fatcats.market — огляд ICO, відгуки, як отримати токени GSXC

Токени GSXC — спеціальна криптовалюта, що емітується для розвитку дошки оголошень fatcats.market. За задумом розробників платформа забезпечує обмін віртуальних монет на товари і послуги. Вже сьогодні за допомогою майданчика можна здійснювати обмін Bitcoin на різні товари, серед яких автомобілі, телефони, ділянки землі, нерухомість та інше.

30 квітня 2018 року пройшов лістинг монет. Надалі власники токенов отримуватимуть п’яту частину від прибутку fatcats.market. Головні напрямки заробітку майданчики — реклам, просування оголошень і комісії з внутрішніх перерахувань.

Назва токенаGSXC
засновник проектуМикола Мохов
Перший етап монетизації14 червня 2018 року
розподіл прибутку20% — власникам токенов, 80% — на розвиток проекту
Загальна емісія5 174 000 монет
стандарт токенаERC20
використовувані гаманціMetaMASK, Ethereum, MyEtherWallet
Час продажів токеновЗ 27 грудня 2017 го по 3 квітня 2018 року
вартість GSXCДо 01.02.2018 — 0,0005 ETH
До 17.03.2018 — 0,001 ETH
До 03.04.2018 — 0,002 ETH
розподіл бонусів80% — продаж в межах ICO;
15% — фонд fatcats.market. Монети застосовуються для заохочення учасників проекту;
5% — баунти компанії.

Мета і суть проекту fatcats.market, роль токенов GSXC

Інтерфейс сайту ICO fatcats.market

У 2018 році капіталізація віртуальних монет перевищила позначку в 500 мільярдів доларів. Незважаючи на популярність цифрових монет, поки не існує сайту або програми з можливістю отримувати товари і послуги за криптовалюта. На ринку все більше бажаючих продати нерухомість, послуги і різні товари, але майданчиків, що дозволяють зробити це за віртуальні гроші, недостатньо.

До 17 березня 2018 року планувався запуск спеціального сайту і додатки для мобільних телефонів. Призначення сервісу — вчинення правочинів із застосуванням віртуальної валюти. На травень 2018 року ведеться підготовка до просування і подальшого розвитку майданчика. Мінімальний обсяг вкладень для реалізації проекту вже гарантований, тому матеріальна база (сайти і додатки) випущені в термін. Що стосується ICO, його завдання — залучення додаткових коштів для подальшого розвитку майданчика fatcats.market.

Первісна вартість GSXC становила 0,0005 Ефіріум, але в подальшому ціна віртуальної монети буде рости. Інвестори, які купують віртуальні гроші, має право розраховувати на реальні дивіденди від прибутку компанії. За заявою розробників, 20% отриманих доходів розподіляються між власниками без додаткових погоджень.

Зазначена особливість відразу «прошивається» в «розумний» контракт. Інформація про прибуток компанії доступна всім учасникам, які можуть контролювати рух грошей в гаманці. Що стосується джерела доходу, головний напрямок діяльності — продаж реклами, яка стартує через 6 місяців після запуску майданчика.

Емісія GSXC і поділ прибутку в рамках розвитку fatcats.market

Токени GSXC — інструмент, який випускається для залучення інвестицій, запуску і розвитку проекту fatcats.market. Творці поділяють монетизацію на кілька етапів, перший з яких розпочнеться 14.06.2018 року. До цієї дати планується поява гаманця «розумних» контрактів, які забезпечують розподіл 20% отриманого прибутку між власниками віртуальних монет. Інша частина направляється на розвиток майданчика, надання різного роду послуг, оплату праці співробітників, вирішення питань в технічному, юридичному і організаційному секторі.

Загальна емісія токенов — 5,174 мільйона монет. Віртуальні гроші виконуються за стандартом ERC20, тому для здійснення угод з GSXC повинні застосовуватися гаманці, підтримують згаданий формат. До таких сховищ можна віднести MetaMASK, Ethereum, MyEtherWallet.

Продаж монет стартувала в кінці 2017 роки (27 грудня). З 17.03.2018 року запущена альфа-версія платформи, а продаж монет завершена 3 квітня. Після цього GSXC можна міняти на інші віртуальні гроші, використовувати для отримання послуг і товарів, а також переводити кошти між гаманцями.

Тримачі токенов GSXC вправі використовувати їх в такий спосіб:

 • Продавати на біржі або 3-м особам.
 • Міняти на послуги платформи.
 • Утримувати віртуальну монету для отримання прибутку від майданчика.

Ціна однієї монети GSXC змінюється в залежності від часу випуску. Так з 1 лютого 2018 го вона становила 0,0005 Ефіріум, до 17 березня — 0,001, а до 3 квітня — 0,002. Якщо користувач купує монети на суму від 15 ETH, він отримує бонус в розмірі 5%. У разі придбання монет на суму від 150 ETH величина знижки підвищується до 10%.

Планується, що монетизація платформи пройде в кілька етапів:

 • Банерна реклама.
 • Платні спеціальні розміщення і контекстна реклама.
 • Платні категорії розміщення.
 • Платні акаунти.
 • Інше.

Розподіл токенов GSXC відбувається за наступним принципом:

 • 80% — продаж в межах ICO. Ті монети, які не вдалося продати, припиняють існування (знищуються).
 • 15% — фонд fatcats.market. Ці кошти призначені для заохочення команди, що займається розробкою проекту.
 • 5% — Баунті.

Як купити токени GSXC на STEX — інструкція

Інтерфейс біржі STEX для покупки токенов GSXC

Щоб придбати монети GSXC, потрібно зробити наступні кроки:

 1. Переходимо по посиланню alpha.stex.exchange і тиснемо на кнопку SIGN UP (Реєстрація) з лівого боку.
 2. Вказуємо поштову скриньку і двічі пароль.
 3. Натискаємо на кнопку «Далі». Система відразу перекидає в особистий кабінет.
 4. Перевіряємо поштову скриньку, в якому повинно бути лист з проханням активувати профіль. Переходимо по посиланню і бачимо повідомлення системи про успішну активації. З цього моменту можна користуватися аккаунтом на біржовому майданчику.

Тепер переходимо в розділ «Безпека» і переводимо повзунок двухфакторную верифікації в праву сторону. Далі потрібно зробити такі кроки:

 • Викачуємо програму Google Authenicator на смартфон під управлінням Андроїд або iOS і реєструємося.
 • Тиснемо на символ «плюс» справа вгорі і вибираємо послугу сканування штрих-коду.
 • Наводимо камеру на спеціальний малюнок-код (з’являється після перекладу повзунка на біржі СТЕКС в праву сторону).
 • Вказуємо 6-значний код, який з’явився в додатку, і тиснемо кнопку Confirm.

На цьому 2-факторна аутентифікація завершена і можна вводити гроші на біржу. Далі переходимо в персональний кабінет і йдемо в розділ балансу. Система відкриває перелік валют, які доступні до покупки. Якщо список порожній, потрібно оновити сторінку або переконатися, що посилання, що прийшла на поштову скриньку, активована.

Тиснемо на «Депозит» навпроти валюти, за яку планується покупка токенов. При відсутності віртуальних монет на гаманці біткоіни, необхідно їх придбати. Далі діємо таким чином:

 1. Копіюємо адресу, який з’явився у вікні. При цьому перевіряємо, що валюта вибрана правильно. При помилкове відправлення біткоіни на іншу адресу, повернути кошти не вийде.
 2. Переводимо гроші з кріптовалютного гаманця на гаманець STEX. В процесі транзакції рекомендується застосовувати GAS рівний 6. У цьому випадку операція пройде швидше. Зарахування грошей на біржову площадку займає близько 15 хвилин, після чого можна переходити до наступного кроку.
 3. Входимо в секцію Trade Desktop і в верхньому вікні Select Pair (вибір пари) вказуємо монету GSXC з лівого боку і гроші, які заведені на біржу, праворуч. Якщо раніше зараховані біткоіни, потрібно вибрати GSXC / BTC.
 4. У вікні вказуємо необхідну кількість монет і тиснемо на кнопку покупки. Важливо врахувати, що нижній поріг придбаних монет становить 0,1 Ефіріум.

Якщо ціна вказана за замовчуванням, на вчинення правочину може піти якийсь час. Щоб прискорити операцію, рекомендується поставити велику вартість монети.

Як отримати GSXC через MyEtherWallet?

Інтерфейс MyEtherWallet для покупки токенов GSXC

Щоб купити (отримати) раніше придбані токени GSXC через MyEtherWallet, потрібно зробити такі кроки:

 1. Входимо в гаманець MyEtherWallet.
 2. Переконуємося, що на рахунку достатньо Ефіріума для здійснення операції (важливо врахувати комісію монети).
 3. Відправляємо на 0xA5555cb406546F40E82704F75f4011E76984937c обсяг коштів, на які планується покупка GSXC. Важливо, щоб введене число було кратними 0,00379 Ефіріум.
 4. Очікуємо проведення транзакції. Як правило, на зарахування монет йде до чверті години.

Ризики покупки токенов GSXC і інвестиції в ICO fatcats.market

Жирний кіт (fatcat)

Важливо розуміти, що покупці монет GSXC стикаються з певними ризиками, пов’язаними з різними процесами — нестабільністю курсової ціни, особливостями державного регулювання та іншими. Розглянемо ці моменти докладніше.

Відсутність юридичного статусу

На відміну від акцій (цінних паперів), віртуальні монети не закріплені на юридичному рівні. Вони не визнаються національним законодавством і не дозволяють офіційно отримувати дивіденди (прибуток). Угода по реалізації монет є незворотною.

Відсутність права участі в роботі компанії

Після покупки акцій новоспечений власник може брати участь в житті підприємства та приймати рішення (брати участь в зборах акціонерів). Наявність GSXC такої можливості не дає. Причина в тому, що віртуальні монети затребувані в межах fatcats.market, а поза майданчиком вони не несуть будь-якої фізичної цінності. При цьому не можна купувати маркери для інвестицій або подальших спекуляцій на зміні курсів. Людина, яка набуває віртуальну монету, повинен знати, що законодавство про цінні папери не стосується GSXC.

Зміни на кріптовалютном ринку

Покупець токенов повинен усвідомлювати мінливість віртуального ринку, ймовірність появи вразливостей або зміни вартості криптовалюта. Крім того, на кріптовалютном ринку можливі коливання, пов’язані з регулюванням з боку державних органів влади.

Інші ризики

Розробники токенов GSXC попереджають про наступне:

 1. Fatcats.market не відповідає за втрату віртуальних монет користувачем з його вини, через збій системи, дії шахраїв або втручання державних органів влади.
 2. Залишається ризик втрати токенов, в тому числі з причини неуспішного запуску проекту fatcats.market.
 3. Майданчик для застосування GSXC не виступає в ролі фінансового посередника, тому її дії не підпадають під статтю з відмивання грошових коштів.
 4. У кожній країні регулювання щодо віртуальних монет індивідуально. Немає гарантій, що державні органи влади застосують певні обмеження до fatcats.market в майбутньому. Будь-яка людина, який планує вкладати гроші у віртуальну монету, повинен усвідомлювати наявні ризики.

Вимоги до інвесторів в ICO fatcats.market

До покупців віртуальних монет пред’являється ряд вимог:

 • Згода з правилами роботи з токенами і ризиками, які тягне за собою подібна угода.
 • Уважне вивчення вимог і положень, викладених в «White Paper».
 • Наявність повноважень для придбання віртуальних монет за законодавством країни, де проживає покупець.
 • Ознайомлення з вимогами і нормами законодавства щодо кріптовалютного ринку.
 • Відсутність громадянства або резидентства Сполучених Штатів.
 • Купівля токенов для подальшого застосування на майданчику fatcats.market. Як зазначалося, придбання з метою подальших спекуляцій та інших протизаконних дій заборонена.

Перспективи проекту fatcats.market

Інтерфейс майданчики fatcats.market

При вивченні ICO кидається в очі відсутність докладної інформації про проект і його майбутній розвиток. Також виникають сумніви, що покупки товарів і послуг за криптовалюта буде користуватися попитом. Звичайно, оборот віртуальних грошей величезний, але можливість їх застосування залежать від позиції законодавчих органів і наявності належного регулювання. Поки криптовалюта дозволена в обмеженому числі країн (наприклад, в Японії і Білорусі), але більшість країн не визначилася, що робити з біткоіни і іншими монетами в майбутньому.

Ризик негативного впливу держави в розвиток кріптовалютного сектора дуже високий. Розробники розуміють цей ризик, тому створюють токени GSXC таким чином, щоб по функціональності і опису вони були схожі на акції та інші цінні папери. При цьому інвестори повинні розуміти, для чого і у що вони вкладають гроші.

Творцем проекту fatcats.market є Микола Мохов, який робить упор на власній персоні, але не розкриває осіб партнерів. Він зазначає, що в процесі розробки учасники будуть змінюватися, що викликає ряд сумнівів щодо майбутнього платформи і актуальності покупки GSXC. У більшості ICO склад команди розкривається, аж до надання особистих даних для зв’язку.

Напрямок та швидкість розвитку проекту залежить від суми, яку вдасться зібрати під час ICO. Наприклад, при наявності 100 тисяч доларів проект буде розвиватися в Росії і ряді інших небагатих країн. При цьому 80% коштів, що отримуються піде на просування проекту і розкрутку інфраструктури і тільки 20% дістається власникам монет.

Значний мінус проекту — відсутність бізнес-плану. Розробник заявляє, що не може прогнозувати прибутковість через нестабільність на кріптовалютном ринку. Такий підхід неприпустимий для будь-якого починання. Якщо автор не робить розрахунків на підставі поточної ситуації, він навряд чи зможе побудувати успішний бізнес в майбутньому. В цілому, проект виглядає перспективно, але через дефіцит інформації людина навряд чи розуміє, куди і навіщо він інвестує гроші. При цьому сайт fatcats.market вже працює і там вже є оголошення, тому є всі підстави стверджувати, що робота над проектом рухається.

ICO fatcats.market — відгуки

У мережі відгуків про ICO fatcats.market не так вже й багато, але в цілому користувачі налаштовані позитивно по відношенню до проекту. Ось одна з думок:

fatcats.market в будь-якому випадку варто уваги. Рано чи пізно повинна була з’явитися майданчик для продажу товарів за крипту. Це неминуче. Так що однозначно придивитися варто.

А ось ще один відгук користувача:

Прикольна задумка, але я не дуже вірю в реальний прибуток від роботи сайту. Цікаво розглянути ICO для інвестиції, але для реального заробітку майданчик fatcats.market повинна злетіти дуже високо.

В цілому fatcats.market вартий уваги і ідея створення майданчика для розміщення оголошень про продаж товарів за крипту — безумовно відмінна. Однак, інвестиція в ICO завжди пов’язане з ризиками, тому варто добре обміркувати участь в реалізації проекту.

Більше про ICO fatcats.market:

Інтерв’ю з Миколою Моховим, засновником fatcats.market:


Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector