Біткоіни-торгівля бінарними опціонами

 • Як купити опціон на біткоіни — інструкція для новачків
 • Стратегії торгівлі бінарними опціонами
 • Що краще — ф’ючерси або опціони на біткоіни
 • Ф’ючерси і опціони на біткоіни — новий етап розвитку кріптовалютной сфери, а також додатковий шанс для інвесторів і трейдерів збільшити наявний капітал. Такі інструменти підійдуть для користувачів кріптосеті, які відмовилися від видобутку BTC за допомогою Асіка або вирішили поєднувати ці способи заробітку. Успіх ф’ючерсів і опціонів «підігріває» популярність криптовалюта. Ще на початку 2017 року ціна Bitcoin становила близько 1000 USD за монету, а вже до кінця року (17 грудня) вартість дійшла до позначки в 20 000 USD.

  Такі зміни позитивно позначилися на перспективах BTC, як фінансового інструменту. З’явилося багато бажаючих вкладати у віртуальну монету і додати її в інвестиційний портфель. А на тлі останніх коливань ціни можливостей заробити на коливаннях курсу стало ще більше. Нижче розглянемо, в чому тонкощі біткоіни-торгівлі опціонами, які стратегії існують, і що врахувати при використанні криптовалюта в торгівлі. Крім того, розберемо тонкощі вибору брокера, а також покрокову інструкцію з купівлі option Bitcoin.

  Правила біткоіни-торгівлі на бінарних опціонах

  Стопки золотистих монет BTC

  Біржова торгівля вимагає індивідуального підходу до застосовуваних інструментів. Не виключенням є і Bitcoin, має ряд особливостей:

  1. Легкість визначення бичачого тренда. «Молодість» криптовалюта біткоіни і її популярність в середовищі інвесторів сприяє високій волатильності інструменту і можливості швидко визначити тренд на великому часовому проміжку. Ця особливість важливіша при торгівлі на Форекс, але у випадку з бінарними опціонами її також важливо враховувати при створенні стратегії. Практика показує, що трейдери, як правило, вкладаються в криптовалюта (купують BTC).
  2. Торги без вихідних. На відміну від інших віртуальних монет, торгівля Bitcoin ведеться повний тиждень. Незважаючи на це, бінарні опціони біткоіни в суботу та неділю краще не купувати через активні спекуляцій інвесторів в цей період.
  3. Вплив новинного фону. На перший погляд, політична складова не повинна впливати на BTC, адже криптовалюта не є грошовою одиницею будь-якої країни. На практиці все відбувається навпаки. На Bitcoin сильно впливають новини, що вимагає при складанні стратегії обліку фундаментальних факторів. Наприклад, в разі злому біржового майданчика або заборони BTC в будь-якій країні, можна йти «на пониження». Після таких подій курсова вартість з великою ймовірністю піде вниз, ніж необхідно скористатися трейдеру. Мінус в тому, що знайти потрібні новини своєчасно не завжди вдається.
  4. Актуальність теханализа. При торгівлі на біткоіни на бінарних опціонах, важливо враховувати не тільки фундаментальні фактори, але і звертати увагу на рух курсової ціни. За запропонованим графіком можна робити висновки про силу тренда і подальшій зміні вартості. Часто для визначення тренда вистачає ковзної середньої (MA). При цьому теханализ працює краще, якщо контролювати при цьому і новинний фон.
  5. Ризик появи ГЕПів. Перевага роботи з бінарними опціонами в тому, що надходження котирувань на валюту спостерігається протягом усього тижня. Незважаючи на настільки позитивний фактор, ймовірність стрибків ціни (ГЕПів) ніхто не відміняв. При цьому розриви в вартості BTC між відкриттям і закриттям торгів можуть бути великими. На практиці Гепи з’являються при появі інформації про важливі події, а також при низькій ліквідності кріпторинка.
  6. Висока активність. Криптовалюта хороша тим, що крива має високу волатильність 24 години на добу. Для порівняння валютні пари з EUR активізуються після відкриття Лондонської біржового майданчика.
  7. Дефіцит спеціальних інструментів. Незважаючи на популярність Bitcoin, в роботі з опціонами на криптовалюта спостерігається дефіцит корисних індикаторів та інших «помічників» трейдера. Як варіант, можна вибрати вже наявний інструмент і налаштувати його під BTC, але тут потрібно мати досвід і знання фінансового ринку.

  Як торгувати біткоіни на бінарних опціонах — способи

  Значок біткоіни і червона викривлена ​​стрілка

  Трейдерам без досвіду не рекомендується починати торги на реальні гроші без отримання базових знань і тренування. Краще використовувати демо-рахунок (при його наявності), щоб розібратися з тонкощами обраної майданчики, підібрати і перевірити стратегію.

  Що стосується вибору варіанта торгівлі BTC на бінарних опціонах, в 2018 році в учасників ринку є два варіанти:

  1. Інвестування. Для отримання доходу трейдер аналізує ринок і прогнозує подальший рух ціни на базі наявної інформації, минулих і майбутніх подій, а також сформованих фігур на ціновому графіку BTC. Найбільш популярною парою для торгівлі вважається біткоіни / Долар США.
  2. Торги. Тут інвестор отримує прибуток за рахунок зростання вартості криптовалюта і відкриття / закриття позицій в потрібний момент часу.

  Всі угоди з біткоіни відбуваються за допомогою торгової платформи, яка дозволяє контролювати рух ціни, вчасно визначати поточний тренд, вивчати історію курсу (при необхідності) і здійснювати операції. Перевагою торгових платформ є наявність технічних індикаторів, за допомогою яких можна розробляти і використовувати власні стратегії.

  Перед тим, як торгувати біткоіни на бінарних опціонах, важливо врахувати ряд моментів:

  1. Починати роботу необхідно з вибору правильного брокера. Багато компаній обманюють клієнтів і пропадають через 2-3 місяці після відкриття. В результаті трейдери втрачають гроші, а в суспільстві зміцнюється думка, що бінарні опціони — лохотрон. Якщо правильно підійти до пошуку посередника, можна уникнути проблем і бути впевненим про своєчасність виведення зароблених грошей на гаманець.
  2. Оптимальний час експірації для торгів з бінарними опціонами — від 1 години до тижня, але можна використовувати і менший період — від 5 хвилин (для деяких стратегій).
  3. Торговельне вікно з котируваннями рекомендується відкривати на весь екран комп’ютера. Такий підхід робить аналіз руху ціни і оформлення угод більш зручним.
  4. Короткострокові ставки на Bitcoin несуть високі ризики, адже передбачити рух ціни протягом невеликого часу складно. В першу чергу це стосується 60-секундних опціонів (турбо).
  5. Торгувати біткоіни краще тільки в будні дні. Вище зазначалося, що торги BTC доступні 7 днів на тиждень, але в суботу та неділю на ринку тільки спекулянти, що підвищує ризик втрати коштів.

  Вибір брокера для торгівлі бінарними опціонами на біткоіни

  Емблема біткоіни над словом

  Як зазначалося, роботу з бінарними опціонами потрібно почати з пошуку надійного брокерської компанії.

  критерії

  При аналізі наявних варіантів звертаємо увагу на наступні параметри:

  1. Відсутність «прослизань» в ціні і втрати важливих пунктів.
  2. Висока швидкість відкриття торгових позицій.
  3. Рівень мінімальної ставки (чим менше, тим краще).
  4. Доступність історії руху ціни за минулі періоди. Важливо, щоб була можливість переміщення котирувань в одну і іншу сторону, зміни масштабу і так далі. Такі опції корисні трейдерам при аналізі інструменту.
  5. Наявність інформативного вікна з котируваннями. Подібний інструмент допомагає в аналізі кривої ціни і відкриття позиції.
  6. Доступність технічних індикаторів, які допомагають в реалізації стратегії. Великий плюс, якщо є можливість самому створювати систему для торгівлі. При бажанні можна використовувати готові стратегії бінарних опціонів на біткоіни (розглянемо нижче).
  7. Прибутковість повинна бути 70-80%.

  Короткий огляд популярних брокерів

  Сторінки популярних біткоіни-брокерів
  Сайти брокерських компаній Олімп Трейд і біном

  Сьогодні на ринку представлено безліч брокерських компаній, які варті уваги. До найбільш надійним і перевіреним можна віднести:

  1. Олімп Трейд (olymptrade.com) — компанія, яка працює з 2014 року. За час діяльності брокер кілька разів оновлював платформу, що зробило торгівлю більш зручною і комфортною для трейдера. Компанія працює в рамках законодавства РФ. До плюсів майданчика можна віднести наявність російськомовного інтерфейсу, зручність користування, а також широкий вибір корисних інструментів — тренди, осцилятори, індикатори та інші. Мінімальний розмір рахунку — 10 доларів, а нижній поріг ставки — 1 долар.
  2. Біном (binomo.com) — ще одна компанія з великим досвідом. Це потужна торгова платформа з величезним вибором фінансових активів, аналітичним забезпеченням клієнтів, а також кваліфікованої службою підтримки. Брокер має необхідну ліцензію, що дозволяє вести офіційну діяльність. Розмір мінімального рахунку становить 10 доларів (євро, доларів) або 500 рублів. Гроші виводяться численними способами (в тому числі на гаманець біткоіни), протягом 72 годин. Комісія за виведення грошей не стягується.

  Як купити опціон на біткоіни — інструкція для новачків

  Монета біткоіни і купюри, складені трубочками

  Після вибору брокерської компанії можна приступати до роботи з бінарними опціонами. Мова йде про спеціальні контракти, що мають такі характеристики:

  1. Вартість BTC може піти в зростання або знизиться (інших варіантів не передбачено).
  2. Число пунктів, які пройдуть котирування не має значення. Важливо, щоб прогноз трейдера виправдався.
  3. Період дії опціону коливається в діапазоні від 60 секунд до діб.
  4. При правильному прогнозуванні можна розраховувати на отримання до 90% доходу від розміру угоди.

  Тепер розглянемо, як купити опціон на біткоіни. Дотримуємося такої послідовності (на прикладі брокера біном):

  1. Переходимо на сайт binomo.com/ru, натискаємо на кнопку реєстрації.
  2. Вводимо поштову скриньку, придумуємо пароль і вибираємо валюту аккаунта (гривня, євро, долар).
  3. Приймаємо умови угоди і тиснемо на кнопку відкриття рахунку. Станом на 16 серпня 2018 року брокер пропонує 50 000 рублів на аккаунт кожному зареєстрованому.
  4. Вибираємо варіант — торгівля на безкоштовному рахунку або поповнення депозиту.
  5. При відсутності досвіду проходимо спеціальний курс для початківців трейдерів. У брокера є докладні навчальні матеріали (інструкції, урок, підручники, словник та інші відомості).
  6. Після тренування на демо-рахунку вносимо гроші на депозит в розмірі 10 доларів США. Надалі можна зараховувати кошти в будь-якому обсязі. При цьому нижній поріг розміру угоди становить 1 доларів. Система пропонує безліч способів оплати — Ківі, Вебмані, Приват24, банківські картки, гаманці біткоіни і Лайткоін, а також ряд інших способів.
  7. Вибираємо актив для торгів. У розпорядженні трейдера безліч валютних пар, дорогоцінних металів, товарів і криптовалюта. Наприклад, виставляємо пару BTC / USD.
  8. Встановлюємо тип котирування і часовий проміжок.
  9. Здійснюємо операції з урахуванням обраної стратегії (розглянуті нижче).
  10. Виводимо зароблені гроші (від 10 доларів). Комісійний платіж при виведенні коштів не стягується. Кошти зараховуються на рахунок користувача в термін до 72 годин.

  Стратегії торгівлі бінарними опціонами

  Зображення торгівлі біткоіни на планшеті

  Незалежно від рівня професійної підготовки з бінарними опціонами BTC, трейдер повинен мати стратегію і чітко її дотримуватися. Розглянемо кілька варіантів:

  1. Стратегія Мартингейла. Встановлюємо вид графіка «японські свічки», які вказують рух ціни в вигляді базов червоного і зеленого кольору. Мета учасника ринку — знайти три свічки ідентичного напрямку. Як тільки вони ідентифіковані, відкриваємо угоду на продаж активу. Важливо, щоб бари мали велику довжину. Якщо у них відсутня «тіло» або йде процес створення, краще почекати більш підходящого моменту для входу. Таймфрейм повинен бути на 1 або 5 хвилин. Надалі трейдер здійснює такі операції до тих пір, поки не виграє. При цьому кожна наступна ставка повинна бути збільшена. Так, якщо перша ставка склала 1 долар, інші будуть 3, 9, 20 доларів. При такому підході розмір програшу буде перекриватися виграшною угодою.
  2. Алігатор 3Д. Це трендова стратегія, яка вимагає застосування індикатора Б. Вільямса. Часовий проміжок графіка (1 година, 4 години, день), індикатори — Алігатор (настройки за замовчуванням), термін виконання опціону — від 3 до 5 годин. Про бичачому тренді свідчить напрямок всіх смуг вгору в певній послідовності (знизу-вгору) за кольорами — синій, червоний, зелений. На таймфрейме 4 години лінії індикатора падають, а на 1-годинному — розширюються і йдуть вгору. При виявленні бичачого тренда купуємо опціон. При зворотній ситуації продаємо.
  3. Стратегія зі легкими середніми. Ще одна систем має на увазі застосування MA. Вибираємо відображення графіка «свічки», а термін виконання — 1 хвилина. В налаштуваннях індикатора встановлюємо період 5, а в RSI період 5, а також позиції перепроданості і перекупленності — по 50. За індикатором дивимося на графік і визначаємо рух ціни. Купуємо в разі пробою кривої ціни MA і RSI вище 50. Для більшої ефективності цю стратегію можна використовувати з 5-хвилинним таймфрейме.

  Що краще — ф’ючерси або опціони на біткоіни

  Крива лінія бінарного опціону

  Сьогодні існує два види контрактів, якими можна оперувати щодо біткоіни:

  1. Ф’ючерсний — вид контракту, що має на увазі згоду учасника ринку придбати або продати певну кількість товару за встановленою ціною через конкретний термін.
  2. Опціонний — стандартний контракт, що дозволяє господареві реалізувати або придбати актив в певній кількості в конкретний період. Іншими словами, оформляється договір на здійснення операції в майбутньому.

  Якщо говорити в цілому, ф’ючерси на біткоіни — інструмент для інвестування, а опціони — можливість заробити на зміні ціни в короткочасні тимчасові проміжки.

  До плюсів ф’ючерсів можна віднести:

  1. Можливість офіційної покупки на великих товарних біржах США (CME і CBOE).
  2. Гарантія виконання контрактних зобов’язань (контроль покладається на клірингові палати).
  3. Висока ліквідність ф’ючерсних ринків.
  4. Безліч професійних учасників, яким цікаве питання інвестування в BTC. В результаті капіталізація криптовалюта зростає.
  5. Низька комісія.
  6. Менші податки.
  7. Можливість застосування кредитного плеча, що дозволяє збільшити розмір заробітку.

  Не менш цікавим є питання — чи грають на біткоіни на бінарних опціонах. Тут відповідь позитивна. При цьому суть торгів полягає у відкритті довгої або короткої позиції (з урахуванням ринкової тенденції і стратегії). Продавець заробляє в тому випадку, якщо вартість виконання більше, ніж на момент закінчення терміну експірації. Покупець отримує дохід в тій ситуації, коли виростає курсова вартість.

  переваги:

  1. Доступність заробітку навіть для новачків.
  2. Широкий вибір інструментів і термінів експірації.
  3. Можливість зміни таймфрейма графіка.
  4. Наявність великої кількості готових стратегій, які працюють в комплексі з численними індикаторами.
  5. Доступність навчальної інформації та літератури, що дозволяє швидко вникнути в роботу і почати заробляти.

  В цілому, обидва інструменту варті уваги. Мінус ф’ючерсів в тому, що тут потрібно працювати через професійного брокера і мати більше досвіду на товарному біржовому ринку. У випадку з опціонами, такий спосіб заробітку доступний кожному. Досить вибрати платформу, пройти реєстрацію, набратися досвіду на демо-рахунку, після чого примножувати капітал. Цей варіант дозволяє заробляти без витрат на покупку відеокарт або Асіка, як це відбувається в Майнінг. Досить внести 10 доларів на рахунок, щоб спробувати себе в якості трейдера.

  Відео про біткоіни торгівлі бінарними опціонами:


  Ссылка на основную публикацию
  Adblock
  detector