DateCoin (Дейткоін) — що це, огляд ICO

Платформа DateCoin — наступний етап вже існуючого проекту, розробленого і реалізованого три роки тому (у 2015 році). Попередником вважається Denim — сайт знайомств, призначений для пошуку «половинки». Особливість сервісу полягає в зручності, швидкому зростанні користувачів і високого прибутку. Проект DateCoin — продовження існуючої розробки, що об’єднує можливості комп’ютерних потужностей і грамотну бізнес-модель. Простими словами DateCoin — інтелектуальна платформа швидкого пошуку партнерів для майбутніх відносин, заснована на блокчейн технології і має внутрішню валюту.

Що таке DateCoin?

Логотип DateCoin

Дейтинг-сфера в 2018 році досягла піку популярності. За оцінкою фахівців, обсяг ринку в цьому секторі практично досяг 5 мільярдів доларів, а ще через два роки планується подолання нової планки в 6 мільярдів. Підвищений інтерес аудиторії до сфери знайомств привів до появи десятків сервісів, які допомагають людям підібрати «половинку» за інтересами, вимогам до зовнішності і характеру серед десятків тисяч претендентів.

DateCoin — новий продукт, який вигідно відрізняється від існуючих сервісів. У 2015 році запущений пілотний проект Denim, що допомагає забезпеченим чоловікам знайти підходящу пару. Вже через деякий час число користувачів досягла позначки в 500 тисяч чоловік. Сьогодні згаданий сервіс займає лідируючі позиції за показниками приросту клієнтів і збільшення рівня доходів.

DateCoin — проект, що пропонує нові можливості і відрізняється інтелектуальним підходом до пошуку людини. Застосування сучасних технологій дозволяє аналізувати безліч параметрів і робити швидкий вибір партнера, відповідного за всіма критеріями.

переваги DateCoin

 1. Захист зібраних відомостей, гарантія конфіденційності, а також можливість шифрування спілкування.
 2. Ефективність знайомств, все користувачі зацікавлені в пошуку нового партнера.
 3. Швидкий пошук оптимальної пари. В основі технології лежить «три кити» — морфологічний аналіз, вивчення семантики і розпізнавання особи. Крім того, враховується інформація, яка введена користувачем.
 4. Застосування справжніх фото і актуальних анкет, що забезпечується застосуванням застосовується спеціальна система верифікації (працює в автоматичному режимі). Особливість сервісу — наявність розпізнавання особи по фото.
 5. Користувачі платять тільки за необхідні для них послуги. Приховані платежі відсутні. Важливий плюс — можливість оплати криптовалюта.
 6. Проводиться аналіз великого числа відомостей — вивчаються анкети, дзвінки, листування та інші дані. В результаті формується персональний «портрет» користувача.

Програма працює наступним чином:

 • Чоловік вивчає наявну базу даних. Його зацікавила певна кандидатура, і він пише дівчині або проявляє інтерес іншим способом.
 • Аналізується діалог, інтереси і характери співрозмовників з подальшим підбиттям підсумків.
 • Паралельно з цим запускається система розпізнавання особи, відомості аналізуються в нейромережі.
 • Зібрана інформація передається в базу даних.
 • Сервіс вибирає дівчину, яка більшою мірою підходить за зовнішніми параметрами, інтересам і характером.

У розробці проекту бере участь більше 20 експертів, які мають досвід створення сучасних сайтів знайомств. DateCoin — інтелектуальний сервіс, який створює нову реальність і працює на базі просунутих IT-технологій.

Мета ICO DateCoin

Ціна токена DTC
Вартість токенов DTC в ході ICO

Мета проведення ICO (crowdsale) DateCoin полягає в залученні додаткових коштів для розвитку ідеї. У свою чергу, застосування технології блокчейн — можливість прискорити просування проекту, зробити його більш гнучким і доступним для користувачів. Сервіс працює на зручному алгоритмі зворотного викупу монет на основі розумних контрактів Ефіріум.

На сьогодні в розробку інвестовано 950 тисяч доларів, але цих коштів не вистачає для реалізації поставленого завдання і просування технології в різних куточках планети. Проведення ICO дозволить покрити дефіцит коштів і прискорити процес фінансування. Команда проекту планує розподіляти кошти з урахуванням успішності ICO. При досягненні позначки в 34 мільйони євро планується наступні поділ отриманих коштів:

 • Розвиток проекту — 27%.
 • Реклама iOS — 18%.
 • Реклама Android — 18%.
 • Мобільна реклама в Мережі — 12%.
 • Інтернет-реклама — 6%.
 • Загальна рекламна кампанія — 6%.
 • Промоушн — 8%.
 • Операційні витрати — 3%.
 • Юридичний сектор — 2%.

До 2021 року команда проекту розраховує на досягнення прибутку в розмірі 230 мільйонів євро. В основі розрахунку лежать реальні показники приросту користувачів і прибутковості вже існуючого сервісу Denim. Проведення ICO — не просто спроба створити ще один сервіс для знайомств. Розробники пропонують нові рішення в сфері інтернет-знайомств.

Усередині системи використовуються маркери, які створені на блокчейне Ефіріума (стандарт ERC20). Особливість технології в тому, що користувачі мають право проводити вільний обмін віртуальними монетами і використовувати їх усередині платформи DateCoin. Розподіл нової криптовалюта DTC можливо до восьмого знака після коми, а управління операціями здійснюється через сховище і інтерфейс DApp, який успішно працює разом з блокчейном Ефіріума.

Первісна вартість нової криптовалюта — 0,00025 ETH. Для участі в торгах потрібно придбати токенов на суму 0,1 Ефіріум. Якщо ICO виявиться неуспішною і розробникам проекту не вдасться досягти суми в 3,5 мільйона євро, все кошти повернуться власникам.

У березні 2018 року планується наступний розподіл коштів:

 • 65% монет направляється для реалізації учасникам ICO.
 • 20% — «заморожується» для розробників проекту за допомогою розумного контракту терміном на один рік.
 • 8% — премія експертам, які надають консультаційні послуги.
 • 4% — реклама і лістинг віртуальних монет.
 • 2% -витрати на bounty-компанію.
 • 1% — непередбачені витрати.

Випуск DTC проводиться на базі публічного продажу. На етапі попередніх торгів монети не емітуються, а між покупцем і проектом оформляється договір на придбання ще не випущених віртуальних монет DTC. Покупці переводять Ефіріум або біткоіни на номер сховища DateCoin, який вказується на офіційному сайті проекту — DateCoin.io. Докладні рекомендації для користувачів з’являться безпосередньо перед ICO.

Після закінчення розпродажу віртуальних монет система розподілить DTC по віртуальних гаманців покупців. Токени можуть вільно обертатися між користувачами сервісу. Можливий зворотний викуп із застосуванням зрозумілою технології розумного контракту. Що стосується Smart контракту для зворотного викупу, він також з’явиться на акаунті проекту в GitHub.com до початку Pre-Sale.

Плани розвитку проекту DateCoin

Стратегія охоплення аудиторії в різних країнах
Плани по покриттю країн на 2017-2021 роки

В кінці листопада 2017 року був проведений попередній продаж монет. На даний момент команда розробників ставить перед собою наступні завдання:

 1. Перший квартал 2018 року. На цьому етапі заплановано запуск технології, що дозволяє використовувати маркери та інші віртуальні монети в діючий MVP. Проводиться робота по вивченню аудиторії і вибору інструментів для проведення виплат. Запускаються дослідження в сфері впровадження нових технологій, тестується машинне обладнання. Окрема увага приділяється юридичному питанню впровадження проекту в різних країнах світу. Крім того, на березень-квітень 2018 заплановано публічне ICO токенов DTC, а в квітні-травні 2018 токен вийде на біржу.
 2. Другий квартал 2018 року — початок створення додатків і їх запуск в семи країнах. Паралельно запускається рекламна кампанія по просуванню продукту в інших державах.
 3. Четвертий квартал 2018 року. Планується вихід на повну потужність в 2-3 країнах, починається процес зворотного викупу віртуальних монет.
 4. Перший квартал 2019 року. Експерти приступають до створення системи, яка розпізнає зображення, аналізатора тексту, сервісу зберігання відомостей про користувачів і алгоритмів шифрування. Крім того, стартує процес просування проекту в державах другої черги.
 5. Другий квартал 2019 року. DateCoin запускається в чергових 7 країнах з 2-ї черги (всього 14). При цьому в перших 7 державах, де проект вже запущений, планується досягнення проектної потужності. Фахівці приступають до створення пробної версії системи, яка вміє робити аналіз тексту і розпізнавати фотографії.
 6. Четвертий квартал 2019 року. Активація сервісу інтелектуального вибору партнера, а також досягнення максимальної потужності в усіх державах 2-ї черги.
 7. Другий квартал 2020 року. У цей період планується запуск проекту для держав 3-й черзі (23 країни), а також внесення правок в алгоритм вибору партнера з урахуванням ментальності і територіальної приналежності, а також адаптація роботи системи.
 8. Після 2021 року DateCoin повинен працювати в 29 державах і розширюватися на території інших країн.

Так, в 2018 році планується покрити ринок Південної Кореї, Німеччини, Бразилії, Франції, Англії та ряду інших держав. У 2019 підключається Канада, Сполучені Штати, КНР, Швеція, Норвегія, Аргентина, Сінгапур та інші країни. У 2020 році повинна бути покрита Мексика, Польща, Австралія, Нідерланди, Бельгія, Чехія та інші держави. Далі планується поступове поширення по всьому світу.

Як проводиться викуп токенов DateCoin?

Схема взаємодії користувачів, власників токенов і компанії

Схема викупу внутрішніх монет DateCoin за допомогою розумних контрактів має наступний вигляд:

 • На гроші для покупки внутрішніх монет купується Ефіріум на біржовому майданчику за курсовою ціною на момент здійснення операції.
 • Наступної доби Ефіріум направляється на розумний контракт з датою закриття через 5 діб.
 • Тримачі DTC отримують відомості через DApp про можливість обміну токенов.
 • Власники монет, які планують продаж, направляють їх на розумний контракт.
 • У міру відправлення токенов загальний обсяг коштів зростає. Курсова ціна токена формується як відношення Ефіріума до DTC. З цього випливає, що чим менше число монет знаходиться на контракті, тим краще курсова вартість.
 • Якщо учасники незадоволені поточним курсом, вони мають право забрати монети (все або певну частку), знизивши число «поставлених» монет і піднявши тим самим курсову ціну для інших учасників.
 • Відправлення та повернення токенов дозволені до дня закриття. Далі число віртуальних монет і користувачів фіксується, а Ефіріум надсилається учасникам з урахуванням числа DTC на smart contract.

Варто врахувати, що число віртуальних монет лімітується, це сприяє зростанню їх курсової ціни. При цьому власники токенов вправі самостійно визначати, яка вартість продажу підходить для них найбільше.

Як використовуються маркери DateCoin?

додаток DateCoin
Інтерфейс програми DateCoin на смартфоні

Гроші DTC відкривають додаткові можливості для користувачів мережі. Усередині платформи сервіси номіновані в віртуальних монетах і можуть застосовуватися для придбання послуг. Зокрема, користувачам доступні наступні можливості:

 1. Доступ до сервісу без обмежень за датою.
 2. Можливість отримання повідомлень, здійснення анонімних переговорів.
 3. Подарунки та знаки уваги.
 4. Додаткові секретні опції, повідомлення з можливістю індивідуалізації.
 5. Класичний пошук за головними критеріями — зовнішності, території проживання, перевагам в сексі.

При бажанні токени завжди можна продати всередині платформи іншим користувачам.

майбутнє DateCoin

Фото користувачів DateCoin і видання, які пишуть про сервіс

В основі проекту лежить випробувана і дієва бізнес-модель, що дозволяє говорити про ефективність нового проекту. Наявного функціоналу досить для пошуку партнера в різних куточках планети. У найближчі два роки команда проекту планує вийти на новий рівень і впровадити в систему технологію аналізу даних, а також підвищити рівень безпеки.

Сервіс DateCoin дозволяє швидко знайти пару за допомогою інтелектуального підбору. При цьому система захисту і аналізу фотографій швидко прибирає фейки і фільтрує зайву інформацію. Користувачі оплачують тільки ті послуги, які потрібні, що економить бюджет і забезпечує цільове витрачання коштів. Що стосується конфіденційності листування, вона гарантована, завдяки застосуванню якісної системи шифрування.

До літа 2018 року планується завершення додатків для Андроїда і iOS, створення служби потримай і мовної локації для різних країн. До 2020 року DateCoin повинен працювати в 23 країнах світу, а охоплення користувачів складе близько 60 мільйонів чоловік. Планується, що до цього часу проект займе більше половини частки в своєму секторі.

Експерти запевняють, що ринок інтернет-знайомств з кожним роком зростає. До 2019 року обсяг ринку зросте майже до 6 мільярдів доларів. У Північній Америці лідером є США, а в Європі — Великобританія. У Південній Америці лідируючі позиції за Бразилією. На ринковий обсяг впливає не тільки розташування країни, а й платоспроможність населення.

Загальна аудиторія інтернет-знайомств до 2021 року в світі може досягти 600 мільйонів користувачів. Ось чому створення сервісу DateCoin має великі перспективи, а його внутрішня криптовалюта є додатковим інструментом для отримання всіх функцій. На цьому тлі ICO токенов DTC виглядає привабливо не тільки для потенційних учасників проекту, але і для простих інвесторів.

Більше про те, що таке DateCoin, дивіться у відео нижче:


Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector