Чи буде зростання Ripple: які чинники на це впливають

Ринок не впаде

Сьогодні все частіше говорять про швидку катастрофу криптовалюта. На тлі корекції довгою майже в рік користувачі зневірилися в перспективах цього ринку і готові спокійно прийняти їх догляд на сторінки історії. Однак не варто вірити песимістичним поглядам, оскільки багато хто з подібних прогнозистів недосвідчені, не враховують навіть очевидних речей або цілеспрямовано критикують криптовалюта, оскільки бачать в цьому свою вигоду.

По-перше, якби цей ринок повинен був зникнути, то за минулий рік подібного результату вже домоглися б. Звідки така впевненість? Для вас же не загадка, що все в цьому світі контролюється. А коли мова йде про гроші, то без «керівників планети» тут не обходиться. Є лише ілюзія того, що цей ринок незалежний. Але в реальності на ньому теж є акули, які не допускають зникнення крипти.

По-друге, кожен день з’являються нові криптовалюта. Якщо хто не стежить за цим процесом, то прочитайте новини. У жовтні пройшло трохи більше тижня, а з’явилося вже не менше 15 нових проектів. Тільки 8 жовтня в список Coinmarketcap були додані 8 платформ. Якби ринок був на порозі зникнення, то хіба створювали б стільки криптовалюта?

По-третє, на біржах крутяться дуже великі суми. Трейдинг на крипті зайняв тверде місце нарівні з фондовими і валютними біржами. Середній обсяг торгів досягає 11 мільярдів доларів. При таких показниках раптовий обвал уявити неможливо.

Сюди можна додавати все більше різних факторів, але тоді доведеться написати цілу книгу. Вищеназвані є ключовими щодо статусу кріптовалютного ринку і його перспектив. Як ви розумієте, якщо він не падає, то у багатьох проектів є всі шанси на збільшення котирувань. Ripple можна віднести до групи з позитивними перспективами.

Позитивне резюме

Історія розвитку криптовалюта грає дуже вагому роль для її вартості. Адже вона відмінно відображає цілеспрямованість і завзятість команди, важливість досягнень і, найголовніше, ставлення до проекту з боку авторитетних інвесторів і звичайних користувачів.

Ріппл — один з тих проектів, який володіє барвистою історією. Платформа існує повних 6 років і завдяки розробникам і раді директорів змогла дістатися до третього місця за капіталізацією, а також до вершин рейтингів найкорисніших криптовалюта.

Перші кілька років більше нагадують затишшя перед бурею. Ніяких особливо цікавих новин або інвестицій не було. Ripple практично жив своїм життям. Але ближче до кінця 2015 року виявилося, що це не так. Нова ера (якщо її можна так назвати) кріпторинка почалася саме тоді.

Fidor Bank почав тестувати мережу для проведення платежів. Пізніше додалася група Earthport, яка об’єднує понад 60 фінансових організацій. Насправді — це два ключові кроки, які зробили дуже сильний вплив на подальший розвиток. Чому? Тому що як банк, так і група позитивно відгукнулися про результати перших тестів.

Після цього все пішло як по маслу. На сьогодні близько 40 фінансових організацій інтегрували продукти від Ріппл, а ще більше 100 активно тестують мережу в своїй системі. Крім того, відкриті платіжні коридори для всіх куточків світу за рахунок нових офісів від Лондона до Сінгапуру.

Історія Ripple сприятливо впливає на ріст курсу криптовалюта. Очевидно, що вони піднялися з низів і поступово все більше зміцнюють свої позиції. Загалом, якщо порівнювати розвиток цього проекту з іншими, то його успіхи сміливо можна ставити в перші ряди.

багатообіцяюча ідея

На ринку вже близько 2000 криптовалюта. Тому не дивно, що зустрічаються схожі проекти. Конкуренція тут дійсно величезна і в топ виходять лише найуспішніші і якісні розробки. Крім того, трохи грає роль першовідкривач ідеї.

Ріппл сьогодні є практично унікальним проектом. Єдина платформа, яка має схожість — Stellar. Але вона в якийсь момент стала відгалуженням мережі Ripple, а потім перейшла на свій протокол. Хоч вона і створює хорошу конкуренцію, перевагу віддають XRP, як первинним проектом.

Ріппл створений для банків. Звичайно, це не 100% орієнтації розробників, проте одна з головних задач полягає саме в поліпшенні банківських переказів. Іншими словами, творці запустили проект, який повинен скинути з перших позицій систему міжнародних платежів Swift.

Реалізація ідеї на обличчя: Ріппл на третьому місці за капіталізацією, а його мережа визнають найкращою в більшості великих банків. Відверто і виправдано незадоволених користувачів ще немає, тому можна вважати, що засновникам проекту вдалося досягти успіху. Тому ймовірність зростання котирувань XRP збільшується.

особлива концепція

Ви вже звикли, що криптовалюта — це Майнінг, підтвердження транзакцій через додавання в блоки, затримки при перевантаженості (яка буває дуже часто) і великі витрати енергоресурсів? Звичайно, у крипти є багато переваг, але перераховані вище фактори згадують в більшості випадків обговорення ринку.

Так ось, Ripple має зовсім іншу концепцію. Майнінг немає, мережа працює завдяки довіреною вузлів, затримок не існує (принаймні поки що). Взагалі, через своїх особливостей багато хто навіть не вважають Ріппл криптовалюта.

Як без Майнінг?

Дуже просто і більш ефективно. Необхідність подібного процесу нав’язана розробниками, а особливо постачальниками відповідного обладнання. Звичайно, це лише теорія і здогади, але в світлі подій останніх двох років дуже на те схоже. Адже є проекти, які успішно працюють без Майнінг.

Ріппл став одним з таких. Видобуток крипти тут навіть не передбачена. Причини наступні:

  • емісія проведена;
  • транзакції проводяться іншим чином.

Одна з особливостей Майнінг — винагорода користувачів за виконану роботу. Премія нараховується за рахунок коштів, яких ще не існує, але кодом вони передбачені. Але 100 мільярдів XRP вже випущено, а більше ніколи не буде. Відповідно, нагороджувати нічим. Значить і залучати до Майнінг також немає можливостей.

Перекази здійснюються за рахунок роботи довірених вузлів і Ripple Connect (щось на зразок центру). Завдяки тому, що центру відомий вузол, досить лише одного підтвердження. Це, власне кажучи, є одним з ключових переваг мережі.

Більш детально про все це можете дізнатися в статті про опис криптовалюта Ripple. Ну а тут варто додати, що відсутність Майнінг позитивно позначається на здоров’я довкілля. Адже завдяки цьому система споживає в тисячі разів менше електроенергії, яка потрібна для надання обчислювальних потужностей.

Вам здається, що це не настільки суттєво? Офіційний (варто підкреслити) показник витрат енергоресурсів усього світу на Майнінг — 1%. А тепер додайте сюди невідомі джерела, яких по світу може бути кілька десятків тисяч.

Тому, якщо глобально стане питання про використання криптовалюта як основного платіжного засобу, Ріппл отримає підтримку від організацій захисту природи. Відповідно, це створює ще одне сприятливе умова для зростання курсу.

чумні переваги

Крім єдиної ідеї, унікальної концепції і безпеки для навколишнього серед Ripple має ще й технічними перевагами, до яких далеко всьому ринку. Серед 2000 проектів близько 10 зможуть скласти здорову конкуренцію.

По-перше, транзакції в цій мережі найшвидші. Середній час платежу — 2 хвилини, а безпосередньо операція перекладу займає лише 4-5 секунд (все інше йде на перевірку даних і конвертацію). Звичайні платіжні системи вже не зрівняються з подібною швидкістю. Серед криптовалюта не так далеко пішов NEM (1 хвилина), ETH (2 хвилини).

По-друге, швидкість підкріплена пропускною спроможністю в 1500 транзакцій за секунду. Серед повноцінно працюють і успішних проектів швидше тільки NEM і Visa. Перший має показник в 3000. Останній — близько 50000 тисяч, але не є кріптовалютним. Та й розробники Ripple обіцяють, що в майбутньому спокійно досягнуть тих же цифр.

По-третє, платформа вбила всіх вартістю перекладу. В цьому плані точно немає навіть тих, хто хоч якось може наступити на п’яти. Комісійний збір становить 0.00001 XRP, незалежно від суми транзакції. Це подобається банкам, які завдяки цьому можуть залучати більше клієнтів, а також звичайним користувачам, які все частіше вибирають Ripple для проведення транзакції.

Перераховані переваги ще більше збільшують шанси XRP на зростання. Особливо з огляду на той факт, що реальних конкурентів практично немає. Але це ще не все, що говорить про неминуче зростання ціни криптовалюта.

Нескромная репутація

Ріппл довіряють — ось що найголовніше. Досить довго в його чесності сумнівалися через те, що більша частина токенов була в розпорядженні Ripple Labs. Відповідно було ймовірність, що їх випустять на ринок, що обвалить курс.

Але в 2017 55 мільярдів XRP були заморожені з повним обмеженням доступу. Щомісяця з нього списується по одному мільярду. Кожен бажаючий може спокійно їх купити. Завдяки цьому курс виріс на 400% за добу, а в чесність проекту повірили набагато більше користувачів.

Крім іншого, безліч банків вже інтегрували мережу Ripple. Ще більше знаходяться на стадії тестування і негативних відгуків не дають. Деякі установи (наприклад, Національний банк комерції Саудівської Аравії) взяли на себе зобов’язання навчати співробітників роботі з RippleNet і відповідними продуктами. Таким чином, платформа має хорошу підтримку з боку фінансових конгломератів.

Банки, можливо, найголовніший козир проекту. Криптовалюта повинні створити їм альтернативу, але практика показує, що люди ще дуже і дуже довго будуть працювати з Фіатом. Оскільки Ріппл покращує якість і швидкість банківських переказів, незабаром його будуть використовувати в перевагу іншим монетам.

невеликий дефіцит

Ripple — це дефляційна криптовалюта. Переконатися в цьому можна, відвідавши Coinmarketcap. Як ви знаєте, було емітовано 100 мільярдів токенов. Але сьогодні існує лише 99.9 з них. Інша маса просто згоріла. Як? Завдяки комісії.

Коли транзакція вважається завершеною, той самий мізер, який йде на оплату транзакції, стирається з мережі назавжди. Таким чином, з кожним платежем стає все менше XRP.

Основи законів економіки знаєте? Великий попит і збільшення дефіциту провокує зростання вартості. Обсяг торгів Ріппл становить близько 400 мільйонів доларів в день, що говорить про неабиякий інтерес. При подібних показниках і зменшенні обсягу токенов підвищення ціни неминуче.

Безпека

Останній аргумент (серед ключових) на користь зростання курсу. Прочитавши про відсутність Майнінг багато хто подумав, що даний проект має в плані захищеності. Адже одна з його завдань — забезпечення високого рівня безпеки за рахунок забезпечення роботи мережі відразу усіма вузлами.

Але на практиці Ріппл і тут не відстає. Він, нарівні з іншими топовими криптовалюта, що не зазнав від жодної атаки. Сервера завжди залишалися недоторканими. Відповідно, вся інформація про роботу мережі, а також бази даних надійно захищені.

Всі вищеназвані фактори в комплексі призводять до того, що зростання котирувань XRP на біржах, а значить і на ринку в цілому, неминучий. Інший результат можливий у разі обвалу ринку (чого, як було зазначено вище, не станеться) або самого проекту (цього також не відбудеться завдяки позитивній репутації Ripple).

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector