Майнінг Litecoin на MinerGate

Пул MinerGate для видобутку Litecoin і інших криптовалюта розроблений людьми, що спеціалізуються на Майнінг віртуальних монет. Він вважається піонером серед сервісів, що дозволяють працювати одночасно з декількома криптовалюта без зниження хешрейта для базового Коін. Сервіс застосовується для видобутку наступних монет:

 1. Біткоіни (Bitcoin).
 2. Лайткоін (Litecoin).
 3. Монери (Monero).
 4. Ефіріум (Ethereum).
 5. Дашкоін (Dashcoin).
 6. Інші — Bytecoin, DarkNote, FantomCoin, Infinium-8, MonetaVerde, AEON coin, QuazarCoin.

Переваги MinerGate для Майнінг Litecoin

Головна сторінка сервісу MinerGate
Інтерфейс сайту MinerGate

Пул MinerGate заслужив повагу, завдяки наступним перевагам:

 1. Можливість вибору способу Майнінг — через хмарний сервіс або спеціальну програму. Новачкам рекомендується починати з легкого варіанту — видобутку через браузер, щоб розібратися з головними тонкощами роботи. Для цього потрібно перейти в розділ хмарного Майнінг і натиснути на кнопку «Старт». Мінус в тому, що ефективність такого Майнінг нижче, ніж через спеціальну програму.
 2. Зручність видобутку криптовалюта за допомогою спеціального додатку. Щоб почати Майнінг Litecoin на MinerGate, потрібно встановити програму на ПК, внести налаштування і почати роботу. Як це робити правильно, розглянемо нижче.
 3. Наявність розумного режиму. У додатку для видобутку криптовалюта передбачений спеціальний ( «розумний») режим. При його включенні MinerGate видобуває ту віртуальну монету, яка принесе найбільшу вигоду користувачеві.

Крім загальних переваг, наведемо ряд додаткових особливостей, що виділяють пул серед конкурентів:

 1. Можливість вибору методу поділу винагороди між PPLNS і PPS.
 2. Доступність одночасної видобутку декількох віртуальних монет.
 3. Мінімальні комісійні платежі. Для PPS комісія складає 1,5 відсотка, а для PPLNS — 1 відсоток.
 4. Російськомовний інтерфейс.
 5. Наявність свого Майнера, що має графічну оболонку під відомі операційні системи (Ubuntu, MAC і Windows).
 6. Доступність видобутку криптовалюта через інтернет-браузер.
 7. Підтримка програм для Майнінг, серед яких Yam, CPUMiner-Multi та інші.
 8. Можливість розрахунку потенційного прибутку для валют, що працюють на протоколі Cryptonote, а також для інших монет. Для цього передбачено калькулятор.
 9. Наявність партнерської програми. Якщо залучити нового користувача, можна розраховувати на отримання 30% від усього видобутого ним. Перелік наведених партнерів розглянуто в нижній частині програми.

Плюси пулу MinerGate вже оцінили тисячі Майнер у всьому світі. З його допомогою можна добувати багато криптовалюта. Що стосується Лайткоіна, розробники рекомендують переглянути можливості ПК перед налаштуванням і Майнінг. Для підвищення ефективності видобутку краще використовувати спеціалізоване ASIC обладнання. Робота на відеокарті або процесорі комп’ютера приносить мінімальний дохід.

Кілька слів варто сказати щодо додаткових опцій:

 1. «Тіньовий» (Merged) Майнінг — опція, яка дозволяє одночасно здобувати дві криптовалюта. Поки видобувається основна монета (наприклад, DarkNote), можна підключити Майнінг Monero без втрати потужності. Щоб активувати режим, потрібно вибрати цікавий коін в спеціальній графі «Тіньовий Майнінг».
 2. Вибір ступеня завантаження комп’ютера або іншого обладнання, яке використовується для видобутку монет. У розпорядженні Майнера наступні регулювання — 25, 50, 75 або 100 відсотків потужності. Опція корисна в тому випадку, коли комп’ютер для Майнінг паралельно застосовується для вирішення інших завдань.
 3. Можливість роботи на застарілих процесорах типів (наприклад, на Intel I3-2100A). Застосування такого обладнання для видобутку віртуальної валюти можливо, але не для всіх криптовалюта. У випадку з LTC такий підхід буде малоефективним, але для більш «молодих» монет він підійде.

Як Майні Litecoin на MinerGate?

Сторінка реєстрації на сайті MinerGate
Поля для заповнення при реєстрації на сайті MinerGate

Розглянемо головне питання — як Майні Лайткоін на MinerGate за допомогою «внутрішнього» додатка пулу:

 1. Проходимо процедуру реєстрації на сайті MinerGate (ru.minergate.com).
 2. Викачуємо майнер з сайту.
 3. Встановлюємо додаток.
 4. Запускаємо MinerGate.
 5. Вказуємо поштову скриньку і пароль (ті, що використовувалися при реєстрації на сайті).

Після виконання цих дій відкривається вікно програми. Натискаємо на зелену кнопку і спостерігаємо за здобиччю криптовалюта. Якщо встановлено «розумний» режим, MinerGate сам вибирає віртуальну монету для Майнінг. При цьому враховується головний критерій — найвищий курс за останні 60 хвилин. Досвідчені Майнер не рекомендують використовувати цей режим, адже в майбутньому відбувається поповнення балансу багатьох криптовалюта на невелику суму, і виникають проблеми з виведенням коштів.

Для зміни налаштувань потрібно перейти у вкладку Miner, вибрати цікаву для монету і запустити процес видобутку криптовалюта ( «Старт Майнінг»). У секції «View» можна відключити непотрібні Коін.

Для зручності роботи в програмі minergate.com варто знати наступне:

 1. Wallet — гаманець користувача, через який зароблені кошти будуть виводитися на гаманець Лайткоін або біржовий майданчик.
 2. Smart Miner — секція, про яку вже згадувалося раніше. Мова йде про «розумний Майнінг», коли програма сама вибирає найбільш вигідну для видобутку монету.
 3. Miner — розділ, де можна самостійно визначитися з криптовалюта для Майнінг. Щоб запустити процес, потрібно натиснути на кнопку старту. Одночасно може добуватися кілька коинов.
 4. Benchmark — спеціальний тест, який перевіряє можливості ПК користувача. По завершенні перевірки показуються результати продуктивності. Великого сенсу в цій діагностиці немає, адже наявний результат не знадобиться для оцінки ефективності Майнінг.
 5. Achievements — нагороди для користувача. Майнер рекомендують ігнорувати цей розділ через виникнення проблем (наприклад, програма може випадково закритися).

Розглянемо, як Майні Litecoin на MinerGate через сторонній майнер:

 1. Качаємо будь-яку програму, яка підходить для видобутку Лайткоіна. При виборі варто враховувати особисті уподобання по інтерфейсу і налаштувань.
 2. Підключаємося до пулу MinerGate. Для цього використовується наступний запис: LTC stratum + tcp: //ltc.pool.minergate.com: 3336.
 3. Встановлюємо налаштування з урахуванням особливостей програми (тут немає єдиного «рецепту»).

Для входу в пул застосовується email, який використовувався при реєстрації, і пароль.

Як вивести зароблені Litecoin на MinerGate?

Кількість користувачів на сервісі MinerGate
Умови виведення грошей з сервісу MinerGate

У розпорядженні користувачів є кілька способів виведення зароблених коштів:

 1. На внутрішній гаманець.
 2. На біржу.

Виведення грошей на біржу:

 1. Переходимо в панель управління (Dashboard) і тиснемо на кнопку виведення грошей.
 2. Вказуємо суму, яка потрібна до зняття. Якщо цього не зробити, сервіс відправить всі наявні на рахунку гроші. З виплачуваної суми система бере платіж за транзакцію. Якщо потрібно ціле число, варто вказати одержувану суму в секції Amount.
 3. Вказуємо гаманець для перекладу і ідентифікатор транзакції.
 4. Очікуємо переказу коштів — близько 30 хвилин.

Ідентифікатор платежу — параметр, який можна отримати на біржі. Розглянемо на прикладі Poloniex:

 1. Входимо на біржу і натискаємо на розділ «Депозит».
 2. У вікні натискаємо на кнопку «Депозит Адреса».
 3. Використовуємо номер гаманця і ідентифікатор для виведення коштів.

Виведення грошей на Лайткоін-гаманець:

 1. Натискаємо на кнопку «Зняти».
 2. Вводимо число криптовалюта для перекладу.
 3. Вказуємо адресу гаманця (тут ідентифікатор не потрібно).
 4. Натискаємо кнопку зняття.
 5. Перевіряємо, що транзакція відбилася у відповідному розділі.

Як розрахувати дохід Litecoin від Майнінг на MinerGate?

Сторінка для розрахунку доходу Майнінг на сайті MinerGate
Калькулятор дохідності на сервісі MinerGate

Для розрахунку рентабельності Майнінг Лайткоін на MinerGate передбачений спеціальний калькулятор. Щоб провести розрахунок, варто зробити наступне:

 1. Переходимо в розділ «Калькулятор» на сайті ru.minergate.com.
 2. Вибираємо розділ Scrypt.
 3. Вказуємо потужність обладнання.
 4. Вибираємо валюту — долари, біткоіни або євро.
 5. Аналізуємо результати і приймаємо рішення про актуальність Майнінг.

При розрахунку винагороди враховується кілька параметрів — складності мережі, методики виплати премії, розміру транзакції і курсової ціни. Калькулятор використовує наступну формулу:

Нагорода = ((Хешрейт х нагорода за блок) / (складність мережі х 2 ^ 32)) х (1 — pool_fee) х 3600.

Наприклад, якщо застосовувати Асік Antminer L3 +, в графу потужності підставляється число 504 MH / s. При такій швидкості тижневий дохід становить 117 доларів, а місячний прибуток 468 доларів. Вартість такого ASIC близько 3,5 тисяч доларів, тому витрати окупаються через 7-8 місяців.

Відгуки про Майнінг Litecoin за допомогою MinerGate

Емблема сервісу MinerGate на білому тлі

Користувачі відзначають зручність сервісу для видобутку криптовалюта, відсутність проблем з виведенням і надійність. Негативні відгуки про MinerGate зустрічаються в рідкісних випадках. Як правило, вони стосуються низького рівня заробітку Лайткоіна при роботі в пулі на звичайному ПК або ноутбуці.

Користувачі відзначають, що для успішної видобутку Litecoin варто застосовувати більш сучасне обладнання ASIC. Крім того, Майнінг Лайткоіна не доступний через хмарний сервіс. Що стосується «молодих» криптовалюта (Quazarcoin, Darknote, Fantomcoin і інших), їх можна Майні в пулі і на домашньому комп’ютері.

Окремо відзначається наявність російськомовного інтерфейсу, можливість Майні кілька коинов, легкість підключення і вибір типу винагороди.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector