Bitcoin Cash кран Coinpot: огляд майданчиків з висновком BCH

види кранів

Якщо ви почали шукати крани з виплатою на конкретний гаманець, то швидше за все, вже знаєте, що це за сервіси, і на чому заснована їхня робота. Однак варто додати в ваш багаж знань кілька додаткової інформації.

По-перше, крани можна класифікувати за способом видачі нагороди на моментальні і накопичувальні. Назва говорить сама за себе: перші з них дозволяють отримати кошти в своє розпорядження відразу, а другі вимагають накопичення певної суми на внутрішньому гаманці для подальшого виведення.

Виходячи з цього можна провести друге умовний поділ по гаманцях для виведення. Найчастіше, з накопичувальних кранів монети можна вивести на будь-який гаманець. Моментальні зазвичай працюють з якимись мікро-гаманцями. Найчастіше, серед них виявляються Faucethub або Coinpot.

Coinpot — просте сховище криптовалюта?

На відміну від Faucethub, який дозволяє моніторити крани з усієї мережі, Coinpot є простим гаманцем. На ньому можна зберігати біткоіни, біткоіни Кеш, Доджкоін, Лайткоін, Деш і власні маркери. Останні не приймаються ні в одному обміннику, однак, всередині самого гаманця їх можна обміняти на одну з цих трьох монет.

Однак, на сервісі є лотерея і можливість подвоїти ці маркери. Таким чином, якщо ви готові випробувати свою удачу, можете пограти і спробувати виграти. Якщо пощастить, то потім зможете успішно отримати трохи BCH, BTC або Doge.

Для заробітку токенов можна скористатися обладнанням свого комп’ютера. Тобто, всередині сервісу можна намайніть трохи токенов, щоб в подальшому з ними грати. Якщо у вас досить потужний комп’ютер, то можете періодично цим займатися, оскільки вимагає такої Майнінг зовсім мізер. Якщо немає, то краще не навантажуйте систему зайвий раз.

Таким чином, Coinpot можна назвати як сховищем, так псевдомайнером. Чому це можна назвати краном? Тому що для заробітку ви не будете витрачати ні копійки, а зробите все один клік. Але величезна відмінність — це використання потужності комп’ютера. Тому це є подобою Майнера.

Майданчики під Coinpot

Не можна так просто взяти і не обговорити майданчики для безкоштовного заробітку біткоіни Кеш, які прив’язані до Coinpot. На жаль, сьогодні такою є лише Moon Bitcoin Cash. Однак є сервіси, які не вимагають обов’язкової прив’язки до конкретного сховища, про які йтиметься нижче.

Moon Cash — один з кращих сайтів для безкоштовного заробітку BCC / BCH. По-перше, він надійний в плані захисту вашого комп’ютера. Жоден антивірус, а також захисник Windows, не повідомляли про потенційні загрози. Після тривалого використання крана ніяких неполадок, зниження продуктивності або втрати даних не було виявлено.

По-друге, він не переспамлен рекламою. Існує купа сервісів, на яких реклама з’являється на весь екран, або після кожного кліка вискакує спливаюче вікно. Але на Moon Cash такої проблеми не існує. Всі оголошення або посилання розміщені з боків екрану і на робочу область не потрапляють.

Що стосується виплат, то кожні 5 хвилин тут можна заробити 50-100 Сатоши. Примітно те, що вам не обов’язково заходити постійно. Ви можете зайти через годину і забрати ту ж нагороду, якби відвідували сайт 12 разів. Адже на Moon Cash нагорода накопичується.

Також є система бонусів, завдяки якій можна збільшити свою нагороду на 300%. Сюди входить надбавка за щоденне відвідування, активних рефералів і якийсь «містичний» бонус. Кожне отриману винагороду моментально з’являється на гаманці Coinpot.

Серед інших сервісів можна виділити Coinworld.pw. Кожні 5 хвилин тут можна заробити до 500 Сатоши. Він не має конкретних вимог по гаманцю, тому тут можна використовувати свою адресу з Coinpot. Мінусом сервісу є надмірна кількість реклами.

Також хорошим сервісом є Vivebtc.win. Менше реклами, хороша прибуток в 150-200 Сатоши з проміжком в 5 хвилин. Однак тут можна засмутити користувачів з України: все IP-адреси блокуються, тому доведеться використовувати проксі.

Виведення коштів з Coinpot

Якщо ви заробите бажану суму, або вам просто набридне користуватися кранами або конкретно цим гаманцем, то висновок не буде занадто складним. Для цього потрібно перейти у вкладку з гаманцем Bitcoin Cash і натиснути Withdrawal.

Однак, варто знати кілька правил сервісу:

  • висновок потрібно буде підтвердити через електронну пошту;
  • мінімальна сума — 10 тисяч Сатоши;
  • Не бере ніяких комісій за використання і висновок;
  • підтвердження займе до 48 годин.

І ось вам здається, що крани з висновком на Coinpot також є накопичувальними, оскільки з даного гаманця неможливо вивести менш десяти тисяч Сатоши. Але таке обмеження зазначено в зв’язку з навантаженнями на блокчейн.

Нехай система BCH менше навантажена, ніж у BTC, однак мікротранзакції все одно займають час для обробки та місце в мемпуле. Якби можна було виводити будь-яку суму від 1 Сатоши, то блокчейн точно був би перевантажений. З цим не впорався б навіть блок в 32 мегабайта.

Чому немає більше сервісів для Coinpot

Coinpot з’явився пізніше, ніж Faucethub. Останній встиг заслужити довіру у багатьох користувачів, так і створювався він виключно в цілях зберігання коштів, які надходять з кранів.

Таким чином, більшість власників подібних майданчиків не стали заново відкривати Америку, а просто прив’язують свої крани до того гаманцю, який вже перевірений багатьма. Крім цього, Faucethub володіє певною особливістю, якої у Coinpot немає: він моніторить всі майданчики мережі. Будь-якому користувачеві кранів набагато простіше вибирати з цілого списку, ніж шукати крани або зберігати їх в закладках браузера.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector