в валютний обмінник. Найчастіше використовувався останній спосіб, оскільки обмінники завжди були на кожному кроці.

На просторах інтернету також існує безліч обмінників, які в останні роки активно працюють і з криптовалюта. Принцип роботи ідентичний: вказуєте валюту, яку продаєте, і бажану крипту. Після цього у вас є вибір:

 • на яку суму купити крипти;
 • скільки купити крипти.

Також потрібно буде вказати необхідні реквізити і підтвердити платіж. Транзакція буде проходити довше. Більш того, час залежить від того, яку ви вкажете комісію для обміну. Досить великий діапазон середнього часу: від 15 хвилин до декількох годин. Так відбувається через те, що обмінник користується вашими грошима перед транзакцією, а потім ще чекає її підтвердження.

Хотілося б уточнити, що високий ступінь захисту забезпечена лише на якісних обмінниках. Щоб вибрати такий, зверніть увагу на відгуки про нього. А взагалі, можете відвідати монітор кріптообменніков Okchange. Продаж криптовалюта на обмінниках повністю ідентична покупці.

Мобільний додаток

Якщо ви ледачий, або не маєте доступу до комп’ютера, або у вас просто немає на це часу, тоді варто знати, як купити і продати крипто валюту, використовуючи свій смартфон. Ви можете завантажити офіційний клієнт криптовалюта, яку ви використовуєте (якщо такий є) або використовувати мультивалютні гаманці, на кшталт JAXX.

Знову процедура купівлі-продажу досить схожа. У додатку потрібно вказати суму покупки, проте, оплата можлива лише з використанням інтернет-банкінгу. Знову потрібно буде пройти підтвердження операції, після чого ви отримаєте свої кошти в перебігу декількох хвилин.

Окремим мінусом хотілося б виділити низький ступінь захисту використання такого способу. Розповіді про те, що мобільні телефони постійно зламують, і виробникам потрібно як-небудь позбутися від цієї вади, не перестають заповнювати новинний фон. Природно, це стосується і захисту кріптокошелька.

Його файли на телефоні повністю сховані (крім самого лончер додатки), однак, більше нічим не захищені. Тому я не раджу тримати криптовалюта на ньому занадто довго.

прямий розрахунок

Дуже цікавий спосіб купівлі-продажу криптовалюта. Перше, що мене зацікавило — як він взагалі до сих пір живий? Хто його придумав? Як люди не бояться величезного ризику, який пов’язаний з таким способом? Можливо, ви зможете підказати мені відповіді на ці питання.

На безлічі форумів існують теми, присвячені торгівлі криптовалюта. Тільки не обговоренню трейдингу на біржі, а саме безпосереднього зв’язку з продавцем (покупцем) для здійснення операції. У таких людей іноді навіть є певний рейтинг, який допомагає визначитися з вибором. Але все одно мені незрозуміла ця схема …

Давати будь-яку інструкцію тут не має сенсу. Все залежить від ваших здібностей торгуватися і диктувати свої правила. Адже саме на цьому і побудований цей варіант. Як тільки ви знайшли таку людину, вам потрібно домовитися:

 • про суму угоди;
 • способі оплати;
 • хто здійснює переклад першим.

Це можна порівняти з договором, однак, цей нічим не регулюється. Також це сильно схоже на роботу фрілансера з замовником. Так чи інакше, цей спосіб має на увазі спілкування з другою стороною угоди.

Шахрайство тут є головним недоліком, і просто так його не можна упустити. Що заважає продавцю настояти на тому, що за ним останню дію (тобто переклад крипти), і після отримання грошей просто зникнути? Аналогічно, нічого не заважає покупцеві настояти на тому, що останнє слово його, і після отримання крипти зникнути. Але ж можливо, що обидві сторони чесні, але на цьому пункті вони просто зайдуть в замкнуте коло.

Якщо ж ви попалися на такого шахрая, то я навіть не знаю, чим вам допомогти. Гроші втрачені, але з цим нічого не поробиш. Можете мені поскаржитися, можете ще комусь із команди проекту: все одно вам ніхто не допоможе. Адже це неможливо. Навіть якщо ви надасте листування, як доказ домовленості, жоден суд її не візьме. Вона не має юридичної сили.

Local Bitcoins

Виходом з такої ситуації є майданчик Local Bitcoins. Вона має на увазі схожий спосіб купівлі-продажу криптовалюта, однак, з одним нюансом. Коли ви досягнете угоди, одна зі сторін повинна буде внести на рахунок сервісу кошти. Після підтвердження переказу другою стороною, гроші йдуть з рахунку сервісу на рахунок покупця (продавця). При спробі обману можна звернутися до адміністрації і дати їм докази, що ви виконали свою частину угоди.

Звичайно, за цю роботу майданчик буде стягувати невелику комісію за операцію. Крім цього, не можна купити або продати великі суми за один раз. Ну і істотним мінусом Local Bitcoins є те, що однією зі складових угоди обов’язково буде Bitcoin. Тобто, так чи інакше, вам доведеться тримати на сайті гроші, щоб перевести їх в биток або ж прямо під час договору про угоду поповнити внутрішній біткоіни-гаманець майданчика.

Все на біржу

Як тільки заходить мова про операції з криптовалюта, в першу чергу, багато хто думає про біржі. Не дивно, адже це місце, де можна просто купити і продати свої монети.

Існує помилкова думка, що біржа створена лише для трейдингу. Пару слів про нього пізніше, але такі майданчики дозволяють просто купити і продати крипту без всякого технічного аналізу або ще чогось подібного.

Для цього потрібно перейти в «Торги» і при виставленні на продаж зробити це не по ліміту, а по ринку. Таким чином, вам не потрібні всякі графіки. Криптовалюта надійде на рахунок біржі, а ви за це моментально отримаєте свої гроші.

У нас тут хом’як

Хом’яки — це новачки на біржі криптовалюта. Вони або взагалі нічого не знають про трейдингу, або тільки прийшли і не мають практики. Такі часто губляться в графіках і ордерах, але з часом багато стануть великими акулами. Отже, трейдинг як спосіб купівлі продажу криптовалюта.

Ризикове і непроста справа. Для кого-то це ціла робота. Але що потрібно знати, щоб займатися трейдингом?

 • Як вибрати криптовалюта для торгівлі;
 • як читати графіки;
 • що таке ордера, і як з ними працювати;
 • навіщо потрібна історія торгів;
 • що таке обсяг торгів.

Це основи основ. Крім цього потрібно вивчити словник трейдера. Інакше, відкривши чат на біржі, ви нічого не зрозумієте. Ще потрібно виробити для себе якусь стратегію, а ще краще декілька. Ну і ніколи не можна скупитися, адже це вас погубить.

Навіщо він потрібен? По-перше, трейдери часто коригують курс криптовалюта. По-друге, це черговий спосіб заробітку на ній. Операція «купити-продати» закручується в величезний цикл. Маючи навички і вправність, ви зможете перетворити цей цикл в величезний капітал у себе на рахунку.

Готівковий розрахунок

Уже розумієте, наскільки сильно криптовалюта засіли в нашому житті? У багатьох країнах нікого не здивувати можливістю покупки крипти за готівку. Чесно кажучи, коли я перший раз про це почув, то був вражений. Все тому, що в нашій країні не так сильно розвинені криптовалюта і їх підтримка, як у Європі чи Азії. Тому ті речі, які за кордоном вже давно звичайні, для наших громадян виявляються чимось абсолютно новим.

Так ось, багато адже користуються можливістю оплати комунальних рахунків через платіжні термінали. Якщо це передбачено, в такому терміналі є розділ «Електронні гроші». У ньому потрібно буде слідувати простим інструкціям:

 • авторизуватися в системі (через мобільний телефон);
 • внести гроші на рахунок.

Після цього ви отримаєте чек з кодом, який потрібно буде ввести на певному ресурсі. На рахунок на сайті будуть внесено відповідну кількість криптовалюта. Далі ви зможете вивести її на свій основний рахунок.

Крім цього, в багатьох країнах Європи встановлено багато так званих «кріптоматов». Вони призначені конкретно для покупки криптовалюта. Але поки що в них можна купити тільки Bitcoin і найпопулярніші альткоіни, начебто Litecoin, Ethereum, Monero тощо.

Величезним плюсом такого способу є те, що можна купити криптовалюта, не маючи банківської карти або рахунки. Однак мінусів набагато більше:

 • обмежена кількість «кріптоматов»;
 • обмежені суми транзакції;
 • високі комісії;
 • курс встановлюється постачальником послуг;
 • незалежно від часу отримання крипти на сайті, транзакція буде проведена за курсом на момент використання терміналу.

Навіть якщо подібні термінали буду широко поширені по всій країні, їх мало хто буде використовувати. Мені важко уявити собі людину, у якого немає банківської карти або рахунки. Винятком можуть бути діти, але вони рідко використовують крипту або взагалі не використовують.

А де зберігати?

Перш ніж вирішувати для себе питання купівлі-продажу крипто валют, визначитеся з місцем її зберігання. Зрозуміло, що потрібно буде обзавестися гаманцем. Але таких буває кілька видів:

 • гарячі (онлайн гаманці, або мають швидкий доступ до мережі);
 • холодні (офлайн).

Перші дозволяють постійно проводити дрібні і великі розрахунки без особливих витрат часу, проте, мають меншу надійність. Другі зажадають більше часу для проведення транзакції і навіть отримання самого доступу до засобів, проте, збереження коштів в них на порядок вище.

Відповідно, до перших належать мобільні гаманці, біржові, десктопні та спеціально створені платформи для зберігання крипти. До других відносяться паперові та апаратні гаманці.

Навіщо купувати?

Вже мільйони разів сказано на різних джерелах, що криптовалюта може бути на рівних з фіатнимі грошима, або зовсім замінити їх. Якщо ви ще досі думаєте, що це фінансові піраміди, то змушений вас трохи засмутити. Менше читайте жовтяницю. Крім негативу про крипті, там можуть і про вас щось таке написати. Але це ж не означає, що ви робили щось подібне.

Сьогодні в криптовалюта можна інвестувати і через час збільшити свій капітал за рахунок зростання курсу. Як було сказано вище, криптой можна торгувати. Якщо у вас коли-небудь були успіхи на фондовій або валютній біржі, тоді вам це буде нескладно.

Ну і звичайно ж, анонімність, децентралізація і все таке. Цими пляшками криптовалюта і полонили весь світ. Безумовно, це не завжди використовується в благих цілях, але боротьба з цим ні до чого не приводить. Зацікавленість в криптовалюта залишається. Більш того, скажу вам, що після зимових стрибків крипта зайняла стабільну позицію, і вже її просто так не прибрати з ринку.

Кому продавати

Кому завгодно. Трейдерам, інвесторам, звичайним людям. Ще раз повторюся, криптовалюта зацікавлені багато. Якщо ви думали, що після золотої лихоманки нічого подібного не трапиться, то криптовалюта це спростувала. Цифрова лихоманка, якщо завгодно, вже почалася. Я вас запевняю, що знайти покупця не складе багато праці. Особливо, якщо шукати їх на біржі.

Піди і знайди роботу

Такі слова можна почути від людей, коли ми розповідаємо їм про якийсь нестандартний захопленні. Одним з таких є криптовалюта. Їх вважають самим ненадійним засобом платежу, навколо цифрових грошей постійно точаться скандали, їх називають фінансовою пірамідою.

Але попри все, вони не втрачають популярність, з’являються нові альткоіни. Новинний фон крипти не вщухає. Майнер щодня обробляють тисячі транзакцій, завдяки чому жива купівля-продаж цифрових грошей.

То чому не долучитися до цього? Чому б не завести свій перший цифровий актив? Сьогодні топові криптовалюта продаються недешево, але вони сильно цінуються, тому ваші гроші не будуть витрачені даремно. Не мине й 10 років, як про питання покупки і продажу криптовалюта знатимуть навіть діти. А ви знаєте це вже зараз, тому раджу потихеньку звикати до такого способу оплати. Скоро знайдуть важелі регулювання обороту крипти, після чого її офіційно визнають у багатьох країнах.

Нехай для вас це не стане несподіванкою!

До скорого!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector