Як поповнити біткоіни-гаманець — найвигідніші способи

Поповнення біткоіни-гаманця передбачає переклад монет BTC на адресу сховища. Однак, перш ніж інвестувати, новачкові потрібно розібратися в багатьох питаннях: який тип зберігання крипти вибрати, який гаманець використовувати, як його зареєструвати і забезпечити максимальну безпеку. Ми вже розповідали про типах BTC-сховищ, сьогодні поговоримо про те, як їх поповнити.

Що потрібно знати перед тим, як поповнити біткоіни-гаманець?

Перш, ніж переводити монети на біткоіни-гаманець потрібно його створити і подбати про безпеку:

 1. Якщо це паперове сховище, то використовуйте тільки надрукований особисто лист. Чи не роздруковуйте його в сервіс-центрах або у знайомих, скористайтеся домашнім принтером. Також не можна попросити у когось створити і роздрукувати вам лист з ключами, адже та людина без праці отримає доступ до всіх ваших коштів.
 2. Для апаратних гаманців є свої правила безпечного використання — переконайтеся, що у вас є доступ до девайсу, а сид-фраза надійно захована. Часто люди, які зберігають біткоіни в долгосрок, забувають паролі і про те, де захована сид фраза. У такому випадку доступ до своїх коштів можна втратити назавжди. Також переконайтеся, що на вашому апаратному гаманці не встановлено сторонній софт. До того ж, не купуйте пристрої з рук або в роздрібних магазинах. Замовляйте нові апарати на сайті офіційного виробника.
 3. Десктопні сховища вважаються одними з найбільш зручних і безпечних. Однак, і в цьому випадку важливо врахувати кілька нюансів перед тим, як покласти гроші на біткоіни-гаманець. По-перше, переконайтеся, що у вас записаний і надійно захований пароль для доступу. Перевірте комп’ютер на віруси і встановіть хороший антивірус. Якщо вам потрібно звернутися в сервісний центр для обслуговування ноутбука, то зробіть це перед введенням засобів на гаманець.
 4. Перед тим, як поповнити Bitcoin-гаманець на онлайн-сервісах або рахунок в біржі, переконайтеся, що ви перейшли саме на ту площадку, яку потрібно, а не на фішингових ресурс. В іншому випадку всі ваші кошти будуть викрадені шахраями.

Ще пару нюансів, які потрібно знати, щоб уникнути складнощів при поповненні біткоіни-гаманця:

 • Звертайте увагу на ліміти, особливо це стосується бірж. Часто на сервісах є поріг мінімального депозиту, менше якого ввести не вийде. Але і це не найнеприємніше. У багатьох випадках, якщо сума менше порога введення, то кошти можуть і на ваш рахунок не повернутися. У цьому випадку вони просто зависнуть.
 • Вказуйте адекватні комісії. Відомо, що в системі біткоіни від розміру комісії залежить швидкість перекладу. При цьому, якщо комісійний збір призначити дуже маленьким, то операція може затягнутися на довгий час.

Якщо ви правильно підготувалися, проблем з введенням крипти на гаманець виникнути не повинно.

Як перевести гроші на біткоіни-гаманець — вигідні способи

Метод введення крипти залежить від типу використовуваного гаманця, валюти, яка у вас є і місця, де вона зберігається. Варіантів перекладу може бути кілька:

 • З іншого кріптовалютного сховища.
 • З ЕРС, де зберігається фіат.
 • З карти банку.

Якщо ви збираєтеся поповнити біржовий біткоіни-гаманець з банківської картки або ЕРС, то найчастіше на таких сервісах є форми введення фіатних валют, які можна потім обміняти на крипту. А ось якщо потрібно поповнити будь-який інший тип гаманця з фіатного рахунку, то суть операції полягає в переказі коштів на згенерований біткоіни-адреса. В цьому випадку доведеться скористатися посередницькими послугами обмінників або біржових майданчиків.

Є і третій спосіб — мультивалютні сервіси (наприклад, Кріптонатор), які можна поповнити будь-який фіатной валютою або крипто, а потім обміняти її на BTC. Давайте розглянемо кращі способи, як закинути гроші на біткоіни-гаманець.

Поповнення з іншого кріптовалютного сховища

Форма відправки біткоіни з гаманця Блокчейн

Цей спосіб актуальний в тому випадку, якщо біткоіни зберігаються у вас в одному гаманці, а ви їх хочете перевести в інший. Припустимо, крипту ви купили в Blockchain, а вивести хочете на Bitcoin Core. Для цього:

 1. Йдемо на blockchain.com, входимо в акаунт сховища і вибираємо зліва пункт Bitcoin.
 2. Перед вами відкриється список транзакцій, які ви вже проводили. Щоб вивести монети, натискаємо кнопку «Відправити». Перед нами відкриється форма відправки, в якій вибираємо криптовалюта для виведення.
 3. Відкриваємо свій гаманець Bitcoin Core і тиснемо на кнопку «Отримати». У вікні, генеруємо біткоіни-адреса і копіюємо його.
 4. Вставляємо скопійований в програмному клієнта адресу в рядок відправки в гаманці Блокчейн. Пишемо опис транзакції при бажанні. Ця позначка буде видно тільки вам, щоб ви пам’ятали, куди відправляли кошти.
 5. Вказуємо комісію. Regular — стандартний збір, Priority — пріоритетний. У другому випадку операція займе менше часу. Тиснемо продовжити.

Ще простіше розібратися, як поповнити баланс паперового біткоіни-гаманця, припустимо, з Bitcoin Core, оскільки в такому сховищі адреса для отримання вже згенерований. Його потрібно тільки ввести у вкладці «Відправити» в інтерфейсі програмного гаманця.

Як поповнити біткоіни-гаманець з ЕРС через біржу?

Форма поповнення рублевого рахунку на біржі Йобіт

Електронні платіжні системи на сьогоднішній день користуються чималою популярністю, тому багато саме на таких рахунках зберігають свої кошти. Щоб інвестувати в криптовалюта, в цьому випадку доведеться скористатися посередницькими послугами. Електронні гроші потрібно ввести на біржу або мультивалютне сховище, після чого обміняти на біткоіни і або залишити зберігатися на сервісі, або вивести на сторонній гаманець. Також можна відразу провести операцію з обміну, вибравши найкращий курс в обмінниках.

Якщо ви хочете провести операцію через біржу, то врахуйте декілька моментів:

 1. Курс. Ви вводите фіат, після чого потрібно буде купити за нього біткоіни. Вибирайте сервіси з найбільш вигідним курсом.
 2. Ліміти. Це один з найважливіших моментів. Заздалегідь подбайте, щоб сума поповнення і кількість BTC для виведення були в межах лімітів.
 3. Комісії. Деякі сервіси не беруть комісійні збори за введення засобів (наприклад, біржа Йобіт). Інші ж таке виключення роблять тільки при введенні крипти (біржа Ексмо). За обмін і висновок комісії також можуть відрізнятися. Звичайно краще вибрати надійні майданчики з мінімальним комісійним збором.
 4. Підтримка ЕРС. Кріптобіржі зазвичай підтримують різні способи введення, однак варто уточнити, чи працює обраний сервіс з тієї платіжною системою, на якій у вас зберігаються гроші.
 5. Репутація та відгуки. Це останній, але важливий пункт. Біржа в першу чергу повинна бути надійною і мати гарну репутацію. Не варто нехтувати відгуками, а краще вивчити їх на різних сервісах. До того ж не зв’язуйтеся з майданчиками-одноденками. В іншому випадку ви можете стати жертвою шахраїв.

Найбільш вигідними і надійними сервісами з російськомовної локалізацією ми вважаємо біржі exmo.com і yobit.net.

Розглянемо, як поповнити біткоіни-гаманець через останню:

 1. Реєструємося і (або) входимо на біржу YObit.
 2. Переходимо в розділ «Баланси» і навпаки RUR натискаємо на плюсик.
 3. У формі бачимо, що поповнення можливе через 4 системи — QIWI, AdvCash, Payeer і Capitalist. Навпроти кожного способу вказана комісія. За введення з Ківі стягується 3% від загальної суми, інші методи введення безкоштовні.
 4. Вводимо суму і поповнюємо рахунок на Йобіте. Після зарахування йдемо у вкладку «Трейд».
 5. Вибираємо цікавить нас пару — RUR / BTC і купуємо криптовалюта. Комісія за операцію складе 0.2%.
 6. Куплені монети можна зберігати на рахунку біржі, але це не так безпечно, як холодне зберігання, тому якщо ви купуєте біткоіни в долгосрок, то краще вивести гроші на паперовий, апаратний або хоча б десктопний гаманець. Для цього у вкладці «Баланси» навпроти BTC натискаємо мінус. У вікні вводимо адресу для виведення (згенерований в тому сховище, яке будемо поповнювати) і суму. Комісія за операцію становить 0.0012 BTC, незалежно від суми виводу.

На цьому процедура завершена і на наш біткоіни-рахунок в іншому гаманці повинні зарахуватися кошти.

Як поповнити біткоіни-гаманець з карти або платіжної системи через обмінник?

Варіанти обміну Visa / Mastercard RUB на BTC на Бестчендж

Другий спосіб більше підходить тим, хто хоче провести операцію швидко, або тим, хто не бажає реєструватися на біржі і проходити довгу верифікацію. Для таких користувачів існують обмінники і сервіси їх моніторингу. Одне з найголовніших переваг таких майданчиків — безліч варіантів обміну. Наприклад, біржа YObit не підтримує гривні і Я.Деньгі, а EXMO — поповнення рублевого рахунку з банківської карти. Потрібно довго шукати, вибирати оптимальне співвідношення надійності, доступності різних методів введення і виведення з відповідними лімітами і невисокою комісією.

З обмінниками такого немає. Тут швидко і без проблем можна поповнити біткоіни-гаманець з банківської картки, платіжних систем, через інтернет-банкінг, за іншу криптовалюта, за допомогою грошових переказів і навіть за готівку.

Розглянемо покрокову інструкцію:

 1. Заходимо на моніторинг обмінників bestchange.ru і в лівій таблиці вибираємо варіант обміну. У правій колонці вказуємо Bitcoin (BTC), а в лівій — наприклад, Visa / MasterCard RUB.
 2. У центральному вікні з’являються варіанти обміну. Обмінник з найбільш вигідним курсом на першому місці, далі по низхідній. Дивимося на відгуки і резерв, якщо підходить, вибираємо цей варіант.
 3. На сторінці обмінника вводимо необхідну інформацію — напрямок обміну, суму, ПІБ, адреса електронної пошти.
 4. Прямуємо підказкам системи і формуємо заявку. Після її виконання гроші надійдуть на ваш рахунок.

Обмінники дозволяють швидко і вигідно покласти гроші на біткоіни гаманець. Не варто думати, що курс на таких сервісах менш вигідний, ніж на біржах. Так, він нижчий, але врахуйте, що сюди вже включені всі комісійні витрати. У той час, як на кріптобіржах потрібно заплатити за введення, обмін, висновок. А якщо, наприклад, поповнення банківською картою не підтримується, то ще врахуйте комісію за переказ з картки на ЕРС. Так що і біржі, і обмінники практично нічим не відрізняються за вигідністю. Переказ коштів через останні просто займають менше часу.

Поповнення біткоіни-гаманця через мультивалютне сховище

Вкладка обміну на Кріптонаторе

Одним з найпопулярніших у російськомовних користувачів мультивалютних гаманцем для зберігання криптовалюта і фіата є Кріптонатор. На ньому можна зберігати і обмінювати між собою 15 видів кріптомонет, також в розпорядженні користувачів 4 типи фіатних гаманців.

Поповнити біткоіни-гаманець на такому сервісі можна перекладом з іншого кріптохраніліща або через обмінник. Однак тут ще є можливість введення фіата з подальшим обміном. Розглянемо, як перевести гроші на біткоіни гаманець з рублевого рахунку на Кріптонаторе:

 1. На головній сторінці гаманці ru.cryptonator.com вибираємо відсік «Рублі». У спадаючому меню натискаємо кнопку «Поповнити рублі».
 2. Нам пропонується 3 варіанти введення: Я.Деньгі (від 100 до 50 000 рублів, 2.9%), Payeer (100-50 000 RUR, 2.9%), банківська карта (100-15 000 RUR, 4.9%).
 3. Після поповнення йдемо у вкладку «Обміняти» і вибираємо цікавить напрям обміну — Рублі / біткоіни. Вводимо суму і проводимо операцію.

Після цього біткоіни зачислятся на наш рахунок. При необхідності їх можна перевести на BTC-адресу іншого гаманця, а можна зберігати на цьому сервісі.

Ми розглянули основні способи, як поповнити біткоіни-гаманець. Не забудьте після зарахування коштів подбати про зберігання приватного ключа в надійному місці. Якщо ви користуєтеся десктопних сховищем, зробіть резервну копію. Так ви відновите доступ до грошей, якщо щось трапиться з комп’ютером.

Читайте також, як поповнити біткоіни-гаманець через Приват24.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector