Фільми про біткоіни — кращі документальні та художні картини

Фільми про біткоіни — документальні чи художні стрічки, які безпосередньо стосуються тематики віртуальних грошей і їх перспектив у сучасному суспільстві. Більшість з них розповідає про особливості технології blockchain, нюансах її застосування і майбутньому Bitcoin. Розглянемо найбільш цікаві картини, які варті уваги користувачів.

Документальні фільми про біткоіни

Особливість документальних стрічок в тому, що вони в оповідної формі розповідають про криптовалюта, технології, на якій вона побудована, а також тонкощі заробітку віртуальних грошей. До найбільш цікавим картинам варто віднести:

Magic Money: The Bitcoin Revolution (Чарівні гроші: біткоіни-революція) 2017 рік

Це документальна картина від режисера Тіма Дельмастро. Зйомки проходили в Австралії, тривалість — 55 хвилин. Головні актори — Роджер Уер, Тоун Уейс, Джефф Бервік та інші. Фільм розповідає про витоки появи віртуальних грошей, тонкощах і характеристиках. Розглянуто роль криптовалюта у фінансовій системі, а також робляться припущення щодо майбутнього цифрових грошей в глобальній економіці. Приділено увагу і більш простим питанням — принцип роботи, загальне число монет, потенціал і іншим.

Подивитися фільм російською можна в Мережі, а ось на YouTube є оригінальна версія картини:


Феномен біткоіни, 2015

Це документальна картина, тривалістю близько 34 хвилин. Вона побудована на інтерв’ю з кваліфікованими експертами — розробником біткоіни Гевіном Андресеном, технічним директором Buttercoin Беннет Хоффманом, директором інтернет-магазину Анжелою Кітон, технічним директором Coinapult Еріком Вурхесом і іншими технологами, бізнесменами, інвесторами. Вони діляться враженням про віртуальних грошах, дають прогнози щодо їх майбутнього в сучасному кріптовалютном співтоваристві. Цей фільм про біткоіни має ознайомлювальний характер. Тут ведеться обговорення основ і перспектив криптовалюта.

Подивитися картину можна нижче:


Trust Disrupted: Bitcoin and the Blockchain (Переворот в довірі: біткоіни і блокчейн), 2016

Це серія документальних стрічок, яка вийшла на каналі YouTube — TechCrunch в жовтні 2016 року. Він знятий за мотивами книги Натаніеля Поппера «Цифрове золото». Автор працює в газеті New York Times і займається економічними новинами. На червень 2018 випущено 6 серій, які включають в себе різні етапи розвитку і можливості застосування біткоіни. Зокрема, ведеться розповідь про створення криптовалюта, особливості Майнінг, принципах побудови біткоіни, технології блокчейн і її нюансах.

У фільмі беруть інтерв’ю у багатьох розробників — Гевіна Андресена, Фріда Вілсона, Віталіка Бутеріна, Чарлі Купера, Ларрі Саммерса, Роджера Вера.

Одну з серій цього фільму про біткоіни дивіться нижче:


Life on Bitcoin (Життя на біткоіни) 2017 рік

Тривалість цього фільму-експерименту — 96 хвилин. Уже за назвою фільму можна зробити висновки про його особливості. Документальна картина розповідає про життя молодого подружжя, які ставлять завданням прожити три місяці тільки на криптовалюта. Картина складається з двох фільмів, які пов’язані між собою. У першій розповідається про Bitcoin, проблеми його застосування, особливості та інших аспектах. У другій частині наводиться безпосередньо історія молодої пари, які знімають на камеру свої спроби прожити на криптовалюта.

Цікаво, що подружжю вдалося зібрати на Kickstarter більше 70 тисяч доларів, після завершення експерименту вони почали подорож по різних країнах з презентацією картини.

Трейлер фільму дивіться нижче:


Bitcoin in Uganda (біткоіни в Уганді), 2014 рік

Це документальний короткометражний фільм про біткоіни, який триває трохи більше 5-ти хвилин. Він оповідає про криптовалюта через історію Рональда — жителя Уганди, який отримує гроші в монетах BTC від своєї сім’ї. Мета картини полягає в тому, щоб показати міжнародній спільноті важливість застосування криптовалюта в країнах, що розвиваються. Тут піднімається питання зручності Bitcoin, відсутність комісій і можливості його використання на різні цілі. У фільмі розповідається, що необхідність впровадження віртуальної монети виникла на тлі високих комісійних платежів таких сервісів, як Money Gram або Western Union.

Документальна картина складається з кількох історій, в яких виділені переваги застосування Bitcoin. Робиться наголос на здатності криптовалюта змінити життя людей в таких країнах, як Уганда, на краще.

Подивитися «біткоіни в Уганді» в оригіналі можна нижче:


Bitcoins in Argentina (біткоіни в Аргентині), 2013

Це робота тих же авторів, що створили фільм біткоіни в Уганді. У 8-хвилинному фільмі розповідається про Дієго і інших людей, які користуються віртуальними гроші. Останні допомагають захиститися від інфляції місцевої валюти (аргентинського песо). Мета фільму полягає в тому, щоб показати можливості віртуальних грошей, як інструменту для захисту накопиченого стану від інфляційних процесів.

В оригіналі фільм можна подивитися нижче:


«The Rise and Rise of Bitcoin» (Сходження біткоіни), 2014

Тривалість фільму — 96 хвилин. Суть картини полягає в оптимістичному погляді на віртуальні гроші. Тут розглянута історія і особливості криптовалюта. Окрема увага приділяється особистості Сатоши Накамото, якому вдалося створити унікальні гроші, котрі завоювали увагу всього світу. У фільмі розповідається про важливі події в системі Bitcoin, пропонується більш детальний огляд віртуальної валюти і її особливостей. Під час зйомок інтерв’ю давали багато відомих осіб, в тому числі брати Вінклевос, Віталік Бутерін і інші. На думку багатьох експертів, цей фільм отримав найбільшого розголосу в кріптовалютной середовищі і має безліч хороших відгуків.

Трейлер цього фільму про біткоіни в оригіналі дивіться нижче:


Золото цифрового століття, 2015

Перший фільм про Bitcoin в Росії. Картина розповідає глядачам про кріптовалютном світі. Тут ведеться розповідь про суть віртуальних монет і їх перспективи. Творці фільму запевняють, що об’єктивно дивилися на речі і намагалися показати глядачам реальну картину того, що відбувається. У процесі створення фільму проходили численні консультації з експертами кріптовалютного ринку, а в самій зйомці брали участь економісти, фінансисти, виробники обладнання для видобутку віртуальних монет.

Звичайно в кращому стилі кінематографа за першу хвилину фільму творці встигли кілька разів спотворений дані — про дату і причини покупки першої піци за біткоіни. Це дуже дивно, оскільки доступ до оголошення Ласло на форумі досі є і можна було б ознайомитися з ним, перш ніж знімати фільм.

Дивіться картину «Золото цифрового століття»:


I am Satoshi (Я Сатоши), 2014

Це документальний фільм тривалістю 52 хвилини. У ньому проводиться докладне дослідження біткоіни з позиції учасника всесвітньої фінансової системи. Всебічно розглядаються питання, пов’язані з майбутнім нової технології і інноваціями, які може принести її застосування в сучасному світі. У 2014 році ця стрічка була нагороджена в номінації «Найбільш креативне кіно».

Дивіться фільм про біткоіни «Я Сатоши» в оригіналі:


Banking on Bitcoin (Ставка на біткоіни), 2016

Цей фільм про біткоіни йде 1 ч. 23 хвилини. В ролях знялися Ерік Вурхі, Гевін Андресен і Чарлі Шрем. У ньому розглядаються особливості революційної кріптовалютной технології, її потенціал і здатність змінити життя людей. У картині аналізується історія людей, які на ранньому етапі зіткнулися з віртуальними монетами. Протягом всієї картини творці намагаються відповісти на питання, чи можна досягти балансу між інноваційними технологіями і реальним станом речей в суспільстві.

Дивіться фільм Ставка на біткоіни нижче:


Bitcoin: The End Of Money As We Know It (біткоіни: Кінець грошей, якими ми їх знаємо), 2015

Фільм знятий скандально відомим режисером Торстеном Хоффманом. У картині розповідається не тільки про особливості віртуальної валюти, але і про тонкощі комерції, торгівлі. У ньому докладно пояснюється, для чого може стати в нагоді Bitcoin, які труднощі він покликаний вирішити. В процесі роздуми зачіпаються різні сектори — політичний, економічний. Ведуться філософські роздуми щодо майбутнього цифрових грошей.

Дивіться це фільм про біткоіни нижче:Розглянутий перелік можна продовжувати довго, адже кількість документальних фільмів про Bitcoin обчислюється кількома десятками. Випуск картин про віртуальних грошах триває і сьогодні. При цьому суть фільмів незмінна — розкриття особливостей BTC, тенденцій розвитку, переваг і недоліків. Багато авторів намагаються звернути увагу суспільства на перспективи застосування Bitcoin. Особливо це стосується країн, що мають слабо розвинену фінансову систему.

Художні фільми про Bitcoin — кращі картини

Останні роки на кіноекранах з’являються і художні картини, в яких побічно розповідається про віртуальних грошах. Тут вибір не такий великий, як у випадку з документальними фільмами, але деякі картини можна подивитися.

«Викрадення біткоіни» 2017 рік

Це в’єтнамський бойовик про біткоіни, в головній ролі якого знялися Кейт Нхун, Тхань Фам і інші актори. Тут ведеться розповідь про хакера Привиді, якого намагаються зловити кращі спеціальні агенти. Завдання не з простих, адже комп’ютерний геній не залишає після себе слідів.

Дивіться фільм «Викрадення біткоіни» нижче:


«Наркотик», 2015

Це американський фільм, в якому розповідається історія підлітка Малкольма. Він живе в неблагополучному районі Каліфорнії і ставить перед собою мету вступити в Гарвардський університет. Після чергової вечірки в його сумці виявляються наркотичні речовини. Щоб уникнути покарання з боку членів банди, Малкольм з друзями налагоджує продаж екстазі за допомогою Bitcoin через Мережу. Картина отримала високі оцінки критиків.

Трейлер фільму дивіться нижче:


Стартап, 2016

Американський телесеріал, в якому розслідуються фінансові злочини (в тому числі з криптовалюта). У ролі спецагента ФБР виступає Мартін Фрімен.

Трейлер першої серії дивіться нижче:В останні роки Bitcoin часто стає «героєм» документальних і художніх фільмів. Сценаристів і режисерів привертає великий потенціал криптовалюта, її перспективи і широкі можливості застосування. З’являються картини, котрі розкривають тонкощі створення ферм для Майнінг і заробітку на віртуальних грошах, що в першу чергу зацікавить Майнер і потенційних інвесторів.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector