Біткоіни гаманець в Телеграма: як створити і використовувати

Одна з особливостей Telegram — можливість застосування ботів, розширюють функціональність програми і забезпечує йому додаткові можливості. Одна з таких програм — @BTC_CHANGE_BOT. З її допомогою можна купувати, зберігати і змінювати BTC шляхом декількох натискань. Як завести біткоіни-гаманець в Телеграма? У чому його особливості? Які функції доступні користувачам? Ці та інші нюанси розглянемо нижче.

Гаманець біткоіни в телеграм — як створити

Логотипи телеграм і біткоіни

Телеграм (Telegram) являє собою мессенджер, що відкриває для користувачів ряд можливостей, починаючи з спілкування в чаті і закінчуючи обміном, купівлею і зберіганням криптовалюта. В основі лежить платформа з закритим первинним кодом, а серверні бази розташовані в Німеччині та США. Засновником компанії є Павло Дуров, який одночасно грає роль інвестора проекту. На травень 2018 року кількість користувачів перевалило за позначку в 200 мільйонів чоловік, а щоденний приріст обчислюється 200 тисячами осіб.

Наявність корисних ботів надає популярності додатком. Користувачі Мережі все частіше використовують @BTC_CHANGE_BOT — бота, за допомогою якого легко купити (обміняти) криптовалюта, а після проводити з нею різні транзакції (в тому числі і платити за товари або послуги). Переваги сервісу очевидні — багатомовність, висока швидкість обміну даними, доступність купівлі-продажу біткоіни і інше.

Віртуальні гроші можна купувати і зберігати на гаманці або виводити одним з сорока різних способів, починаючи з перекладу на гаманці ЕРС, закінчуючи виведенням на прив’язану банківську карту. Додатковий плюс полягає в низькому комісійному платежі, який становить всього 0,98%. Крім того, користувачам бота є накопичення рейтингу. При досягненні позначки в 200 очок конвертація коштів проводиться без комісійних.

Щоб завести гаманець біткоіни в Telegram, потрібно зробити наступне:

 1. Знаходимо і відкриваємо бот @BTC_CHANGE_BOT.
 2. Запускаємо сервіс. Після пуску програми з’являється кнопка старту — тиснемо на неї.
 3. Вибираємо зі списку мову інтерфейсу, який буде застосовуватися в гаманці.
 4. Приймаємо умови угоди (після прочитання).

Як тільки описані рекомендації виконані, в розпорядженні користувача виявляється Bitcoin-гаманець на телеграм з широким функціоналом. Перед використанням бота, варто вивчити можливості, які пропонуються клієнтам. Тут доступні наступні варіанти:

 1. Про сервіс — секція, де розглянуто інформацію про додатки (ботах), що є розробками компанії. У цьому ж розділі передбачений чат для спілкування зі службою підтримки та новини, пов’язані з новими розробками.
 2. Гаманець. Тут користувач отримує доступ до біткоіни, які зберігаються на рахунку. Для зручності система автоматично переводить BTC в національну валюту. У цій секції є перерахування Bitcoin іншому користувачеві, оформлення чека і інші можливості.
 3. Налаштування — розділ, призначений для зміни мови (якщо в момент установки біткоіни-гаманця телеграм він виставлений неправильно), курсу, а також адреси гаманця. Сховище необхідно прописувати безпомилково, адже саме на нього зараховується Bitcoin.
 4. Обмін BTC. За назвою сервісу зрозуміло, що через нього здійснюється конвертація віртуальної валюти. У розділі обміну користувачі розміщують оголошення і самі шукають інших учасників, із залученням яких можна здійснити операцію.

Функціонал біткоіни-гаманця в телеграм — як використовувати

Робот тримає монетку біткоіни

Бот @BTC_CHANGE_BOT відкриває ряд можливостей, в тому числі доступ до купівлі, продажу та обміну криптовалюта. Розглянемо головні опції докладно.

Купівля

Щоб купити біткоіни за допомогою бота, потрібно зробити такі кроки:

 1. Входимо в розділ налаштувань і вибираємо валюту для здійснення виплат. Якщо нічого не змінювати, система автоматично виставляє рублі (при необхідності потрібно змінити цей параметр).
 2. Вказуємо адресу сховища Bitcoin, щоб згодом система не відволікала користувача додатковими питаннями.
 3. Виставляємо настройки бота (якщо раніше ця робота не виконувалася).
 4. Переставляємо позначку курсової вартості на секцію на «Localbitcoins». Плюс такого кроку полягає в більш високій точності ціни.
 5. Переходимо в секцію «Обмін BTC», після чого користувач бачить поточний курс біткоіни в національній валюті.
 6. Натискаємо на кнопку покупки, після чого система направляє на один з варіантів. У розпорядженні клієнта широкий вибір банків, з рахунків яких можна здійснити транзакцію. Тут вибирається то банківська установа, карта якого є в розпорядженні. Доступні і інші варіанти, але курс для кожного з них буде відрізнятися. Щоб користувачам було зручніше, вартість BTC вказується біля кожного способу конвертації.
 7. Прописуємо суму, яку планується обміняти на біткоіни. Наприклад, 10 000 рублів.
 8. Чекаємо, доки система підбирає продавця, який готовий на проведення такої угоди і пропонує кращий курс. В першу чергу платформа відображає користувачів, які готові провести операцію на кращих умовах.
 9. Вивчаємо варіанти. Окрема увага приділяється рейтингу, кількістю проведених транзакцій і відгуками інших користувачів.
 10. Вибираємо того продавця, який підходить за основними критеріями.
 11. Очікуємо рішення другого учасника угоди (як правило, воно приходить швидко).
 12. Отримуємо від продавця номер картки банку або інші реквізити для переказу. У цей момент @BTC_CHANGE_BOT вже заблокував необхідну суму в біткоіни на рахунку продавця.
 13. Направляємо обумовлену суму контрагенту. Перед виконанням перекладу важливо врахувати вимоги продавця. Іноді йому необхідний супровідний коментар до платежу. В цьому випадку всі рекомендації повинні бути виконані.
 14. Переконуємося, що перекладається сума списана з рахунку і тиснемо на кнопку, що підтверджує завершення перекладу.
 15. Чекаємо, поки продавець побачить надходження грошей на рахунок. Як тільки це відбувається, він підтверджує надходження коштів, а @BTC_CHANGE_BOT «розморожує» гроші і автоматично направляє їх на гаманець покупця (його номер вказаний в розділі налаштувань).
 16. Переходимо в біткоіни-гаманець телеграм і переконуємося, що гроші надійшли на рахунок.

Виведення коштів

Після покупки Bitcoin можна зберігати їх в гаманці бота або вивести, наприклад, на зовнішній гаманець BTC або біржу. Алгоритм дій такий:

 • Переходимо до головного меню, а далі в розділ налаштувань.
 • Переконуємося, що графа адреси правильно заповнена. Якщо немає, вказуємо номер біткоіни-гаманця, куди будуть виводитися гроші. При бажанні в майбутньому вивести кошти на інший гаманець потрібно змінити його номер.
 • Переходимо в розділ гаманця і натискаємо на кнопку виведення, а після вибираємо сховище або вписуємо інше.
 • Вказуємо необхідне число біткоіни і відправляємо повідомлення. Важливо врахувати, що комісійний платіж береться не з суми, що виводиться, а з решти на рахунку коштів. Якщо з’являється негативний баланс, боятися цього не варто — такий варіант нормальний.
 • Очікуємо біткоіни, які приходять в протягом п’яти хвилин.

продаж

Ще одна опція, доступна користувачам @BTC_CHANGE_BOT — продаж криптовалюта з балансу гаманця. Для вирішення завдання робляться такі кроки:

 • Вносимо гроші на баланс, якщо раніше це не було зроблено. Для цього переходимо в секцію гаманця, а далі на вкладку «Внести». Сервіс відображає адресу і код QR гаманця, куди потрібно направити віртуальні гроші. Як правило, Bitcoin зараховуються через 1 підтвердження і виявляються на балансі бота.
 • Переходимо в розділ «Обмін BTC», після чого вибираємо секцію продажу.
 • Визначаємося з варіантом, вказуємо суму, реквізити та вимоги до проведення платежу.
 • Підтверджуємо транзакцію в боті і отримуємо кошти на рахунок. При цьому Bitcoin направляються на рахунок іншої сторони.

оголошення

Користувачам бота @BTC_CHANGE_BOT доступна можливість добавки оголошень. Для цього потрібно перейти в секцію обміну і натиснути на відповідне посилання. Далі вибираємо заходів, яких треба зробити (купити або продати криптовалюта), вказуємо курсову ціну і суму в національній валюті (цікавить діапазон). Як тільки в системі з’являється пропозиція, яке підходить користувачеві на всі запити, людині приходить повідомлення. Залишається зробити операцію з купівлі або продажу біткоіни щодо необхідної ціною.

Як отримати доступ в гаманець біткоіни бота телеграм?

Логотип телеграм і випав біткоіни

Влітку 2017 року ФСБ РФ зажадало від П. Дурова передати ключі, що дозволяють контролювати повідомлення в месенджері. Через відмову творця восени 2017 року стартувало судову справу, а вже через місяць прийнято рішення про накладення штрафу на телеграм. Спроби Дурова захиститися в судах не дали результатів. 13 квітня 2018 році прийнято рішення про блокування Telegram. Вже через три дні Роскомнадзор приступив до виконання рішення суду. Всього за сім першої доби було заблоковано більше 18 мільйонів адрес, але телеграм продовжував працювати. 22 квітня з’явилися проблеми з пошуковою системою Google, а 27-го — виникли збої з сайтами ВКонтакте, Однокласники, Фейсбук та іншими ресурсами.

Щоб отримати доступ до гаманця, потрібно зробити такі кроки:

 • Відправляємо боту @ socks5_bot команду / start.
 • Чекаємо повідомлення з привітанням.
 • Тиснемо на кнопку (система надсилає перелік серверів для підключення).
 • Вибираємо будь-який з варіантів, після чого бот надсилає дані для входу.
 • Далі виконуємо дії з купівлі або продажу BTC з урахуванням наведених вище рекомендацій і поставлених завдань.

Переваги та недоліки біткоіни-гаманця в Телеграма

При користуванні гаманцем @BTC_CHANGE_BOT важливо знати плюси і мінуси програми. Для зручності наведемо їх у табличному вигляді:

перевагинедоліки
Відсутність затримок у проведенні транзакцій. На операції з купівлі, продажу або обміну йде до п’яти хвилин. Витрачати час на реєстрацію або проходити верифікацію немає необхідності.Небезпека обману. У випадку з телеграм відомо багато випадків, коли людина опинявся в числі ошуканих через особисту неуважність. Крім того, фахівці забороняють згадувати слово «криптовалюта» в призначенні платежу.
Невелика комісія. На відміну від ряду інших гаманців, біржових майданчиків і обмінних пунктів, тут стягується низький комісійний платіж в розмірі 0,98%. Якщо зібрати 200 балів, можна і зовсім уникнути додаткових витрат.
Зручність використання. Мессенджер Telegram відкриває ряд можливостей для користувачів, а саме покупки, продажу, обміну та вирішення інших завдань. Крім того, бот працює навіть при нестабільній зв’язку з інтернетом.Верифікація користувача займає тривалий час. Користувачі @BTC_CHANGE_BOT вправі брати участь у торгах і без перевірки, але тоді знижується рівень довіри, і ймовірність знайти вигідну пропозицію також падає. В середньому на перевірку йде від 7 до 14 днів.
Доступність подарункових чеків. Суть опції полягає в тому, що кошти перераховуються будь-якого з учасників телеграм. Для створення чека потрібно перейти в розділ гаманця, а після клікнути на відповідну кнопку.
Шифрування даних. Головна особливість телеграм полягає в безпеки переданої інформації. Зламати криптографічний систему, вкрасти персональні дані або гроші майже неможливо.Можливість роботи тільки з біткоіни. Щоб здійснювати операції з іншими віртуальними грошима, доведеться користуватися спеціальними додатками для Даша, Догікоіна, біткоіни Кеша і інших монет.
Надійний захист. Біржі та обмінники не захищені від злому. На їх фоні телеграм виглядає більш вигідно, адже у нього таких проблем немає, а ймовірність блокування мінімальна.Небезпека потрапити на шахрая. Перед проведенням операції важливо уважно оцінити другу сторону угоду, прочитати відгуки, вивчити репутацію і умови. При наявності підозр краще звернутися до служби підтримки і уточнити у них цікавлять моменти.
Великий вибір варіантів оплати. Як зазначалося, користувачам доступна безліч варіантів здійснення платежу (більше 40).

Безпека гаманця Bitcoin в Телеграма

Монета з логотипом телеграм і профілем Дурова

Користувачі @BTC_CHANGE_BOT повинні дотримуватися певних заходів безпеки, щоб захиститися від шахраїв і зберегти гроші. Важливо відзначити, що сам додаток вже є надійною майданчиком для покупки біткоіни. Мінус в тому, що безпека користувача безпосередньо залежить від його уваги в процесі проведення транзакцій. Якщо не бути пильним, нарватися на шахрая серед торговців не складає труднощів.

Як організований обман користувачів @BTC_CHANGE_BOT? Схема проста. Ви оформляєте угоду з продажу Bitcoin. Як тільки умови обумовлені, приходить підроблене повідомлення (всередині програми) з даними для перерахування коштів. Різниця в тому, що ця інформація приходить не від бота, а безпосередньо від зловмисника. Для надійності бот автоматично приписує в повідомленні, що не має до нього жодного стосунку. Якщо користувач не звертає уваги або не помічає такої інформації, він переказує кошти за підробленими реквізитами.

Тут все просто. Шахрай особисто оформляє повідомлення і направляє його жертві без натискання кнопки про продовження операції. Отже, бот НЕ резервує кошти і після перерахування певної суми покупцем (по неправдивого повідомлення) вони не надходять на рахунок. Як тільки такий обман виявлений, необхідно відразу блокувати учасника, робити скріншот повідомлення і направляти його в службу підтримки.

З іншого боку, не варто гарячкувати з оформленням скарги. Іноді продавці дублюють повідомлення системи для надійності або скидають інформацію з подробицями про проведену операцію. Можливий варіант, коли приходить пропозиція провести наступну операцію за вигіднішою курсовою ціною.

Підсумок простий. Якщо в повідомленні написані правильні реквізити для переказу, ніяких дій вчиняти не потрібно. Важливо врахувати, що в системній інформації немає напису типу «Повідомлення від« такого-то користувача ». При відсутності такого напису можна продовжувати угоду. При виявленні шахрайства варто відразу звернутися до служби підтримки і блокувати такого учасника, щоб він не нашкодив кому-небудь в майбутньому.

Тепер ви знаєте, як через телеграм скачати біткоіни-гаманець, в якій послідовності проводити транзакції, і що врахувати для власного захисту при проведенні операцій. На завершення виділимо ще ряд порад, які будуть корисні власникам бота:

 1. Незважаючи на тривалу верифікацію, її проходження обов’язково. Перевага в тому, що довіра інших учасників підвищується, зростає і ймовірність оформлення вигідної угоди. Для цього необхідно перейти в секцію «Про сервіс», а далі клікнути по лінку «Перевірити мене».
 2. Щоб знизити ризики при проведенні транзакції варто пройти 2-факторну аутентифікацію. Такий спосіб захисту актуальний, адже при крадіжці телефонного апарату шахрай не увійде в Telegram (йому буде потрібно пароль).
 3. Як варіант, можна оформити заявку з мінімальною вартістю і придатними для себе умовами. Якщо знайдеться друга людина, яка погодиться на проведення такої угоди, можна заощадити чималу суму.
 4. Користувачам @BTC_CHANGE_BOT краще відразу відключити функцію автопілота при обчисленні курсу (робиться це через настройки).
 5. Кращий час для торгівлі — ніч. Саме в цей період можна знайти варіанти угод з найбільш вигідним курсом.

Пам’ятайте, що бот @BTC_CHANGE_BOT підходить для тимчасового зберігання віртуальних грошей, а також проведення основних транзакцій (купівлі, продажу, обміну). Якщо планується тривале перебування коштів в гаманці, краще використовувати повноцінний гаманець (Electrum, Bitcoin Core, Trezor і інші).

Як купити або продати біткоіни через телеграм:


Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector