Асіка для Майнінг біткоіни — рейтинг ASIC, як Майні

Зростання вартості криптовалюта біткоіни і подальші перспективи віртуальної монети роблять її привабливим інструментом для інвесторів і Майнер. Тисячі людей витрачають гроші на обладнання з метою видобутку Bitcoin і отримання пасивного доходу. Але покупка дорогої техніки — ще не гарантія успіху. Важливо знати, як Майні біткоіни за допомогою ASIC, що врахувати при налаштуванні, яким моделям Асіка віддати перевагу. Ці та інші нюанси розглянемо докладніше.

Як з’явився ASIC-Майнінг Bitcoin, його сутність

Монета біткоіни лежить на Асіка

Біткоіни з’явився в 2009 році і перший рік існування був цікавий тільки творцеві (Сатоши Накамото) і обмеженому числу осіб. Згодом популярність віртуальної монети виросла, завдяки її перевагам перед фіатнимі грошима — анонімності транзакцій, децентралізації, швидкості перекладів і низькою комісії. Люди використовували комп’ютери для видобутку біткоіни, а сам процес Майнінг не вимагав додаткових витрат.

Зі збільшенням числа Майнер і потужностей в кріптовалютной мережі, підвищувалася і складність видобутку віртуальної монети. Якщо в січні 2010 року цей параметр становив трохи більше 1 хеша в секунду (Х / с) до початку 2012 року показник виріс до 1,15 МХ / с, тобто в 1 000 000 разів. Якщо раніше застосування процесорів з невеликою продуктивністю приносило прибуток, в 2012-му на тлі різкого зростання складності ситуація змінилася. На перший план вийшли відеокарти, які мають більш високий хешрейт і здатні виконувати завдання з пошуку хеша з більшою ефективністю.

З 2014 року випускаються Асіка — спеціальні апарати, створені спеціально для видобутку віртуальних монет. Їх перевагою стала висока продуктивність і низьке споживання енергії. Єдине, що відлякувало — висока ціна. Майнер біткоіни розділилися на дві категорії. Перші — збирали ферми на GPU, а другі купували Асіка для збільшення прибутку.

У 2017-2018 роках складність Bitcoin зробила істотний стрибок. Якщо на початку 2017 року цей показник становив 317,6 ГХ / с, на 21 травня 2018 го він досяг позначки в 4,14 ТХ / с. Через високої складності Майнер змушені використовувати Асіка для Майнінг біткоіни, адже застосування іншого обладнання втрачає сенс. Навіть потужні ферми на відкритих виявилися неефективні.

Особливості Асіка для Майнінг біткоіни

Асік для Майнінг біткоіни лежить на коробці

Пристрій ASIC — мікросхема (мікропроцесор, чіп), «заточений» під вирішення певних математичних задач, а саме підбору спеціального ключа (хеша) для отримання нового блоку. Особливість обладнання полягає у високій продуктивності, що дозволяє швидко вирішувати поставлену задачу і першим добувати потрібний елемент ланцюга.

У 2018 року виробники ASIC-Майнер змагаються між собою, випускаючи все більш потужні пристрої з високим хешрейтом. Вартість обладнання коливається в широкому діапазоні, що дозволяє Майнер збирати ферми на Асіка і добувати криптовалюта в домашніх умовах з урахуванням фінансового стану.

До складу стандартного ASIC-Майнера входить кілька елементів — плата з мікросхемами, блок живлення, вентилятори (для охолодження), корпус і роз’єми, через які підключається інше обладнання. Сучасні Асіка для видобутку біткоіни компактні, споживають небагато електроенергії (в середньому 0,8-1,2 кВт) і прості в налаштуванні. При правильному підході ASIC-Майнінг Bitcoin має високу окупність — 6-8 місяців. Головна складність полягає у виборі відповідного апарату і його налаштування.

Як Майні біткоіни Асіка — інструкція

Біткоіни-Асік і блок живлення для нього

Після отримання ASIC-Майнер, потрібно дістати його з коробки, встановити на рівну поверхню і підключити блок живлення. Багато пристроїв комплектуються своїм БП, що спрощує завдання Майнер. Якщо Асік не комплектується БП, важливо правильно підібрати його потужність, щоб уникнути псування апарату. При покупці блоку живлення варто звернути увагу на число роз’ємів. Якщо учасник мережі планує розганяти Асік в майбутньому, буде потрібно підключення додаткового БП.

Наступний крок — приєднання блоку живлення в розетку. Комутація з Інтернетом відбувається через мережевий кабель Ethernet від маршрутизатора (модему). Після включення майнер поступово набирає потужність, що сприяє видаленню накопичилася в процесі транспортування пилу.

Перед тим, як Майні біткоіни на ASIC, важливо вибрати пул для видобутку віртуальної монети. При пошуку варто орієнтуватися на загальний хешрейт, репутацію спільноти, спосіб виплати винагороди і легкість підключення. На 21 травня 2018 року (за статистикою за останні 12 місяців) кращим є AntPool, який має 17,5% сумарної потужності. На другому місці йде BTC.com (17,1%), а на третьому — BTC.TOP (12,2%).

Найбільший інтерес у користувачів з СНД викликає antpool.com, який має російськомовний інтерфейс, дозволяє працювати режимі соло-Майнінг, і простий в підключенні навіть для початківців Майнер. Щоб добувати біткоіни, потрібно зайти на сервіс, пройти реєстрацію і створити «працівника». Далі відомості про Воркер використовуються при налаштуванні Асіка.

Щоб почати Майнінг біткоіни на ASIC, потрібно зробити наступне:

 1. Використовуємо програму Advanced IP Scanner, щоб визначити IP підключеного апарату. Тиснемо на кнопку пошуку і із запропонованого переліку вибираємо необхідний IP-адреса Асіка.
 2. Входимо в настроювальний інтерфейс ASIC-Майнер, вказуємо логін і пароль. Якщо вхід здійснюється вперше, у багатьох пристроях досить ввести слово «root».
 3. Налаштовуємо процес Майнінг — вказуємо URL-адресу та порти пулу, а також параметри Воркер.
 4. Повертаємося в пул і прописуємо userID. Після збереження даних починається Майнінг віртуальної валюти. Спочатку Асік розганяється, і на повну потужність виходить через 5-10 хвилин після початку роботи.
 5. Перевіряємо, що процес видобутку криптовалюта запущений. Для цього переходимо в розділ статусу Майнера і дивимося статистику. Першу перевірку проводимо через 40-50 хвилин після запуску обладнання. Надалі рекомендується стежити за температурою пристрою, щоб не допускати перегріву.

Рейтинг Асіка для Майнінг біткоіни в 2018 році і поради щодо вибору моделі

Малюнок мурашки з шахтарською киркою, що стоїть біля Асіка

Стрімке зростання складності криптовалюта Bitcoin вимагає від Майнер уважного підходу до вибору обладнання для видобутку криптовалюта. Багато учасників мережі економлять на купівлі і беруть моделі з низькою продуктивністю. В результаті вже через 3-6 місяців пристрій втрачає актуальність і перестає приносити очікуваний прибуток. Щоб швидко окупити витрати, важливо підбирати ASIC для Bitcoin mining на перспективу, з високим хешрейтом і оглядкою на зростаючу складність кріптовалютной мережі.

критерії вибору

При покупці Асіка важливо орієнтуватися на наступні параметри:

 1. Хешрейт (продуктивність) — показник, від якого безпосередньо залежить швидкість видобутку монет. Чим він вищий, тим більше шанси знайти необхідного хеша (ключа), отримання нового блоку і винагороди. У 2018 році цей показник дорівнював 12,5 біткоіни, а в 2020-м доведеться змиритися з його зниженням в 2 рази — до 6,25 BTC. Щоб обладнання приносило прибуток, досвідчені Майнер не рекомендують брати пристрою з продуктивністю нижче 8 ТХ / с.
 2. Споживання енергії. Окупність залежить від споживаної потужності обладнання, що застосовується. Чим вище цей показник, тим більше витрати на оплату електрики. Перевага сучасних Майнер в тому, що вони показують високу продуктивність, одночасно споживаючи трохи енергії. В середньому потужність знаходиться на рівні 0,8-1,2 кВт. Для порівняння ферма на GPU, що складається з 10 відеокарт споживає в 2,5-3 рази більше енергії, видаючи продуктивність на кілька порядків нижче.
 3. Вартість. На ринку представлені Асіка багатьох виробників, які ведуть різну цінову політику по відношенню до своєї продукції. ASIC-Майнер різних компаній з приблизно однаковими параметрами можуть мати різну вартість. Ось чому при покупці важливо вивчити рейтинг Асіка для Майнінг біткоіни, звернути увагу на технічні характеристики і рівень окупності обладнання.
 4. Відгуки. Якщо ASIC-майнер випускається більше 1-2 місяців, то на спеціальних форумах і сайтах повинні бути коментарі власників. За реальними відгуками простіше судити про ефективність заробітку за допомогою Асіка, його налаштування і окупності.
 5. Репутація компанії. Ключову роль при виборі грає ще один фактор — термін роботи виробника Асіка. Чим довше компанія веде діяльність на ринку, тим краще для Майнера. Такі фірми цінують репутацію, випускають на ринок надійне обладнання і гарантують ремонт в разі поломки.

Які Асіка для Майнінг біткоіни вибрати в 2018 році?

Розберемо кілька ASIC-Майнер від різних виробників, що відрізняються солідним хешерейтом і наведемо приблизну окупність обладнання на 21 травня 2018 го. У процесі розрахунку застосовується тариф електроенергії для Москви (0,09 $).

 1. Bitmain Antminer S9i. Варто відзначити, що пристрій поставляється в двох варіантах — з БП і без нього. Початківцям Майнер краще віддати перевагу Асіка з БП, щоб уникнути труднощів з окремим вибором блоку. В основі Асіка лежить 189 сучасних чіпів, що забезпечують продуктивність в 14 ТХ / с. Споживана потужність апарату становить 1,32 кВт з похибкою 10% в одну і іншу сторону. Допускається підключення декількох плат від одного БП, але комутація двох блоків живлення до однієї плати виключена. Рівень шуму Асіка становить 76 дБ, що дозволяє використовувати його будинку (за умови виділення окремої кімнати). Розміри апарату 35х13,5х15,8 см. Місячний прибуток пристрою дорівнює 133 доларам. Якщо врахувати, що вартість Antminer S9i на офіційному сайті складає 1010 доларів, окупність наступає через 8 місяців.
 2. Canaan AvalonMiner841. Це нова модель компанії, що відрізняється більш високою продуктивністю і особливою системою охолодження. У складі пристрою входить 104 мікропроцесора типу A3210HP, є новітньою розробкою Canaan. Продуктивність Майнера досягає 13 ТХ / с з імовірним зміною на 5% у бік зниження і 10% в напрямку зростання показника. Застосування спеціального контролера дозволяє комутувати до 5 пристроїв, збільшивши загальну продуктивність і обсяг одержуваного прибутку. Споживана потужність апарату на тлі високого хешрейта виглядає скромно — 1.29 кВт при ККД рівному 93%. Охолодження забезпечує 1 кулер з частотою обертання 6 тисяч об / хв. Рівень шуму пристрою — 65 дБ. Ще один плюс апарату полягає в компактності — його розміри всього 37х15х13,6 см. Вартість AvalonMiner841 на офіційному сайті рівна 1 120 доларам США. За 30 днів роботи майнер приносить близько 120 доларів чистого доходу. Це означає, що повної окупності можна домогтися протягом десяти місяців роботи.
 3. EBANG E 10.1 18T. Цей апарат — один з найбільш потужних і дорогих Асіка для Майнінг біткоіни в 2018 році. В основі обладнання лежить сучасний чіп, що забезпечує продуктивність в 18 ТХ / с. Переваги Асіка полягають в застосуванні новітньої технології при виготовленні мікропроцесорів (тип DW1228, 70 штук), ефективному відведення тепла і надійності. Потужність електроспоживання — 1,62 кВт. Габарити моделі складають 41,8х14,6х18,9 см, а вага (разом з БП) — 9,8 кг. Чистий прибуток з цього пристрою становить 176 доларів за 30 днів роботи. Його мінус — висока вартість — 5800 доларів. Крім того, на 21 травня 2018 року цих моделей немає в продажу. Однак навіть при покупці апарату на офіційному сайті окупність складе 32 місяці, що занадто довго. Надія тільки на те, що ціна цієї моделі в майбутньому знизиться або біткоіни подорожчає настільки, що Майнінг буде вигідним.

Розглянуті Асіка користуються попитом у Майнер і мають найбільшу продуктивність. Якщо порівнювати їх параметри і потенційну окупність, найкращим рішенням буде Bitmain Antminer S9i, а на другому місці йде Canaan AvalonMiner841. Варто врахувати, що ринок Асіка постійно розвивається, з’являються нові моделі, змінюється вартість вже існуючих апаратів. Ось чому при виборі ASIC-Майнер варто вивчити ринок і інформацію на офіційних сайтах виробників.

Плюси і мінуси Bitcoin mining на ASIC

Ферма для Майнінг з безлічі Асіка

З середини 2017 року криптовалюта біткоіни показала стрімке зростання курсової вартості. Ще в травні 2017 року ціни на віртуальній монети ледь перевищувала позначку в 1100 доларів, а вже до кінця року цей показник становив 20 000. Відсутність реальних підстав для зростання призвело до подальшого відкату ціни криптовалюта. Але навіть сьогодні (на 21 травня 2018 роки) курс BTC дорівнює 8,5 тисячам доларів. Незважаючи на тимчасову негативну тенденцію, можна розраховувати на швидкий ріст вартості криптовалюта.

Що стосується обладнання, що застосовується, використання ASIC-Майнер поки немає конкуренції. Альтернативою вважається хмарний Майнінг. Попит на такий вид видобутку біткоіни росте, а разом з ним і ціни на тарифні плани. Крім того, наявні потужності швидко розкуповуються, що часто зупиняє учасників мережі.

Ми вже писали про плюси і ризики Майнінг біткоіни. Застосування ASIC-Майнер також має свої переваги і недоліки, які зведемо в невелику таблицю:

плюсимінуси
Висока окупність. Головним критерієм вибору для Майнера є дохід і швидкість покриття витрат на обладнання. При поточної тенденції Асік дає прибуток в розмірі 120-140 доларів з окупністю в 8-10 місяців.Вартість нових моделей завжди завищена. Бажано почекати 1-2 місяці поки спаде ажіотаж, щоб придбати майнер за вигіднішою ціною.
Легкість налаштування. Щоб почати Майнінг, досить розпакувати обладнання, підключити його до мережі та Інтернету, після чого вибрати пул і внести необхідні настройки. На відміну від ферм на GPU, збір і настройка яких вимагає певних знань, підключення ASIC-Майнера проходить швидко і не викликає труднощів у новачків.Ризик втрати ефективності. З ростом складності кріптовалютной мережі розмір прибутку Майнера знижується. Це означає, що віддаляється і термін окупності Асіка.
Наявність помилок. Деякі користувачі відзначають, що навіть при правильному підключенні і правильного налаштування пристрій може працювати з помилками. У такій ситуації єдине рішення — ремонт або заміна по гарантії.
Надійність. Якщо брати Асік у відомого виробника, ймовірність поломки зведена до мінімуму. Конструкція складається з елементів, робота яких перевірена в реальних умовах (в тому числі при наявності перевантажень).Обслуговування в Китаї. Важливо врахувати, що головні виробники ASIC-Майнер знаходяться в Піднебесній. Це означає, що ремонт (заміна) обладнання потребує багато часу. За період зворотного доставки і ремонту складність видобутку криптовалюта може зрости, а ефективність Майнера знизиться.
Витрати тільки на покупку ASIC-Майнер. Щоб почати видобуток біткоіни, досить купити Асік. Що стосується решти устаткування, потрібно стандартний ПК і модем. У додаткових витратах немає необхідності, як у випадку з фермою на відкритих, де крім GPU потрібно купити багато комплектуючих.Гучність. Незважаючи на старання виробників знизити рівень шуму, домогтися значних результатів не вдалося. В середньому звук, що виходить від Асіка, дорівнює 60-70 дБ, тому сусіди збоку, знизу і зверху будуть чути сильний гул. Сторонній звук створить дискомфорт і для жителів квартири, де встановлено пристрій.
Порівняно низьке споживання енергії дозволяє знизити витрати на електрику і не витрачати гроші на заміну проводки в будинку (квартирі).Проблеми з відведенням тепла. В процесі робіт Асік нагрівається, а вентилятори відводять від нього зайве тепло. Якщо нічого не робити, температура в приміщенні швидко досягає критичної позначки. Ось чому важливо забезпечити відведення тепла і підтримки безпечного температурного режиму.
Наявність гарантії. Виробники Асіка готові безкоштовно усунути несправність або замінити пристрій в разі виявлення дефекту в термін до 6-12 місяців (в залежності від діючої гарантії).Обмежені можливості. Асік-Майнер для біткоіни працюють на алгоритмі SHA-256, що обмежує можливості з видобутку інших віртуальних монет. Для порівняння ферму на GPU можна використовувати для Майнінг практично будь-яких криптовалюта.

Для успішної видобутку криптовалюта, важливо знати наступне — як Майні біткоіни Асіка, якого обладнанню віддати перевагу, що врахувати при розрахунку окупності. Кріптовалютная мережа знаходиться в постійній динаміці. Змінюється складність видобутку криптовалюта, курсова вартість і ставлення суспільства до віртуальної монеті. Все це важливо врахувати при виборі обладнання і початку Майнінг Bitcoin за допомогою Асіка. В іншому випадку вкладення можуть виявитися марними.

Як підключити Асік Антмайнер С9 і Майн на ньому біткоіни, дивіться у відео нижче:


Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector