Asch криптовалюта: мета створення, магазин додатків

Що таке Asch

Asch криптовалюта (XAS) — це децентралізована блокчейн-платформа, яка забезпечує загальнодоступну блокчейн-мережу і пакет для розробників блокчейн-додатків Software Development Kit.

Це перша система, призначена для того, щоб дати розробникам можливість розробляти повністю незалежні блокчейн-додатки.

Яка мета Asch

Метою Asch є вирішення проблеми фрагментації блоків. Asch-токени можуть використовуватися в різних блокчейн-екосистемах і біржах.

Asch об’єднує DPOS і PBFT.

DPOS — це механізм консенсусу, який є більш децентралізованим і менш ресурсномістких. PBFT ж вирішує ризики безпеки DPOS і ефективно знижує ймовірність біфуркації і робить систему більш безпечною.

Asch використовує механізм, що надає можливість розширення блокчейн-мережі, усуваючи необхідність перенесення коду програми в кожну нову транзакцію. Це зменшує завантаження даних транзакцій і спрощує виконання операції.

Ethereum запускає всі програми тільки на одному ланцюжку. Це збільшує ризики для гарантії безпеки. Якщо є помилка посилання, результатом може бути пошкодження всієї системи.

Asch використовує технологію крос-ланцюжка розподілу, що значно знижує ризики безпеки системи.

команда розробників

У випадку з Asch про розробників відомо не сильно багато. На офіційному сайті як такої інформації практично немає, проте заслуги проекту кажуть самі за себе. Відомо, що проект в минулому році навіть виграв нагороду в званні «Китайський блокчейн-продукт 2017 року».

Пізніше проект знову отримав нагороду, але вже в іншому змаганні за звання «Краще китайська блокчейн-інновація».

особливості проекту

Перевага блокчейна Asch — це незалежність даних, яка не вимагає від основної мережі постійної верифікації даних. Це своєрідний механізм поділу ресурсів. Крім того, використовуючи можна дуже гнучко налаштовувати параметри блокчейна, такі як інтервал блоку, транзакційний збір і винагороду.

захищена пісочниця

Блокчейн-проект Asch використовує пісочницю для тестування і запуску коду блокчейн-додатків. До того ж пісочниця захищає основну мережу Asch від руйнування іншими шкідливими кодами.

Магазин dApp-додатків

Заявки, подані розробниками реєструються в основному ланцюзі, і користувачі зможуть переглядати, перевіряти і навіть використовувати будь-яку вподобану блокчейн-додаток. Сам додаток, до речі, не буде завантажено в головну ланцюг до тих пір, поки воно не буде перевірено довіреними особами, тому вони можуть стягувати певну плату за обслуговування або вибрати плату за транзакцію як верификатора блокчейн-додатки.

Підтримувані розробники

Система Asch надає цілий ряд шаблонів блокчейн-додатків в своєму SDK пакеті, щоб будь-який розробник міг швидко створити додаток.

Завдяки підтримці вузлів в якості мови програмування і RDMS як сховище даних блокчейн-мережі, традиційні веб-розробники також можуть легко зрозуміти принцип програмування.

Де купити і зберігати XAS

Придбати токени XAS можна на крипто-біржах Bit-Z, OEX, KuCoin і CoinEgg. З усіх перерахованих вище, тільки на KuCoin можна купити за ETH. На інших біржах XAS можна купити тільки за біткоіни. Зберігати ж актив можна як на біржі, так і на «холодному» гаманці Trezor або Ledger.

джерела:

https://coinmarketcap.com/

https://cryptocoinsmarket.com/

https://www.asch.io/

https://medium.com/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector