Bytom криптовалюта: архітектура платформи, покупка і продаж

Bytom криптовалюта (BTM) — токен блокчейн-додатки, що дозволяє користувачам управляти атомними (елементарними) і гетерогенними (зовнішніми) байт-активами.

Гетерогенні байт-активи — це блокчейн активи, такі як цифрові маркери і криптовалюта. Атомні — це облігації, цінні папери, дивіденди та інші активи реального світу, які зареєстровані в блокової ланцюжку. Використовуючи мережу Битом користувачі можуть грати в азартні ігри, торгувати і управляти обома типами байт-активів з будь-якої точки світу.

Команда розробників Bytom

З розширенням сфери big data і розвитком технологій хмарних обчислень інтернет переживає етап переходу влади від «інформації» до «обчислювальної потужності». Тепер недостатньо просто володіти інформацією, необхідно швидко її обробляти і використовувати в тій чи іншій мети.

Еволюція світової економіки характеризується введенням такого поняття, як «байтовая (цифрова) інформація». Еволюція почалася етапом «Byte Tool» ( «байтові інструменти»), за якою послідував етап «Byte Currency» ( «байтових валют»), а потім і «Byte Assets» ( «байтових активів»).

За розробкою протоколу Bytom Blockchain Protocol або Bytom стоїть група розробників і профільних фахівців китайської компанії 8btc, в тому числі:

 • Чанг дзя (Керівник проекту, засновник 8btc, працює над популяризацією використання технології блокчейн в Китаї, відомий письменник-фантаст, тричі володар премії Galaxy, співавтор першої книги про криптовалюта в Піднебесній, що вийшла в 2014 році — «біткойнов: реальний, але віртуальний фінансовий світ») ;
 • Дуан СіньСінг (Співзасновник проекту, виконавчий президент 8BTC.com з травня 2017 року, раніше обіймав посаду віце-президента OKCoin, творець кількох успішних науково-дослідних і дослідно-конструкторських груп із розробок в сфері блокчейн, є автором двох книг: «Блокчейн: зміна економіки і світу »і« Розвиток і практика блокової ланцюга »);
 • Ланг Ю (Закінчив Університет Сідіан, отримав ступінь магістра комп’ютерних наук, працював системним інженером в Alipay з 2012 по 2014 рік, приєднався до 8btc в 2014 році з метою розробки системи, орієнтованої на роботу з великим обсягами даних);
 • Цью Чжао Сьянг (Закінчив Гонконгський політехнічний університет, отримав ступінь магістра в галузі електротехніки, приєднався 8btc в 2014 році в якості головного операційного директора, є співавтором звіту про розвиток цифрових валют в період з 2014 по 2015 рік).

Офіційний сайт: bytom.io.

Особливості проекту Bytom

Бітом — це інтерактивний протокол, що дозволяє використовувати його для декількох видів активів. У ньому можуть реєструватися різнорідні байт-активи (цифрова валюта та інші активи), які використовуються в різних формах в блокової мережі. Крім того, платформа дозволяє управляти атомними активами (ордера, цінні папери, дивіденди, облігації, прогнози і будь-яка інша інформація їх фізичного світу). Доступний її обмін, коригування та участь в інших більш складних і контрактних інтерактивних операціях через мережу Bytom.

Простіше кажучи, автори Битом прагнуть створити децентралізовану і відкриту платформу, на якій можна реєструвати і обмінювати різні типи активів.

Байт-інструменти, такі як поштові та текстові документи, були першою формою активів в інтернеті. Потім з’явилися цифрові валюти, такі як біткоіни і Ефіріум. Наступний етап еволюції включає появу нових типів байт-активів. В майбутньому акції та цінні папери будуть торгуватися в цифровій формі швидко, легко і безпечно, що стане дійсно проривом у розвитку глобальної економіки.

Мета Bytom — створення першої в світі платформи, яка пропонує користувачам можливість взаємодіяти з такими активами. В майбутньому це дозволить пристроям на основі штучного інтелекту та «інтернет-речей» використовувати ці дані для подальшого розширення свого впливу в рамках атомного світу.

архітектура Bytom

Платформа Bytom має три рівні архітектури:

 • додатки (дозволяє користувачам взаємодіяти зі своїми активами через простий у використанні графічний інтерфейс);
 • контрактний рівень (використовується для управління активами і розробки смарт-контрактів);
 • система передачі даних (необхідна для операцій з активами і здійснення транзакцій в рамках мережі).

Консенсус в мережі досягається за допомогою алгоритму доказ виконання роботи.

Сумісність з Національним стандартом шифрування

Управління активами і робота в рамках Bytom включає в себе використання приватного ключа, відкритого ключа та системи адрес з використанням технології шифрування ESCDA і хешування SHA256, запозичених з блокчейна біткоіни.

Бітом підтримує криптографічний алгоритм відкритого ключа SM2 на основі еліптичних кривих і алгоритм криптографічного хешування SM3 3, які відповідають китайському національному стандарту. З точки зору подібною обчислювальної складності SM2 набагато швидше, ніж RSA і DSA при обробці приватних ключів, що підвищує ефективність шифрування. Функція стиснення алгоритму SM3 має аналогічну структуру з SHA-256, але більш складний дизайн.

Підвищена гнучкість торгівлі

На відміну від моделі облікового запису Ethereum, Битом може перевіряти транзакції паралельно, застосовуючи механізм, аналогічний принципу «nonce», щоб гарантувати неможливість подвійного витрачання одного і того ж активу.

бічні ланцюжка

Розподіл дивідендів по міжмережевих активів сторонніми розробниками дозволяє створювати на платформі Bytom міні-версії X-ланцюжків (інших блочних мереж) або Xrelay. Вони можуть використовуватися для виконання виклики API через смарт-контракт для перевірки міжмережевоговзаємодії, транзакцій активів і розподілу дивідендів в контрактах і іншого.

доступні активи

Мережа Bytom дозволяє передавати три типи активів. Цими активами є:

 • дохідні (наприклад, майно, права власності тощо);
 • акціонерні (акції або токени в нелістингових компаніях);
 • сек’юритизовані (борги та інші цінні папери, прирівняні до активів).

Кожен актив отримує назву відповідно до стандарту ODIN (Open Data Index Name), щоб гарантувати його унікальність і не допустити дублювання.

Де купити BTM

Купівля та продаж монети доступна на таких біржах, як:

 • Huobi;
 • CoinEgg;
 • ioly;
 • Bibox;
 • OKE.

На момент написання статті курс BTM до долара становив $ 0,341110, до рублю — 19,06 RUR, а ринкова капіталізація перевищувала $ 336 млн. Токен займав 42-е місце на кріптовалютном ринку.

Як Майні BTM

Для Майнінг монети можуть використовуватися Асіка (asic), а матричні розрахунки, пов’язані з процесом хеширования, дозволяють прискорити процес видобутку безпечним чином з використанням штучного інтелекту (AI).

Алгоритм PoW, який є дружнім до ASIC-чіпів з AI, забезпечує використання в процесі хеширования матричних технологій обчислення. Це робить можливим для Майнер використання систем апаратного прискорення AI.

Де зберігати BTM

Токен BTM може зберігатися в офіційному гаманці Bytom. Всі адреси в системі форматируются з використанням BIP32, BIP43 і BIP441. Це надає користувачам можливість зберігання токенов за кількома адресами в одному гаманці. Для управління активами в гаманцях користувачам доступні приватні та публічні ключі, які захищені комбінацією алгоритмів SHA256 і ESCDA.

Прогноз і перспективи на 2018 рік

Мета Bytom — створення блокчейн платформи, яка має справу з байт-активами. У деяких країнах в даний час вже працюють над тим, щоб забезпечити зв’язок своїх активів з блочними реєстрами.

Це означає, що найближчим часом розвиток в цьому напрямку буде активно проводитися, а популярність подібних технологій продовжить рости.

За проектом Битом варто солідна команда китайських фахівців, яка здатна забезпечити досягнення заявлених ними цілей.

джерело:

demo

https://cryptocoinsmarket.com/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector