Bluzelle криптовалюта: рішення проблем зберігання даних

Що таке Bluzelle

Bluzelle криптовалюта (BLZ) є криптографічним протоколом для децентралізованих блокчейн-додатків. На момент написання матеріалу, проект все ще знаходиться в активній розробці, а творці поставили амбітну мету перевернути світ блокчейна.

Потенціал децентралізованих додатків практично необмежений, крім потужності і обчислень протоколів, від яких вони залежні. Протоколи типу Ethereum (ETH) при великих навантаженнях вимагають більше обчислювальної потужності, енергії і, відповідно, великих коштів.

Ці проблеми і планують вирішити розробники Bluzelle.

Інформація про токені BLZ

На момент написання статті, капіталізація токена BLZ становить близько 43 млн. Доларів, добовий оборот близько 6 млн. Доларів, а загальний обсяг випуску цифрових активів дорівнює 500 млн. Одиниць.

Очікується, що проект здатний вирішити проблеми зберігання і управління даними. В системі взаємодіють як виробники, так і споживачі, на цьому контактуванні і базується система Bluzelle. Для доступу до даних, користувачам потрібно використовувати офіційні токени платформи BLZ. А виробники використовують кріптоактіви для забезпечення стабільної роботи системи.

Проект здається дуже корисним. У систему інтегровані два цифрових активу: токен BLZ за стандартом ERC20 і BNT (Bluzelle Native Token). BNT є внутрішньосистемний компонент, що гарантує стабільну працездатність всієї екосистеми Bluzelle.

Де придбати і де зберігати BLZ

Придбати і продати BLZ можна на наступних кріптовалютних біржах:

  • Huobi (обробляє близько 82% від цілого обороту BLZ);
  • Binance (обробляє близько 16% від цілого обороту BLZ);
  • Gate.io (обробляє близько 2,52% від цілого обороту BLZ).

До того ж BLZ доступний і на кількох інших майданчиках, проте там не особливо спостерігається значний відсоток від обороту. Серед них: COSS, Bitbns і IDEX.

Будучи активом на базі ERC20, зберігати BLZ можна як на рахунках кріптовалютних бірж, так і на інших цифрових (напр. MyEtherWallet) і апаратних (Ledger Nano S / TREZOR) гаманцях.

Висновок і перспективи проекту

Bluzelle надає можливість децентралізованого зберігання даних, а також повну анонімність і захищеність даних. Це безперечно робить токен і саму платформу затребуваними і корисними.

Саме тому BLZ активно розвивається і має великі перспективи, в тому числі і в зростанні вартості. Однак, також був помічений ряд негативних моментів.

У даній області вже спостерігається серйозна конкуренція, яку не варто ігнорувати. Компанії Filecoin, Siacoin, Storj і інші, значно досягли успіху, а їх технічні досягнення можуть скласти сильне суперництво і перешкодити планам Bluzelle на домінування в цьому сегменті.

Для того, щоб встояти при такому рівні конкуренції, проектом необхідно розробити вкрай оригінальну ідею.

Перш за все, Bluzelle очікує побудувати систему, що витримує великі навантаження і обробну великий обсяг даних за короткий кількість часу. Якщо питання з пропускною мережевий здатністю буде дозволений, платформа цілком зможе знайти велику популярність і зростання вартості.

Також платформа Bluzelle планує активну співпрацю з іншими блокчейн-проектами, що в свою чергу має розширити сферу впливу і позитивно позначитися на популярності проекту.

Крім усього іншого, позитивний момент вносить команда розробників і те, що в проект вкладаються великі венчурні фонди на кшталт Global Brain.

В першу чергу проект розрахований на популяризацію в Азії і Північній Америці. Надалі розробники планують працювати і по всьому світу.

джерела:

https://bluzelle.com/

https://coinmarketcap.com/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector