Біткоіни гаманець EXMO — реєстрація та верифікація на біржі, як отримати адресу

EXMO (exmo.com, exmo.me) — кріптовалютная біржа, яка користується особливою популярністю на території СНД через російськомовного інтерфейсу, надійності і широкого функціоналу.

Звичайно ж біржовий гаманець для зберігання великих сум BTC інвестори не використовують. На довгострокову перспективу монети тримають в холодних сховищах (паперових або апаратних). Біткоіни гаманець EXMO може бути цікавий для торгівлі. Також часто невелика кількість BTC закидають на біржовий рахунок, щоб диверсифікувати інвестиційний портфель — купити інші коін для торгівлі або зберігання в долгосрок. Сьогодні ми розглянемо, як створити біткоіни гаманець на EXMO і як ним користуватися, а також розглянемо основні плюси і мінуси такого сховища.

Біржа EXMO — реєстрація та верифікація біткоіни-гаманця

Поля для верифікації аккаунта на EXMO

Щоб мати можливість працювати на Ексмо, спочатку потрібно зареєструватися та верифікувати аккаунт. Через те, що інтерфейс повністю російською мовою, розібратися з реєстраційною формою буде легко практично кожному користувачеві.

Якщо ж щось незрозуміло, дотримуйтеся наведеної нижче покрокової інструкції:

 1. Переходимо на офіційний сайт біржі — exmo.com або exmo.me. Не варто боятися фішингових ресурсу. У EXMO є і офіційний сайт, і його дзеркало.
 2. У верхньому правому куті вибираємо «Реєстрація».
 3. На сторінці вводимо Логін (більше 5 латинських символів), свою адресу електронної пошти і двічі пароль (більш 7 латинських символів). Далі ставимо галочку про згоду з умовами та отриманням e-mail розсилки.
 4. Заповнюємо капчу і натискаємо внизу на кнопку «Реєстрація».

На вказану електронну пошту прийде лист для активації облікового запису. Багато користувачів (особливо новачки) плутають поняття активація і верифікація, думаючи, що перейшовши за посиланням в електронному листі вони вже верифікувати аккаунт, але насправді це не так. Та й сам процес перевірки особистості не обов’язково проходити, якщо ви не плануєте серйозно працювати на біржі.

Верифікація на EXMO — процедура підтвердження особи та адреси. Щоб пройти її, потрібно в особистому кабінеті навести курсор на свій логін в верхньому правому куті. У меню першим пунктом у списку позначена «Верифікація аккаунта».

Переходимо в цей розділ і верифікуємо аккаунт, процедура проходить в 4 етапи:

 1. Перевірка особистості. Потрібно ввести ПІБ, дату народження, паспортні дані та завантажити кольоровий скан документа. Зліва в червоному полі написані основні вимоги до документів. Якщо хочете більш детально ознайомитися з ними, то натисніть зверху «Вимоги до документів». Ця кнопка відкриє вікно з детальним описом.
 2. Перевірка адреси. Тут вводимо повну адресу проживання, потім окремо місто і поштовий індекс. Далі також необхідно завантажити кольоровий скан документа, що підтверджує ваше проживання за вказаною адресою, вибравши попередньо країну і дату видачі. Це може бути документ, що підтверджує прописку і виданий місцевими органами управління, виписка з банку, рахунок за комунальні послуги (обов’язково з печаткою), податкові документи.
 3. Верифікація угоди. На цьому етапі необхідно прочитати Оферту на укладення договору надання послуг і роздрукувати її. Потім потрібно розписатися на кожній сторінці (підпис повинен збігатися з підписом в паспорті), зробити скан-копію (або якісне фото) і відправити на сайт в спеціальній формі.
 4. Селфі-фото. Це не обов’язковий етап, але Відділ верифікації EXMO може вимагати від вас Селфі з паспортом біля обличчя і навіть Селфі з паспортом біля особи на тлі вашого облікового запису.

Отже, як бачите пройти процедуру верифікації не так вже й складно, але це відбере ваш час. Навіщо ж потрібна така тривала процедура? Отримати адресу біткоіни гаманця EXMO, вводити і виводити кошти, торгувати можна і без цих маніпуляцій, однак верифікація відкриває ряд додаткових можливостей:

 • Робота з платіжними системами, які вимагають верифікацію.
 • Виведення грошей на доларові і євро карти банку.
 • Доступ до опції Банківського переказу (SEPA / Wire Transfer).

Отже, ми все зробили, щоб отримати на EXMO біткоіни гаманець — реєстрація та верифікація успішно пройдені, давайте розбиратися з функціоналом самого сховища.

Як поповнити біткоіни-гаманець EXMO?

Поповнення біткоіни-гаманця EXMO

Поповнення біткоіни можливо двома способами — пряме введення на біржу з іншого сховища і покупка на біржі за інші активи. Ми розглянемо обидва варіанти, але спочатку розберемося з тим, як потрапити в наш гаманець BTC.

Ми не дарма кілька разів робили акцент на зручність і простоту інтерфейсу сервісу. Потрапити в сховище дуже просто — достатньо у верхній панелі вибрати вкладку «Гаманець». Перед вами відкриється сторінка з переліком фіатних валют і крипти з кнопками «Поповнити» і «Вивести» навпроти кожної з них. Якщо збоку навести курсор на «Налаштування», то можна побачити спадаюче меню з важелями навпроти кожної валюти. Тут можна активувати або деактивувати будь рахунок, залишивши доступ до тих гаманцях, якими ви плануєте користуватися.

Отже, навпаки позначки BTC, натискаємо поповнити і нас переносить на сторінку введення. Тут вказана інформація про комісіях і ліміти. Мінімальний депозит, який можна зробити в біткоіни, становить 0.001 BTC. При цьому комісія за введення відсутня.

Якщо ми хочемо поповнити біткоіни-гаманець EXMO з іншого гаманця, то натискаємо в правому нижньому кутку кнопку «Створити адресу». Після цього з’явиться QR-код і біткоіни-адреса, який потрібно скопіювати і ввести в поле одержувача, здійснюючи транзакцію в сховище з біткоіни. Під згенерував адресою адміністрація біржі вказує, що зарахування здійснюється автоматично після 1 підтвердження мережею.

Ми розібралися, як отримати біткоіни гаманець на EXMO і поповнити його з іншого гаманця. Далі поговоримо про покупку BTC за інші активи і особливості торгівлі на сервісі.

Як купити біткоіни на EXMO — нюанси торгівлі

Вкладка Торги на біржі EXMO

Щоб купити BTC на біржі за іншу крипту або фіат, потрібно поповнити той рахунок, з яким плануємо працювати. Для зручності дані про основні валютах, підтримки ЕРС і комісіях за введення на момент написання статті ми звели в таблицю:

ВалютаПлатіжні системилімітиКомісія
Долар (USD)Perfect Money1-10000 USD4%
Money Polo5-15000 USD1%
AdvCash10-10000 USD1%
Payeer1-5000 USD4%
Євро (EUR)Money Polo5-50000 EUR0.5%
Perfect Money1-10000 EUR1%
Payeer10-5000 EUR2%
AdvCash10-10000 EUR2%
Рубль (RUB)Я.Деньгі500-15000 RUB5.9 + 0.5%
Payeer25-50000 RUB6%
AdvCash20-50000 RUB1%
Гривня (UAH)Visa / MasterCard250-15000 UAH2.6%
AdvCash10-15000 UAH1%

Крім того, доларовий рахунок можна поповнити через Visa / MasterCard (Simplex), Neteller, CryptoCapital, Skrill, Wire Transfer, для євро додатково є можливість введення через Rapid Transfer і SEPA, для рублів — Money Polo, але ці методи доступні тільки після верифікації аккаунта .

Поповнення EXMO-рахунку будь-криптовалюта відбувається без комісії, а ось ліміти встановлюються для кожного активу окремо, зазначимо основні:

 • Litecoin — 0.001 LTC;
 • Dogecoin — 10 DOGE;
 • Dash — 0.01 DASH;
 • Ethereum — 0.01 ETH;
 • Monero — 0.1 XMR;
 • Ripple — 10 XRP;
 • Zcash — 0.01 ZEC.

Коли рахунок поповнений, можемо перейти до покупки біткоіни на Ексмо-біржі. Для цього є 2 способи — обмін і торгівля.

У першому випадку переходимо з головною панелі вгорі у вкладку «Обмін». За замовчуванням тут виставлено пара BTC / USD, а в верхньому правому куті відображається поточний курс. Операція з обміну здійснюється легко і швидко. У першому полі вибираємо валюту, яку будемо продавати, а в другому — біткоіни. У першому полі вводимо наявну суму для продажу, а в другому з’явиться відображення, скільки це буде BTC. Якщо курс влаштовує, підтверджуємо операцію і оновлюємо баланс.

У розділі «Торги» на біржі EXMO теж можна купити біткоіни, але інтерфейс сторінки і всі пропоновані можливості будуть більш цікаві людям, які хочуть заробляти на торгівлі криптой. У правій стороні знаходиться поле, в якому представлені 53 валютні пари для торгівлі, зліва — графік обраної пари, а нижче — поля для оформлення угоди (купівлі / продажу) по ліміту або ринку, історія торгів і активні ордера.

Щоб купити біткоіни по ринку (ринкова ціна на даний момент) необхідно:

 1. В поле, де вказані валютні пари, вибрати BTC / USD, якщо покупка здійснюється за долари, або інший цікавить варіант обміну.
 2. Під графіком вибрати вкладку «По ринку» і в розділі «Купівля» вказати кількість біткоіни, які ви хочете купити. Після введення нижче відобразиться вартість.
 3. Якщо ви хочете вибрати не кількість біткоіни до покупки на EXMO, а загальну суму, яку готові витратити, то нижче вказуємо в графі «На суму», припустимо 1000 USD. Тоді знизу відобразиться кількість BTC, доступне за такі гроші.
 4. Після введення даних про покупку натискаємо «Купити BTC».

Операції по ринку здійснюються миттєво за поточним курсом. Що стосується покупки по ліміту, то тут, крім сум, які ви хочете обміняти на біткоіни, потрібно ввести і свою вартість. Купівля щодо ліміту відбувається за обраним користувачем курсу — він може бути вище або нижче, ніж на ринку. Зазвичай вказують курс нижче, а операція проводиться автоматично, коли курс досягає тієї позначки, яка вказана в ордері. Це зручно, оскільки користувачеві немає необхідності чекати корекції ціни, він навіть може бути в онлайні, коли його ордер виповниться.

Біткоіни гаманець EXMO — особливості виведення BTC

Форма виведення біткоіни з біржі EXMO

Щоб вивести біткоіни з гаманця EXMO, потрібно увійти в той же розділ рахунків, через який ми вводимо кошти, і навпаки BTC натиснути «Вивести». На сторінці, відразу можна побачити інформацію про комісіях і ліміти. З біткоіни-рахунку можна зняти від 0.01 до 350 BTC. Комісія фіксована і складає 0.0005 BTC.

Нижче вказано, яка сума доступна до висновку і пропонується заповнити графу з сумою виведення. Після цього відразу відобразиться, скільки отримає користувач з урахуванням комісії на вказаний рахунок і скільки монет залишиться в біткоіни-гаманці EXMO.

Далі потрібно просто вказати адресу сховища, куди слід переказати кошти, і натиснути «Вивести». Будьте при цьому дуже обережні. Якщо вказати невірні дані, то скасувати операцію буде неможливо і гроші підуть «в нікуди».

Біткоіни гаманець EXMO — відгуки, плюси і мінуси

Всі переваги і недоліки біткоіни-гаманця EXMO ми зібрали в наступну таблицю:

плюсимінуси
Російськомовний інтерфейс і простота використання.Недостатня безпеку біржового зберігання великих депозитів.
Введення біткоіни без комісії.Тривала верифікація, без якої недоступні деякі опції.
Багато функцій є і без верифікації.Велика комісія за виведення — 0.0005 BTC.
Надійність, стабільність роботи і постійне вдосконалення сервісу.Обмежена кількість інструментів для трейдерів.

Що стосується відгуків про гаманці, то вони дуже різні і не завжди негативні думки користувачів пов’язані конкретно з недоробкою Ексмо. Часто користувачі звинувачують адміністрацію навіть в тому, в чому самі винні, наприклад, якщо вказали невірно адресу або перерахували суму менше нижнього порога ліміту. Але в цілому біржа викликає довіру у більшості.

Ось один з відгуків на форумі:

Кожні пару місяців десь надходить «суперінсайдерская» інформація про те, що Ексмо скоро лопне, як міхур, але року йдуть, а біржа тільки процвітає. Працюю вже півроку з нею — проблем ніяких не було за цей час.

Є і такий відгук:

Перейшов на EXMO з БітФліпа, просто тому що вигідніше і ні разу не пошкодував. Все просто, зрозуміло, потрібні валютні пари є, гроші вводяться-виводяться. У Росії кращих рішень ще немає.

Також можна зустріти такі відгуки про біткоіни-гаманці EXMO:

Зібрав на крані 80 тисяч Сатоши — майже півроку збирав. Переклав на біржу, з депозиту гроші знялися, а мені не нарахували. У службі підтримки відповіли, що мінімальний депозит на адресу біткоіни гаманця EXMO — 0.001 BTC і вони це десь там в правилах прописали. Припустимо, я не побачив цього, хіба привід забирати мої гроші? Поверніть їх тоді назад, якщо не можете прийняти. Шахраї і брехуни наживаються на простих людях.

В цілому, біржа EXMO — надійна і працює стабільно, а біткоіни-гаманець на сервісі можна поповнити без комісії. Так що, якщо вам потрібно обміняти на біржі Bitcoin або ви хочете зайнятися торгівлею, то це найкращий майданчик на даний момент в країнах СНД.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector