Біткоіни боти 2018 — найкращі боти для збору біткоіни

 • Як збільшити заробіток при використанні біткоіни-бота — рекомендації
 • Біткоіни-боти 2018 року — огляд
  • BTC Free Bot
  • Autofaucets

 • Боти для заробітку біткоіни від Телеграм
 • Переваги ботів для заробітку біткоіни
 • Під терміном Bitcoin bot мається на увазі спеціальна програма (скрипт), завдання якої полягає у відвідуванні біткоіни-кранів, виконанні певних дій (наприклад, вказівки капчи) і збору Сатоши. В подальшому накопичені монети перераховуються на гаманець BTC. Перевага ботів в тому, що вони автоматизують процес заробітку Bitcoin і знімають більшу частину навантаження з людини. У чому особливості таких програм? Як вони працюють? Які боти популярні в 2018 році? Чим особливі боти телеграм? Ці та ряд інших питань детально розберемо в статті.

  Що таке бот для збору біткоіни?

  Монети біткоіни і робот на білому тлі

  У 2018 році у учасників Мережі є багато варіантів, як поповнити гаманець віртуальною валютою. Серед них покупка BTC на біржі, обмін за допомогою спеціальних сервісів, користування послугами брокерів, Майнінг на Асіка, видобуток Bitcoin за допомогою хмарних сервісів і так далі. Незважаючи на низьку ефективність, в кріптовалютной середовищі застосовується ще один спосіб заробітку BTC — використання ботів для збору біткоіни на спеціальних сайтах (кранах).

  Головна відмінність заробітку полягає в тому, що користувач отримує Сатоши без будь-яких витрат і необхідності реєстрації (характерно для більшої частини біткоіни-кранів). Крім того, відсутні обмеження по часу, що дозволяє заробляти 24 години на добу.

  Бот це програма, яка застосовується для одночасного збору Сатоши на кількох кранах біткоіни. За допомогою скрипта можна заробляти монети з певною періодичністю (наприклад, раз в 5, 10 або 20 хвилин) не докладаючи для цього жодних зусиль.

  Як вибрати бот для біткоіни-кранів — рекомендації

  Робот за ноутбуком

  При пошуку програми для автоматичного збору Сатоши важливо врахувати ряд нюансів:

  1. Не можна використовувати скрипт, який раніше не перевірявся на ділі іншими користувачами. Рекомендується вивчити особливості програми, прочитати відгуки про Bitcoin bot на тематичних форумах, а після цього робити вибір.
  2. При використанні програми бажано зберігати дані від сторонніх осіб. Оптимальний спосіб захисту — поміняти адресу IP або відключити плагін. Щоб підвищити рівень безпеки, багато рекомендують використовувати спеціальний браузер (наприклад, ТОР).
  3. Бот повинен мати зрозумілу настройку та інструкцію по установці. Ефективність видобутку монет на комп’ютері багато в чому залежить від правильності виконання попередніх дій.

  Чим корисний бот для збору біткоіни?

  Графічне зображення робота

  Біткоіни-крани — сервіси для збору Сатоши, які з’явилися майже відразу після розробки криптовалюта BTC. Їх особливість полягає в безкоштовну роздачу Сатоши користувачам за вхід на сайт, перегляд реклами або виконання іншої дії. Як правило, зароблені монети нараховуються після введення капчі, через що користувачеві доводиться витрачати багато часу.

  Заробіток на одному біткоіни-крані не має сенсу, тому користувачі змушені працювати на декількох сервісах, що забирає багато особистого часу і сильно стомлює. Навіть при 8-годинний щоденній роботі дохід з 1 крана не перевищує 1-2 доларів в місяць. Застосування бота біткоіни дозволяє одночасно працювати на кількох десятках сайтів і 24 години на добу. Від користувача вимагається дотримання тільки трьох умов:

  1. Придбання генератора, що забезпечує безперебійну подачу електрики (не обов’язково).
  2. Комп’ютер (ноутбук), підключений до глобальної мережі.
  3. Контроль обладнання з метою виключення випадкового перегріву.

  Одночасна робота на 40-50 біткоіни-кранах дозволяє збільшити заробіток, а від користувача не потрібно введення капчі (як це відбувається при ручному режимі роботи). Бот для біткоіни-кранів самостійно обходить спеціальні сервіси, а на рахунок користувача «падають» Сатоши. Як зазначалося, для правильної роботи програми вона вимагає попередньої настройки. При цьому заходи боти не так просто — їх можна знайти тільки на спеціальних сайтах і в спільнотах за інтересами. Крім того, популярністю набирають боти для телеграм, про які також поговоримо в статті.

  Що зробити перед початком роботи?

  Перед запуском бота для збору Bitcoin може знадобитися реєстрація на кожному з кранів (ця робота виконується вручну). Завдяки цьому програма входить на сервіс під зазначеними даними і починає роботу. Особливість «розумного» скрипта в тому, що відрізнити його дії від звичайної людини майже неможливо, що знижує ризик блокування користувача біткоіни-краном. До появи ботів використовувалися Автокликер, які швидко виявлялися системою, а власники підозрілих акаунтів просто блокувалися.

  Як збільшити заробіток при використанні біткоіни-бота — рекомендації

  Малюнок бота, що збирає біткоіни з кранів

  Вище зазначалося, що спеціальний скрипт працює в автоматичному режимі, що «розв’язує руки» користувачеві і дозволяє йому зайнятися вирішенням інших завдань. Для підвищення рівня заробітку потрібно зробити такі кроки:

  1. Залучаємо додаткових користувачів (рефералів). Кожен біткоіни-кран зацікавлений в збільшенні числа користувачів, тому клієнтам пропонується реферальная програма. За кожного приведеного людини по спеціальному посиланню нараховуються Сатоши.
  2. Граємо в ігри. У багатьох Bitcoin-кранах передбачена можливість грати і отримувати додатковий дохід у вигляді Сатоши.
  3. Контролюємо список сайтів в боті. У деяких скриптах перелік кранів можна коригувати вручну.
  4. Збираємо тікети. У ряді біткоіни-кранів даються тікети за виконання певного завдання. Після збору певного обсягу таких «подарунків» їх можна обміняти на Сатоши.

  Біткоіни-боти 2018 року — огляд

  Робот збирає монети BTC

  Кількість стандартних ботів для збору Bitcoin обмежено, багато програм можна знайти тільки на спеціальних форумах і сайтах по інтересам. Іноді скрипти мають вигляд сервісів для автоматичного збору Сатоши. Виділимо основні варіанти.

  BTC Free Bot

  BTC Free Bot збирає Сатоши з крана
  Розширення iMacros для збору Сатоши з кранів

  Програма BTC Free Bot — автоматизований скрипт, призначений для збору Сатоши з різних біткоіни-кранів. Головний упор робиться на майданчики, які миттєво виводять Bitcoin на гаманець Xapo. Ось чому варто відразу пройти реєстрацію на сервісі xapo.com, який згодом можна використовувати для збору та накопичення криптовалюта.

  Використовувати біткоіни-бот BTC Free Bot необхідно за такою інструкції:

  1. Встановлюємо браузер Mozilla Firefox.
  2. Знаходимо і качаємо спеціальне розширення iMacros для браузера, за допомогою якого і буде здійснюватися видобуток монет.
  3. Міняємо вміст папки Macros (необхідна інформація йде разом з ботом).
  4. Відкриваємо папку під назвою address і вносимо правки в документ address.csv. Для входу використовуємо блокнот або іншу аналогічну програму. У цьому файлі прописується адреса BTC, номер гаманця Xapo, дані для входу (логін і пароль), а також поштовий ящик і ключ від капчі.
  5. Встановлюємо плагін, закриваємо браузер і знову входимо в нього. Особливість плагіна в тому, що він зменшує область екрану, що допомагає розгадати капчу.
  6. Входимо в BTC Free Bot і спостерігаємо за накопиченням Сатоши.

  Плюс бота в тому, що він дозволяє вручну коригувати крани в переліку (додавати, видаляти). Зробити це легко за допомогою розширення iMacros в розділі редагування. Як зазначалося, для підвищення заробітку рекомендується залучати рефералів.

  Autofaucets

  Інтерфейс платформи Autofaucets
  Головна сторінка майданчики Autofaucets

  Autofaucets — спеціальний сервіс, який виконує функції біткоіни-бота. Він здійснює збір монет на різних кранах шляхом входу на сайт і розгадування капчі. Накопичені Сатоши автоматично перераховуються на гаманець користувача. Перевага в тому, що процес автоматизований, і від людини не потрібно додаткових дій.

  Сервіс інтегрується з браузером користувача через спеціальний дозвіл. Надалі відбувається повне копіювання дій людини, а сам кран не розпізнає підступу. На відміну від стандартних ротаторів, autofaucets.ru самостійно вводить капчу і копіює дані гаманця в спеціальне поле.

  Для реєстрації на Autofaucets проходимо такі кроки:

  1. Переходимо в розділ реєстрації.
  2. Вказуємо e-mail або адресу гаманця BTC, після чого тиснемо на кнопку входу.
  3. Прописуємо ім’я.
  4. Вказуємо адресу сховища Bitcoin або e-mail.

  Для накопичення Сатоши дотримуємося інструкції:

  1. Переходимо в особистий кабінет і переходимо в розділ «Сборщик».
  2. Активуємо бота, наприклад, Factory Faucets.
  3. Діємо за інструкцією, яку наводить складальник Сатоши.

  Особливості autofaucets.ru:

  1. Програма представляє собою розширення, тому нічого завантажувати і встановлювати на ПК не потрібно. Це означає, що боятися вірусів не потрібно. Перед установкою в браузер розширення перевіряються.
  2. Для клієнтів передбачена реферальная програма, що дозволяє отримувати бонуси за залучених клієнтів. Спеціальна посилання наведена в персональному кабінеті. Відсоток, який нараховується за реферального системі, для кожного крана індивідуальний і коливається в діапазоні від 5 до 25 відсотків. Чим більше людей залучено, тим вищий заробіток.
  3. Одночасна робота з двох ПК заборонена.

  До недавнього часу був популярний складальник Сатоши FaucetBOX.com, але в кінці 2016 року API був відключений. До середини січня 2017 го сервіс виробляв виплати учасникам, після чого припинив існування.

  Боти для заробітку біткоіни від телеграм

  Значок біткоіни і месенджера телеграм

  Крім стандартних скриптів, виділимо біткоіни-боти 2018 роки від месенджера телеграм. Такі програми позиціонуються як прості кранів, що мають ряд переваг:

  1. Мало реклами. Якщо блоки і є, вони необхідний для виплати винагороди користувачам.
  2. Дохід більше, ніж на стандартних сайтах. Це пов’язано з тим, що в Телеграма обертаються великі гроші, в тому числі вище вартість реклами. Це означає, що учасникам Мережі вигідно робити ботів і просувати їх у маси.
  3. На більшій частині сервісів досить входити раз в день для накопичення Сатоши.
  4. Вводити капчу не потрібно.

  Виділимо кращі боти для заробітку біткоіни в Telegram:

  1. Get Free Bitcoin (посилання для скачування — t.me/BitCoinGetBot). Особливість програми полягає в нарахуванні безкоштовних Сатоши в обсязі від 20 до 100. Перевага в тому, що для заробітку потрібно мінімум часу, відсутня реклама, а кошти виводяться на ще один бот телеграм @BitcoinBank. Мінімальний розмір коштів для виведення становить 0,001 біткоіни. При цьому на залишок грошей (тих, що лежать на рахунку) нараховується 12%. Тут передбачена програма залучення рефералів, що дозволяє заробити 100 Сатоши за кожного залученого користувача. Якщо запросити 50 людей, нараховувалося 3000 Сатоши. Також працює другий рівень реферальной програми. Якщо наведений один привів користувача, нараховуються додаткові 20 Сатоши.
  2. CryptoBanker (доступний за посиланням t.me/CryptoBanker). На відміну від минулого крана, тут можна розраховувати на більший заробіток. Бот надає бонуси в діапазоні 150-500 Сатоши. Частота входу — раз на добу. Тут є лотерея, можна подивитися динаміку курсу біткоіни по відношенню до USD. Є статистика заробітку, інформація про сервіс, а також відомості про реферальной програмі. Користувачі CryptoBanker отримують по реферального програмі від 70 до 2000 Сатоши в залежності від числа залучених друзів. За одну людину нараховується мінімальна премія — 70 Сатоши, а за 30 осіб — максимальна (2000 Сатоши).
  3. BitcoinOpenProjectBot (офіційна посилання t.me/BitcoinOpenProjectBot). Щоб працювати з цим ботом, необхідна підписка на @bitcoinjedi в Telegram. Частота збору Сатоши — 2 рази на день. Додатково до біткоіни можна збирати і Ефіріум. Є партнерська програма. Гроші виводяться після досягнення мінімального порогу в 0,01 біткоіни. У боті також передбачена зміна мови (при необхідності) і є розділ допомоги.
  4. FreeBitcoinSatoshiBot (офіційна посилання — t.me/FreeBitcoinSatoshiBot). Цей бот дозволяє непогано заробляти за рахунок збору коштів і нарахування бонусів. За заявою користувачів протягом кількох днів можна зібрати близько 120 000 Сатоши. Для використання бота доведеться підписатися на канал @ million4you, а також щодня використовувати сервіс. Це дозволяє розраховувати на регулярні бонуси. Залучення рефералів доступно прямо з бота.

  Переваги ботів для заробітку біткоіни

  Монета Bitcoin в руці робота

  Як видно з наведеного огляду, існує два види ботів для заробітку BTC — стандартні (для браузерів), а також для телеграм. Переваги останніх розглянуті вище. В цьому розділі наведемо плюси і мінуси стандартних ботів. Для зручності зведемо інформацію в таблицю.

  перевагинедоліки
  Легкість установки і налаштування. Як правило, до боту йде інструкція, тому з його інсталяцією і введенням головних параметрів не виникає труднощів.Кількість біткоіни-ботів обмежена. Знайти хороший скрипт в Мережі — важке завдання.
  Надійність. Помилки в роботі спеціального скрипта є рідкісним явищем. Це пов’язано з тим, що програма працює повністю автоматично. Бот сам входить на сайт, вводить капчу і отримує бонуси.Розбиратися з налаштуванням програми часто доводиться самостійно через відсутність інструкції.
  Робота 24 години на добу. На відміну від людини, скрипт не потребує відпочинку. Він здатний працювати постійно, без перерв. При цьому в участі людини немає необхідності — скрипт діє повністю самостійно. Все, що потрібно — правильно налаштувати програму.Для забезпечення стабільної роботи доводиться витрачати час на перегляд кранів в переліку і видалення непотрібних (відключених, неплатящего) сайтів.
  Збільшена прибуток. Заробіток на кранах не дає великого доходу. Щоб збільшити прибуток, доводиться одночасно працювати на кількох десятках кранів одночасно. Робити це самостійно майже неможливо, а за допомогою бота біткоіни можна заробляти до 20-30 доларів на місяць (за відгуками користувачів). Головне — періодично переглядати доступні крани і залишати тільки надійні сервіси.Величина заробітку залежить від числа кранів і стабільності їх роботи. Мінус в тому, що такі сервіси часто відключаються або перестають платити гроші.
  Можливість заробітку без вкладень. Майже у всіх варіантах отримання Bitcoin потрібні інвестиції. У разі застосування бота BTC в цьому немає необхідності. Як правило, скрипти надаються для скачування безкоштовно. Все, що залишиться — встановити програму і приступити до збору монет. Крім того, не потрібно витрачати кошти на купівлю обладнання, як це відбувається в Майнінг.Залишається ризик, що біткоіни-кран розпізнає бота і заблокує користувача.
  Стабільний прибуток. Якщо стежити за переліком кранів, можна домогтися стабільного доходу.

  Як видно зі статті, боти для заробітку біткоіни — реальний, але малоефективний спосіб накопичення капіталу. Незважаючи на автоматизацію заробітку, доводиться багато часу проводити над пошуком надійних кранів Bitcoin, які останнім часом швидко припиняють діяльність через відсутність прибутку у власника. Альтернативою є боти телеграм, прибутковість яких зростає одночасно з популярністю месенджера.

  Ссылка на основную публикацию
  Adblock
  detector