Біткоіни-гаманець XAPO: реєстрація, використання, відгуки

Біткоіни-гаманець XAPO — зручний і надійний сервіс, призначений для зберігання криптовалюта біткоіни, який завоював популярність у різних категорій користувачів. Розробникам вдалося об’єднати зручність класичного гаманця і високий рівень безпеки, характерний для «холодних» гаманців. Після реєстрації в розпорядженні користувача виявляється надійне сховище з браузерні і мобільним доступом через додаток для платформ iOS і Android. У чому особливості кріптовалютного гаманця? Як пройти реєстрацію? Які біткоіни-крани дозволяють вивести кошти в це сховище? Кожен з питань вимагає детального розгляду.

Історія і особливості біткоіни-гаманця XAPO

Значок біткоіни і назва гаманця XAPO на білому тлі

Сервіс XAPO відкритий з 2012 року, і майже відразу він заслужив популярність серед користувачів криптовалюта. До 2014 року обсяг інвестицій в проект досяг десятків мільйонів доларів. На сьогоднішній день в ролі інвесторів виступають такі компанії, як Benchmark, Index Venturex і інші. Засновником гаманця вважається Wences Casares — відомий підприємець, який, крім XAPO, створив «банк для бідних» на території Бразилії.

Сервіс позиціонує себе як майданчик для зберігання криптовалюта. Команда проекту запевняє, що всі вкладення клієнтів надійно захищені і не мають зв’язку з глобальною мережею. Така особливість підвищує довіру з боку користувачів і надійність в цілому. Клієнти повинні розуміти, що компанія — всього лише онлайн-представник гаманця. При бажанні «згорнути» проект, роздати гроші вже не вийде. Це важливо врахувати при прийнятті рішення про зберігання коштів в цьому гаманці.

У 2017 році журналісти виклали інформацію, що адміністрація і центр обробки сховища розташовані у військовому бункері, що підвищує рівень надійності. Саме приміщення знаходиться на території швейцарських Альп, де раніше розташовувався армійський штаб.

Сьогодні більше 10 000 кв. м площі використовується компанією Делталіс для обробки інформації. Перед входом в бункер з відвідувача знімаються відбитки пальців, і робиться фото. Після ідентифікації вхід здійснюється за спеціальною ID-картки. Цікаво, що за заявою будівельників, бункер здатний пережити ядерний удар.

В травнем 2017 року користувачі XAPO були повідомлені про необхідність сплати комісії. Цей крок пояснювався зростанням числа операцій в мережі. При проведенні операції користувач має право вирішувати — проводити стандартні переклади або здійснювати операцію з підвищеною комісією. При цьому внутрішні переклади залишаються безкоштовними.

особливості гаманця

До відмінних рис біткоіни-гаманця XAPO варто віднести:

 1. Ні російської мови, але ця проблема легко вирішується за допомогою вбудованого перекладача браузера. Крім того, користувачі з базовим знанням англійської з легкістю розберуться з функціоналом майданчики і зможуть створити гаманець.
 2. Обмеженість криптовалюта. Гаманець працює тільки з Bitcoin, і зберігати інші віртуальні монети тут не вийде. При цьому створювати гаманці з фіатнимі грошима і конвертувати кошти в BTC ніхто не забороняє. Вибір варіантів досить широкий, щоб задовольнити запити користувачів.
 3. Конвертація. В системі передбачений хороший обмінник, що дозволяє швидко змінювати гроші всередині системи в 150 різних валют.
 4. Наявність мобільного додатка. Його особливість полягає у швидкій, легкій і якісній роботі.

Як зареєструватися в біткоіни-гаманці XAPO — інструкція

Інтерфейс біткоіни-гаманця XAPO
Головна сторінка біткоіни-гаманця XAPO

Щоб скористатися наявними можливостями сховища, необхідно авторизуватися на сайті. Для цього буде потрібно скачування і реєстрація в біткоіни-гаманці XAPO. Відзначимо, що механізм авторизації зазнав змін. На 5 травня 2018 роки для користування гаманцем потрібно встановити додаток на телефон, після чого відкривається доступ до браузерної версії.

Алгоритм дій при створенні біткоіни-гаманця XAPO наступний:

 1. Переходимо на офіційний сайт xapo.com.
 2. Натискаємо на кнопку реєстрації в правому верхньому куті.
 3. Вказуємо телефонний номер, куди має бути відправлено повідомлення для скачування програми.
 4. Тиснемо на кнопку «Напишіть мені посилання».
 5. Очікуємо повідомлення, яке повинно прийти на мобільний телефон.
 6. Отримуємо посилання на скачування програми або встановлюємо його через Google Play або App Store.
 7. Входимо додаток і вказуємо номер телефону для верифікації.
 8. Прописуємо ім’я, прізвища, дату народження і країну.
 9. Тиснемо на кнопку «Продовжити».
 10. Придумуємо PIN-код з чотирьох цифр. Важливо бути уважним, щоб не забути його в майбутньому.
 11. Придумуємо пароль.
 12. Робимо і відправляємо Селфі особи за допомогою фронтальної камери.
 13. Система інформує про відправлення повідомлення на поштову скриньку для продовження реєстрації.
 14. Перевіряємо e-mail і підтверджуємо, що вказаний при реєстрації поштову скриньку правильний.

Тепер переходимо на сайт xapo.com і входимо в розділ авторизації. Далі прямуємо інструкції:

 1. Вказуємо поштову скриньку або номер телефону.
 2. Прописуємо 4-значний PIN-код (вказувався при реєстрації через телефон).
 3. Вказуємо шість цифр секретного коду. Для цього потрібно зайти в додаток на телефоні, перейти в розділ «Профіль» (справа внизу), після чого клікнути по вкладці «Second Factor». У центральній частині екрану з’являється код, який необхідно ввести на сайті. Врахуйте, що цей код оновлюється кожні 30 секунд. Якщо скопіювати відомості і не внести їх в спеціальне вікно браузерної версії в цей період, доступ в особистий кабінет не одержати.
 4. Потрапляємо в інтерфейс програми і користуємося її можливостями.

Наведений алгоритм чітко показує, як зареєструватися в біткоіни-гаманці XAPO, щоб в майбутньому не виникало труднощів. Якщо все робити правильно, на верифікацію йде до 3-5 хвилин. Головне — вказуйте правдиві відомості, щоб виключити проблеми з отриманням коштів.

Функціонал і використання біткоіни-гаманця XAPO

Гаманець XAPO відкритий на смартфоні

Як зазначалося вище, XAPO позиціонується як звичайне сховище, тому очікувати від нього широкого функціоналаа не варто. Тут можна отримати біткоіни, проводити виплати на інші гаманці і, звичайно, тримати гроші в захисті від сторонніх очей. При цьому інтерфейс мобільного застосування і браузерної версії гаманця має ряд відмінностей.

Мобільний додаток

Після входу в гаманець XAPO для біткоіни користувач опиняється в особистому кабінеті (для авторизації достатньо клікнути на іконку програми і ввести 4-значний PIN-код, що зручно для щоденного застосування). Далі клієнт виявляється на особистій сторінці. Доведеться змиритися з англомовним інтерфейсом (про це вже згадувалося вище).

У нижній частині додаток є меню, яке складається з п’яти розділів:

 1. Чат — секція для спілкування.
 2. Гаманець. Тут наведена інформація по всіх відкритих гаманцям, а також показаний загальний рахунок у доларах. При бажанні можна створити новий гаманець.
 3. Мапа. У цьому розділі подано інформацію для власників карток XAPO. Для отримання такої карти необхідно бути громадянином ЄС (в країнах СНД вона не доступна, про що свідчить інформація при переході до відповідного розділу).
 4. Ціни. Тут система відображає курси основних валют, в тому числі біткоіни. Наприклад, на 5 травня 2018 року вартість Bitcoin становить 9914 доларів за монету.
 5. Профіль. У цій секції вказано номер телефону, поштова скринька, день народження. Також є розділ «Second Factor», про який згадувалося вище. У ньому можна отримати шість цифр, необхідних для авторизації в браузерної версії гаманця. Тут же є посилання на службу підтримки. При переході по посиланню «Support» користувач опиняється в секції питань і відповідей. У розділі «About» приведена інформація про програму. Остання кнопка — вихід з програми.

браузерна версія

Браузерна версія надає більше можливостей, але інтерфейс тут ще простіше, ніж в мобільному варіанті гаманця XAPO. Справа вгорі є посилання покупки біткоіни. У центральній частині (трохи нижче) вказується загальний баланс коштів на рахунку, а під ним є дві кнопки помаранчевого кольору — переведення та здійснення операції (введення або виведення криптовалюта). Це і весь функціонал.

Щоб провести переклад з біткоіни-гаманця Хапо, потрібно зробити такі кроки:

 1. Переходимо в розділ Transfer.
 2. Зазначаємо, з якого гаманця перераховуються кошти і куди зараховуються.
 3. Прописуємо обсяг транзакції.
 4. Натискаємо на кнопку проведення трансферу.

Якщо потрібно відправити біткоіни, робимо наступне:

 1. Переходимо в розділ Transfer.
 2. Натискаємо на вкладку Send.
 3. Вказуємо гаманець, з якого відправляються кошти.
 4. Прописуємо в порожній графі номер гаманця, куди відбувається зарахування.
 5. Пишемо суму транзакції.
 6. Натискаємо на кнопку Send.

Раніше функціонал гаманця дозволяв заробляти криптовалюта, але на 5 травня 2018 року цією опції немає, а сам інтерфейс гаманця максимально спрощений. Для багатьох така особливість — плюс, адже користувачеві нічого не заважає користуватися можливостями сховища.

До безпеки XAPO претензій немає. Така система забезпечує надійний захист заощаджень, що підтверджують і відгуки про біткоіни-гаманці XAPO. При реєстрації потрібно введення і підтвердження поштової скриньки та номер телефону. Для входу в браузерну версію потрібно ввести e-mail або телефону, вказати 4-значний код, а після ввести шість секретних цифр, які можна дізнатися лише за допомогою програми (змінюється кожні 30 секунд).

Плюси і мінуси біткоіни-гаманця XAPO

Назва гаманця XAPO на червоному тлі

При виборі гаманця користувачі оцінюють переваги і недоліки, після чого приймають рішення. Не виключенням є і гаманець XAPO, позитивні і негативні якості якого розглянемо нижче і зведемо в невелику таблицю.

перевагинедоліки
Доступність роботи через спеціальні браузери типу Тор.Кошти клієнта контролюються 3-й стороною, тому при певних обставинах повернути їх не вийде (наприклад, в разі банкрутства). Весь ризик приймає на себе користувач, який довіряє гаманцю і компанії-розробнику.
Наявність в розпорядженні користувача зручного мобільного застосування з необхідним функціоналом.При реєстрації гаманця потрібний повідомити ряд конфіденційної інформації. Як і в попередньому випадку, користувач повинен бути впевнений у зберігачі та збереження переданих відомостей.
Доступність придбання криптовалюта за внутрішнім курсом.Всі операції з грошима на гаманці проводиться віддалено, в режимі он-лайн. Щоб максимально захистити кошти, рекомендується використовувати браузерні розширення і мобільну версію програми.
Передбачена потужна система безпеки, що забезпечує захист заощаджень користувачів.Застосування гаманця можливо і в тому середовищі, яке вже атакована вірусами. Щоб захистити гроші в сховище, важливо використовувати всі доступні способи.
Щоб заробити, можна використовувати біткоіни-крани з висновком на гаманець XAPO. Багато користувачів реєструють гаманець тільки для того, щоб виводити на нього гроші з самшиту та отримувати додаткові бонуси.Високі комісії, які з’явилися в 2017 році після різкого підвищення навантаження на гаманець, відлякують багатьох користувачів з невеликим капіталом.

Реальні відгуки про біткоіни-гаманці XAPO?

Назва гаманця XAPO на тлі дівчини

Щоб оцінити якість роботи сервісу, варто вивчити коментарі реальних користувачів. В Play Market додаток має оцінку 4, що є досить непоганим показникам. Якщо виходити з відгуків, користувачі задоволені функціоналом, але найбільші труднощі виникають на етапі ідентифікації і верифікації. Учасники кріптосеті виділяють наступні особливості:

 1. Гаманець зручний в користуванні і функціональний.
 2. Висока швидкість перекладу.
 3. Відсутність непотрібних опцій.
 4. Стабільна робота.

З мінусів виділяється той факт, що система призупинила розвитку і доводиться платити високі комісії за перекази.

Ось один з відгуків реального користувача про біткоіни-гаманці XAPO:

До 15 лютого 2017 року гаманець XAPO повністю мене влаштовував, але після різкого зростання біткоіни, навантаження на гаманець помітно зросли. Як результат, з’явилося безліч помилок в роботі, а сам сервіс став сильно гальмувати при проведенні операцій. Щоб розвантажити гаманець, була введена комісія за вхідні та вихідні транзакції, що стало невигідним для багатьох користувачів. В результаті я прийняв рішення про виведення коштів з гаманця, про що не шкодую.

А ось ще один відгук:

Вважаю, що гаманець XAPO переживає чергову кризу. Незважаючи на зручність користування, останні рішення розробників, м’яко кажучи, не влаштовують мене і більшість користувачів. Найбільше не подобаються високі комісії, які встановлені на вхід і вихід. Незручність і в тому, що для проходження 2-факторної аутентифікації потрібно завантажити і встановити додаток на мобільному телефоні.

Є відгуки та такого плану:

В цілому, XAPO мене влаштовує. Завдяки 2-факторної аутентифікації, можна не переживати про збереження коштів в гаманці. Подобається простий функціонал і можливість роботи з мобільного додатку.

Біткоіни-крани з висновком на гаманець XAPO

Сторінка біткоіни-крана fieldbitcoins.com
Біткоіни-кран fieldbitcoins.com, що дозволяє виводити кошти на гаманець XAPO

Як зазначалося, багато користувачів вибирають XAPO, щоб згодом отримувати прибуток на біткоіни-кранах. Суть таких сервісів проста. Користувач входить на сайт, переглядає рекламу або виконує іншу дію, після чого отримує певне число Сатоши і виводить їх на гаманець.

Один з популярних сервісів — fieldbitcoins.com. Тут є два способи виведення, один з яких — на гаманець XAPO. Перевага в тому, що учасники крана можуть автоматично створювати гаманець (якщо його ще немає). Крім того, надається платіжний запас в розмірі 200 Сатоши. Виведення грошей здійснюється в суботу або неділю при досягненні мінімальної суми в розмірі 25 тисяч Сатоши. Що стосується ставок крана, вони постійно змінюються. Наприклад, на 5 травня 2018 року за вході на сайт кожні п’ять хвилин можна отримати 1 Сатоши. Максимальна ставка (при вході раз на добу) — 27 Сатоши.

Ще один біткоіни-кран, який працює з XAPO — btc4free.site. Його особливість полягає в здійсненні виплат кожні п’ять хвилин. У рядку введення вказує адресу ФаусетХаб або ХАПО. Передбачена реферальная програма з виплатою 20% бонусів з заробітку кожного приведеного реферала.

Варто відзначити, що кранів з висновком на XAPO з кожним місяцем все менше. Нові букси не відкриваються, а старі поступово припиняють дію. Багато це пояснюють появою високих комісій гаманця і ускладненням процесу реєстрації.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector