Біткоіни інвестінг — як інвестувати в біткоіни?

Біткоіни інвестінг — прибутковий спосіб отримання пасивного доходу. Про ризики заробітку на Bitcoin ми вже писали. У цій статті розглянемо конкретно пасивні способи отримання доходу від своїх інвестицій. Вони цікавлять в основному тих людей, які не хочуть змінювати рід діяльності і не можуть виділити багато часу для заробітку на криптовалюта. При цьому вони мають у своєму розпорядженні засобами та хочуть їх вкласти в криптовалюта для подальшого отримання прибутку.

Способи інвестувати в Bitcoin

Монета біткоіни в руці

У сьогоднішній статті ми розглянемо 6 способів інвестувати в біткоіни:

 1. Довгострокове зберігання. Купівля кріптомонет в період корекції для подальшого зберігання до моменту зростання курсу. Всім відомо, що курс криптовалюта волатильний. Тільки біткоіни за останній рік стартанул з суми 2564 (09.07.2017) до 19346 доларів (17.12.2017) і спустився до позначки 6707 USD на момент написання статті (09.07.2018). Багато людей, що вклалися в біткоіни ще при ціні в пару доларів, сколотили цілий статок.
 2. ПАММ-рахунки — метод, який передбачає передачу коштів керуючому для торгівлі на біржі. Прибуток, отриманий від торгівлі, ділиться пропорційно між інвесторами і трейдером (керуючим).
 3. Хмарний Майнінг. Якщо для звичайного Майнінг потрібно мати багато часу (настройка і контроль роботи обладнання, організація приміщення, зміна проводки при необхідності, вивчення матчастини по розгону Асіка і іншим нюансам кріптодобичі), то хмарний Майнінг — повністю пасивний вид заробітку. Ви орендуєте потужності у сервісу і платите за обслуговування обладнання, укладаєте контракт і отримуєте дохід.
 4. Памп і дамп. Це можна назвати «сірим» видом заробітку. Для пампа і дампа ви в складі групи інших інвесторів купуєте криптовалюта в великих обсягах, ніж викликаєте штучне зростання вартості. Навколо скуповувати активу група найнятих людей створює хайп на форумах і в тематичних групах. Коли ціна сягає апогею, група памперо в один момент продає всю скуплені крипту. Відбувається обвал ціни, інші користувачі залишаються з знеціненими активом.
 5. Хайп-проекти — так звані фінансові піраміди, які є швидше «чорним» видом заробітку. Щоб отримати дохід з хайп-проекту, потрібно інвестувати в його початку і розуміти, коли пора зупинитися.
 6. ICO-проекти. Цей спосіб передбачає інвестицію в розвиток будь-якої ідеї через покупку токенів — внутрішніх грошей конкретного ICO-проекту. Якщо ідея виявляється вдалою і розвивається, то власники токенов можуть заробити на цьому. Якщо проект стає збитковим, інвестори втрачаю вкладені кошти.

Давайте зупинимося детальніше на кожному методі інвестицій в біткоіни, розглянемо їх плюси і мінуси.

Як інвестувати в довгострокове зберігання біткоіни?

Монета біткоіни в скарбничку

Щоб заробити на зберіганні в долгосрок необхідно зробити наступне:

 1. Створити холодний гаманець біткоіни (апаратний, паперовий або десктопний).
 2. Купити криптовалюта і перевести її в створене сховище.
 3. Зробити резервні копії гаманця, забезпечити безпечне зберігання приватного ключа.
 4. Чекати зростання вартості.

В цілому складного нічого немає. Ви можете почитати на нашому сайті, як вибрати біткоіни-гаманець і як його поповнити.

Такий метод інвестицій має свої переваги і недоліки:

плюсимінуси
Повністю пасивний дохід.Ціна може не вирости і доходу не буде взагалі. А якщо вартість впаде, то вкладення загубляться.
Законний заробіток.
Необмежений поріг прибутку.Потрібно розуміти, коли продавати актив для отримання прибутку, не перетримати його до моменту корекції.
Мінімум знань і умінь.
Немає ризику мережевого злому і шахрайства, якщо забезпечена належна захист ключів.Якщо втратити доступ до гаманця, то не завжди є можливість його відновити.
Гроші нікуди не передаються, а завжди знаходяться у вас.Невідомі терміни, коли буде дохід — може через пару днів, а може і через роки.

Що стосується сум біткоіни, які можна інвестувати, то вона залежить виключно від ваших можливостей.

Bitcoin-інвестиції в ПАММ-рахунки

Монета біткоіни відбивається в окулярах

Щоб заробити на вкладенні коштів в ПАММ-рахунки (ПАММ-портфелі), необхідно:

 1. Вибрати надійного брокера (сам сервіс, на якому буде здійснюватися торгівля), вивчити відгуки, зареєструватися на майданчику. Однією з найпопулярніших на даний момент вважається alpari.com.
 2. Вивчити рейтинг керуючих інвестиційними портфелями і вибрати відповідний по прибутковості і віком ПАММ-рахунок.
 3. Інвестувати і отримувати дохід.

Тут варто зазначити, що керуючий рахунком інвестує в нього і свої кошти для більш виваженою торгівлі. Кожен інвестор отримує дохід, відповідний частки його вкладень. Наприклад, керуючий вклав в свій капітал 300 доларів, а ще 3 інвестора — 100, 60 і 40 доларів. При позитивній торгівлі прибуток вийшла, припустимо, 200%. В результаті інвестор отримає 900 доларів, а інвестори — 300, 180 і 120 USD відповідно.

Але це не кінцевий заробіток. За успішну торгівлю засобами інвесторів, керуючий отримує ще 20% від їх доходу (без урахування суми інвестицій). Перший інвестор вклав 100 доларів, а його прибуток склав 200. Тобто він повернув вкладене і отримав ще зверху 200 USD. З цього доходу потрібно відняти 20% для оплати керуючому. Це виходить 40 доларів. Разом: чистий прибуток — 160 USD і 100 вкладених доларів теж повернулися, всього 260. Другий інвестор з 180 доларів доходу з урахуванням оплати керуючому отримає 156 USD, а третій — 104.

Переваги та недоліки такого способу біткоіни-інвестінга виділимо в наступній таблиці:

плюсимінуси
Повністю пасивний дохід.Гроші передаються стороннім людям.
Можливість отримання гарного прибутку.Сервіс може припинити існування або його можуть зламати.
Перший дохід можна отримати в найкоротші терміни.
Законний заробіток.Ваш дохід залежить від професіоналізму іншу людину
Не потрібно розбиратися в торгівлі.
Можна диверсифікувати ризики, інвестувавши в ПАММ-портфель.Інвестор ділить з керуючим не тільки прибуток, але і збитки.

Якщо говорити про мінімальному порозі біткоіни-інвестицій, то він залежить від ваших можливостей, але варто розуміти, що відчутний прибуток ви отримаєте при вкладенні хоча б від 0.1 BTC.

Інвестиції в хмарний Майнінг біткоіни

Тарифи хмарного Майнінг на Hashflare

Ми вже розповідали про хмарному Майнінг без вкладень. Однак варто розуміти, що отримання адекватного прибутку можливо тільки з інвестиціями. Щоб заробити на хмарному Майнінг біткоіни необхідно:

 1. Вибрати надійний сервіс, що надає потужності в оренду. До таких відносяться nicehash.com, hashflare.io, iqmining.com, genesis-mining.com.
 2. Вивчити тарифи і вибрати відповідний для вас контракт.
 3. Завести кошти на рахунок.

При виборі сервісу варто враховувати тривалість контракту, перспективу росту вартості біткоіни для його видобутку, зростання складності мережі і інші фактори.

Що стосується мінімальних інвестицій, то на кожному сервісі вони відрізняються, а ваш дохід безпосередньо залежить від суми вкладень. Наприклад, на Nicehash мінімальна ціна ордера 0.005 BTC. За таку вартість можна купити 0.11 PH / s потужності для Майнінг на алгоритмі SHA-256. При цьому ніяких контрактів у співпраці не пропонується.

А ось на HashFlare можна купити 10 ГХ / с за 0,6 доларів за умови укладення контракту на рік. IQmining пропонує потужність 10 ГХ / с за вартість від 0,6 до 1 долара з щоденними виплатами.

Розглянемо сильні і слабкі сторони інвестиції в хмарний Майнінг біткоіни:

плюсимінуси
Пасивний заробіток.Складність мережі зростає, дохід падає.
Не потрібно налаштовувати і обслуговувати обладнання.Сервіс може припинити своє існування або його можуть зламати.
Можна почати з невеликих інвестицій.
Не потрібно ніяких спеціальних знань.Біткоіни може впасти в ціні, а вкладення не окупитися.
Законний спосіб отримання прибутку.Засоби знаходяться на сторонньому сервісі.

Памп і дамп Bitcoin — «сірі» інвестиції

Суть пампа і дампа проста, а ось провести таку «махінацію» з біткоіни не так-то просто. Зазвичай памперо займаються малораскрученнимі і дешевими активами, оскільки основна їх мета — вплинути своїми інвестиціями і штучно піднятим хайп на вартість криптовалюта. А після того, як в неї вкладуться інші — обвалити курс, продавши актив за максимально високою ціною на піку.

Щоб хоч якось серйозно вплинути на курс біткоіни на будь-якій біржі потрібні сотні тисяч доларів, які мало хто може собі дозволити інвестувати. Зазвичай для проведення пампа люди збираються в співтовариство, де координуються їх дії. Таким чином, сума їх загальний вкладень дозволяє змінювати ситуацію на ринку.

Розглянемо переваги і недоліки такого заробітку:

плюсимінуси
Можна істотно заробити за короткий час.Не завжди організатори спільнот памперо чесні з іншими учасниками. Часто вони закуповуються ще до початку хайпа, поступово, щоб отримати актив за мінімальною ціною. А потім, коли крипта на піку ціни, скидають першими свої вкладення, після чого актив трохи падає в ціні, залишаючи інших учасників спільноти з меншим прибутком.
Якщо складатися в співтоваристві інвесторів, то навіть при порівняно невеликих інвестиціях можна заробити.Не зовсім законний спосіб.
Не потрібно ніяких спеціальних знань і умінь, просто купувати і продавати, коли говорять.Якщо організатори виявляться шахраями, учасник памп-групи нічого не заробить.
Не зовсім пасивний дохід, потрібно завжди бути біля комп’ютера.

Як інвестувати біткоіни в хайп-проекти?

Хайп-проекти (HYIP) відрізняються тим, що пропонують неймовірно високі доходи інвесторам (до 20% на добу). По суті, вони є всього лише фінансовими пірамідами, «чорним» заробітком, хоч і пасивним. Це ж часто розуміють і самі учасники проекту. Однак, якщо розуміти, коли і скільки інвестувати в хайп і коли потрібно йти з нього, то можна теж непогано заробити.

Звичайно, вигідніше самому організувати такий проект і регулювати його діяльність, ніж брати участь в чиємусь, а й це зробити не так просто.

Схема розвитку проектів Bitcoin HYIP наступна:

 1. Група організаторів залучає інвесторів, обіцяючи їм швидку і великий прибуток.
 2. З грошей інвесторів виплачується перша прибуток. Таким чином проект заробляє собі первинний авторитет.
 3. Після підтвердження виплат хайп вважається платять і в нього залучаються нові інвестори. З їх вкладень виплачуються відсотки попереднім учасникам.
 4. Так триває до тих пір, поки вкладення нових учасників не можуть покрити виплати попереднім і заробіток організаторам. В цьому випадку хайп припиняє платити.

Щоб заробити біткоіни інвестінгом в такій системі, необхідно вкластися в самому початку проекту, однак і це не дає гарантій, оскільки організатори все-одно можуть забрати гроші собі і не розкручувати хайп далі, якщо з першої хвилі інвесторів непогано заробили.

До слова, часто для інвестування вибирають саме біткоіни. Це пов’язано з високим рівнем анонімності і децентралізованого криптовалюта.

Створити самостійно такий проект безпечніше в плані того, що ви будете захищені від шахрайства інших, але доведеться вкластися в розкрутку хайпа і, можливо, в виплати першим інвесторам.

Плюси і мінуси заробітку на хайп-проектах наступні:

перевагинедоліки
Якщо вчасно увійти і вийти з хайпа, то можна непогано заробити.Незаконність дій, якщо ви створюєте свій хайп.
Пасивний заробіток.Ризик втратити вкладення.
Можна інвестувати будь-яку суму.Свій хайп може провалитися.
Можна не тільки брати участь в чужих проектах, але і створити свій.Інвестуючи, потрібно постійно стежити за розвитком проекту, щоб вчасно вийти з нього.
Складність вибору чесного (наскільки це можливо) проекту.

Знайти актуальні хайпи на даний момент можна на сайтах-моніторингах. Наприклад, bitpump.ru.

Біткоіни-інвестінг в ICO-проекти

Дівчина під монетами біткоіни

Інвестування в ICO передбачає покупку токенів (внутрішніх грошей проекту). Найчастіше в цих цілях використовується Ethereum, проте багато хто підтримує і Bitcoin.

Щоб отримати дохід з вкладень, важливо вибрати проект, в ідею якого ви самі вірите. Якщо виключити шахрайські ICO, то перший ризик таких інвестицій в тому, що проект може не стати успішним, навіть при намаганнях з боку розробників. Наприклад, зміниться ситуація на ринку, ідея не стане проривом для користувачів, буде недопрацьована, з’явиться серйозний конкурент.

Самі розробники можуть докладати всіх зусиль для успішного розвитку, але інвестори, як партнери, ділять і прибуток, і ризики з організаторами ICO.

Розглянемо плюси і мінуси такої біткоіни інвестиції:

перевагинедоліки
Повністю пасивний дохід.Втрата вкладень, якщо ідея не виявиться успішною.
Законність.
При успішному розвитку проекту отримання доходу.Багато шахрайських проектів, які закриваються після ICO.
Не потрібно мати спеціальні знання і навички.

Ми розглянули різні варіанти Bitcoin-інвестицій, які дозволяють заробити пасивно. Якщо ви не хочете ризикувати засобами і стати жертвою шахраїв, то просто зберігайте біткоіни в долгосрок. Якщо ж вам потрібно отримати високий дохід зараз, а не колись в майбутньому, коли виросте ціна, будьте готові до ризику, інвестуйте в ПАММ-рахунки, хмарний Майнінг або ICO. Максимальну і швидкий прибуток обіцяють в памп-групах і хайп-проектах, але ці методи є незаконними і занадто ризиковані.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector