Де вигідно купити Лайткоіни новачкові?

 • «Підводні камені» при покупці Лайткоінов
 • Криптовалюта Litecoin з’явилася 2011 році, через два роки після Bitcoin. Творцеві криптовалюта Чарльзу Лі вдалося поліпшити деякі параметри — знизити час підтвердження транзакцій і створення блоків (до 2,5 хвилин), збільшити число монет до 84 мільйонів і забезпечити кращий захист. Незважаючи на відставання від «старшого брата» (біткоіни) в частині популярності і ціни, Лайткоін зацікавив інвесторів з усього світу. Це пояснюється його характеристиками і зростанням курсу, що особливо помітно в кінці 2017 року. Нижче розглянемо, де купити Лайткоіни, в чому плюси і мінуси існуючих варіантів, і як не помилитися при здійсненні угоди.

  Що врахувати перед тим, як купити Litecoin?

  Сірі монети Лайткоіна із золотистою окантовкою

  Перед здійсненням операції з купівлі Лайткоіна варто врахувати наступне:

  1. Досвідчені інвестори знають нюанси електронної валюти Лайткоін, тому легко адаптуються до тонкощів покупки. У новачків, які раніше працювали тільки з біткоіни, можуть виникнути складності. Рекомендації в цій статті допомагають уникнути «підводних каменів».
  2. Першим кроком інвестування є створення власного гаманця, де будуть зберігатися Лайткоіни. Для короткочасного зберігання невеликих сум підходять онлайн-гаманці. Якщо людина планує інвестувати гроші в криптовалюта Лайткоін і утримувати її тривалий час, варто віддати перевагу гаманцям на ПК або паперовим сховищ.
  3. Перед покупкою криптовалюта важливо проаналізувати ринок, останні події і поради експертів. Якщо намічається зниження курсу, від придбання Лайткоіна варто утриматися.
  4. При виборі майданчика, де купити Litecoin, важливо звернути увагу на комісії (вони можуть змінюватися).

  Де вигідно купити Лайткоіни новачкові — кращі варіанти

  Вдумливий чоловік

  З ростом популярності криптовалюта збільшується і число місць, де її можуть придбати рядові користувачі. Розглянемо варіанти, де можна купити Litecoin, виділимо особливості способів, плюси і мінуси.

  пряма транзакція

  Один з кращих варіантів, де купити Litecoin — пряма угода зі знайомим або іншому, у якого на руках є Лайткоіни, і він планує їх продати. Для здійснення угоди потрібно обговорити умови і курсову ціну. Пошук продавців можна здійснювати через Інтернет (форуми, соціальні мережі, різні спільноти, дошки оголошень), але в цьому випадку зростає ризик обману.

  Плюси прямого обміну:

  1. Можливість обговорити спосіб транзакції, який буде зручний обом учасникам.
  2. Операція, як правило, проводиться за поточним ринковим курсом.
  3. Відсутність комісії.

  мінуси:

  1. Ризик зіткнутися з шахраєм.
  2. Витрати часу на переговори і узгодження умов.
  3. Труднощі з пошуком продавця.

  обмінні пункти

  Сайт bestchange.ru, на якому можна купити Лайткоіни
  Сторінка сайту bestchange.ru

  Щоб купити Litecoin і не втратити гроші, варто працювати з перевіреними обмінними пунктами. Алгоритм дій такий:

  1. Заходимо на моніторинг обмінників (наприклад, bestchange.ru).
  2. Вибираємо сервіс, який пропонує кращий курс і не має нарікань з боку користувачів (вивчаємо відгуки).
  3. Переходимо по наявних посилань.
  4. Проходимо реєстрацію на обмінному пункті. Тут важливо надавати правдиву інформацію, щоб уникнути затримки або відмови обміну.
  5. Вибираємо напрям, який цікавить на даний момент — наприклад, Яндекс.Деньги — Litecoin.
  6. Проводимо операцію з урахуванням підказок сервісу.
  7. Отримуємо гроші на гаманець Лайткоін.

  За допомогою обмінного пункту вдається купити LTC, маючи на руках Яндекс.Деньги, Ківі, Перфект Мані, Вебмані і інші засоби.

  плюси:

  1. Широкий вибір обмінних пунктів з вигідними умовами.
  2. Наявність майданчиків моніторингу, за допомогою яких спрощується процес вибору сервісу для обміну.
  3. Операція купівлі-продажу проходить автоматично.
  4. Наявність знижок постійним клієнтам.
  5. Можливість обміну фіатних і електронних грошей на криптовалюта.

  мінуси:

  1. Курсова ціна в обмінниках менше ринкового показника.
  2. Резерв сервісів, які надають такі послуги, обмежений.
  3. Наявність комісій — до 10-12% (не на всіх сайтах).
  4. Можливість збою при проведенні обмінної операції.

  Популярні обмінники — XMLGold, C-Obmen, Changer та інші.

  біржа

  Купівля Лайткоінов на біржі Exmo.com
  Приклад покупки Лайткоінов за долари на біржі Exmo.com

  Розглядаючи варіанти, де вигідніше купити Лайткоін, варто виділити угоди на біржових майданчиках Мережі. Відзначимо, що такий спосіб більше підходить для досвідчених інвесторів, які вивчили принципи роботи біржі і обміну криптовалюта. Новачкові рекомендується працювати з цим способом після випробування викладених вище способів або проходження рекомендаціям статті. Перевага біржі в тому, що тут не потрібно здійснювати додаткові дії — обмін і зберігання відбувається в одному місці.

  Для прикладу розглянемо, як купити Litecoin на біржовому майданчику EXMO:

  1. Визначаємося з варіантом поповнення аккаунта — AdvCash, Capitalist і інші сервіси.
  2. Вибираємо в верхній частині секцію «Гаманець» і переходимо до поповнення.
  3. Вказуємо суму, яка повинна бути зарахована на рахунок.
  4. Щоб купити Litecoin, йдемо в розділ обміну і вказуємо суму, яку передаємо в національній валюті. Біржа автоматично виконує перерахунок криптовалюта. Кошти зараховуються на рахунок.

  плюси:

  1. Надійність існуючих біржових майданчиків.
  2. Величезний спектр лімітів з купівлі-продажу криптовалюта.
  3. Вигідна курсова вартість.
  4. Доступність обміну із застосуванням різних пар — в тому числі готівки.

  мінуси:

  1. Число методів платежу лімітовано.
  2. Принцип дії складний для новачків.
  3. Наявність комісійних виплат — від 0 до 10 відсотків (залежить від типу валюти і обсягу угоди).
  4. Обов’язкова верифікація, що призводить до затримки проведення операції.

  До популярних біржових майданчиків варто віднести:

  1. Poloniex — надійний сервіс, який пропонує широкий функціонал клієнтам. Головний мінус полягає в відсутності російської мови.
  2. HitBTC — сервіс зі зручним і зрозумілим інтерфейсом (русифікований), низькими комісіями і можливістю оплати доларами.
  3. Livenoin — ще одна біржова площадка, що має російськомовний інтерфейс. До переваг сайту варто віднести низькі комісії, відсутність обмежень по депозиту, прийом різних валют (рублів, євро і доларів).
  4. EXMO — майданчик, де доступна покупка Litecoin за фіатние гроші. Інтерфейс багатомовний і зрозумілий починаючим користувачам.

  Купівля LTC через PayPal і VirWox

  Головна сторінка сервісу PayPal
  Інтерфейс онлайн-майданчики PayPal

  На окрему увагу заслуговує покупка Лайткоінов через PayPal. Безпосередньо провести таку операцію не вийде. Для вирішення завдання застосовується спеціальний майданчик VirWox. При виборі варіанту врахуйте наступне:

  1. Операції з обміну затримуються на період до двох діб. Це швидше банківської транзакції, але миттєво отримати гроші не вийде.
  2. Купівля Лайткоіна через PayPal — складне завдання, тому перед її виконанням варто розібратися з процесом.

  Алгоритм дій такий:

  1. Відкриваємо аккаунт на VirWox (створюємо обліковий запис).
  2. Вказуємо персональну інформацію і тиснемо на кнопку реєстрації.
  3. Отримуємо лист з паролем і придумуємо свій шифр. Внесення змін здійснюється через меню налаштувань.
  4. Поповнюємо аккаунт платіжної системи в валюті (євро або доларах). На початковому етапі можливий ліміт на початковий платіж, але з часом це обмеження піде.
  5. Купуємо Лінда (SLL) і міняємо їх на криптовалюта.

  «Підводні камені» при покупці Лайткоінов

  Емблема Лайткоіна на тлі намальованих будинків

  Знаючи, як купити Litecoin, новачкові вдасться уникнути проблем і випадкової втрати грошей. Але не можна забувати, що такі угоди пов’язані з певними ризиками, про які необхідно пам’ятати:

  1. При проведенні операцій важливо співпрацювати тільки з перевіреними сайтами (біржами, обмінними пунктами). У Мережі працюють тисячі шахраїв, які ставлять завданням крадіжку коштів користувачів криптовалюта. Ця умова стосується і приватних осіб, які пропонують прямий обмін. При виборі кандидата для такої угоди важливо бути уважним і читати відгуки. У разі обману висунути претензії не вийде. Не варто «вестися» на перше вигідну пропозицію.
  2. При покупці Лайткоінов можна натрапити на обмеження обмінного пункту. Таким способом вони борються зі зловмисниками. Наприклад, в перший день обмін доступний на суму до 100 доларів, а з ростом довіри до клієнта ліміт збільшується.
  3. При торгівлі Litecoin на біржі не варто поспішати з продажем або купівлею віртуальної монети при першому ж зміні курсу. Варто дочекатися слушного моменту, після чого проводити операцію.
  4. Кількість обмінних пунктів, які працюють з Litecoin, обмежена, але їх число з кожним роком зростає. Мінус і в тому, що вибір доступних напрямків також невеликий.
  5. При роботі на біржі багато що залежить від місця розташування клієнта. Наприклад, англійці мають право придбати Лайткоін з біржі BitBargain безпосередньо, але в інших країнах такої опції немає. Житель Австралії може здійснювати обмінні операції з доларів на Лайткоін і назад за допомогою CoinSpot.

  Якщо з обміном Лайткоінов виникли складності, можна піти обхідним шляхом — придбати біткоіни, а після обміняти їх на криптовалюта Litecoin.

  Ми розглянули кращі способи, де купити Лайткоіни новачкові. На завершення відзначимо, що для покупки Лайткоінов варто почати з створення свого гаманця і вивчення варіантів проведення таких угод. При цьому не обов’язково купувати 1 Лайткоін — для початку можна придбати доступне число Літош (для проби). Кращим способом покупки Litecoin для новачків вважається обмінний пункт або прямий переклад, а для більш досвідчених інвесторів краща біржа.

  Ссылка на основную публикацию
  Adblock
  detector