Cortex криптовалюта: команда розробників і розвиток проекту

Децентралізована та самодостатня структура на основі технології блокчейн і штучного інтелекту (ІІ). Cortex криптовалюта (CTXC) має певну мету: надання передових моделей машинного навчання за допомогою блокової ланцюжка і смарт-контрактів, а також можливістю використання децентралізованих додатків на базі ІІ (AI DApps).

Історія проекту і команда розробників

Розробка платформи почалася після проведення пресейл ICO в лютому-березні 2018 року. Група експертів, що працюють над проектом, включає фахівців з досліджень і розробок у сфері ІІ. Багато з них раніше брали участь у відомих стартапи, таких як Bitfinex, Bitfund, ZhenFund, World Financial Desk, а також працювали в великих компаніях: FBG Capital, Beijing Kunlun Tech Co., DAGlabs і China Metallurgical Group Corporation.

Ядро групи розробників складають десять чоловік, в тому числі:

 • Цзіци Чен (виконавчий директор, закінчив Каліфорнійський університет за спеціальністю «машинне навчання», Університет Карнегі-Меллона і Університет Цінхуа за напрямом «цивільне будівництво», є співзасновником проекту Waterhole.io, активний майнер з 2013 року);
 • Вейя Ван (технічний директор, закінчив Чиказький університет за напрямом «статистика» і Університет Цінхуа — «аерокосмічна інженерія та економіка», фахівець з криптографії, переможець змагання Fintech Hackathon, Dorahacks 2017, сертифікований менеджер з фінансових ризиків);
 • Янг Янг (головний блокчейн-інженер, закінчив Університет Цінхуа — «інформатика» та Даляньський технологічний університет — «інформатика», фахівець з криптовалюта і блокчейну, співзасновник і бекенд-архітектор Waterhole.io, займається Майнінг з 2015 року);
 • Емі Чень (операційний директор, закінчила Колумбійський університет — «електротехніка» і Університет Квінса — «економіка», майнер з 2016 року).

Офіційний сайт: http://www.cortexlabs.ai/

Огляд основних цілей Cortex

Кортекс — децентралізована платформа на основі ІІ блокчейна. Вона передбачає використання технології ІІ для додавання смарт-контрактів користувачами.

Це дозволить будь-якому розробнику використовувати можливості Cortex для додавання технології ІІ в смарт-контракти, що може значно розширити потенціал інтелектуальних контрактів і пов’язаних з ними проектів на основі блокової ланцюжка. Можливість використання ІІ дозволить смарт-контрактами автономно реагувати на зовнішні сигнали, в тому числі на те, що виходить за рамки очікуваного програмістами.

Система має вбудований механізм стимулювання сукупних скоординованих зусиль, дозволяючи учасникам спільноти оптимізувати моделі в рамках Cortex і отримувати за це винагороду. Кінцевим продуктом проекту, як зазначено в «Білій книзі», є створення «загального штучного інтелекту» або AGI.

Принцип роботи

Розміщення фреймворків ІІ в блокової ланцюжку — процедура не з простих. Проте, розробники Cortex стверджують, що подбали про це, надавши вченим у всьому світі можливість передавати підготовлені відповідні інформаційні моделі за допомогою потужності публічної ланцюжка Кортекс.

Користувачі, які потребують цих моделях ІІ, можуть використовувати їх, оплачуючи доступ до них їх автору. При кожній такій операції концентратор синхронізує модель і інформацію необхідного рівня потужності з довколишніх сайтом. Висновок даних здійснюється з використанням спеціальної віртуальної машини Cortex (CVM), яка синхронізує отримані результати з усією мережею і тільки потім надає ці дані.

Кожен раз, коли клієнт здійснює транзакцію, здійснює виведення інформації або відкриває смарт-контракт, він повинен заплатити певну кількість токенов Endorphin. Ця монета служить одиницею ціноутворення на платформі. Крім неї, є ще один токен — CTXC.

Автори Кортекс також намагаються створити платформу машинного навчання, де клієнти зможуть розміщувати завдання або запускати децентралізовані додатки на основі ІІ.

Ключові компоненти платформи

Перелік основних складових проекту включає три елементи.

Смарт-контракти на основі ІІ

Це дуже важлива частина платформи, оскільки вона дозволяє користувачам писати свої програми машинного навчання поверх блокчейна. Вони також можуть налагоджувати взаємодії між інтелектуальними контрактами, підвищуючи рівень складності.

Cortex також має віртуальну машину — CVM. Набір команд в ній повністю сумісний з EVM і включає підтримку опорних інструкцій.

Submission Framework

Кортек надає інтерфейс для навчання за межами платформи, включаючи записи для віртуальних машин, здатних на інтерпретацію інструкцій для моделей. Це забезпечує свого роду міст між постачальниками обчислень і провайдерами обчислювальної потужності. Така система дозволяє членами екосистеми Cortex торгувати і співпрацювати один з одним.

Cortex Intelligence Inference Framework

Фахівці з комп’ютерного навчання можуть перенести дуже добре підготовлені відповідні інформаційні моделі в Кортекс з будь-якої точки світу. Клієнти, яким потрібні ці моделі ІІ, можуть робити висновки на підставі результатів, отриманих при використанні цих моделей, оплачуючи цю послугу розробникам.

Така архітектура платформи уможливить впровадження систем ІІ в блокчейн, дозволяючи дослідникам в області машинного навчання завантажувати пройшли перевірку моделі даних. Вони будуть розташовуватися в загальнодоступній частині мережі, де їх за відповідну плату може отримати будь-який бажаючий.

Економіка платформи

CTXC — токен Cortex, продаж якого вже завершена. Було розпродано 20% від випущених монет. Ключовими інвесторами проекту стали Bitmain і FBG Capital. Загальна кількість токенов становить 299 792 458, з яких 150 млн (50,03%) будуть використовуватися в якості винагород для Майнер.

Решта маркери підуть на розвиток проекту, виплату винагород членам спільноти, маркетинг і премії команді розробників і радників.

Де купити CTXC?

Купівля та продаж монети поки доступна лише на п’яти біржах:

 • OKEx;
 • Huobi;
 • CoinTiger;
 • XDDEX;
 • CoinBene.

На момент написання статті курс CTXC до долара становив $ 1,12, до рублю — 77,29 RUR, а ринкова капіталізація перевищувала $ 168 млн. Токен займав 79-е місце на кріптовалютном ринку.

Де зберігати CTXC?

Токен має стандарт ERC-20, тому для його зберігання можна використовувати будь-який сумісний з Ethereum гаманець.

 • Trezor;
 • Ledger;
 • MyEtherWallet;
 • MetaMask;
 • Mist;
 • Parity;
 • Trust Ethereum.

Перспектива і прогноз на 2018 рік

Cortex — це платформа, яка використовує ІІ і заснована на публічній блокової ланцюжку, яка підтримує не тільки реалізацію звичайних смарт-контрактів, а й «розумних» контрактів на основі ІІ.

Платформа підійде для тих, хто зацікавлений у розвитку та використанні ІІ і розглядають Кортекс в якості цікавого проекту для використання в найближчому майбутньому. Оскільки цей проект націлений на об’єднання зусиль розробників, дослідників у сфері ІІ і користувачів, він забезпечить рівні можливості взаємовигідного взаємодії всіх учасників.

джерело:

http://www.cortexlabs.ai/

Statrader

https://blockonomi.com/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector