Tether криптовалюта: особливості Omni, транзакцій і Майнінг

Що таке Tether?

Tether Limited — компанія, що володіє, токенами Tether, тримає традиційні яких одиницях, включаючи долари, євро і ієни, на резервному банківському рахунку.

Якщо, наприклад, ви вклали 20 доларів США в свій гаманець Tether, у вас повинно бути приблизно 20 токенов Tether. Оскільки вся Tether криптовалюта прив’язані до реальних валют, їх цінність захищена від частої волатильності інших криптовалюта.

Деякі основні особливості Tether включають:

стабільність

Оскільки токени Tether підтримуються сховищем реальної валюти, користувачі можуть користуватися перевагами цифрових транзакцій, заснованих на блокчейне, не піддаючи себе волатильності більшості криптовалюта.

прозорість

Компанія Tether стверджує, що її банківська обліковий запис з фіксованим рахунком регулярно перевіряється, з метою бути впевненими, що резервні рахунки можуть фактично підтримувати вартість токенов Tether в зверненні. Баланс оновлюється регулярно і загальнодоступним в будь-який час. Крім того, всі транзакції Tether реєструються в публічному блокчейне.

Мінімальні транзакційні збори

Плата за транзакцію при відправці грошей між двома обліковими записами Tether або будь-якими двома гаманцями на основі блокчейн-платформи мінімальна. Проте, перетворення токенов Tether назад в фіатние кошти може зажадати оплату деяких додаткових послуг або транзакційних зборів.

Як працює?

Технічно, Tether заснований на платформі Omni. Ця платформа використовується для різних цифрових активів, які прив’язані до блокчейну біткоіни. Звичайно, тільки центральні банки, підтримувані урядами, мають привілей створювати активи, які вони оголошують в утримувальну вартості (наприклад, через гроші).

Якби Tether просто стверджувала, що їх токени стоять 1 долар, ця заява була б прозоро хибним, без будь-якої доказової основи.

Іншими словами, якщо долар США має якусь цінність, а тим більш стійку вартість — її потрібно підтримувати реальними запасами долара США.

Точно так само будь-долари, відправлені банком біржі Kraken схваленим клієнтом, повинні бути конвертовані в долари США за ставкою 1 долар США за штуку. Ця прив’язка додатково полегшується шляхом непрямої конвертації долара США в долари США при співвідношенні 1: 1 (через посередницькі криптовалюта, в першу чергу біткоіни).

Підводячи підсумок, єдина причина, чому 1 долар США насправді коштує 1 долар США, так це те, що біржі зберігають резерв доларів на кожен долар США в дійсності.

Чи можна заробляти гроші за допомогою Tether?

Насправді ні. На відміну від більшості криптовалюта, чиї цінності, як правило, коливаються по відношенню до ринку, вартість Tether призначена для відображення вартості долара США. Перетворюючи фіатную валюту в токени Tether, ви можете брати участь у транзакціях на основі блокчейн-платформи, не піддаючи себе мінливості інших цифрових валют. Оскільки всі токени USDT створюються і випускаються компанією Tether, відповідно до їх резервами, Майнінг не застосовний до Tether.

Де придбати?

На сьогоднішній день, токени Tether можна придбати на ряді популярних кріптовалютних бірж, включаючи Bitfinex і Kraken.

У той час, як вартість токенов Tether прив’язана до долара США, деякі біржі не пропонують прямих пар USD / USDT, і вам потрібно буде використовувати біткоіни або іншу криптовалюта для торгівлі на Tether.

прогноз

Tether робить кроки по включенню в свою платформу більш національних валютних валют, включаючи японську ієну (JPY), цифрову євро (EURT) і британський фунт (GBP).

Tether також розробляє версію свого доларового токена для платформи Ethereum. Розробники зможуть використовувати це для зручної передачі смарт-контрактів.

Більш того, компанія оголосила про те, що вона почне надавати інформацію про регулярні аудити, доступних громадськості.

Варто відзначити, що також ведеться робота по інтеграції з Lightning Network, що дозволить недорогі і миттєві транзакції токенов Tether.

5 причин, за якими варто придбати Tether

  1. Tether торгується на рівні $ 1,04, що вище на 2,24% в порівнянні із закриттям попередньої сесії. Майже кожен день цифрова валюта закривається вище 1 долара.
  2. Криптовалюта відносно стабільна, так як останній раз, коли валюта впала нижче 1 долара США в годинник закриття, 5 січня вона знизилася до 0,99864 долара США. Ця цифра означає середню ціну криптовалюта на фондових ринках по всьому світу.
  3. У грудні 2017 року Tether зайняв 25-у позицію за кріптовалютной капіталізації в світі.
  4. З огляду на високу вартість прив’язки, інтерес до цифрової валюті за один день зріс приблизно на 50%. 15 січня, коли обсяг залишився близько 2,5 млрд доларів, він виріс до 5,5 млрд доларів 16 січня.
  5. Tether — це нерегульований токен, який був випущений на блокчейне біткоіни (до переходу на блокчейн-платформу Litecoin) через протокол Omni Layer.

джерела:

https://www.ndtv.com/

finder.com – Make a decision on your personal finance comparisons

https://99bitcoins.com/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector