EXMO — як купити Bitcoin на біржі, введення і виведення

EXMO — кріптовалютная біржа, що підтримує торгівлю 48 валютними парами. Вона аж ніяк не найстарша серед тих, що існують сьогодні, але популярність її, особливо серед в країнах колишнього СНД, просто зашкалює. Більше 50% всіх російськомовних трейдерів так чи інакше пов’язані з цією біржею або активно на неї торгують.

Кілька цікавих фактів допоможуть вам утвердитися в думці, що EXMO — саме той майданчик, на якій стоїть зупинити свою увагу, якщо ви вирішили пов’язати свою діяльність з криптовалюта.

  1. В місяць сайт біржі реєструє близько 6 мільйонів відвідувачів.
  2. У біржовому чаті бере участь одночасно кілька тисяч користувачів. Це величезний колективний розум, який завжди допоможе вирішити будь-яку проблему.
  3. За обсягами торгів на добу біржа входить в першу десятку по всьому світу. Це близько 6000 BTC.
  4. Є реальні офіси, наприклад, в Барселоні, що додає довіри до структури.
  5. У конкурсі BTC Awards 2017 CIS кріптобіржа Exmo виявилася кращою в 2017 році.

Біржа біткоіни Exmo має два офіційних сайту — exmo.com і exmo.me. Вона почала працювати в 2014 році, належить компанії Finance LLP, зареєстрованої у Великій Британії. Російським користувачам краще реєструватися на Exmo.me, тому що сайт з доменом com може виявитися недоступним. Розглянемо основні переваги біржі, які залучають до неї багатьох учасників кріптоміра.

Плюси і мінуси біржі Exmo

Як будь-який сервіс біржа має безлічі переваг і недоліків. Деякі з мінусів легко обійти, інші, сподіваємося, біржа усуне з часом.

перевагинедоліки
Головне достоїнство біржі — вона краще за всіх інших пристосована до реалій нашого ринку. Тут зручно поповнювати і виводити кошти. Біржа працює з рублями, гривнями, доларами, євро, співпрацює з найпопулярнішими на території СНД платіжними системами і цифровими грошовими платформами (Яндекс, Ківі, Вебмані).До непереборним, але легко обхідних недоліків відноситься складність для жителів Росії зареєструватися на сайті з розширенням com, хоча провини біржі в цьому немає. Пітерський суд чомусь заборонив сервіс для російських користувачів. Не всі знають, що обійти заборону зовсім просто. Заходимо на дзеркало exmo.me і спокійно реєструємося. Сервера майданчики знаходяться поза межами досяжності російської юриспруденції, так що про збереження коштів можна не переживати.
Російськомовний інтерфейс приваблює багатьох початківців користувачів. Люди не бачать сенсу розбиратися в малознайому справі іноземною мовою, що цілком логічно.
Біржа Exmo — широко відомий в світі міжнародний сервіс зі штаб-квартирою в Лондоні, що додає балів у скарбничку її надійності. А це один з факторів, що мають чи не найбільшу вагу при виборі кріптовалютной майданчики для обміну або торгівлі.Ще один мінус — часті падіння сайту, які почастішали в грудня 2017 і січні 2018. Пояснення просте — величезна волатильність криптовалюта привернула стільки нових користувачів, що адміністрація і функціонал біржі просто не були на це розраховані. Зараз збільшилась кількість персоналу, пройшли деякі доопрацювання і біржа працює цілком справно.
До плюсів біржі віднесемо й те, що вона не стоїть на місці. Той, хто працює тут більш-менш постійно, напевно помічав, що зміни в функціоналі відбуваються постійно і все робиться, щоб збільшити зручність для користувачів.Деякі напрямки введення і виведення коштів далеко не найвигідніші. Особливо, коли мова йде про дрібних сумах. Наприклад, для введення рублів потрібно заплатити комісію від 5 до 10%, а для виведення біткоіни — 0.0005 BTC.
Для роботи з банківськими картами потрібна верифікація, хоча така вимога поступово з’являється практично на всіх ресурсах, які працюють з фінансами.
Лістинг біржі не найбільший. Це офіційна концепція компанії, яка підтримує торгівлю і обмін тільки найбільш популярних криптовалюта. Наприклад, Cardano і NEM ви тут не знайдете.

Функціонал біткоіни біржі Exmo

  1. Торгівля. Основні криптовалюта торгуються в парах з Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Ripple, а також з фіатнимі валютами (доларами, євро, рублями). Цей розділ використовують трейдери, які отримують вигоду з щоденних спекуляцій на швидких ростах і падіннях курсу. Комісія на операцію становить 0,2%.
  2. Мультивалютний гаманець. Все криптовалюта, підтримувані біржею, можна зберігати тут, що не переживаючи про їх збереження. Це зручно для тих, хто має грамотно складений портфель і постійно відстежує рух курсів, щоб оптимізувати його прибутковість. Гаманець заводиться автоматично, як тільки ви захочете купити ту чи іншу криптовалюта. Вам видається адреса, на який переводяться куплені Коін. Фіатние гаманці поповнюються через популярні платіжні або цифрові грошові системи.
  3. Обмінник. Для тих, хто не використовує трейдинг як засіб заробітку, зручний розділ обміну. Зараз досить лише вказати, яка валюта у вас є і яка вам потрібна, а біржа автоматично розрахує найвигідніший варіант.
  4. Додаткові можливості. Є також ряд функцій, які можуть виявитися корисними, наприклад, поповнення мобільного телефону, переклад на карти та інші.

Як зареєструватися на біржі Exmo?

Сторінка реєстрації на біржі Exmo
Поля для заповнення при реєстрації на платформі Exmo.com

Реєстрація стандартна і не вимагає нічого особливого. Рекомендуємо використовувати gmail пошту, оскільки з російськими поштовими сервісами іноді виникають проблеми. На головній сторінці сайту натискаємо кнопку «Реєстрація», заповнюємо форму з логіном, паролем, поштою і чекаємо, коли прийде лист. Переходимо по посиланню для підтвердження аккаунта. Рахунок можна поповнювати тільки після того, як ви підтвердили свій аккаунт. Інакше потім вивести гроші з біржі буде проблематично — доведеться звертатися в технічну підтримку.

Як купити біткоіни на біржі Exmo в розділі «Обмін»?

Поля для заповнення при покупці біткоіни в розділі
Сторінка розділу «Обмін» на біржі Exmo.com

Якщо ви хочете просто обміняти біткоіни на іншу криптовалюта, щоб тримати її в гаманці в надії на зростання в довгостроковій перспективі, просто йдемо в розділ «Обмін». Там операція виглядає зовсім простий. Вводимо кількість фіатной або криптовалюта, яка у нас є на гаманці біржі. В іншому полі побачимо, яка кількість потрібних монет ми отримаємо. Тут же, на сторінці обміну, можна подивитися, якщо ви забули, скільки саме грошей у зазначеній валюті є у вас в гаманці.

Наявність розділу «Обмін» — особливість і зручна фішка біржі Exmo, тому як купити біткоіни таким способом виходить швидко і просто. На більшості інших подібних сервісів купити токени можна тільки через розділ торгів. У деяких користувачів, далеких від трейдингу, це викликає труднощі, хоча розбиратися може здатися складним тільки в перший раз. Продаж монет в розділі «Обмін» відбувається практично миттєво і за найвигіднішою на даний момент часу ціною, так що користуватися цією фішкою сервісу дійсно зручно. При цьому комісія складе 1%.

Як купити біткоіни через Exmo в розділі «Торги»?

Розділ торгів на біржі Exmo
Розділ Торги на онлайн-майданчику Exmo.com

Цим розділом користуються трейдери, які здійснюють короткострокові угоди з метою отримання спекулятивного прибутку. Іноді угода може займати буквально кілька хвилин, оскільки волатильність у криптовалюта буває дуже високою. Як правило, такі покупки відбуваються по ринку. Якщо ви хочете купити токени за привабливішою ціною, можете скористатися кнопкою «по ліміту», але така угода може зайняти боьльше часу. Доведеться чекати, коли ринок піде в вашу сторону, і знайдуться бажаючі продати вам те, що ви хочете купити або навпаки.

Зайшовши в розділ «Торги» ви відразу побачите список торгованих активів. Кількома по потрібної парі і потрапляємо на сторінку, де торгуються вибрані вами два активи, що складають цю пару. Графік курсу показує динаміку руху ціни основного активу (першого в парі) щодо іншого. Наприклад, в парі BTC / USD основним активом вважається BTC. Якщо ми хочемо його купити за долари, то йдемо в колонку «Купити». Якщо, навпаки, у нас є біткоіни, а ми хочемо звернути його в фіат, щоб вивести з біржі, то нам знадобиться колонка «Продати».

Графік представлений у вигляді свічок, кожна з яких дорівнює часового інтервалу: день, тиждень, місяць або рік. Якщо ви збираєтеся професійно мати зиск з торгівлі криптовалюта на біржі, то краще перейти на інтерактивний графік, можливо, з меншими таймфрейме, де виявляться доступні деякі інструменти для технічного аналізу. На жаль, на Exmo такого функціоналу немає.

Як ми вже сказали, на Exmo Bitcoin або іншу криптовалюта можна купити по ринку і по ліміту. Якщо ви купуєте по ринку, то ціна покупки / продажу виставиться біржею автоматично, а угода пройде миттєво. Якщо ж ви хочете купити по ліміту, тобто за іншою ціною, вам потрібно її вказати в ордері. Після вказівки розміру ставки, натискаємо кнопку «Купити / Продати» і біржа створить ордер, який відіб’ється серед інших в склянці. Як тільки з’явиться бажаючий погасити вашу заявку, угода буде оформлена біржею.

Поля для покупки Bitcoin на торгах
Поля для заповнення при створенні заявки на покупку Bitcoin

Стакан — це таблиця всіх ордерів, відкритих на біржі по ліміту зараз. На біржі біткоіни Exmo стакан складається з двох стовпців: в одному покупки, в іншому продажу. У всіх випадках, нагорі знаходяться ордера, найближчі за ціною до поточних значень. За сумою заявок таблиці не впорядковується. Мається на увазі, що для виконання великого ордера беруться найближчі до поточної ціни заявки в порядку убування вигоди. Для виконання великої заявки зазвичай потрібно більше часу. Угодами по ліміту більшою мірою користуються професійні трейдери, які заробляють на короткострокових спекуляціях.

Списки ордерів на покупку і продаж біткоіни
Таблиці з ордерами на покупку і продаж монет Bitcoin

Мультивалютний гаманець Exmo

Сторінка з гаманцями для різних валют на біржі Exmo
Перелік гаманців на біржі Exmo

Гаманцем Exmo зручно користуватися, оскільки всі баланси перебувають на одній сторінці в таблиці. Навпаки кожної валюти ви побачите її кількість, далі розташовані кнопки «Поповнити» і «Вивести». Натиснувши на «Поповнити» навпроти обраного активу, ви автоматично отримаєте відповідну адресу, який будете заповнювати на тому сервісі, звідки переводите кошти. Щоб вивести криптовалюта, потрібно буде вказати біткоіни-адреса вашого гаманця на іншій біржі або сервісі зберігання.

За замовчуванням в таблиці знаходяться всі кріпто- і фіатние валюти, які підтримує біржа. Якщо ви використовуєте тільки деякі з них, решта можна прибрати зі списку. Для цього зайдіть у налаштування і зніміть галочки з відповідних активів.

Як поповнити баланс Bitcoin-рахунку на біржі EXMO — особливості введення

Сторінка для поповнення балансу Bitcoin-гаманця
Сторінка генерації адреси біткоіни-гаманця

Зверніть увагу, що сума поповнення повинна бути більше зазначеного на біржі мінімуму, інакше кошти не будуть зараховані. Біржа підтримує кілька платіжних систем і цифрових гаманців. Розмір комісії скрізь різний. Щоб його дізнатися, натисніть на відповідний сервіс, через який збираєтеся поповнювати.

Важливим буде і інший рада. Умови роботи з платіжними сервісами постійно змінюються — біржа постійно працює над поліпшенням функціонування майданчика. У якийсь момент часу комісії можуть бути мінімальними, а в інший, навпаки, збільшуються. Тому краще періодично відстежувати, якщо ви хочете поповнити або вивести кошти вигідніше.

Що стосується біткоіни, то мінімальна сума введення становить 0.001 BTC, а комісія нульова.

Правила виведення Bitcoin з EXMO

Висновок нічим практично не відрізняється від поповнення. Є тільки один нюанс. Якщо ви хочете вивести фіатную валюту на банківську карту, доведеться пройти верифікацію. Процес нескладний, але займає багато часу, іноді до місяця. Потрібно буде відіслати скани сторінок паспорта та квитанції про оплату ЖКГ або банківської операції і дочекатися, поки їх перевірять. Тільки після цього можна виводити гроші на карту банку.

Обійти верифікацію можна за допомогою обмінників, які змінюють криптовалюта на фіат з банківських карт і навпаки без всякої верифікації.

Мінімальна сума Bitcoin, яку можна вивести з EXMO, дорівнює 0,01 BTC, а верхній поріг — 350 BTC. Комісія за операцію становить 0.0005 BTC.

Додаткові можливості біткоіни-біржі EXMO

Повідомлення в чаті на біржі Exmo
Чат біржі Exmo крупним планом

На біржі постійно включений чат, в якому в будь-який момент часу присутні кілька тисяч користувачів. Зрозуміло, що в основному, люди тут просто спілкуються. Але при бажанні можна задати питання, яке вас цікавить. Запитайте, наприклад, в онлайн-чаті, як купити біткоіни, Bitcoin Cash або ще що-небудь, і серед купи дотепів зможете вивудити кілька корисних порад.

Відгуки про біржу EXMO

Як і у всякій іншій майданчики, у Exmo вистачає і фанатів, і недоброзичливців. Це зовсім не означає, що біржа погана — нею користуються мільйони користувачів і цілком задоволені співпрацею. У більшості випадків, люди самі роблять помилки — або неправильно вказують адресу при перекладі, або поповнюється сума менше зазначеного мінімуму. Потім починають писати в техпідтримку і, не познайомившись толком з умовами роботи сайту, обурюються і вважають, що їх «кинули».

Ось один з відгуків про Ексмо з форуму:

Жодна біржа не може гарантувати, що гроші будуть там надійно зберігається. На exmo — те ж саме. З іншого боку, кожен місяць тут на форумах кричали? що біржі скоро кінець і тим не менше вона до сих пір працює. Я зберігаю Биток на біткоіни Кор, а біржу використовую чисто для невеликих сум.

А ось ще один відгук:

Exmo — біржа не для тих, хто професійно займається трейдингом, а для зберігання та обміну маленьких сум. Зрозуміло, що для нормального заробітку з торгівлі потрібні знання і депозит від 10 тисяч у.о.

Також зустрічаються відгуки такого плану:

Комісії — просто жахливі. Я збирав на фаусет хабі на кранах Сатоши, ввів їх на біржу і не можу нічого далі з ними зробити, тому що на таких мізерних сумах потрібно заплатити божевільну комісію. Непродумано взагалі!

За умовами договору відповідь від техпідтримки і рішення вашого питання може зайняти до тижня часу. Є ще одна особливість — чим більше ви пишете в техпідтримку, тим далі відсувається термін розгляду звернення, тому що ваша заявка йде в кінець черги. Якщо вже виник якийсь питання, то напишіть один раз і чекайте відповіді, він обов’язково прийде.

EXMO — відповідальний і популярний проект, цілком заслуговує на довіру. А один з його співзасновників часто виступає на каналі РБК. Навряд чи він став би безпосередньо спілкуватися з глядачами, якби проект був шахрайським. В такому випадку, редакцію б просто завалили дзвінками та листами ошукані користувачі. Проект постійно розвивається і поліпшується — не дивно, якщо з часом біржа займе лідируючі позиції не тільки на російськомовному просторі, але і в світі.

Детальніше про те, як торгувати і купити біткоіни на біржі Exmo — в відео нижче:


Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector