Як поповнити Litecoin гаманець через Кріптонатор, біржу і обмінники

Криптовалюта Чарлі Лі набирає популярність слідом за біткоіни. На момент написання статті LTC по відношенню до американського долара торгується на позначці менше 231 долара і продовжує знижуватися, що чітко видно на 15-хвилинному таймфрейме. Однак, незважаючи на істотну корекцію, мало хто сумнівається в тому, що вона є тимчасовою, а Лайткоін надалі покаже ще більш стрімке зростання, а значить, буде користуватися попитом.

Курс Лайткоіна до долара на 05.01.2018
Котирування Litecoin до долара на другу половину дня 05.01.2018

Кріптомонетой Litecoin стали цікавитися все більше людей, як гідною альтернативою біткоіни. Більшість популярних кріптокошельков сьогодні дають можливість управляти адресами і Litecoin, і Bitcoin, і навіть робити транзакції між ними. Але питань про те, як поповнити Litecoin-гаманець і здійснювати транзакції з цієї кріптомонетой, все ще звучить багато. Яким із способів найкраще поповнити LTC, де їх зберігати, як міняти за найвигіднішим курсом. Ми розглянемо, як найкраще поповнити Лайткоін гаманець, якщо у вас є фіатная валюта (рублі, гривні) на карті банку або рахунку на електронних гаманцях.

Сьогодні виробляти операції з Лайткоіном зовсім нескладно — більшість механізмів налагоджені, існує безліч сервісів, що виконують обмінні операції. Фактично Лайткоін загальнодоступний настільки ж, наскільки біткоіни. Тому поповнити Litecoin-гаманець з електронних систем Вебмані, Яндекс.Деньги, Ківі, з карт Ощадбанку Росії або Приватбанку, так само як і з інших банків, буде досить просто. В першу чергу, потрібно, щоб було, що поповнювати — потрібен гаманець Лайткоін, де будуть зберігатися або активно використовуватися ваші монети.

Реєстрація мультивалютного гаманця Cryptonator

Процес створення мультивалютного гаманця в системі Cryptonator
Реєстрація гаманця в системі Cryptonator і отримання публічної Лайткоін адреси

Система Кріптонатор представляє полегшені варіанти кріптовалютних гаманців, вона зручна у використанні, русифікована, мультивалютний. На даний момент, крім біткоіни і Лайткоінов, підтримує ще багато криптовалюта: Bitcoin Cash, ZCash, Dash, Monero і інші.

Тут відмінно налагоджена роботу служби техпідтримки. Гаманці на Cryptonator вважаються надійно захищеними від злому і безпечними. Є мобільний додаток з налагодженим функціоналом.

Зверніть увагу, є один суттєвий недолік. У видачі Гугл за запитом Кріптонатор першу позицію займають фішингові сайти, які платять пошуковику за рекламу і мають аналогічний дизайн інтерфейсу. Так, замість ru.cryptonator.com ви можете помилково потрапити на ресурси-шахраї ru.cryptonatcr.com або ru.cryptoantor.com. Як бачите, назви дуже схожі. Якщо на цих сайтах ви зареєструєтесь і поповните рахунок або введете дані справжнього гаманця, то всі ваші кошти пропадуть. Цікаво, що адміністрація Кріптонатора ніяк не бореться з шахраями для захисту своєї репутації.

Щоб зареєструвати кріптокошелёк, перейдіть на офіційний сайт Cryptonator.com, зареєструйтесь і відкрийте особистий рахунок, обов’язково захистивши його складним паролем, що складається з букв і цифр. Крім того, можна вибрати варіант двофакторної аутентифікації і прив’язати до аккаунту в Кріптонаторе свій мобільний номер. Так ймовірність злому гаманця зведеться до мінімуму.

Після того, як ви відкриєте гаманець, у вас з’явиться можливість дізнатися свій Лайткоін-адреса, на який вам будуть відправляти монети. Зайдіть в розділ «Баланс» у вкладку «Litecoin» — на екрані з’явиться довгий набір великих і маленьких латинських символів, а також цифр упереміж. Це і є фактично ідентифікатор вашого гаманця. Якщо ви вперше зареєструвалися і до сих пір не користувалися гаманцем, то програма запропонує вам створити нову адресу. Якщо за адресою клацнути, то можна отримати і QR-код для сканування. Для копіювання викликається діалогове вікно кліком по трикутнику праворуч.

Як поповнити Litecoin-гаманець через обмінні пункти?

Поповнення гаманця Лайткоін через сервіс BestChange.ru
Поповнення гаманця Litecoin з сервісу Яндекс.Деньги

Один з найпоширеніших способів поповнення Лайткоін-гаманця. Традиційно заходимо на сайт моніторингу обмінних пунктів. Їх існує багато, проте першим в пошуку завжди з’являється BestChange.ru, його ми і рекомендуємо як надійний в усіх відношеннях сервіс. Він пропонує тільки перевірені обмінники, які гарантовано вас не підведуть. Крім того, справа в списку навпроти кожного обмінника є кнопка відгуків. Клацніть по ній і прочитайте відгуки у вашому напрямку обміну і взагалі про роботу сайту.

 1. У лівій зеленої колонці таблиці є два стовпці зі списком валют: в лівому — то, що віддаєте, у правому — то, що отримуєте. Натисніть в правому стовпчику LTC, а в лівому — ту валюту, яку в своєму розпорядженні і за яку хочете купити Лайткоіни, наприклад, рублі Ощадбанку або гривні з карти Мастеркард.
 2. З представленого в правій сірої частини таблиці списку обмінних пунктів, найвигідніший курс пропонують ті, що знаходяться вище. Частина з них працює в ручному режимі, інші в напівавтоматичному і автоматичному. Останні теоретично здійснюють перекази швидше, але не завжди.
 3. Ми збираємося віддати рублі з гаманця Яндекс.Деньги за Лайткоіни, які нам переведуть на гаманець Кріптонатора. Вибираємо обмінник і переходимо на його сайт, де відразу потрапляємо на сторінку потрібного нам обміну.
 4. Як тільки ви введете суму в Яндекс рублях, яка є у вас в наявності, в графі нижче з’явиться сума в Лайткоінах, яку ви отримаєте.
 5. Далі система запропонує вам заповнити поле адреси — вписуємо сюди той набір символів, який згенерував для нас Кріптонатор, де ми завели кріптокошелек. Також потрібно буде заповнити ім’я та прізвище, адресу електронної пошти. На нього вам прийдуть повідомлення зі звітами про проведений обмін.
 6. Коли всі поля заповнені, тиснемо кнопку «Обміняти» і чекаємо, коли на наш гаманець Лайткоін надійдуть Літош в тій сумі, яку пообіцяв сервіс обміну. Зазвичай це відбувається протягом декількох хвилин. Перший раз можлива затримка до декількох годин. Якщо протягом дня Лайткоіни не надійшли, подивіться, чи завершилася ваша транзакція з перекладом Яндекс рублів або вони залишилися на місці. Якщо ваш переклад пройшов, а Лайткоіни не з’явились на вашому адресу, пишіть в адміністрацію обмінного пункту. Але такі ситуації трапляються нечасто, в основному, через збій системи.

Процес обміну Яндекс Грошей на Лайткоін
Поля для заповнення при перекиданні коштів з сервісу Яндекс.Деньги на гаманець Лайткоін

Гаманець Litecoin — поповнення через сайт Кріптонатор

Покрокове поповнення гаманця Litecoin через сайт Кріптонатор
Процес поповнення Лайткоін гаманця через сайт Кріптонатор

Сервіс гаманця пропонує можливість не тільки зберігання, а й обміну валют. Зокрема, через нього можна купити Лайткоіни за рублі, євро, долари, але не за гривні — такої послуги поки немає.

Поповнення рублевого рахунки для покупки Litecoin:

 1. Заходимо на сайт за допомогою логіна (електронної пошти) і пароля.
 2. Переходимо у вкладку «Баланс».
 3. Вибираємо гаманець в потрібній нам валюті, припустимо рублі.
 4. Натискаємо «Поповнити»
 5. Вибираємо спосіб поповнення рублевого рахунки.
 6. Пишемо кількість рублів, які у нас є.
 7. Натискаємо «Продовжити» і слідуємо простим підказкам системи.

Тепер у нас є особовий рахунок в рублях на Кріптонаторе, з якого ми можемо обміняти наші рублі на кріптомонети. На цьому сайті можна обміняти зазначені фіатние гроші на практично будь-яку криптовалюта. Крім популярних біткоіни, Лайткоінов, Догікоінов і інших, є довгий список з мало кому знайомих назв.

Обмін рублів на кріптомонети на Кріптонаторе:

 1. Заходимо у вкладку «Обміняти».
 2. Заповнюємо поля «валюта» та «сума» — відповідно рублі і та сума, яка у нас є в гаманці.
 3. Зазначаємо, яку ми хочемо купити криптовалюта, тобто Лайткоін.
 4. Натискаємо кнопку «Продовжити» і слідуємо за підказками.

Як поповнити Litecoin-рахунок на біржі Yobit?

Процес покупки Лайткоінов на біржі Yobit
Покрокова покупка Litecoin через біржу Yobit

Ми вибрали біржу Yobit для прикладу через її популярності і російськомовного інтерфейсу. Насправді, є й інші надійні біржі: Poloniex (в народі «Поло»), Kraken, Bitfinex, Bittrex, BTC-e (Wex). Але російську мову з них підтримує тільки остання. І хоча досвідченого користувача це навряд чи зупинить, новачкові все ж зручніше розбиратися з інтерфейсом на рідній мові.

Крім того, на Yobit можна поповнювати рахунок рублями, комісія на введення становить 3-8%, курс обміну завжди вигідний через популярність і великої кількості користувачів.

Перш ніж здійснювати будь б то не було операції, потрібно зареєструватися і відкрити рахунок. Процедура стандартна: вводимо і підтверджуємо електронну пошту (переходимо по посиланню в листі), придумуємо і підтверджуємо пароль. Після заповнення всіх форм і створення облікового запису поповнюємо рахунок в рублях.

Закінчення покупки Лайткоінов на біржі Yobit
Завершальні етапи покупки Лайткоінов через біржу Yobit

Поповнення рублевого рахунку на Yobit

Процес поповнення рублевого балансу на біржі Yobit
Покрокове поповнення рублевого рахунку через біржу Yobit

Входимо на сайт за допомогою логіна (електронної пошти) і пароля, шукаємо вкладку «Баланс». З’явиться довгий список, в якому потрібно вибрати рідну валюту RUR. У стовпці «Введення» можна вибрати ту систему, з якої ви збираєтеся поповнювати рахунок. Зверніть увагу, що комісія на введення відрізняється — на всіх ресурсах, крім Ківі, вона становить 3%.

 • QIWI (8%);
 • AdvCash;
 • Payeer;
 • Capitalist.

Припустимо, ми хочемо поповнити рахунок з системи QIWI. Нам знадобиться ввести прив’язаний до неї номер телефону і заповнити поле з сумою поповнення. Після цього перед вами з’явиться акаунт біржі в цій системі, на який ми будемо переводити рублі. Зверніть увагу, що ми не просто поповнюємо вказаний системою мобільний телефон, а саме проводимо переклад через сервіс Ківі. Потім вказуємо, що ми відправили гроші і на сторінці біржі з’являється підтвердження. Його можна побачити в розділі «Баланс», в самому низу, у вкладці «Очікування зарахування».

Коли гроші вже надійшли, відповідний запис з’явиться у вкладці «Історія». Відразу після цього можна приступити безпосередньо до покупки Лайткоінов. Щоб вибрати для цього оптимальний момент, переходимо у вкладку «Трейд». Вибираємо потрібну нам пару — для нас це буде LTC / RUR. Для цього у вкладці «Маркет» вказуємо рублі, а в випадаючому списку відповідно натискаємо на LTC. Відразу після цього потрапляємо безпосередньо на сторінку торгів з що відображаються потоковим графіком вартості Лайткоіна в рублях.

Як поповнити Litecoin — участь в торгах

Тепер можна починати участь в торгах, щоб купити Лайткоіни в обмін на рублі. У самому центрі знаходяться дві кнопки: «Купівля» і «Продаж». Оскільки в парі LTC / RUR Лайткоіни виступають прямий валютою, нам потрібна кнопка «Покупка», адже ми хочемо купити Лайткоіни.

Тепер залишається почекати зручний момент, коли Лайткоіни покажуть невелику корекцію, щоб купити монети за вигідною ціною або купити відразу по ринку, якщо ви впевнені, що монета і далі буде рости. У лівій колонці вводимо суму в рублях на продаж, в правій з’явиться відповідна їй сума в LTC, плюс окремо сума комісії і загальний підсумок — кількість грошей, які будуть списані з рублевого рахунку на біржі. Перевірте правильність заповнення всіх полів і тисніть кнопку «Купити», після чого ваша заявка піде у обробку, яка займає дуже короткі терміни — як правило, не більше кількох хвилин.

Увага. Якщо ви потрапили на біржу Yobit з Гугла, сайт може відкритися на англійській мові. В такому випадку, в правому верхньому кутку знаходимо пункт меню «Мови», відкриваємо список і вибираємо російська.

Ми описали найпопулярніші способи покупки Лайткоінов за рублі. Точно так же, як описано вище в розділі покупки Лайткоінов через обмінник, можна купити цю кріптомонету за гривні. На жаль, на зазначених біржах покупка крипти за гривні недоступна, але є відповідна українська біржа криптовалюта btc-trade.com.ua, де точно таким же способом можна купити Лайткоіни за гривні. Також є російськомовний інтерфейс і доступно поповнення в гривнях Привату і більшості популярних електронних систем.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector