BitcoinDark криптовалюта: основний принцип роботи, покупка, Майнінг

Що таке BitcoinDark?

BitcoinDark (BTCD) — це альтернативна гібридна криптовалюта, що функціонує на методах Докази виконання роботи (англ. Proof-of-work) і доказів частки володіння (англ. Proof-of-stake). Однак, на відміну від традиційного біткоіни, BitcoinDark криптовалюта продовжує переслідувати ідеали незалежності і анонімності, в той час як сам біткоіни стає більш централізованим і поступово відходить від принципів вільної економіки.

BitcoinDark з’явився на світ 9 липня 2014 року, а до 28 грудня 2017 кількість випущених токенов становило вже близько 1,300 000 BTCD.

Основною метою розробників було створити платформу, де користувач зможе здійснювати транзакції анонімно і не переплачувати посередникам або банкам. Творці BitcoinDark впевнені, що оригінальний біткоіни не здатний надати належний рівень анонімності, а сучасна традиційна платіжна система має безліч недоліків.

Іншими словами, вони планують їх виправити і створити більш справедливу, зручну і захищену платформу.

Як працює BitcoinDark?

Принцип роботи BitcoinDark базується на 4 основах: децентралізація, анонімність, виплати в режимі реального часу і зв’язок з основними типами валют.

1) Децентралізація. Розробники впевнені, що централізований контроль обмежує свободу користувачів і йде врозріз з головними принципами та цілями команди. Тому, система буде прагнути до більш широкою децентралізації.

2) Анонімність. Цьому фактору розробники приділяють особливу увагу, і користувачі BitcoinDark можуть бути впевнені, що їх особистість знаходиться під надійним захистом. У той час як, наприклад, транзакції біткоіни, цілком можливо відстежити. BitcoinDark використовує надійну технологію Comodo Swap.

3) Виплати в режимі реального часу. BitcoinDark використовує технологію InstantDEX, що значно скорочує час для здійснення транзакції. Фактично, ця технологія дозволяє здійснювати операції в реальному часі.

4) Зв’язок з основними валютами. Завдяки цьому фактору, BitcoinDark зможе забезпечити собі більшу стабільність, ніж не відрізняються багато інших криптовалюта.

інновації BitcoinDark

Творці активу BitcoinDark розробляють нову універсальну технологію, чий код можливо інтегрувати в будь-яку криптовалюта. Суть цієї технології полягає в тому, що вона дозволяє здійснювати анонімні транзакції без можливості їх відстежити і користувачі зможуть скористатися її перевагою незалежно від того, яку цифрову валюту вони використовують.

У планах у розробників створити цілу мережу анонімного криптографічного спільноти, в якому користувачі отримають доступ до безпечної та зручної платформі, за допомогою технології, що дозволяє здійснювати грошові операції і отримувати відомості про них через особливу зашифровану мережу, а команди інтегрованих валют отримають додатковий дохід, за допомогою розподілу коштів .

Де придбати BitcoinDark (BTCD)

Перш за все, необхідно завантажити та встановити останню версію цифрового гаманця відповідно до системними вимогами пристрою. Купівля-продаж даних монет здійснюється на кріптовалютних біржах Trade By Trade, Poloniex, Cryptopia, Bittrex, BleauTrade і ін.

По суті, торгувати BitcoinDark можна майже на будь-якій біржі. Однак, для цього необхідно мати біткоіни-гаманець. Доведеться завести окремий рахунок в біткоіни для роботи з даною валютою.

Також існує варіант з обмінниками. Для цього потрібно знайти відповідний обмінник в мережі c найбільш вигідною вам комісією.

Майнінг

Майнінг активу BitcoinDark відбувається так само як і традиційного біткоіни: через додатки типу BFGMiner, пристрої FPGA, потужної відеокарти або «Асіка» (наприклад Antminer S9).

При відсутності дорогого устаткування є можливість Майні монети за допомогою хмарного Майнінг.

Хмарний Майнінг базується на тому, що користувач оплачує оренду потужності інших ферм і отримує з цього прибуток. Серед платформ хмарного Майнінг більшою популярністю користуються HashFlare і NiceHash. Це сайти, на яких користувач може орендувати потужність і заробляти токени. Отримані монети можна продати під час зростання курсу.

Перспективи і висновок

У BitcoinDark є багато плюсів, що дає йому можливість подальшого зростання. Серед плюсів, звичайно, це анонімність, безпека, швидкість грошових операцій і постійне впровадження нових технологій, що високо оцінили користувачі. А скаржаться користувачі, в основному, на низьку вартість валюти, значний ризик втратити кошти і неможливість скасувати транзакцію.

Також перешкоджає розвитку проекту велика кількість шахраїв, яких притягує висока ступінь анонімності BitcoinDark. Однак, незважаючи на ці мінуси, валюта досягла досить високої капіталізації і зарекомендувала себе як інноваційна і перспективна валюта, яка, при вдалому збігу обставин на ринку, зможе скласти конкуренцію лідерам кріптовалютного світу.

джерела:

https://coinmarketcap.com/

Cryptostec Welcome Page

https://everipedia.org/

https://chasing-coins.com/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector