Bottos криптовалюта: особливості платформи, команда розробників, покупка і зберігання

Що таке Bottos

Блокчейн-технологія зарекомендувала себе як одна з провідних Фінтех відкриттів XXI століття, а швидке зростання ринкової вартості головною криптовалюта біткоіни, а отже і інших криптовалюта, є свідченням великої довіри людей до нової IT-технології.

Проте, проект Bottos криптовалюта (BTO) вирішив перенести цю новаторську блокчейн-технологію на наступний рівень, інтегрувавши її з штучним інтелектом (скор. ІІ) і великим полю цифрових даних.

Особливості платформи Bottos

Платформа Bottos також може бути використана для швидкого і дешевого просування навчання ІІ, робототехніки, Інтернету речей (англ. Скор. IoT), віртуальної і доповненої реальності і інших хай-тек областей.

За словами Генерального директора Bottos Ксін Сонг (англ. Xin Song), Bottos є єдиною в своєму роді платформою, заснованої на консенсусі, для здійснення реєстрації, поширення та перетворення даних між різними учасниками в широкій екосистемі штучного інтелекту.

Маючи значний список успішних підприємців і професіоналів у своїй команді лідерів з консультативною радою, плюс таких провідних партнерів в галузі IT-технологій, як ARM і Huawei Technologies, а також підтримку кріптовалютного спільноти з більш ніж 100 000 чоловік, блокчейн-платформа Bottos готова стати наступною лідируючої орієнтованої на ІІ екосистемою, подібної Ethereum в світі криптовалюта.

Команда розробників Bottos

Співзасновник Bottos Тінгтінг Венг (англ. Tingting Wang), раніше займала посаду Головного директора з маркетингу кріптовалютной платформи NEO, а це, на хвилиночку, один з провідних азіатських крипто-проектів. Венг володіє багатим досвідом, щоб збільшити впізнаваність бренду Bottos серед громадських мас.

Генеральний директор Bottos Ксін Сонг має більш ніж 15-річний досвід роботи в IT-секторі, в тому числі на керівних посадах в таких провідних компаніях як Accenture і Liberty Mutual.

Також до складу команди розробників входять фахівці з інших топових корпорацій-гігантів як Huawei, ARM, UC Berkeley та навіть Bitshares.

Де купити і як зберігати токен BTO

Придбати цифровий токен BTO можна на наступних кріптовалютних біржах:

  • Gate.io (обробляє близько 80% від загального обороту BTO);
  • Bibox (обробляє близько 18% від загального обороту BTO);
  • Lbank (обробляє близько 0,75% від загального обороту BTO);
  • BigONE (обробляє близько 0,32% від загального обороту BTO);
  • IDEX (обробляє близько 0,10% від загального обороту BTO).

Оскільки токен BTO побудований на базі ERC-20, то зберігати його можна, наприклад, на цифровому-гаманці MyEtherWallet, більш захищеному варіанті — апаратному гаманці Ledger Nano S і TREZOR або, нарешті, на самих перерахованих вище кріптовалютних майданчиках.

висновок

Як глобальна блокчейн-платформа обміну даними Bottos не тільки надає величезні переваги розробникам штучного інтелекту, зменшуючи витрати на придбання вступних даних і покращуючи саме їх якість, але також допомагає виробникам цих самих метаданих капіталізувати свої праці, зберігаючи чітке володіння своїми даними і покращуючи контроль конфіденційності за допомогою реєстрації.

З одного боку, проект здається новаторським в своєму задумі, проте в світі блокчейн-стартапів вже є куди більш серйозні проекти аналогічної тематики, наприклад, SingularityNET (AGI).

З іншого боку, китайці останнім часом значно процвітають в просуванні нових технологи, особливо ІІ.

Якщо Bottos вдасться утримати планку і залучити широку аудиторію азіатського ринку, тоді, можливо, проект зможе стати серйозним конкурентом стартапу Бена Герцелия.

джерела:

https://www.bottos.org/

https://cryptoslate.com/

https://themerkle.com/

https://coinmarketcap.com/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector