Чи буде памп Ripple, і як на цьому можна заробити

основи пампа

Біржі криптовалюта приносять користувачам все більше неологізмів. Без їх розуміння до трейдингу не варто навіть пробувати доторкнутися. Адже вони, как не странно, складають велику частку успіху торгівлі на біржі.

Будь-який досвідчений гравець без особливих труднощів може визначити, чи є хтось новачком в цій сфері. Відповідно, він зможе прорахувати приблизні дії людини під час змін на графіках. Це дає величезну перевагу і можливість підняти свій капітал.

Одним з найбільш яскравих і аншлагових явищ став пампінг. Він має на увазі масовий вливши інвестицій в конкретну криптовалюта. Не секрет, що великий приплив грошей сприяє збільшенню курсу. Ось саме цю мету і переслідує памп.

Але не варто відразу ж думати, що його проводять з благих спонукань за типом «закріпити положення монети». Памперо цікавить тільки одне: прибуток. Статус криптовалюта для них важливий лише тому, що це допомагає вибрати момент для «накачування».

Існують спільноти, які Пампа певну криптовалюта. Інші, більш великі групи, вже не прив’язуються до конкретної монеті, а просто знаходять момент для вкладів в найактивніший проект. Так чи інакше, все це робиться так званими «великими гравцями», і насправді їх не так багато.

«Стригти хом’ячків»

Але ось навіщо вони це роблять? Та й як взагалі здійснюється пампінг? Що саме відбувається в цей момент на біржі? Відповіді на подібні питання практично повністю надають розуміння накачування криптовалюта.

Для прикладу буде взята неіснуюча монета Dicoin. Уявіть собі, що вона досить довго має стабільний курс, при цьому володіє середнім об’ємом торгів. Якесь співтовариство «Pumpkings» починає активно скуповувати монети на багатьох біржах. При цьому витрачаються дуже великі суми, щоб привернути інтерес всіх гравців біржі.

Останні також купують якомога більше монет, що ще сильніше впливає на зростання курсу. Однак через деякий час великі гравці починають масово продавати всі монети. Курс різко падає. Вони встигають заробити на коливаннях, а ось звичайні трейдери немає. Адже вони купили монету після пампа, а зловити момент для продажу не вдалося.

Найчастіше в таку ситуацію потрапляють новачки, який на біржовому сленгу називають хом’яками. І ось саме в відношенні їх до пампу почали застосовувати словосполучення «стригти хом’яків». Навіщо? Щоб заробити на їх вкладеннях.

вдалий момент

Варто визначити, коли ж саме настає той самий мить, коли великим гравцям має сенс робити памп. Адже якщо обчислювати цю точку на графіках максимально точно, то можна стати дуже успішним трейдером. Особливо це стосується великих проектів, на кшталт Bitcoin, Ripple, Ethereum, на коливаннях курсів яких виграють найбільше.

Спочатку потрібно розуміти, що пошук такого моменту вимагає багатьох років практики. Рідко трапляється, що з першого разу трейдер потрапляє точно в ціль. Це скоріше везіння, ніж точні розрахунки. Але які фактори можуть вказати на наближається памп?

По-перше, сюди входить положення курсу. Якщо він досить довго падає, великі гравці обов’язково займуться коригуванням. Зробити це можна не інакше, як через вкладення коштів у криптовалюта. Тому, як тільки бачите досить довгий зниження вартості, можете купити енну кількість монет і будьте впевнені, що незабаром на цьому заробите.

По-друге, обсяг торгів. Чим він вищий, тим більша ймовірність, що курс буде рости. Це знову-таки вигідно великим трейдерам, які володіють мільйонами монет. В іншому випадку обсяг потрібно збільшити. Як це зробити? Потрібно привернути увагу інших гравців. Найкраще це робить підвищення курсу. Як вже було сказано, один із способів впливу на нього — штучна накачування.

Крім іншого, не можна забувати, що дане явище проводять як мінімум в три хвилі. Перша — це публікація маси псевдоновини або доводів, що скоро курс виросте. Зазвичай вона просто привертає увагу і змушує більшість гравців більш детально стежити за становищем криптовалюта на конкретній біржі.

Друга хвиля — це дії самих памперо. У встановлений час всі вони масово скуповують криптовалюта на одній біржі. Потім на всіляких форумах сповіщають про раптове заповненні склянки ордерів. Решта гравців змушені скуповувати їх, оскільки вплинути на ситуацію вже не можуть.

Коли курс помітно піднімається, настає остання стадія, яка знаменує протиріччя пампа — дамп. Великі гравці починають зливати все накупленное. Якщо прогавити цей момент, то можна залишитися ні з чим. Єдиний плюс від цієї схеми, що кінцевий курс залишається вище того, який був перед Пампа.

Як відстежити і заробити

Виходячи з вищеназваних критеріїв можна спробувати вибудувати стратегію відстеження пампа Ripple. По-перше, перевіряйте новини. Але в даному контексті потрібно звертати увагу на контент ні з офіційного сайту, а на кріптовалютних форумах. Саме там найчастіше публікують інформацію про майбутній зростанні курсу (саме про це, але не про сам пампе).

Звичайно, хороша скомпонована новина здається правдивою, але все одно відрізнити простий вкидання від офіційних висловлювань можна. Перевірте цю інформацію. Якщо вона не співпаде з більш авторитетними виданнями, це може бути першою передумовою.

По-друге, якщо бачите різке заповнення склянки ордерів високими ставками, будьте впевнені, що памп вже почався. Можна закупитися, але потім не втрачайте момент зливу. Тут варто максимально часто дивитися на графіки. Як тільки бачите приріст, можете відразу продавати свої монети.

Є питання, де відповіді?

Памп Ripple — один з найбільш актуальних питань ринку. Але ось відповісти на нього, як виявилося, не так просто. Криптовалюта досить довго перебуває практично в центрі уваги, тому будь-яка відрізняється активність на біржах буде помічена.

Довгий час цього процесу чекали в зв’язку з новинами про додавання Ріппл на Coinbase. Однак, досі цього не сталося, інформація вже заїжджена, тому вона не робить ніякого впливу. Інших важливих передумов особливо не було.

Швидше за все, карти відкриють вже аж в жовтні цього року, після конференції Swell, організованою командою Ripple. Варто відзначити, що після першого з’їзду курс помітно зріс, але це був не памп, а проста реакція ринку на позитивні новини і результати конференції.

Ключові питання є у відкритому доступі, однак ніхто не знає, як саме вони будуть обговорюватися, і чи будуть якісь новинки від Ripple Labs. Адже часто памперо підкріплюють свої дії якоїсь важливої ​​інформації від самих розробників. Так, успіх вкладів буде набагато вище.

По суті, крім майбутньої конференції ніяких новин, якими можна пояснити памп, немає. А значить і ймовірність його не так висока. Але варто ще звернутися до думки експертів і критиків.

Що знають «уми ринку»?

Так склалося, що думка експертів часто наштовхує до остаточних висновків більшості користувачів. І це досить логічно, адже вони володіють відповідними знаннями та репутацією, а значить мають можливість більш точно передбачити подальший розвиток подій.

В першу чергу вони нагадують, що XRP — це не чиста криптовалюта, а токен від приватної корпорації з централізованим блокчейном. Велика частина монет зосереджена саме у розробників, тому вони можуть мати великий вплив на будь-якій біржі.

Відповідно, варто придивитися і до того, що говорять такі як, наприклад, Кріс Ларсен або Бред Гарнінгхаус в різних інтерв’ю. Можливо навіть в їх словах можна виявити якусь відсилання на памп криптовалюта. Оскільки команда має в своєму розпорядженні величезною кількістю монет, то цілком ймовірно, що накачування не проходить без їх відома.

По-друге, експерти вважають, що дуже важливо стежити за ставленням банків до Ripple. Оскільки він створений для фінансових організацій, співпраця Ripple Labs і банків також може посприяти пампу. Якщо не буде ніяких новин про нові договори, то накачування не буде.

Зрештою, сьогодні всі сходяться на думці, що памп Ripple, як і будь-який інший криптовалюта можливий при високій активності ринку і позитивним закінченням кожного торгового дня. Але, як ви знаєте, сьогодні більшість монет стабільно втрачають у вартості, тому будь-яка спроба пампа буде надто очевидною, а значить він не спрацює.

Час гроші

Яку криптовалюта Пампа охочіше? Відповідь — нову. Якщо тільки що випущений проект привертає належну увагу і володіє унікальною ідеєю, то його обов’язково будуть накачувати. При цьому, інвестиції будуть настільки великими, що навіть після зливу курс залишиться на досить високому рівні.

Ripple має досить оригінальну ідею, проте криптовалюта вже 6 років. Вона вже закріпилася на ринку і має певний курс. Очікування вартості XRP в 10 доларів сьогодні в минулому і це багато хто розуміє. Сьогодні старі проекти не показують раптового зростання в 300 і більше відсотків. А адже саме в цьому і полягає памп.

Щоб накачати Ріппл, буде потрібно дуже багато ресурсів. Але ж гарантії успіху тут набагато нижче. Проект і криптовалюта вже відомі майже кожному. Всі, хто хотів почати з ним працювати, знають більшість нюансів і на прості виверти памперо не поведуться.

Чим примітна конференція

Swell 2018 все більше привертає увагу не тільки кріптовалютного спільноти, а й більшості фінансових організацій з усього світу. Одна з причин — це результати минулорічного з’їзду.

Тоді багато учасників впевнено висловилися, що Swell нічим не схожа на звичайні зустрічі банкірів. Замість простих обговорень і недомовлених ідей, тут всі учасники доводять думку до кінця, що дозволяє зробити чіткі висновки щодо якогось продукту або ідеї поліпшення системи міжнародних переказів.

В цьому році коло питань набагато ширше. І вже зараз стає зрозуміло, що обговорення буде стосуватися не тільки інтеграції Ripple в банки, а й загального поліпшень світової фінансової системи. Відповідно, результати конференції повинні сильно вплинути на курс XRP. Особливо якщо буде надано новий продукт.

Також, дуже примітним є набір спікерів. Ключовим у цьому випадку буде 42-й президент Сполучених Штатів — Білл Клінтон. Крім того, заплановані промови представників великих банків, на кшталт Santander і Канадського імперського банку торгівлі.

Тобто, ще раз варто повторити, що майбутня конференція і її результати можуть надати великий вплив як на курс криптовалюта, так і на можливі пампи.

Залежність від ринку

Ще один важливий момент — це загальне положення кріптовалютного ринку. Згадайте грудня 2017. Тоді всі монети як одна росли до небачених висот. Чого вартий приріст біткоіни на 150%? Тоді безліч криптовалюта Пампа, і ніхто навіть уваги не звертав, оскільки все здавалося чимось буденним. Оскільки схема не виділялася із загальної ситуації на ринку, то вона добре працювала при будь-якому розкладі.

Сьогодні криптовалюта переживають деякий криза (в порівнянні з тими часами), великих стрибків серед популярних проектів не видно. Менш відомі іноді показують до + 10%. Але якщо при такому потоці раптово така монета, як XRP раптово дасть 200-300 відсотків, все відразу зрозуміють, що це звичайний памп. Таким чином гравці на відріз відмовляться купувати Ripple, знаючи, що потім піде слив, через якого можна крупно прогоріти.

Сезонність

Існує думка, що будь-який кріптовалютная торгівля сезонна. Ця думка прийшла від фондових і валютних бірж, оскільки практика показала, що кінець осені і зима показують найбільший приріст, весна характерна зливом, а літо відносною стабільністю.

Якщо це дійсно так і працює, то до кінця цього осені можна очікувати якихось великих вкладень. Цілком ймовірно, що активізуються і спільноти пампинга. Знову-таки, більшість ключових подій 2018 року в Ripple Labs заплановано саме на той період. Можливо це збіг, а може все дійсно так і влаштовано …

Бути чи не бути

Практично неможливо зараз відповісти точно, чи буде памп Ріппла. Існує дуже багато факторів, які роблять помітний вплив і просто так перебити їх не вийде. Бракує у всьому списку ще одного моменту — це очікування від самих розробників. Адже вони то знають, що відбувається з їх проектом, а значить можуть більш точно прорахувати можливі результати.

Але ось саме в цьому і заковика. Давид Шварц, ключова персона в розвитку блокчейна Ripple, висловився, що криптовалюта має хороші перспективи, але ось в найближчому майбутньому нові банки навряд-чи будуть укладати контракти з Ripple Labs і інтегрувати їх продукти в свою систему. А пов’язано це з проблемою приватності клієнтів і нестабільністю курсу криптовалюта.

Його слова не сильно вплинули на курс монети, проте, при спробі пампа встане резонне питання: чому відбуваються так великі вкладення, якщо один з членів команди проекту чітко дав зрозуміти, що Ріппл поки не можуть надати бажаний максимум і лише працюють в цьому напрямку ?

Що ж стосується звичайних експертів, то їх варто слухати з особливою увагою і в той же час — скептичностью. Як би там не було, вони теж заробляють на криптовалюта, а тому можуть говорити те, що вигідно їм. Адже багато хто з них розуміють, що на певну аудиторію їх слова діють досить переконливо.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector